تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه

ثبت درخواست " دکوراسیون منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه

اگر شما هم ساکن یک واحد آپارتمانی به دور از فضای سبز هستید، تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه این امکان را به شما می‌دهد، که با یک روش آسان دکوراسیون بالکن و تراس کوچک و بزرگ خود را به یک فضای متفاوت و زیبا تبدیل کنید. تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه با ایده های متناسب و زیبا حتی برای دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی هم کاربرد دارد.

اگر در ذهنتان به دنبال داشتن یک آپارتمان با فضای خاص و زیبا هستید و زیبایی محل زندگی‌تان برایتان ارزشمند است، تغییر و ایجاد تنوع در طراحی بالکن آپارتمان و تزیین تراس و بالکن به روش خلاقانه یک پیشنهاد بسیار موثر به شمار می آید .برای آشنایی با موارد کاربردی تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

 

 

برای تزیین تراس و تزیین بالکن؛ نیاز به طراحی یا ایجاد یک دکوراسیون خاص نیست، شما می‌توانید از همین لحظه تزیین بالکن با وسایل ساده و در دسترس را شروع کنید، کافی است کمی خلاق و خوش ذوق باشید. 

 

تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه

 

تزیین تراس آپارتمان

برای داشتن یک فضای متفاوت و جدید در آپارتمان خود از همین حالا به ایجاد تغییر و تزیین بالکن فکر کنید؛ دکوراسیون بالکن، می تواند در نحوه تزیین تراس تاثیر بگذارد.

  • پر کاربرد ترین ایده در تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه کاربرد گل و گلدان در تراس است.
  • استفاده از میز و صندلی متناسب با فضای تراس برای نشستن 
  • کاربرد میز و صندلی چوبی و فانوس های قدیمی و شمع برای زیبا شدن دکوراسیون تراس
  • بهتر است برای پوشاندن کف بالکن ازچمن مصنوعی و سرامیک و پارکت در انواع طرح و رنگ های مختلف استفاده نمایید و فضایی بی نظیر را در دکوراسیون بالکن یا تراس منزل تان ایجاد کنید.
  • استفاده از سرپوش های چتر مانند و زیبا علاوه بر دور نگهداشتن فضای تراس از باران و نورآفتاب، تصویر زیبایی به محیط می‌بخشد.

 

 

طراحی تراس و بالکن کوچک

بالکن های کوچک در حال حاضر در منازل آپارتمانی یا به حال خود رها شده اند یا تبدیل به محلی برای نگهداری وسایل بلاتکلیف منزل هستند. با کمی ایده پردازی درست می توانید از اندک فضای تراس خود، محلی زیبا و دوست داشتنی بسازید، تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه در این مورد هم کاربرد دارد. تغییر در دکوراسیون بالکن آپارتمان شما، می تواند یک تغییر کوچک ولی اساسی در متفاوت نشان دادن آپارتمان گردد.

 

تزیین بالکن کوچک

 

اگر فضای بالکن شما کوچک است گلدان ها را روی نرده ها و یا دیواره های بیرونی نصب کنید، که در این صورت فضای بیرونی منزل جلوه زیباتری پیدا می‌کند. همچنین با قرار دادن یک کنسول چوبی و باکس نگهداری گلدان برای چیدن گلدان ها محیط را زیباتر کنید، برای استفاده از معجزه نور در فضای بالکن خود از دیوارکوب و جاشمعی های کوچک استفاده نمایید. صندلی و میز های کوچک تاشو هم برای این بالکن ها کاربرد زیادی دارد.

 

تزیین تراس ایرانی

تراس و بالکن در فضای خانه های ایرانی از اهمیت کمی برخوردار است، و این باور غلط بین ما هست که همیشه برای تغییر دکوراسیون تنها داخل منزل را شامل تغییرات می دانیم. داشتن یک تراس با استفاده از رنگ های متنوع ، گل وگیاه می تواند، در زیبا نشان دادن فضای آپارتمان ما تاثیر فراوران داشته باشد. وقت آن رسیده که برای تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه گامی بردارید و با کلی ایده خاص و مهیج فضای منزل خود را دوست داشتنی کنید.

 

یک نمونه تزیین تراس ایرلنی

 

تزیین بالکن با کاربرد نرده گل کاری شده

استفاده از گلدان و آویز های نرده ای گزینه ای مناسب برای تزیین بالکن و دکوراسیون بالکن می باشد، چون علاوه براینکه کمترین فضای ممکن در تراس را اشغال می کنند، فضای تراس را از بیرون زیبا و خاص جلوه می دهند، استفاده از این نوع خلاقیت در زیبا کردن تزیین بالکن منزل شما بسیار موثر است. 

 

یک نمونه گلدان بر تراس و نمونه تراس گلکاری شده

 

چند راهکار برای دکوراسیون بالکن

چند نکته و راهکار برای کسانی که به دنبال زیباسازی فضای تراس و بالکن خود هستند:

  1. تزیین بالکن خانه با لوازم دست دوم

هرگز بخاطر فضای کم تراس یا نداشتن لوازم لازم برای تزیین بالکن منزلتان از داشتن یک فضای زیبا دست نکشید، همین حالا دست به کار شوید، صندلی های قدیمی و غیر قابل استفاده در منزل را تعمیر و با یک روکش جدید یک نیم ست نو برای تراس منزلتان فراهم کنید ، برای داشتن یک فضای دوست داشتنی نیازی به داشتن بالکن بزرگ و لوازم گران قیمت نیست. می‌توانید بالکن را چراغانی کنید. چند چهارپایه چوبی، پتوی نرم، زیر انداز های طرح دار زیبا، چند شمع و تعدادی گلدان کوچک و بزرگ می تواند فضای تراس شما را عالی و زیبا کند.

 

تزیین بالکن با استفاده از لوازم بازسازی شده

 

  1. استفاده از عناصر داخلی و فضای بیرون

از فضای بیرون و طراحی داخلی منزل برای دکوراسیون بالکن استفاده کنید رنگ های شاد متناسب با طبیعت یا استفاده از رنگ های فضای داخلی منزل می تواند یک هماهنگی و زیبایی در تزیین بالکن و دکوراسیون بالکن، ایجاد کند. دغدغه کوچک یا بزرگ دیده شدن فضا را نداشته باشید، قرار است از این تراس فقط انرژی مثبت دریافت کنید. پس طرح های گوناگون و رنگ های گرم را به بالکن بیاورید. تراس را به مکانی برای لذت بردن از نور خورشید و صرف یک لیوان چای اختصاص دهید.لپ تاب و کتابخانه ای کوچک در تراس بگذارید و فضای تراس را برای گذراندن چندین ساعت در این مکان آماده کنید.

ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون تراس و فضای بیرون و داخلی منزل

 

  1. تزیین بالکن و تراس متصل به اتاق

اتصال تراس به اتاق این امکان را برای شما ایجاد می کند که باکنار زدن پرده اتاق یک فضای زیبا و دوست داشتنی را داشته باشید با دوستان خود زمانی را در این مکان سپری کنید و حالت یکنواختی را از فضای اتاق شما دور می کند، می توانید علاوه بر این تختخواب خود را به گونه ای قرار دهید که تراس نقش منظره ای دلنشین را برای شما داشته باشید، در این حالت می توانید با کاشتن بذر سبزی در تراس و استفاده از گلدان های بزرگ اجازه دهید، بازی نور خورشید و رنگ ها هر صبح مهمان اتاق شما باشد، و سر زندگی، آرامش را به شما منتقل کند.

 

نمونه از تزیین تراس مشرف به اتاق

 

چند ایده برای تزیین بالکن و تراس

برای اینکه تزیین بالکن شما زیباتر و خاص تر به نظر بیاید بهتر است، یک تغییر دکوراسیون بالکن لازم است: گلدان ها در ابعاد مختلف با رنگ های متنوع در کنار هم قرار دهید. دور تا دور بالکن را ازگلدان های آویز با طناب های کنفی پر کنید. اگر فضای بالکن شما بزرگ است، از آبنما برای تزیین آن استفاده کنید. گیاهان رونده مثل پیچک، فضای تراس را ایده آل و زیبا می کند، با استفاده از یک حصار چوبی و فلزی در کنار دیواره تراس شرایط را برای رشد و پوشاندن کل نرده تراس از این گیاهان فراهم آورید.کاربرد عناصر طبیعی در دکوراسیون بالکن مثل گیاهان رونده و گلدان های متصل به دیوار و همین طور دیوارکوب های سنتی و مدرن می تواند نقش زیادی در تزیین تراس و بالکن با روش های خلاقانه داشته باشد.

4.5 امتیاز از 1650 رای


دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین