قیمت آرایش حیوانات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آرایش حیوانات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آرایش حیوانات نیاز دارید؟

آرایش حیوانات را به متخصصش بسپار

آرایش حیوانات از نظر بهداشتی، سلامتی و زیبایی، یکی از نیازهای ضروری حیوانات خانگی است. اگرچه گاهی اوقات، مسئولیت آرایش حیوانات خانگی برعهده صاحبشان است، اما آرایشگاه حیوانات خانگی نیز خدمات پیرایش و کوتاه کردن موی حیوانات خانگی، حمام و شستشوی سگ و گربه، کوتاه کردن ناخن سگ و دیگر اقدامات برای آرایش حیوانات را بی‌دردسر انجام می‌دهند. 
آیا امکان اصلاح سگ در منزل وجود دارد؟ آرایشگاه حیوانات خانگی چه خدماتی ارائه می‌دهند؟ بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی کجاست؟ برای یافتن پاسخ سوالات، با خدمت از ما همراه باشید.

 

آرایش حیوانات خانگی

 

قیمت آرایش حیوانات خانگی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت آرایش حیوانات خانگی باتوجه به اندازه، نژاد حیوان و نوع خدمات جانبی، تعیین می‌شود. شستشوی سگ، کوتاه کردن موی سگ، کوتاه کردن ناخن سگ، کوتاه کردن موی گربه هر یک توسط متخصصان انجام می‌شود و هر یک هزینه متفاوتی دارد.

شما در خدمت از ما می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از چند آرایشگر حیوان خانگی به رایگان قیمت بگیرید. سپس با مشاهده پروفایل متخصص آرایش حیوانات و نظرات مشتریان قبلی، بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی را پیدا کنید.

 

فواید آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات، کوتاه کردن ناخن و موی حیوانات به سلامتی و زیبایی حیوانات کمک می‌کند. با رویش موی حیواناتی مانند سگ و گربه، مشکلاتی مانند ابتلا به شپش و بیماری‌های واگیردار و گره خوردن موها به وجود می‌آید. سرعت رویش موی بعضی از نژادهای سگ به قدری زیاد است که تا روی چشم‌هایش می‌افتد. در این صورت بهتر است که به صورت منظم برای کوتاه کردن موی سگ خود اقدام کنید.  

 

آرایشگاه حیوانات خانگی

 

آرایشگاه حیوانات خانگی چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

  • حمام سگ و شستشوی سگ 
  • حمام و شستشوی گربه
  • کوتاه کردن موی سگ
  • کوتاه کردن ناخن سگ
  • کوتاه کردن موی گربه

 

کوتاه کردن موی گربه

سرعت رشد موی گربه معمولا زیاد نیست. اما به دلیل مشکلاتی که بالاتر گفتیم، مانند به وجود آمدن گلوله مو گربه و گره موی گربه، بهتر است موهای گربه خود را به صورت منظم اصلاح کنید. کار با ماشین اصلاح گربه برای افراد تازه کار کمی دشوار است. پس بهتر است که یک متخصص آرایش حیوانات خانگی با ابزار مخصوص خود به راحتی موهای گربه شما را اصلاح و مرتب کند.


کوتاه کردن موی سگ

مدت زمان رشد موی سگ در هر نژادی متفاوت است و ممکن است با رشد آن مشکلاتی را برای سگ به وجود آورد. مثلا اگر رشد موی سگ شیتزو زیاد باشد باعث نمدی شدن موی سگ می‌شود. اگر کار با ماشین اصلاح موی سگ برایتان آسان است به صورت ماهیانه این کار را انجام دهید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم آن را به بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی بسپارید. یک آرایشگر حرفه‌ای حیوانات خانگی، به انجام مدل کوتاهی مو سگ شیتزو، مدل کوتاهی موی سگ تریر، مدل کوتاهی مو سگ اشپیتز مسلط است و باتوجه نژاد سگ، بهترین کوتاهی را انجام می‌دهد.

 

اصلاح موی سگ در منزل

 

شستشوی حیوان خانگی

شستشوی سگ و گربه معمولا کار سختی نیست. اما زمانی که برای کوتاه کردن موی حیوانات اقدام می‌کنید، می‌توانید شستشوی حیوان خانگی را نیز در کلینیک و آرایشگاه حیوانات انجام دهید. هزینه شستن سگ و گربه از هزینه آرایش و پیرایش متفاوت است.

 

کوتاه کردن ناخن سگ و گربه

کوتاه کردن ناخن حیوان خانگی یکی از موارد مهم در نگهداری از حیوان خانگی شماست. توجه داشته باشید که کوتاه کردن ناخن سگ، برای سلامت سگ اهمیت زیادی دارد. به ویژه در مورد سگ‌های که اضافه وزن دارند، بلندی ناخن سگ موجب آسیب به ستون فقراتشان می‌شود. بهتر است این کار توسط متخصص انجام شود. پس هنگامی که سگ را برای کوتاهی مو پیش آرایشگر حیوانات بردید، کوتاه کردن ناخن او را فراموش نکنید.
 

خدمات اصلاح سگ در منزل

  • اصلاح سگ شیتزو
  • اصلاح سگ تریر
  • اصلاح سگ ارزان
  • اصلاح موی سگ پامرانین

 

اگر سگ شما در منزل آرامش بیشتری دارد، بهتر است اصلاح موی سگ در منزل انجام شود. متخصصین فعال در «خدمت از ما» به انتخاب شما شستشو و اصلاح سگ شما را در منزل و یا در محل خودشان انجام می‌دهند.

اگر با انواع مدل کوتاهی موی سگ تریر و مدل کوتاهی مو سگ شیتزو آشنایی ندارید، می‌توانید آن را به سلیقه متخصص بسپارید. 

 

بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی کجاست؟

آرایش حیوانات خانگی به صورت منظم، باعث می‌شود حیوان خانگی شاد و مرتب داشته باشید. اگر خودتان توانایی کوتاه کردن مو، ناخن سگ و گربه خود را دارید، بهتر است این وظیفه مهم را به فراموشی نسپارید. اما اگر وقت کافی یا مهارت در این زمینه ندارید، می‌توانید کار آرایش و شستن حیوان خانگی خود را به بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی در تهران یا شهرهای دیگر بسپارید. همچنین بعضی از خدمات حیوانات خانگی در محل شما انجام می‌شود. اصلاح موی سگ در منزل و هر نوع درخواست دیگر را به صورت رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید، منتظر پیشنهاد قیمت متخصص آرایش حیوانات خانگی بمانید و از میان متخصصان بهترین را برای پت خود انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.67 امتیاز از 29 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آرایش حیوانات

نظرات

محمدرضا اسکندری
محمدرضا اسکندری
4.7
23 خدمت موفق
آرایش حیوانات
شهریار شهریار

ایشون پسر موادب هستن ، وسایل کاملی داشتن تمام قیچی ها و دو موزر را داشتن سریع نبودن ولی با دقت و ارامش کار رو جلو میبردن یک مقدار قیمت برای اصلاح ۶۰٪ زیاد بود . اما تخفیف دادن ممنون تمام موارد بهداشتی را رعایت کردن از اول تا اخر ماسکشون رو صورتشون بود 👌🏻 خیلی تمیز بودن تمام وسایلشون ضد عفونی کردن صورت گوش و گردن و زیر شکم سگم رو واقعا عالی زد راضی هستم . ممنون از شما برای درست کردن همچین سایت خوبی امیدوارم کارتون همینطوری خوب بماند

محمدرضا اسکندری
محمدرضا اسکندری
4.7
23 خدمت موفق
آرایش حیوانات
محمد داوود رباط میلی

خیلی عالی هم سر وقت حضور پیدا کردند هم با صبر وحوصله ودراخر رضایت کامل از کارشون

محمدرضا اسکندری
محمدرضا اسکندری
4.7
23 خدمت موفق
آرایش حیوانات
مهدی غریب زاده

ازقای اسکندری تشکر میکنم و بابت کار سختشون و صبرو تحمولی که داشتن خیلی کارشون عالی بود واقعا دل سوزوندن وخیلی وقت گذاشتن وکارشون خیلی تمیز بود من که راضی بودم دستشون درد نکنه

در این شهرها می توانید سفارش آرایش حیوانات را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading