مدل و طرح پرده

ثبت درخواست " نصب پرده "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل و طرح پرده

در دکوراسیون خانه پرده یکی از کوچکترین ولی با اهمیت ترین عناصر به حساب می‌آید که انتخاب درست آن باعث زیبایی خانه می‌شود. انتخاب درست مدل و طرح پرده می‌تواند جلوه ویژه‌ای به خانه دهد. پارچه‌های مختلفی برای پرده موجود است. اما بنابر استفاده آن پارچه برای اتاق مورد نظر جنس و طرح و مدل هر پرده باید متفاوت باشد. پرده می‌تواند در مقدار و شدت نور طبیعی در خانه موثر باشد.

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

الگو های مختلف پرده

باید برای انتخاب الگو و طرح های مختلف برای پرده بسیار دقت کنید چون الگوها و طرح ها باعث میشود فضا بزرگ یا کوچک یا حتی شلوغ یه نظر برسد. همچنین اگر میخواهید نور کمتری داشته باشید میتوانید از آستری برای ضخیم شدن پرده استفاده کنید. اما مطمعن باشید این کار فضای خانه را تاریک جلوه ندهد.


مدل و طرح پرده گیپور و حریر

مدل و طرح پردههای گیپور به عنوان پرده سبک سلطنتی بکار برده میشود. اگر میخواهید سبکی شیک و کلاسیک و سلطنتی داشته باشید از انواع پرده های گیپور میتوانید استفاده کنید. برای هر اتاق طبق سبک آن باید پرده را انتخاب کرد. برای اتاق های پذیرایی و نشیمن بهتر است از پردههای گیپور یا حریر در مدل و طرح های مختلف استفاده کرد. این رو روزها سبکها و طرح های مختلفی از پارچه های گیپور و حریر به بازار آمده که دستتان را برای انتخاب بهتر باز گذاشته است. اما بهتر است برای استفاده از پرده های گیپور در زیر پارچه از آستری استفاده شود. پرده حریر نیز سبک لوکس و براقی به اتاقتان میدهد که اگر مایل هستید که سبک متفاوتی داشته باشید پرده حریر بهترین گزینه است.

 

طرح و مدل پرده، گیپور و حریر

 

مدل و طرح پرده، حریر و گیپور

 

مدل و طرح پرده، حریر و گیپور

 

مدل و طرح پرده، حریر و گیپور

 

مدل و طرح پرده، حریرو گیپور

 

مدل و طرح پرده، حریر و گیپور

 

مدل و طرح پرده،حریر و گیپور

 

رنگ پرده و مدل های سال

اگر میخواهید از مدل و طرح پرده سال استفاده کنید؛ باید فاکتور های مختلفیرابرای انتخاب مدل و طرح پرده در نظر بگیرید.اگرمیخواهیداز مدل جدید برای پذیرایی یا نشیمن منزلاستفاده کنید باید دقت داشته باشید کهرنگ دیوار منزل با پرده هم خوانی داشته باشد تا باعث تاریکی یا دلمردگی نشود.
 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 


والان پرده

والان پرده به قسمت تزیئنی پرده گفته میشود، که بسیار در مدل و طرح پرده تاثیر دارد. والان در دومدل ساده و طرح دار وجود دارد. طرح ساده را میتوانید برای تزئین پرده های طرح دار یا گیپور،استفاده کنید.

 

مدل و طرح پرده

 

مدل وطرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

مدل و طرح پرده

 

کلام آخر

برای انتخاب پرده و مدل و طرح مناسب سلیقه خودتان حتما به دکوراسیون داخلی خانه دقت داشته باشید تا هماهنگ به نظر برسد. برای زیباتر نشان دادن خانه از پرده های حریر و گیپور استفاده کنید تا هم نور طبیعی بیشتری داشته باشید هم از نظر زیبایی شناسی در دکوراسیون جذاب‌تر است.

4.5 امتیاز از 1536 رای


نصب پرده
برای سرویس نصب پرده از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین