مراقبت بعد از تاتو لب

ثبت درخواست " تاتو لب بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مراقبت بعد از تاتو لب

مراقبت بعد از تاتو لب، شامل مواردی مثل درمان ورم لب بعد از تاتو، درمان تبخال بعد از تاتو لب و گاهی درمان عفونت لب بعد از تاتو می‌باشد. مراقبت بعد از تاتو لب، به دلیل مواجه با عارضه ها و حساسیت های پوستی بسیار مهم است، و باید توجه داشته باشید. که مواظبت تاتو لب بعد از انجام کار به جلوگیری از عوارض تاتو لب کمک می کند. مراقبت بعد از تاتو لب مانند هر عمل زیبایی روش ها و نکات مخصوص به خود را دارد، که توسط فرد متخصص باید تجویز شده و رعایت گردد. مراقبت بعد از تاتو لب مساوی است، با داشتن یک تاتو بدون عارضه و با کیفیت، پس این نکات را جدی بگیرید.

مراقبت بعد از تاتو لب، مستلزم به داشتن اطلاعات کافی در خصوص عوارض تاتو لب بعد از انجام این عمل زیبایی می باشد.سعی کنید قبل از انجام هر عمل زیبایی و کاربرد متدهای آرایشی از مزیت‌ها و مضرات احتمالی مطلع باشید.

 

مراقبت بعد از تاتو لب

 

مراقبت بعد از تاتو لب

مراقبت بعد از تاتو لب و اقداماتی که در این زمینه صورت می گیرد، شما را از مواجه با خیلی از عوارض بعد از تاتو لب محافظت می‌کند، تاتو لب مثل کلیه عمل های زیبایی نیاز به مراقبت های بعد از انجام کار دارد، تاتو لب به دو صورت رژ لب، و خط لب صورت می‌گیرد، برای اینکه از نتیجه کار خود راضی باشید نیاز است، یک سری نکات را در قالب مراقبت‌ بعد از تاتو لب رعایت نمایید، اگر به دنبال این متد آرایشی برای زیبایی هستید، خوب است، رعایت مراقبت بعد از تتو لب را جدی بگیرید.

 

مراقبت بعد از تاتو لب

 

مراقبت بعد از تاتو لب اصلی ترین مرحله این متد زیبایی

 • سه روز کامل بعد از تاتو، از شستن لب ها خودداری کنید.
 • سه بار در روز، به مدت یک هفته با استفاده از پماد آ چشمی وگوش پاک کن کنار محل تاتو را مرطوب نگهدارید.
 • یک بار، به مدت سه هفته از روز اول، پماد هیدروکورتیزون چشمی را با گوش پاک کن روی تتو لب بمالید.
 • یک بار، به مدت سه هفته از روز اول، پماد آسیکلوویر یا زوویراکس را با گوش پاک کن روی تاتو لب قرار دهید.
 • از کندن پوست های ایجاد شده روی لب و خاراندن محل تاتو خودداری کنید.
 • به مدت یک هفته سونا و استخر را تعطیل و از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب ممانعت کنید.

رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو لب، تا حدودی شما از از مواجه با عوارض بیان شده در قسمت بعدی محافظت می‌کند.

 

درمان ورم لب بعد از تاتو

التهاب لب بعد از تاتو، بصورت ورم و قرمزی نمایان شده و گاهی دردناک است، مواجه با این عارضه بین یک تا سه روز بعد از تاتو تا حدودی طبیعی است،اما اگر بیشتر از این ادامه پیدا کند، باید به پزشک برای معالجه و درمان ورم لب بعد از تاتو مراجعه نمایید. توصیه های اشاره شده در زمان مراقبت بعد از تاتو لب، و همین طور انجام اقداماتی مثل گذاشتن کمپرس یخ روی لب و استفاده از قرص کاهش التهاب؛ پرهیز از خوردن غذاهای چرب و ادویه دار و همین طور عدم استفاده از رژ لب تا مدت معین؛ تا حدودی این امر را کنترل می کند.

 

درمان ورم لب بعد از تاتو

 

درمان تبخال بعد از تاتو لب

تبخال یک حمله ویروسی در نقاط مختلف بدن است، که شایع ترین آن کنار لب و روی لب مشاهده می‌شود. تبخال در وهله اول به شکل یک زخم ظاهر شده و به مرور زمان ممکن است عفونی و دردناک شود. یکی از عوامل ایجاد تبخال در گوشه لب تاتو و یا اهمیت ندادن به مراقبت‌ بعد از تاتو لب است. درمان تبخال بعد از تاتو لب در صورتی که انجام اقدامات مراقبتی بعد از تبخال موجب بهبود آن نشد، باید زیر نظر مستقیم پزشک صورت گیرد.

 

درمان تبخال بعد از تاتو لب

 

درمان عفونت لب بعد از تاتو

عفونت لب بعد از تاتو، بدترین و ناخوشایندترین بخش تتو لب است. با انتخاب یک محیط مطمئن و استرلیزه مثل کلینیک ها و سالن های زیبایی و آرایشی مجوز دار و فرد خبره در انجام تاتو، در کنار رعایت نکات مراقبت بعد از تاتو لب از بروز عفونت لب بعد از تاتو خود را ایمن کنید. اگر بهبود عفونت لب تاتو شده شما طولانی شده، هر چه سریعتر با مراجعه به پزشک برای درمان عفونت لب بعد از تاتو اقدام نمایید.

 

درمان عفونت لب بعد از تاتو

 

چند نکته در مورد تاتو لب

خواهشا درباره عمل تاتو لب و مراقبت بعد از تاتو لب، تا جایی که می توانید، اطلاعات داشته باشید. گاهی ممکن است، بنا به دلایل مختلفی با مواردی مشابه اعلام شده در این مطلب، اصلا تاتو لب برای شما مناسب نباشد:

 

علت رنگ نگرفتن تاتو لب

یکی از مشکلات عمده تاتوکار‌ها و افرادی که تمایل به انجام تاتو لب را دارند، رنگ نگرفتن تاتو لب بنا به دلایل زیر است:

 • چرب بودن پوست لب: باز بودن منافذ پوستی و چرب بودن پوست لب
 • داروهای هورمونی: استفاده از داروهایی مثل اعصاب، رقیق کننده خون، دیابت، و ضد بارداری که روی سیستم دفاعی تاثیر می‌گذارد.
 • زایمان و شیردهی: شش ماه بعد از زایمان و دوران شیردهی
 • عمل جراحی: تا شش ماه بعد از عمل
 • سیکل ماهانه: قبل از شروع و تا 4 روز بعد از شروع
 • مهارت تاتوکار: فشار زیاد یا کم؛ مواد نامرغوب، مصرف بی حسی زیاد، عمیق و یکسان نبودن سطح کار
 • عدم رعایت مراقبت های بعد از تاتو

 

علت رنگ نگرفتن تاتو لب

 

علت ریزش رنگ تاتو لب

هر جایی و هر فردی برای انجام متدهای زیبایی روی صورت شما قابل اعتماد نیست! لطفا به دنبال سالنی معتبر و تاتوکاری خبره برای انجام تاتو لب باشید، حساسیت پوست لب نیاز به ظرافت هنگام انجام کار دارد و فشار زیاد سوزن روی لب علاوه بر ایجاد عوارض شدید بعد از تاتو، علت ریزش رنگ تاتو لب است. نکته مهم اینکه، عمق مناسب سوزن برای لب‌های حساس 1/5 و نرمال 2 تا 2/5 است.

 

علت ریزش رنگ تاتو لب

 

بهترین رنگ برای تاتو لب

برای داشتن بهترین رنگ برای تاتو لب بهتر است، تتو لب انجام شده یک یا دو درجه از رنگ درخواستی تیره تر باشد، رنگ لب شما هر چه قدر هم طبیعی باشد، بعد از تاتو دو یا سه بار در شش ماه باید ترمیم شود.

 

بهترین رنگ برای تاتو لب

 

عوارض تاتو لب

عوارض متدهای زیبایی جدید را بشناسید، با کاری که قرار است، با چهره خود انجام دهید، و واکنش آلرژیک و حساسیتی که پوست بدن شما ممکن است، به این مواد آرایشی و ترمیمی دهد، آشنا باشید. عوارض تاتو لب هم جزئی از این عمل زیبایی است؛ خارش و زخم، ایجاد تبخال و همین طور عفونت های ناشی از کاربرد لوازم آلوده و استرلیزه نشده، و در شرایط بدتر انتقال بیماری های عفونی خطرناک مثل HIV و هپاتیت ب موارد قابل ذکر است، که باید به آن‌ها دقت داشته باشید. مثلا اگر مستعد تبخال هستید، حتما قرص قبل از تاتو مصرف کنید.

 

عوارض تاتو لب

 

نکته پایانی؛ سعی داشته باشید؛ در کنار عمل های زیبایی مراقبت ها را جدی بگیرید، و برای داشتن زیبایی به هرقیمتی سلامتی خود را به خطر نیاندازید؛ حتما قبل از تاتو با افراد متخصص مشورت و مراقبت بعد از تاتو لب را مو به مو انجام دهید.

4.5 امتیاز از 1618 رای


تاتو لب بانوان
برای سرویس تاتو لب بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین