رنگ ابرو مناسب با رنگ مو و پوست

ثبت درخواست " رنگ ابرو بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
رنگ ابرو مناسب با رنگ مو و پوست

رنگ ابرو یکی از نمونه‌های خاص تغییر چهره پس از انتخاب رنگ خاصی برای موهاست. بیشتر خانم‌ها با انتخاب رنگ ابرو مناسب سعی در ایجاد تناسب بین رنگ موها و ابروهای خود دارند. اما رعایت یک سری نکات در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب رنگ ابرو با در نظر گرفتن ویژه‌های مو و رنگ چشم افراد با آیتم‌های خاصی همراه است. بیشتر افراد با استفاده از باقی مانده رنگ موها نسبت به تغییر رنگ ابروها اقدام کرده و این تناسب را تا حدودی ایجاد می‌کنند.

در این مقاله سعی داریم با بررسی موارد تاثیر گذار در انتخاب رنگ مناسب ابرو بهترین و متناسب ترین رنگ ابرو با چهره‌تان را معرفی کنیم.

 

اهمیت انتخاب رنگ ابرو مناسب

انتخاب یک تناژ رنگ متناسب با پوست و رنگ موها برای ابرو یکی از متدهای خاص در تغییر چهره افراد است. گاها افراد با استفاده از باقی مانده رنگ مو برای رنگ ابرو کار را یکسره کرده و یک هارمونی رنگ متناسب را برای چهره‌شان انتخاب می‌کنند.

 

فوت و فن انتخاب رنگ ابرو

 

اما خوب است بدانید انتخاب رنگ ابرو مناسب نیز با نکات خاصی همراه بوده که عدم رعایت آن‌ها منجر به ایجاد یک تضاد نامطلوب بین رنگ مو و ابروی شما می‌شود. در ادامه این مطلب به معرفی عوامل تاثیرگذار در زیبایی رنگ ابرو انتخابی برای صورت افراد اشاره خواهیم داشت.

 

آیتم‌های تاثیرگذار در انتخاب رنگ ابرو

تغییر رنگ ابرو یک روش موثر در ایجاد تنوع در آرایش چهره شماست. اما به شرطی که بدانید چه رنگ ابرویی را انتخاب کنید. همان اندازه که تغییر رنگ ابرو مناسب در ظاهر شما تاثیر خوبی داشته به همانند اندازه می‌تواند اثری بی اندازه نامطلوب داشته باشد.

 

عوامل تاثیرگذار در انتخاب رنگ ابرو

 

مرز بین این دو کیفیت را تنها انتخاب رنگ ابرو مناسب تعیین می‌کند. در ادامه به چندین مورد تاثیر گذار در انتخاب رنگ ابرو به شرح ذیل اشاره خواهیم داشت.

 

انتخاب رنگ ابرو مناسب با رنگ پوست و مو

در وهله اول خیلی مهم است که بدانید چه رنگ ابرویی با پوست و موی شما هماهنگ می‌باشد.در صورتی که رنگ ابروها را متناسب با رنگ پوست، رنگ چشم و رنگ مویتان انتخاب کنید، جذابیت چهره شما چندین برابر خواهد شد.

 

انتخاب رنگ ابرو مناسب با رنگ پوست و مو

 

بعنوان مثال برای افرادی که رنگ موهایشان تیره است بهترین رنگ ابرو قهوه‌ای تیره و خاکستری بوده که اصولا با تمامی رنگ پوست نیز هماهنگ است. اما برای رنگ روشن موها انتخاب رنگ ابرو روشن یک الزام به حساب می‌آید.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای بلوند

انتخاب رنگ ابرو در این اصولا با یک یا دو درجه تیره تر از موهای افراد پیشنهاد می‌شود. برای افرادی که بطور طبیعی موهای بلوند دارند حتما رنگ ابروها نیز بسیار روشن بوده که در این حالت یک یا دو درجه تیره تر بسیار مناسب است.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای بلوند

 

اما برای افرادی که موهای تیر خود را بلوند کرده اند، یک پروسه بی رنگ کردن ابروها و سپس پوشش یک درجه رنگ تیره تر از موها باید برای رنگ ابرو طی شود.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای قهوه‌ای و مشکی

هارمونی رنگ متنوعی برای خانم‌هایی با موی مشکی و قهوه‌ای چه طبیعی چه رنگ شده برای انتخاب رنگ ابرو وجود دارد. اما طیف‌های روشن‌تر قهوه‌ای که از رنگ موی شما یک یا دو درجه کمرنگ‌تر باشد جلوه زیباتری به چهره شما خواهد داد.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای قهوه‌ای و مشکی

 

اما رعایت نکاتی مثل مواردی زیر نیز حائز اهمیت است:

  • اگر موها و ابروهای شما از اول روشن بوده و و آن‌ها را مشکی یا تیره‌ کرده‌اید، باید رنگ ابروها را از موها هم تیره تر کنید.
  • اگر موهای شما تیره بوده و و شما نسبت به روشن کرده آن‌ها اقدام کرده‌اید، باید رنگ ابرو یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ مو باشد.
  • افرادی که بطور طبیعی چشم و ابروی مشکی و پوستی روشن دارند، رعایت این اصول برای انتخاب رنگ ابرو به چهره آن‌ها زیبایی خاصی می‌بخشد.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای شرابی یا قرمز

اگر موهای قرمز دارید برای انتخاب رنگ ابرو باید خیلی حواستان جمع باشد چون برخی رنگ ابروها ممکن است چهره شما را سرد و ناهماهنگ کنند.

انتخاب رنگ ابرو مناسب با موهایی با تناژ قرمز از حساسیت‌هایی برخوردار است. زیرا انتخاب برخی رنگ‌ها چهره شما را سرد و بی روح می‌کند. انتخاب هارمونی رنگ طلایی برای هماهنگی رنگ ابرو با موهایی قرمز یک پیشنهاد مناسب به شمار می‌آید.

 

رنگ ابرو مناسب برای موهای شرابی یا قرمز

 

برای افرادی که بصورت طبیعی رنگ مو و ابروی قرمزی دارند بهترین اقدام استفاده از مداد قهوه‌ای در لابه لای رنگ اصلی ابروست.

اصول رنگ کردن ابرو در خانه

پس از تهیه ابزار مورد نیاز برای رنگ کردن ابرو از برس مخصوص گرفته تا رنگ ابروی مناسب باید روش‌های روشن کردن ابروها و همین طور تیره کردن ابرو را در گام‌های اصولی بطور منظم اجرا کنید.

همین طور می‌توانید از مواد طبیعی مثل حنا، قهوه و نسکافه، عسل، بابونه،دارچین و مواردی از این قبیل برای رنگ ابرو طبیعی استفاده کنید. فراموش نکنید نکات اساسی در انتخاب رنگ ابرو مناسب علاوه بر هماهنگی چهره باید در مارک و نوع رنگ مو نیز رعایت شود.

 

آموزش رنگ ابرو در خانه

 

بین مدت زمان گذاشتن رنگ ابرو تا برداشتن آن نباید وقفه طولانی باشد. ماندن بیش از حد رنگ روی ابرو التهاب و ریزش آن را به همراه دارد. اکسیدان انتخابی برای ابرو باید یک درجه از اکسیدان رنگ مو ضعیف تر باشد.

انتخاب یک رنگ مکمل مو برای رنگ ابرو بهترین گزینه برای این روش تغییر چهره است. با در نظر داشتن آیتم‌های انتخاب رنگ ابرو مناسب امکان زیبایی و هماهنگی چهره تان با رنگ موها را سهولت بخشید.

4.5 امتیاز از 946 رای


رنگ ابرو بانوان
برای سرویس رنگ ابرو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین