صفر تا صد تعمیر لوازم خانگی

ثبت درخواست " تعمیر لوازم برقی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
صفر تا صد تعمیر لوازم خانگی

لوازم خانگی برقی نقش بسیار مهمی در خانه‌ها دارند. استفاده از این لوازم زندگی را راحت‌تر می‌کند، به صورتی که تقریبا می‌توان گفت زندگی افراد با این لوازم گره خورده است. بخش عمده‌ای از این لوازم برقی مربوط به آشپزخانه هستند و برخی دیگر نیز در بخش‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و انواع مختلف وسایل برقی که برای موارد مختلف استفاده می‌شوند. این لوازم برقی در برندها و طرح‌های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند، اما تمام مدل‌های مختلف دیر یا زود دچار آسیب شده و به تعمیر نیاز دارند. تعمیر لوازم خانگی با توجه به نوع وسیله برقی و میزان آسیب آن صورت می‌گیرد.

در این شرایط گاهی اوقات فرد خود دست به کار شده و برای تعمیر وسایل خانگی اقدام می‌کند اما برخی از موارد نیز فرد ممکن است توانایی تشخیص و برطرف کردن مشکل دستگاه را نداشته و نیازمند کمک گرفتن از یک تعمیرکار متخصص و باتجربه باشد.

 

تعمیر لوازم خانگی را چگونه انجام دهیم؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که در این شرایط دست به کار شده و خودتان اقدام به تعمیر وسایل برقی منزل می‌کنید، باید نکات و موارد مختلفی را در نظر داشته باشید.

 

بررسی اولیه مشکل

قبل از اینکه برای بازکردن و تعمیر وسیله اقدام نمایید، ابتدا باید مشکلات آن را به دست آورید. تنظیمات برق را به طور کامل چک کنید، سطح زیر دستگاه را تراز کنید زیرا برخی از دستگاه‌ها در حالت غیرتراز کار نمی‌کنند، در صورت داشتن فیلتر آن را نیز به طور دقیق بررسی کنید. تمام قسمت‌های دستگاه را به طور دقیق بررسی کرده تا مشکل اصلی دستگاه را پیدا کنید.

 

تعمیر یا تعویض؟

زمانی که مشکل دستگاه را پیدا کرده‌اید باید برای تعمیر یا تعویض آن تصمیم گیری کنید. گاهی اوقات وسیله برقی شما مدت زمان زیادی کار کرده و در واقع عمر مفید آن به پایان رسیده است. در این حالت شما هزینه زیادی را برای تعمیر پرداخت می‌کنید در صورتی که می‌توانید با مقدار هزینه بیشتری وسیله‌ای کاملا نو تهیه کنید.

 

تعمیرات لوازم خانگی

 

نقص قطعات متحرک را بررسی کنید

زمانی که دستگاه دچار آسیب می‌شود معمولا صداهای غیرعادی ایجاد می‌کند. در این حالت باید تمام بخش‌ها و قطعات متحرک دستگاه را بررسی کرده تا بخش آسیب دیده را پیدا کنید. اگر تسمه یا بخش کوچکی آسیب دیده باشد معمولا تعمیرات لوازم خانگی ساده است اما در صورتی که موتور دستگاه آسیب دیده باشد، قطعا هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

 

وضعیت سیم کشی دستگاه را بررسی کنید

بهترین ابزار برای بررسی وضعیت سیم کشی دستگاه در هنگام تعمیر لوازم برقی، مولتی متر است. با استفاده از مولتی متر ولتاز و تمام سیگنال‌های مهم را مشاهده و وضعیت سیم‌ها و قطعات مختلف را بررسی کنید. درصورت آسیب دیدن سیم کشی دستگاه برای تعمیر یا تعویض آن‌ها اقدام نمایید.

 

بررسی کدهای خطا

برخی از وسایل برقی هنگام خرابی و یا از کار افتادن مدار و بخش‌های مختلف آن‌ها، کدهای خطایی را نمایش می‌دهند. به این صورت کار برای شما راحت‌تر می‌شود. با بررسی کدهای خطا و یافتن مشکل در صورتی که بتوانید برای تعمیر اقدام کدره در غیر این صورت حتما از تعمیرکار لوازم خانگی و متخصص ماهر کمک بگیرید.

 

مهم‌ترین ویژگی‌های یک تعمیرکار لوازم خانگی

از پس از بررسی‌های انجام شده تصمیم گرفتید برای تعمیر وسیله موردنظر به تعمیرگاه لوازم خانگی مراجعه کنید باید ابتدا از توانایی و تخصص فرد تعمیرکار مطمئن شوید. به این صورت با کمترین میزان هزینه، وسیله برقی خود را تعمیر می‌کنید. اما به نظر شما یک متخصص تعمیر لوازم خانگی چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

تعمیرگاه لوازم خانگی

 

 • یک فرد متخصص تعمیر لوازم برقی باید اصول و مبانی برق و الکترونیک را آموزش دیده یا فارغ التحصیل یکی از رشته‌های مرتبط با برق باشد.
 • تعمیرکار باید با تمام ابزارها و لوازم موردنیاز برای تست و تعمیر لوازم برقی آشنایی داشته باشد.
 • این فرد باید با تمام بخش‌های مختلف وسایل برقی آشنایی داشته و نحوه تست و تعمیر آن‌ها را آموزش دیده باشد.
 • تعمیرکار باید به طور دائم در حال به روزرسانی اطلاعات خود در زمینه تعمیر وسایل برقی باشد تا بتواند تمام وسایل برقی با تکنولوژی‌های جدید را نیز تعمیر کند.
 • اصول ایمنی را در حین انجام تعمیرات رعایت نماید.
 • کار تعمیر را با کیفیت عالی و هزینه مناسب انجام دهد.

 

ابزار موردنیاز برای تعمیرات لوازم خانگی

فرقی ندارد خودتان برای تعمیر لوازم خانگی برقی خود اقدام کرده و یا از تعمیرکار متخصص کمک گرفته‌اید، در صورت برای انجام کار تعمیرات به ابزارهای خاصی نیاز دارید. مهم‌ترین ابزارها برای تعمیر این وسایل عبارتند از:

 • فازمتر
 • انبردست
 • چسب برق
 • آچار فرانسه
 • آچار الن
 • سیم چین
 • روغن لحیم
 • پیچ گوشتی چهارسو و تخت
 • هویه

 

تعمیر لوازم خانگی

در صورت بروز هر نوع خرابی یخچال تعمیرات آن را به متخصصین ما بسپارید.

 

نرخ دستمزد تعمیر لوازم خانگی

افراد و شرکت‌های مختلفی در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی فعالیت می‌کنند. این افراد با توجه به میزان مهارت، تخصص و تجربه و همچنین میزان خسارت و آسیب وسیله برقی موردنظر نرخ‌های متفاوتی برای تعمیر ارائه می‌دهند. خدمت از ما یکی از مراکز بسیار معتبر در این زمینه است که دارای پرسنلی کاملا متخصص و باتجربه برای تعمیر انواع لوازم برقی است.

نرخ دستمزد تعمیر لوازم خانگی در خدمت از ما بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. این نرخ با توجه به عوامل زیر تعیین می‌شود:

 • نوع لوازم خانگی و برند آن
 • میزان خسارت و آسیب وارد شده به دستگاه
 • هزینه تعویض قطعات معیوب
 • مدت زمان موردنیاز برای تعمیر لوازم خانگی موردنظر
 • دستمزد فرد متخصص

در خدمت از ما تمام افراد و تعمیراکاران، با تخصص و تجربه بالایی فعالیت می‌کنند. این افراد به صورت منظم در دوره‌های عملی شرکت کرده و تعمیر و تعویض قطعات لوازم برقی جدید را آموزش می‌بینند. تمام لوازم و قطعات موردنیاز جهت تعویض کاملا اورجینال و با کیفیت بالا هستند. همچنین افراد متخصص تعمیر لوازم خانگی به منزل شما مراجعه کرده و وسایل موردنظر شما را در محل تعمیر می‌کنند.

4.5 امتیاز از 1000 رای


تعمیر لوازم برقی
برای سرویس تعمیر لوازم برقی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین