مزیت های کارواش سبز

ثبت درخواست "کارواش آب"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مزیت های کارواش سبز

از گذشته تا امروز مالکان خودرو به شستشو و تمیزی خودروی خود اهمیت میدادند در ابتدا این کار را در منزل و با مصرف زیاد آب و مواد شوینده انجام میدادند اما بعدها با تاسیس مراکزی به نام کارواش ها کار تمیزی و نظافت خودرو خود را به کارواشها سپردند.

کارواشها به مرور زمان سیر تکاملی و پیشرفت خودرا طی کردند و تبدیل به کارواشهای دوستدار محیط زیست و با کیفیت شدند و دامنه خدمات خودر را گسترش دادند کارواش سبز آنلاین یکی از این کارواشهای بصرفه و دوستدار طبیعت است.

ما در این مقاله قصد داریم در مورد مزیت های کارواش سبز صحبت کنیم

کارواش سبز

علت نامگذاری این کارواش به کارواش سبز ، میزان مصرف کم آب و دوستدار طبیعت ( eqo – friendly ) بودن آن است برخی این کارواش را کارواش بدون آب یا کارواش خانگی هم می نامندشاید علت نامگذاری آنها مصرف کم آب و یکی از خدمات کارواش آنلاین بودن  آن باشد.

 

مواد و تجهیزات به کار رفته در کارواش سبز

کیفیت مواد و تجهیزات به کار رفته در کارواش سبز رابطه مستقیمی با سلامت خودرو دارند و همچنین تاثیر زیادی در مزیت های کارواش سبز دارند یعنی هرچه مواد و تجهیزات باکیفیت تر، مزایای کارواش نانو  یاهمان کارواش سبز بیشتر خواهد بود.

 

 دستمال و فرچه نرم

دستمال و فرچه ی نرم میتواند در گردگیری و غبار گیری قطعات و بدنه خودرو استفاده شوند فرچه مورد استفاده باید از بافت های نرم و پلاستیکی و دستمال باید میکرو فایبر باشد تا روی بدنه خودرو خط و خش و رنگ پریدگی ایجاد نکند.

 

 جاروبرقی یا وکیوم صنعتی

برا تمیز کردن داخل خودرو از ذرات درشت و عناصر اضافی ، از جارو برقی استفاده میشود جارو برقی باید دارای قدرت مکش و خاصیت تمیز کنندگی مناسبی باشد.

 

دستگاه بخار

دستگاه بخار وسیله است که با میزان کم آب قدرت بالایی در توشویی و موتورشویی خودرو دارد و می تواند جرم های سنگین در منافذ موتور خودرو را تمیز کند این دستگاه یکی از مواردی است که باعث افزایش مزیت های کارواش سبز شده است.

 

اسپری نانو

این اسپری که از جدید ترین مواد و تجهیزات در کارواش سبز است این اسپری بدلیل خاصیت پاک کنندگی و عدم استفاده از آب طرفداران خاص خود را دارد مواد تشکیل دهنده این اسپری باید با کیفیت و مرغوب باشد تا به خودرو شما آسیب وارد نکند.

 

بهترین کارواش سیار

 

قبل از استفاده از کارواش سبز حتما از کیفیت خدمات و مواد آن ، مطلع شوید و پرسنل را از نوع مدل خودرو و خدمات موردنیاز آگاه کنید

 

دستگاه بافر یا پولیش

هدف این دستگاه برداشتن آخرین لایه رنگی سطح خودرو به منظور شفاف و براق کردن و رفع نواقص سطحی از خودرو می باشدنوع دستگاه و پد های به کار رفته از جمله مواردی است که تاثیر مهمی در کیفیت این دستگاه دارد.

 

سایر تجهیزات

علاوه بر این ها در کارواش سبز از  مواد و تجهیزات دیگری نیز با توجه به میزان نیاز خودرو برای تمیز شدن استفاده میشود از از جمله این مواد میتوان به واکس خودرو ، پوشش سرامیک خودرو ، مواد شوینده  و … نام برد.

 

 

بنظر شما مزیت های کارواش سبز چه چیز هایی است؟

بهتر است قبل از گفتن مزیت های کارواش سبز شما را با چند نوع کارواش آشنا کنیم تا به خوبی به مزیت های کارواش سبز پی ببرید.

 

 1- کارواش سنتی

کارواش سنتی از ابتدایی ترین روش شستشوی خودر در بیرون از منزل بود در این کارواش خودرو توسط کارگران و با مصرف زیاد آب و مواد شوینده به شستن خودرو مشغول شدند این کارواشها با گذشت زمان به دلیل افزایش معایب آن تبدیل به یک روش قدیمی و ناکارآمد شدند.

 

معایب کارواش سنتی

هدر رفتن مقدار زیادی آب

ترافیک سنگین در کارواش و زمان زیاد شست وشو

عدم امکان شستشوی داخل کابین ، موتور و قسمت های حساس اتومبیل

عدم توانایی پاک کردن انواع لکه ها

آسیب به رنگ بدنه خودرو به دلیل فشار زیاد آب و مواد بی کیفیت

تولید فاضلاب های بی رویه و آسیب به محیط زیست

 

2- کارواش اتوماتیک

این کارواش یک مرحله پیشرفته تر از کارواش سنتی است در این روش شستشوی خودرو با استفاده از تجهیزاتی مانند برس چرخان و آب و مواد شوینده بطور اتوماتیک و بدون دخالت دست شسته می شوند کیفیت این کارواش هم به دلیل عدم دسترسی به تمام بخش های خودرو و مرغوب نبودن نوع برس ها و ایجاد خط وخش به روی سطح خودرو باعث ناراحتی افراد و کم شدن تقاضا برای این کارواش شده است.

 

مزیت های کارواش سبز خدمت از ما

 

کارواش نانو

یکی از جدید ترین روشها برای کارواش خودرو است در این روش با استفاده از تکنولوژی نانو و بدون مصرف آب کارواش خودرو انجام می شود کارواش نانو را به دلیل عدم مصرف آب در آن میتوان به نوعی زیر مجموعه ای از کارواش سبز قرارداد.

 

با کارواش سبز برای همیشه با محیط زیست خود پیمان دوستی ببنیدید و از سلامت خودرو خود لذت ببرید

 

مزیت های کارواش سبز

هدف ما از بیان مزیت های کارواش سبز مزیت های کارواش سبز آنلاین است چون طی این سالها هم تقاضا و هم علاقه خودرو داران به این بخش زیاد تر بوده است.

مزیت های کارواش سبز آنلاین

صرفه جویی در مصرف آب و برق و زمان 

عدم تولید پساب و دوستدار محیط زیست

صرفه جویی در مصرف انرژی

استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت

بهره مندی از بهترین  روش استفاده از کارواش نانو

کارواش آب
برای سرویس کارواش آب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading