بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

ثبت درخواست "رنگ موی ساده بانوان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده، یک راهکار ارائه شده برای افرادی است که مدت‌ها از رنگ مشکی برای مو‌های خود استفاده کرده‌اند. روشن کردن موی مشکی و یا رنگ برداری از موی مشکی، از جمله مواردی است که در آرایش و زیبایی مو به کار برده می‌شود. برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده انتخاب یک آرایشگر ماهر بسیار اهمیت دارد. روش‌های زیادی برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده وجود دارد، که از میان آنها می‌توان بعنوان مثال به روشن کردن موی مشکی با مواد طبیعی اشاره کرد. این راهکار اصولا برای تغییر رنگ مو از مشکی به رنگ‌های مختلف که غالبا رنگ‌های روشن هستند کاربرد زیادی دارد.

 

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده بیشتر برای ایجا تنوع و زیبایی در موهای افراد صورت می‌گیرد. رنگ برداری از موی مشکی و روشن کردن رنگ موی مشکی با هدف فراهم آوردن شرایط لازم برای جذب رنگ موهای دیگر روی مو صورت می‌گیرد. در این مطلب بلوند کردن موهای مشکی با روش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

 

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

اگر از چندین رنگ تیره بر روی موهایتان استفاده کرده اید، به یک باره بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده کار سختی است. برای انجام این کار باید یک سری مراحل را طی کنید. انتخاب یک متخصص زیبایی و آرایش اولین از ضروری ترین مواردی است که باید رعایت شود. به این نکته توجه داشته باشید که به یک باره استفاده از پودرها و مواد روشن کننده مو در این حالت تاثیر مناسبی روی موهای رنگ شده شما ندارد. در این حالت ابتدا باید با مشورت یک آرایشگر کاربلد رنگ فعلی موهایتان را با مواد رنگ بر مو از بین ببرید.

 

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده با موا شیمیایی و طبیعی

 

رنگ برداری از موی مشکی

رنگ برداری مو، اولین اقدام برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده است. این کار را با استفاده از مواد رنگ بر مو و با دانستن شیوه انجام کار و راهنمایی یک آرایشگر ماهر می‌توانید به راحتی در منزل انجام دهید. توجه داشته باشید دانستن درصد استفاده از مواد و مدت زمان نگهداری آن روی موها امری بسیار مهم است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. نداشتن دقت و اطلاعات کافی در خصوص استفاده از مواد رنگ بر مو می‌تواند به موهای شما آسیب جدی وارد کرده و باعث سوختن موهای شما شود.

 

رنگ برداری از موی مشکی

 

روشن كردن رنگ موي مشكي

پس از رنگ برداری از موی مشکی، اقدامات لازم برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده و بعبارتی روشن کردن رنگ موی مشکی متناسب با سلیقه افراد صورت می‌گیرد. پس از استفاده از ماده‌ی رنگ بر، روی موی مشکی شده، چندین روز  برای ترمیم موهایتان دست نگهدارید سپس محلول روشن کننده مو را تهیه و مطابق دستور استفاده روی موهایتان قراردهید.

 

روشن کردن رنگ موی مشکی

 

 به یاد داشته باشید گرفتن مشورت از یک آرایشگر که از جنس موهای شما اطلاع دارد در این زمینه بسیار موثر است. پس از قراردادن مواد روشن کننده مو روی سر، موهای خود را با فویل یا یک کلاه بهداشتی پلاستیکی پوشانید. پس از گذشت 35 تا 40 دقیقه موهای خود را با آب ولرم بشویید.

 

روشن كردن مو مشکی با مواد طبيعي

با استفاده از مواد مختلف رنگ‌بری موی مشکی و همین طور روشن کردن موهای مشکی رنگ شده به راحتی صورت می‌گیرد. در این میان ممکن است آرایشگران مختلف روش‌ها و مواد شیمیایی و طبیعی گوناگونی را با توجه به جنس موهای شما پیشنهاد دهند. در قسمت قبلی درباره تاثیر مواد آرایشی رنگ بر مو صحبت کردیم در ادامه به بررسی روشن کردن موی مشکی با مواد طبیعی برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده می‌پردازیم.

 

روشن کردن موی مشکی با مواد طبیعی

 

نمونه روش‌های طبیعی روشن کردن موی مشکی

اگر تمایل دارید موهایتان را بدون آسیب زدن به آن روشن کنید، و یا به دلیل تغییر رنگ مکرر موهایتان نگران استفاده مداوم از رنگ بر‌های شیمیای مو هستید. چند روش روشن کننده مو مشکی با مواد طبیعی برای بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده در این قسمت به شما پیشنهاد می‌گردد. استفاده از روش‌های طبیعی گاها به دلیل اثر گذاری در دراز مدت با استقبال زیادی مواجه نمی‌شود.

 

روشن کردن مو با بابونه و لیمو

گیاه بابونه تاثیر شگفت انگیزی بر روشن کردن مو دارد، بنابراین ترکیب آن با لیمو که دارای خاصیت روشن کنندگی مو است، یک ترکیب طبیعی موثر بر رنگ مو را ایجاد می‌کند.روش تهیه ماسک موی بابونه و لیمو به این شکل است که ابتدا دو فنجان آب را در یک طرف بجوشانید، سپس یک کیسه بابونه را به آن اضافه کرده، محلول حاصل شده را برای سرد شدن سریع در فریزر قرار داده و پس از اضافه کردن لیمو به کمک اسپری روی موهایتان قرار داده و بگذارید 20 دقیقه بماند. این عمل را برای گرفتن نتیجه مطلوب دو بار در هفته تکرار کنید.

 

روش‌های طبیعی روشن کننده مو با بابونه و لیمو

 

روشن کردن مو با سرکه سیب و عسل

استفاده از ماسک موی سرکه سیب و عسل به روش زیر یک روشن کننده طبیعی موی مشکی به شمار می‌آید.آب و دو قاشق عسل را در یک قابلمه‌ قرار داده شده بر روی حرارت بریزید. زمانی که به جوش آمد دو قاشق غذاخوری سرکه سیب را به آن اضافه کنید. این محلول را پس از آماده شدن در فریزر سرد کرده سپس روی موهایتان قرار دهید. با استفاده از گرمای سشوار می‌توانید به جذب این محلول کمک کنید. پس از گذشت 10 دقیقه موهایتان را بشویید.

 

روش‌های طبیعی روشن کننده مو با بابونه و لیمو

 

کاربرد روشن کردن موهای مشکی رنگ شده

روش روشن کردن مو علاوه بر استفاده در بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده، در قرار دادن انواع رنگ‌های مختلف روی مو کاربردی است. در این قسمت نمونه‌هایی از رنگ‌های مختلف که قبل قرارگیری روی مو از روش‌های روشن کننده موی مشکی استفاده کرده‌اند را ملاحظه می‌کنیم.

 

رنگ موی n10 روی موی مشکی

رنگ موی n10 روی موی مشکی

 

قهوه اي كردن موي مشكي

قهوه اي كردن موي مشكي

 

مش روی موی مشکی پرکلاغی

مش روی موی مشکی پرکلاغی

 

رنگ خاکستری روی موی مشکی

رنگ خاکستری روی موی مشکی

 

بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده و رنگ برداری از موی مشکی ممکن است، در اثر استفاده همزمان از مواد آرایشی و شیمیایی به مو و پوست سر شما آسیب جدی وارد کند. بنابراین انتخاب یک آرایشگر متخصص در این زمینه را جدی گرفته و سالن‌های زیبایی معتبری را برای انجام این کار انتخاب کنید.

رنگ موی ساده بانوان
برای سرویس رنگ موی ساده بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading