ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان

ثبت درخواست " نقاشی ساختمان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان یکی از تکنیک‌های رنگ آمیزی دیوار و سقف است. کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان برای ترکیب رنگها در نقاشی دیوار و دیگر قسمت‌های منزل تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این کاتالوگ چندین ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان برای افرادی که تمایل به استفاده از ترکیب رنگ‌های مایل به سبز برای ساختمان دارند ارائه شده است. این جدول کلی رنگ برای رسیدن به یک رنگ ایده آل در نقاشی ساختمان از رنگ‌های پرکاربرد تهیه شده است. ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان با انواع رنگ‌های سرد، گرم و خنثی صورت گرفته که هر کدام یک رنگ خاص را برای نقاشی ساختمان بوجود می‌آورند.

سوالات متداولی در خصوص ترکیب رنگها در نقاشی ساختمان برای انواع رنگ‌ها وجود دارد. مواردی مثل این که ترکیب رنگ قرمز و سبز چی میشه و یا برای رسیدن به یک سبز خاص باید این رنگ را با چه پایه رنگ دیگری ترکیب کرد را می‌توان با مراجعه به کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان یافت.

 

کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان -ترکیب رنگها در نقاشی

 

ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان با گروه رنگ‌های گرم و سرد مختلف برای رسیدن به یک پایه رنگ ایده آل برای رنگ آمیزی ساختمان کاربرد دارد. این تکنیک رنگ آمیزی برای افرادی که بیشتر از خود رنگ سبز تمایل به استفاده از یک رنگ ترکیبی خاص و زیبا از سبز برای نقاشی ساختمان استفاده کنند، کاربرد دارد.

 

ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان

 

ترکیب رنگها در نقاشی بخش‌های مختلف برای ترکیب رنگ سبز در نقاشی امکان رسیدن به رنگ ایده آل افراد را فراهم می‌کند.اگر به دنبال یک رنگ خاص و فانتزی تشکیل شده از رنگ سبز برای رنگ آمیزی دیوار و سقف اتاق خود هستید از کاتالوگ رنگ‌ها بهترین ترکیب رنگ سبز متناسب با سلیقه خود را استفاده کنید.

 

کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان

در مقدمه مطلب ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان بارها به کاتالوگ رنگ ساختمان و جدول ترکیب رنگ برای نقاشی ساختمان اشاره داشتیم. نقش این کاتالوگ در نقاشی ساختمان، ترکیب رنگ‌های پر کاربرد در رنگ آمیزی ساختمان برای رسیدن به یک نمای خاص و ایده آل است. برای نمونه می‌توان گفت با ترکیب رنگ صورتی با نارنجی می‌توان به رنگ پر طرفدار آجری دست یافت.

 

کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان

 

همین طور ترکیب رنگ قرمز، سفید و کمی زرد زمینه رنگ کالباسی را برای نقاشی ساختمان ایجاد می‌کند. این سبک رنگ‌های ترکیبی و خاص برای ساختمان که از ترکیب انواع رنگ سرد، گرم . خنثی با هم ایجاد می‌شوند، کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان را تشکیل می‌دهند.

ترکیب رنگها در نقاشی برای پایه رنگ سبز

پس از توضیحات لازم در خصوص کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان به اصل مطلب یعنی ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان بر می‌گردیم. طیف مختلفی از رنگ سبز با عناوینی مثل سبز یشمی، سبز مغز پسته‌ای، سبز زیتونی، سبز لجنی و در نهایت سبز روشن وجود دارد که برای رسیدن به آنها می‌توان از ترکیب رنگها در نقاشی استفاده کرد. در این قسمت چند نمونه از ترکیب رنگ سبز برای نقاشی ساختمان که در کاتالوگ ترکیب رنگ ساختمان نیز به آنها اشاره شده است را معرفی می‌کنیم.

 

ترکیب رنگها در نقاشی برای پایه رنگ سبز

 

ترکیب رنگ سبز با آبی در نقاشی ساختمان

برای رسیدن به پایه رنگ فیروزه‌ای برای رنگ آمیزی ساختمان و نقاشی قسمت‌های مختلف آن از ترکیب رنگ سبز با آبی استفاده می‌کنند. اصطلاحا به این رنگ ایجاد شده رنگ آبی زنگاری یا فیروزه‌ای می‌گویند. کاربرد این رنگ برای ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون داخلی منزل و همین طور بر اساس سلیقه افراد برای نقاشی ساختمان پیشنهاد می‌شود. این نمونه رنگ ایجاد شده را می‌توان بخشی از کاربرد ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان است.

 

ترکیب رنگ سبز با آبی در نقاشی ساختمان

 

ترکیب رنگ سبز با زرد در نقاشی ساختمان

استفاده از سایه روشن و یا ترکیب رنگ ضعیف شده یک رنگ قوی بیشتر در تکنیک رنگ آمیزی سقف و ایجاد هماهنگی با رنگ دیوار و طراحی داخلی کاربرد دارد. در این حالت برای ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان برای رسیدن به رنگ سبز روشن دو نوع رنگ سبز و زرد را با هم ترکیب می‌کنند. این نوع ترکیب رنگ سبز برای نقاشی قسمت‌های خاصی از دیوار و سقف و همین طور لولاهای پنجره‌ها در کنار یک رنگ پایه سبز پیشنهاد می‎شود.

 

ترکیب رنگ سبز با زرد در نقاشی ساختمان

 

ترکیب رنگ سبز تیره با مقدار کمی زرد در نقاشی ساختمان

سبز مغز پسته‌ای نمونه ای از جدول و طیف رنگ سبز است که دست یافتن به آن بطور عادی بسیار سخت است. برای استفاده از این ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان دو رنگ سبز تیره و مقدار کمی زرد را با هم ترکیب می‌کنند. افراد می‌توانند از این رنگ وابسته به تم سبز انتخابی برای خاص نشان دان قسمت‌های مختلف در رنگ آمیزی ساختمان استفاده کنند.

 

ترکیب رنگ سبز تیره با مقدار کمی زرد در نقاشی ساختمان

 

ترکیب رنگ سبز روشن با مشکی در نقاشی ساختمان

زیتونی و یا سبز یشمی از نمونه های جذاب خانواده رنگ سبز به شمار می‌آیند. اگر به دنبال استفاده از این ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان در قسمت‌های مختلف هستید، با ترکیب رنگ سبز روشن با مشکی به راحتی می‌توانید به این رنگ دست پیدا کنید. این سبک رنگ سبز در خاص نشان دادن فضای ساختمان در کنار رنگ کرم بسیار تاثر دارد.

 

ترکیب رنگ سبز روشن با مشکی در نقاشی ساختمان

 

ترکیب رنگ سبز چمنی با مقدار کمی سیاه در نقاشی ساختمان

سبز لجنی نمونه ی دیگری از طیف رنگ سبز است که در گروه سبز‌های تیره قرار دارد. بنابراین برای استفاده از این ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان باید به دنبال یک رنگ تکمیل کننده روشن باشید. استفاده از این تکنیک رنگ در خاص و زیبا نشان دادن این رنگ تاثیر زیادی دارد.

 

ترکیب رنگ سبز چمنی با مقدار کمی سیاه در نقاشی ساختمان

 

هارمونی رنگ‌های مختلف در ترکیب با رنگ سبز

رنگ‌ها و ترکیبات آنها دنیای وسیعی را به خود اختصاص داده‌اند که مشاهده و بررسی هر کدام از آنها زمان زیادی را می طلبد. در این مطلب سعی داشتیم کاربردی ترین ترکیب رنگ سبز در نقاشی ساختمان را بر اساس کاتالوگ رنگ ساختمان معرفی کنیم. اما این بدین معنا نیست که موارد بیان شده نهایت امکان ترکیب رنگ سبز با رنگ‌های دیگر هستند. بعنوان مثال از ترکیب رنگ سبز با قرمز می‌توان بنفش بادمجانی را ایجاد کرد. اما متعادل ترین ترکیب رنگ‌های سبز که به یک سبز خاص منجر می‌شد را معرفی کرده ایم.

 

4.5 امتیاز از 1392 رای


نقاشی ساختمان
برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین