خدمات کامپیوتری در محل

ثبت درخواست "تعمیر کامپیوتر"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری و مخصوصا خدمات کامپیوتری در محل، یکی از خدماتیست که بازار آن هرگز از رونق نمی‌افتد. هر خانه، شرکت، سازمان، فروشگاه و... هر مدت یکبار به انواع خدمات کامپیوتر احتیاج پیدا می‌کند.

از آنجا که مراجعه به مغازه خدمات کامپیوتری و فروشگاه خدمات کامپیوتری همیشه امکان‌پذیر نیست، اخیرا خدمات کامپیوتری در محل بسیار محبوب شده‌اند. اگر شما نیز مایل به دریافت خدمات کامپیوتر در منزل هستید، این مطلب را از دست ندهید. در مجله خدمت از ما قصد داریم شما را با لیست خدمات کامپیوتری و خدمات کامپیوتری در محل آشنا کنیم.

خدمات کامپیوتری چیست؟

خدمات کامپیوتری شامل کلیه خدمات در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات می‌شود؛ از نصب ویندوز و نرم‌افزار در خدمات کامپیوتر در منزل گرفته، تا تعمیرات سخت‌افزاری و حتی راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه توسط فروشگاه خدمات کامپیوتری. در واقع لیست خدمات کامپیوتری و خدمات قابل ارائه در خدمات کامپیوتری را گستردگی شرکت یا مغازه خدمات کامپیوتری و یا فرد متخصص تعیین می‌کند.

خدمات ارائه شده در خدمات کامپیوتری تهران، خدمات کامپیوتری مشهد، خدمات کامپیوتری شیراز و سایر شهرها را می‌توان در دو دسته کلی خدمات کامپیوتری نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری قرار داد.

 

خدمات کامپیوتری

 

خدمات کامپیوتری در محل

اگر گرداننده یک کسب‌وکار یا سازمان نیستید، احتمالا اهمیت دریافت خدمات کامپیوتری در محل و خدمات کامپیوتری سیار برایتان کمتر است. در یک شرکت یا سازمان، بروز مشکل در سیستم‌ها و یا شبکه، مساوی است با خسارات جدی مادی و حتی معنوی. در چنین شرایطی تعمیرات را نمی‌توان عقب انداخت، و باید در اولین فرصت از ارائه‌دهندگان تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل کمک گرفت.

در بیشتر مواقع، شرکت‌های خدمات کامپیوتری در محل تهران، خدمات کامپیوتری در محل تبریز، خدمات کامپیوتری در محل مشهد، خدمات کامپیوتری در محل کرج و...، خدمات کامپیوتری سیار خود را به شرکت‌ها ارائه می‌کنند. البته شرکت‌های خدمات کامپیوتری در تهران و شهرهای دیگری هم هستند که خدماتی مانند نصب ویندوز در محل را برای سیستم‌های شخصی و خانگی نیز ارائه می‌کنند.

نکته مهم این است که بدون تردید، خدمات کامپیوتری در محل کار بسیاری از افراد برای استفاده از لیست خدمات کامپیوتری را در عین حفظ کیفیت ساده کرده است. مواردی مانند خدمات کامپیوتری آنلاین یا خدمات کامپیوتری تلفنی، به هیچ عنوان کارایی و تضمین‌کنندگی خدمات کامپیوتری سیار و تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل را ندارند.

 

خدمات کامپیوتری در محل

 

لیست انواع خدمات کامپیوتری

در این بخش قصد داریم با خدمات قابل ارائه در خدمات کامپیوتری بهتر آشنا شویم. یک مغازه خدمات کامپیوتری یا فروشگاه خدمات کامپیوتری باسابقه، بیشتر خدمات لیست خدمات کامپیوتری را پوشش می‌دهد. مگر اینکه به‌طور تخصصی در زمینه‌ای خاص (مثلا شبکه) فعال باشد.

 

1. خدمات کامپیوتری در محل؛ خدمات نرم‌افزاری

یکی از محبوب‌ترین درخواست‌ها در خدمات کامپیوتری غرب تهران، خدمات کامپیوتری در محل تبریز، خدمات کامپیوتری در محل کرج و سایر شهرها، خدمات نرم‌افزاری است:

 

1-1. نصب ویندوز در محل

اینکار در لیست خدمات کامپیوتری بسته به نیاز شما متغیر است. گاهی شما درخواست نصب ویندوز در محل را برای یک سیستم خانگی و و گاهی برای چندین سیستم سازمانی دارید. هنگام نصب ویندوز در محل، معمولا نسخه ویندوز به توجه به سخت‌افزار و نوع نیاز مشخص می‌شود.

یک مزیت استفاده از بازار خدمات آنلاین، اینست که شما قیمت انجام خدمات، به عنوان مثال هزینه نصب ویندوز در محل، را قبل از نهایی کردن سفارش دریافت می کنید.

 

2-1. نصب نرم‌افزار در خدمات کامپیوتری سیار

نصب نرم‌افزار در لیست خدمات کامپیوتری به دنبال نصب ویندوز در محل می‌آید. چرا که نصب ویندوز بدون نرم‌افزارهای کاربردی و موردنیاز شما مساوی است با کارایی پایین. برخی از خدمات قابل ارائه در خدمات کامپیوتری در زمینه نصب نرم‌افزار عبارت‌اند از:

  • نصب آنتی ویروس و مجموعه آفیس
  • نصب مرورگر و پلیرهای پخش صدا و ویدئو
  • نصب نرم‌افزارهای تخصصی مانند فتوشاپ، اتوکد و انواع بازی

 

مغازه خدمات کامپیوتری

 

2. تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل؛ خدمات سخت‌افزاری

در بیشتر موارد، منظور از تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل، تعمیرات سخت‌افزاری است. در ادامه پرمتقاضی‌ترین خدمات سخت‌افزاری در شرکت‌های خدمات کامپیوتری در تهران، خدمات کامپیوتری مشهد، خدمات کامپیوتری شیراز و شهرهای دیگر را آورده‌ایم:

 

2-1. خدمات کامپیوتری در محل برای تعمیر کیس

گفتیم که متقاضیان اصلی خدمات کامپیوتری سیار و تعمیر کامپیوتر در محل، شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند. چون این مراکز اکثرا از سیستم‌های رومیزی استفاده می‌کنند، تعمیر کیس و قطعات آن از مهمترین خدمات درخواستی آنهاست.

به منظور تعمیر کیس توسط مراکز تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل، متخصصان تمام اجزای کیس شامل مادربرد، پاور، پردازنده، کارت گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه و... را تست می‌کنند تا مشخص شود کدام بخش مشکل دارد و نیازمند تعمیر یا تعویض است. البته تمام موارد خدمات کامپیوتری در محل برای لپتاپ‌ها و قطعات سخت‌افزاری آنها نیز ارائه می‌شود.

 

2-2. انواع خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه

نصب و راه‌اندازی انواع شبکه‌های کامپیوتری، پشتیبانی شبکه domain و workgroup نیز از خدمات پرطرفدار هر مغازه خدمات کامپیوتری و شرکت‌های خدمات کامپیوتری تهران، خدمات کامپیوتری مشهد، خدمات کامپیوتری شیراز و... است. برخلاف سیستم‌های خانگی، سیستم ادارات شبکه هستند و به خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کابلی و وایرلس پشتیبانی، افزایش کارایی، امنیت و برطرف کردن نقاط ضعف شبکه توسط مغازه خدمات کامپیوتری احتیاج دارند.

 

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

 

قیمت خدمات کامپیوتری در محل

قیمت خدمات قابل ارائه در خدمات کامپیوتری با توجه به نوع خدمات مورد نظر شما مشخص می‌شود. هر مورد در لیست خدمات کامپیوتری نرخ مخصوص به خود را دارد؛ مانند نصب ویندوز، نصب هر نرم‌افزار تخصصی، تعمیر سخت‌افزار و غیره.

مشخصا مواردی مانند حجم کار شما برای خدمات کامپیوتری در محل و یا نیاز به تهیه و تعویض قطعات نیز هزینه خدمات کامپیوتری در محل تهران، خدمات کامپیوتری در محل تبریز، خدمات کامپیوتری در محل مشهد، خدمات کامپیوتری در محل کرج و شهرهای دیگر را تغییر می‌دهد. البته گاهی ممکن است هزینه خدمات کامپیوتری در محل با همان خدمات در فروشگاه خدمات کامپیوتری یا مغازه خدمات کامپیوتری متفاوت باشد.

 

نحوه دریافت خدمات کامپیوتری تهران و شهرهای دیگر

شما با استفاده از اپلیکیشن «خدمت از ما» نه تنها می‌توانید تمامی موارد لیست خدمات کامپیوتری را در شهرتان دریافت کنید، بلکه می‌توانید قیمت آن را به رایگان از متخصصان تعمیر کامپیوتر در محل استعلام کنید.

به کمک «خدمت از ما» دیگری لازم نیست حضورا به مغازه خدمات کامپیوتری مراجعه کنید. کافیست درخواست خود را برای تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل ثبت کنید؛ قیمت‌های پیشنهادی متخصصان خدمات کامپیوتری غرب تهران و مناطق و شهرهای دیگر را ببینید؛ و بهترین متخصص یا مغازه خدمات کامپیوتری را برای خدمات کامپیوتر در منزل یا شرکت‌تان انتخاب کنید.

تعمیر کامپیوتر
برای سرویس تعمیر کامپیوتر از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading