کارواش منطقه 3

ثبت درخواست " کارواش "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کارواش منطقه 3

کارواش منطقه 3

کارواش منطقه 3 زیرمجموعه شرکت است که با خدمات متفاوت و حرفه ایی در خدمت شما همشهریان عزیز در منطقه 3 تهران می‌باشد . کارواش منطقه 3 همه نیاز های شما در زمینه ی کارواش آنلاین و کارواش نانو سیار را تامین میکند. این روزها همه افراد اکثر کارهای خود را از طریق سایت  انجام می دهند . پس هم اکنون با ثبت سفارش خود از خدمات کارواش منطقه 3 استفاده نمایید .

 

چرا خدمات کارواش سیار در محل از کارواش های قدیمی محبوب تر شده است؟

خدمات شستشوی اتومبیل در محل یا همان کارواش در محل خدمتی پر مزیت و فایده با هدف صرفه جویی در زمان مشتری ، کاهش ترافیک شهری و راحتی و آسایش برای مردم است. استفاده از خدمات کارواش سیار درب منزل برای همیشه شما را از رفت و آمدهای بیهوده به کارواش ، گیر کردن در ترافیک و شلوغی شهر و همچنین انتظار بیهوده در صف کارواش برای دریافت خدمات شستشوی اتومبیل بی نیاز می کند. با استفاده از کارواش منطقه 3 تنها با  سفارش کارواش سیار به راحتی نزدیک ترین نیروی حرفه ای به محل زندگی شما یا محل انتخابی شما برای ارائه خدمات با کیفیت اعزام خواهد شد .

 

 

کارواش نانو بخار چیست ؟

کارواش های قدیمی و آبی توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین را بدین صورت که کارواش نانو بخار انجام می‌دهد را ندارند . به همین جهت نیاز به بخارشویی همیشه وجود دارد و تقاضای مشتریان در حال افزایش می‌باشد . کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول را در میان انواع کارواش ها می‌زند.تمام کسانی که ماشین خود را برای شستشو می آورند کیفیت شستشو در اولویت آنهاست . قدرت بالای شستشو و نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و جلوپنجره و لای دربها و تمام نقاط غیر قابل دسترس به کمک کارواش نانو بخار به راحتی تمیز می‌شوند.

 

مزایای کارواش نانو بخار منطقه 3 :

مصرف آب کمتر : کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از مصرف آب بسیار پایینی برخوردار می باشد

از بین برنده ی باکتری ها و بوی بد داخل ماشین : همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهایی نفوذ می‌کنند که دست نمی‌تواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد جواب خیر است بر همین اساس کارواش بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز می‌کند.در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با کارواش بخار داخل ماشین این بو از بین می رود .

 

برخی ها می گویند دمالی بالای کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ ماشین تا دمای 400 درجه را تحمل میکند در حالی که دمای کارواش بخار فقط 120 در جه است .

 

خدمات و مزایای کارواش منطقه 3

استفاده از نیروهای آموزش‌دیده در کارواش منطقه 3

استفاده از مواد شوینده و دستمال‌های نانو  باکیفیت  در کارواش  منطقه 3

استفاده از قیمت‌های مشخص بدون هزینه‌های اضافی در کارواش منطقه 3

روشویی و شستشوی حرفه‌ای بدنه اتومبیل

اتومبیل در کارواش منطقه 3 نظافت کامل داخل

موتورشویی با روش بخار در کارواش منطقه 3

دریافت خدمات کارواش منطقه 3 در محل در تمامی نقاط تهران

 

دیگر مزایای کارواش نانو بخار

دارای سیستم کارکرد اتوماتیک

دارای سیستم هشدار صوتی در مواقع حساس

دارای قابلیت شستشوی موتور خودرو

دارای خاصیت آنتی باکتریال و میکرب‌کش قوی

 

کارواش منطقه 3

 

شعبه‌های فعال دیگر ما در نقاط مختلف تهران

کارواش  منطقه 3

کارواش محدوده  پاسداران

کارواش اسفندیار

کارواش نانو بخار قلهک

کارواش میرداماد

کارواش قیطریه

کارواش خیابان دولت

کارواش شریعتی

مناطق شرق  تهران

و دیگر مناطق تهران

4.5 امتیاز از 1730 رای


کارواش
برای سرویس کارواش از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین