قیمت آرایش حیوانات خانگی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آرایش حیوانات خانگی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آرایش حیوانات خانگی نیاز دارید؟

آرایش حیوانات خانگی را به متخصصش بسپار

آرایش حیوانات از نظر بهداشتی، سلامتی و زیبایی، یکی از نیازهای ضروری حیوانات خانگی است. اگرچه گاهی اوقات، مسئولیت آرایش حیوانات خانگی برعهده صاحبشان است، اما آرایشگاه حیوانات خانگی نیز خدمات پیرایش و کوتاه کردن موی حیوانات خانگی، حمام و شستشوی سگ و گربه، کوتاه کردن ناخن سگ و دیگر اقدامات برای آرایش حیوانات را بی‌دردسر انجام می‌دهند. 
آیا امکان اصلاح سگ در منزل وجود دارد؟ آرایشگاه حیوانات خانگی چه خدماتی ارائه می‌دهند؟ بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی کجاست؟ برای یافتن پاسخ سوالات، با خدمت از ما همراه باشید.

 

آرایش حیوانات خانگی

 

قیمت آرایش حیوانات خانگی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت آرایش حیوانات خانگی باتوجه به اندازه، نژاد حیوان و نوع خدمات جانبی، تعیین می‌شود. شستشوی سگ، کوتاه کردن موی سگ، کوتاه کردن ناخن سگ، کوتاه کردن موی گربه هر یک توسط متخصصان انجام می‌شود و هر یک هزینه متفاوتی دارد.

شما در خدمت از ما می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از چند آرایشگر حیوان خانگی به رایگان قیمت بگیرید. سپس با مشاهده پروفایل متخصص آرایش حیوانات و نظرات مشتریان قبلی، بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی را پیدا کنید.

 

فواید آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات، کوتاه کردن ناخن و موی حیوانات به سلامتی و زیبایی حیوانات کمک می‌کند. با رویش موی حیواناتی مانند سگ و گربه، مشکلاتی مانند ابتلا به شپش و بیماری‌های واگیردار و گره خوردن موها به وجود می‌آید. سرعت رویش موی بعضی از نژادهای سگ به قدری زیاد است که تا روی چشم‌هایش می‌افتد. در این صورت بهتر است که به صورت منظم برای کوتاه کردن موی سگ خود اقدام کنید.  

 

آرایشگاه حیوانات خانگی

 

آرایشگاه حیوانات خانگی چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

  • حمام سگ و شستشوی سگ 
  • حمام و شستشوی گربه
  • کوتاه کردن موی سگ
  • کوتاه کردن ناخن سگ
  • کوتاه کردن موی گربه

 

کوتاه کردن موی گربه

سرعت رشد موی گربه معمولا زیاد نیست. اما به دلیل مشکلاتی که بالاتر گفتیم، مانند به وجود آمدن گلوله مو گربه و گره موی گربه، بهتر است موهای گربه خود را به صورت منظم اصلاح کنید. کار با ماشین اصلاح گربه برای افراد تازه کار کمی دشوار است. پس بهتر است که یک متخصص آرایش حیوانات خانگی با ابزار مخصوص خود به راحتی موهای گربه شما را اصلاح و مرتب کند.


کوتاه کردن موی سگ

مدت زمان رشد موی سگ در هر نژادی متفاوت است و ممکن است با رشد آن مشکلاتی را برای سگ به وجود آورد. مثلا اگر رشد موی سگ شیتزو زیاد باشد باعث نمدی شدن موی سگ می‌شود. اگر کار با ماشین اصلاح موی سگ برایتان آسان است به صورت ماهیانه این کار را انجام دهید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم آن را به بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی بسپارید. یک آرایشگر حرفه‌ای حیوانات خانگی، به انجام مدل کوتاهی مو سگ شیتزو، مدل کوتاهی موی سگ تریر، مدل کوتاهی مو سگ اشپیتز مسلط است و باتوجه نژاد سگ، بهترین کوتاهی را انجام می‌دهد.

 

اصلاح موی سگ در منزل

 

شستشوی حیوان خانگی

شستشوی سگ و گربه معمولا کار سختی نیست. اما زمانی که برای کوتاه کردن موی حیوانات اقدام می‌کنید، می‌توانید شستشوی حیوان خانگی را نیز در کلینیک و آرایشگاه حیوانات انجام دهید. هزینه شستن سگ و گربه از هزینه آرایش و پیرایش متفاوت است.

 

کوتاه کردن ناخن سگ و گربه

کوتاه کردن ناخن حیوان خانگی یکی از موارد مهم در نگهداری از حیوان خانگی شماست. توجه داشته باشید که کوتاه کردن ناخن سگ، برای سلامت سگ اهمیت زیادی دارد. به ویژه در مورد سگ‌های که اضافه وزن دارند، بلندی ناخن سگ موجب آسیب به ستون فقراتشان می‌شود. بهتر است این کار توسط متخصص انجام شود. پس هنگامی که سگ را برای کوتاهی مو پیش آرایشگر حیوانات بردید، کوتاه کردن ناخن او را فراموش نکنید.
 

خدمات اصلاح سگ در منزل

  • اصلاح سگ شیتزو
  • اصلاح سگ تریر
  • اصلاح سگ ارزان
  • اصلاح موی سگ پامرانین

 

اگر سگ شما در منزل آرامش بیشتری دارد، بهتر است اصلاح موی سگ در منزل انجام شود. متخصصین فعال در «خدمت از ما» به انتخاب شما شستشو و اصلاح سگ شما را در منزل و یا در محل خودشان انجام می‌دهند.

اگر با انواع مدل کوتاهی موی سگ تریر و مدل کوتاهی مو سگ شیتزو آشنایی ندارید، می‌توانید آن را به سلیقه متخصص بسپارید. 

 

بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی کجاست؟

آرایش حیوانات خانگی به صورت منظم، باعث می‌شود حیوان خانگی شاد و مرتب داشته باشید. اگر خودتان توانایی کوتاه کردن مو، ناخن سگ و گربه خود را دارید، بهتر است این وظیفه مهم را به فراموشی نسپارید. اما اگر وقت کافی یا مهارت در این زمینه ندارید، می‌توانید کار آرایش و شستن حیوان خانگی خود را به بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی در تهران یا شهرهای دیگر بسپارید. همچنین بعضی از خدمات حیوانات خانگی در محل شما انجام می‌شود. اصلاح موی سگ در منزل و هر نوع درخواست دیگر را به صورت رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، منتظر پیشنهاد قیمت متخصص آرایش حیوانات خانگی بمانید و از میان متخصصان بهترین را برای پت خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1634 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آرایش حیوانات خانگی

نظرات

عباس افراسیابی
عباس افراسیابی
5.0 (از 3 نظر)
4 خدمت موفق
آرایش حیوانات خانگی
بابک اسفندیاری

درود شخصیت خاص و مهربانی داشتند و در عین حال بسیار محترم ،سروقت و ان تایم تشریف آوردن،بسیار منظم و تمیز خیلی هم کم حرف بودن،سگ من که بد قلق هست و اصلا با کسی اخت نمیشه اولین کسی بودن که اخت شد باهاشون ،تجهیزات بروز و از همه مهمتر ماشین اصلاح بی صدا که پت من همیشه دچار اضطراب و استرس میشد اینسری نشد هر بار میخوام که اقای افراسیابی تشریف بیارند و به دوستام هم حتما معرفیشون میکنم. ممنونم از عوامل خدمت از ما که چنین متخصصین کاربلدی و جذب کردند.

المیرا پرنده
المیرا پرنده
5.0 (از 38 نظر)
53 خدمت موفق
آرایش حیوانات خانگی
حسینی

سر زمان هماهنگ شده تشریف آوردن و با رفتار خیلی عالی دوتا بچه گربه رو شیطون اصلاح کردن واقن راضی بودم 🎉🎉

سمیرا رضائیان
سمیرا رضائیان
5.0 (از 17 نظر)
22 خدمت موفق
آرایش حیوانات خانگی
احمد میرزائیان

واقعا حرفه ای و عالی، با حوصله و دقت و همینطور بسیار مهربان . نتیجه کار هم واقعا عالی بود. ممنون از خانم رضائیان عزیز

در این شهرها می توانید سفارش آرایش حیوانات خانگی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"