تزیین خانه با گل مصنوعی

ثبت درخواست " دکوراسیون منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تزیین خانه با گل مصنوعی

یکی از بهترین روش‌ها برای آراستن خانه، تزیین خانه با گل مصنوعی است. خیلی از افراد به دلیل گران بودن و عمر کم گل‌های طبیعی، ترجیح می‌دهند از گل های مصنوعی برای زینت خانه خود استفاده کنند. گل های مصنوعی تنوع بسیاری دارند و به صورت درختچه گل‌های رومیزی و گلدان های کوچک و ... هستند. اگر شما شرایط نگه‌داری گل طبیعی در منزل را ندارید، بهترین گزینه بعد از آن استفاده از گل های مصنوعی است. در ادامه مطالب نکات تزیین خانه با گل مصنوعی به شما می‌گوییم.

 

مزایای استفاده از گل‌های مصنوعی:

  1. مراقبت کم
  2. طول عمر زیاد
  3. هزینه کمتر
  4. زیبایی و لطافت در دکوراسیون
  5. جابه جایی راحت

روش‌هایی برای تزیین گل مصنوعی در خانه

بهتر است متناسب به نوع گل گدانی مناسب برای گل مصنوعی خود انتخاب کنید، و برای طبیعی نشان دادن آن از یک سری برگ، شاخه و گل های طبیعی در آن استفاده کنید. برای نمای بهتر و سرسبزی بیشتر حتی می‌توانید چمن‌های مصنوعی را در طراحی گلدان خود به کار ببرید. بهتر است در تزیین گل‌های مصنوعی از رنگ های زیادی استفاده نشود و در کنار رنگ سبز 2 یا 3 رنگ نهایتا متناسب با رنگ دکوراسیون و وسایل منزل انتخاب کنید. 

 

تزیین خانه با گل مصنوعی

 

انتخاب گلدان برای گل های مصنوعی

انتخاب گلدان نیز کاملا سلیقه‌ای است. شما متناسب با فضای منزل و نوع دکوراسیون خود می توانید از گلدان‌های سفالی، فلزی، کریستال و ... استفاده کنید. به طور مثال می‌توانید در گلدان‌های شیشه‌ای از گل‌های مصنوعی استفده کنید که ساقه و ریشه‌های زیباتری دارند. حتی می توانید از بلورهای کوچک یا صدف و سنگ های رنگی در گلدان های بلوری استفاده کنید. اگر بخواهید فقط گل مصنوعی شما مشخص باشد و شاخه آن پیدا نباشد می‌توانید از گلدان‌های مات و یا فلزی یا چوبی استفاده کنید.

 

گلدان دیواری برای تزئین خانه با گل مصنوعی

گل‌های مصنوعی به دلیل عدم نیاز به آبیاری محدودیتی برای محل نگه داری و نصب ندارند. گاهی در بعضی از نقاط خانه که قادر به نگهداری گل طبیعی نیستید می‌توانید از گل‌های مصنوعی استفاده کنید. گلدان های دیواری برای گل های مصنوعی بسیار مناسب هستند. با استفاده از قاب های دیوار و گل دان های نصفه و یا کامل دیواری متناسب با فضای خانه می‌توانید به وسیله گل های مصنوعی تزیین بسیار زیبایی به منزل خود دهید.

 

نکاتی درباره تزیین خانه با گل مصنوعی

اولین نکته پس از تصمیم بر خرید گل مصنوعی انتخاب و خرید آن به صورت حضوری است. سعی کنید گل های مصنوعی را به صورت حضوری انتخاب کنید و از جنس و کیفیت آن مطمئن شوید. همچنین در خرید حضورب مبیزان نزدیک بودن آن به گل طبیعی بیشتر مشخص است. به ساقه های گل مصنوعی بسیار دقت کنید چرا که طبیعی نشان دادن گل به مقدار زیادی توسط ساقه نمایان می شود.

 

تزیین خانه با گل مصنوعی

 

سعی کنید اگر ساقه های گل مصنوعی شما طبیعی نیستند آن را رنگ کنید. با استفاده از رنگ های آکرلیک و ترکیب آن‌ها می توانید رنگ طبیعی به ساقه گل مصنوعی خود بدهید.

گلدان ها در جلوه دادن به گل های شما نقش مهمی دارند. با انتخاب یک گلدان مناسب و خوب، متناسب با نوع گل مصنوعی شما می توانید جلوه زیبایی به نمای آن دهید. شما برای پر کردن های گل مصنوعی خود می‌توانید از متریال متنوعی استفاده کنید. اگر می خواهید گل شما طبیعی به نظر برسد حتی می توانید از خاک طبیعی نیز استفاده کنید.

بهتر است برای غیر طبیعی نشان دادن گل‌های مصنوعی، آن ها را از حالت قرینه خارج کنیم؛ و از ترکیب گیاهان مصنوعی با طبیعی استفاده کنیم.

 

تزیین گلدان شیشه ای با گل مصنوعی

همان طور که در بالا درباره مزایای تزیین گلدان شیشه ای با گل مصنوعی گفتیم، می توان گفت این روش یکی از بهترین روش‌ها برای شیک کردن محیط اطراف شما به وسیله گل مصنوعی است.

یکی از بهترین روش‌های گل آرایی گل مصنوعی، گل آرایی در تنگ بلوری است. شما می‌توانید از چند تنگ با سایزهای مختلف برای گل‌های خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بهتر است گل‌ها از یک نوع باشند و شاخ و برگ بزرگ نداشته باشند.

یکی از متداول‌ترین و زیباترین روش‌های تزیین گل مصنوعی، استفاده از شکوفه در گلدان بلور رو میزی است که جلوه بسیار زیبایی به میز و یا طاقچه یا اپن شما می‌دهد.

 

تزیین گلدان شیشه ای با گل مصنوعی

 

تزیین گل مصنوعی در سبد

شما می‌توانید گل های مصنوعی خود را سبد های حصیری یا چوبی نیز تزیین کنید. این دیزاین بیشتر در محیط های باز مثل بالکن یا تراس یا حتی در آشپزخانه استفاده می‌شود. شما می‌توانید از گل‌های بدون ساقه یا ساقه‌های کوتاه در سبد استفاده کنید. حتی می‌توانید از شاخه‌های گندم برای تزیین در سبد استفاده کنید.

کلام آخر

در این مطلب روش‌های تزیین خانه با گل مصنوعی را با یکدیگر بررسی کردیم. توجه داشته باشید که برای تزیین خانه با گل‌های مصنوعی روش های مختلفی وجود دارد و شما با توجه به سلیقه خود و دکوراسیون منزل می‌توانید از گل های مصنوعی که تنوع زیادی دارند استفاده کنید. برای این کار سعی کنید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که به دکوراسیون منزل شما سازگار است، سعی کنید این گل‌ها را در جاهایی که نور است بگذارید تا طبیعی‌تر نشان داده شود.

درست است که گل مصنوعی به مراقبت خاصی نیاز ندارد، اما شما باید چند هفته‌ای یک بار گرد و قبار را از روی گل ها و گدان بردارید و آن را هر از چند گاهی گردگیری کنید تا همیشه شاداب بمتند و کیفیت آن حفظ شود.

4.5 امتیاز از 1286 رای


دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین