کارواش خشک

کارواش بخار
کارواش خشک

شستشوی ماشین بدون آب یا کارواش خشک روشی متفاوت، مقرون به صرفه و پر از مزیت برای خودرو شما و همچنین محیط زیست می باشد. کارواش خشک علاوه بر کاهش مصرف آب و هزینه در مقایسه با شستشوی با آب مراقبت بیشتری از خودرو شما خواهد کرد. بسیاری از صاحبان خودرو نگران پوسیدگی رنگ ماشین در دراز مدت به دلیل استفاده زیاد از آب برای شستشو خودرو هستند که با استفاده از روش کارواش خشک برای همیشه با این دغدغه خداحافظی خواهند کرد.مطالبی که این روزها در مورد کارواش خشک جستجو و خوانده می شوند:

 • کارواش خشک بادران
 • کارواش بدون آب ایدرا
 • خرید اسپری کارواش نانو
 • فروش دستگاه کارواش بدون آب
 • شامپو نانو کارواش
 • مواد نانو کارواش چیست
 • اسپری کارواش بدون آب ایدرا
 • شستشوی موتور ماشین با نانو

 

قیمت کارواش خشک

بسیار به صرفه تر از کارواش معمولی می باشد زیرا شما دیگر نیازی به مصرف آب ندارید. علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب استفاده از کارواش خشک برای رنگ ماشین ها مفید می باشد و دیگر نگرانی های آسیب دیدگی بدنه خودرو در اثر استفاده از آب ندارید.


کارواش خشک در محل

خدمت از ما توسط دستگاه کارواش خشک اتومبیل شما را در هر جایی شما بخواهید تمیز کرده و مثل روز اول تحویلتان می دهد. فقط کافی است درخواست خود را به رایگان ثبت کنید.کارواش خشک چیست؟

یکی از مهم ترین اقدام برای مقابله با بحران آب استفاده از سرویس کارواش خشک خدمت از ما می باشد. احتمالا اسم کارواش خشک به گوش شما خورده باشد و آشنایی با آن داشته باشید. کارواش خشک ( کارواش بدون آب  ) نوعی کارواش است که با محیط زیست سازگار می باشد و گاهی اوقات آب کم و یا اصلا به آب نیازی ندارد. کارواش خشک دارای مواد مخصوصی می باشد. توسط این مواد بر سطح خودرو را پوشانده و سپس پاک می کنیم.


 

کارواش خشک = تمیزی بیشتر ، مصرف آب کمتر

حقیقت این است که دیگر برای داشتن خودرویی تمیز نیاز به استفاده از آب فراوان  وشستشوی با آب ندارید. کارواش خشک شستشوی ماشین با محلول های ساخته شده از فناوری نانو می باشد که بدون آسیب زدن به رنگ خودرو و با مصرف حداقلی آب به راحتی ماشین شما تمیز و براق می شود. خبر خوب این است که شما می توانید خدمات کارواش خشک را به صورت کارواش درب منزل دریافت کنید.


استفاده از خدمات کارواش سیار درب منزل برای همیشه شما را از رفتن به کارواش و انتظار بیهوده در کارواش برای دریافت خدمات شستشوی اتومبیل بی نیاز می کند. بنابرین شما می توانید با سفارش کارواش درب منزل و شستشوی ماشین شما به روش کارواش خشک با یک تیر دونشان را بزنید و از مزیت های هر دو در جهت مراقبت از ماشین و صرفه جویی در زمان شما و آب استفاده کنید.


 

چرا روز به روز افراد بیشتری از خدمات کارواش آنلاین یا کارواش سیار درب منزل استفاده می کنند؟

همانطور که می دانید دریافت خدمات آنلاین و رضایت مردم از این خدمات روز به روز در حال افزایش است. استفاده از خدمات کارواش آنلاین نیز به دلیل راحتی دریافت شستشوی حرفه ای درب منزل، صرفه جویی در زمان و امکان سفارش خدمت در هر تمامی روزهای هفته و به خصوص ایام تعطیل روز به روز با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد.و در نهایت چرا مشتریان  " خدمت از ما " را برای دریافت خدمات کارواش سیار انتخاب می کنند؟

 • خدمت از ما تضمین کننده اعزام پرسنل حرفه ای کارواش سیار به تمامی مناطق شهر در کم ترین زمان ممکن می باشد. به محض اینکه درخواست خود را ثبت کنید، نزدیک ترین نیروهای مجرب و حرفه ای به منزل شما اعزام خواهند شد. خدمت از ما برای افزایش رضایت مشتریان و همچنین ارائه خدمات حرفه ای به هموطنان در زمان گزینش نیروها متخصص ترین و بهترین نیروها را انتخاب می کند تا از رضایت و کیفیت خدمات به مشتریان مطمئن باشد.

 

کارواش خشک

 

 • شما با تغییر سبک دریافت شستشوی اتومبیل خود از کارواش های سنتی به کارواش سیار درب منزل به راحتی در هزینه هایی از قبیل بنزین رفت و آمد شما به کارواش، استهلاک خودرو و همچنین هزینه های روانی مانند اعصاب خوردی های ماندن در ترافیک یا هوای آلوده جلوگیری خواهید کرد.

 

 • استفاده از کارواش سیار بهترین انتخاب برای افراد پر مشغله و گرفتار مانند شاغلین می باشد زیرا به جای اختصاص زمان برای رفتن به کارواش، ماشین آن ها به راحتی زمانی که در جلوی درب منزل ، داخل پارکینگ یا در نزدیک محل کار پارک شده است توسط نیروی خبره و ماهر در امر شستشوی ماشین شسته خواهد شد.

 

 • همچنین استفاده از این خدمات برای بانوان باعث شده است تا دیگر نگران توقف و ماندن در محیط نامناسب کارواش های سنتی نباشند و به راحتی تمام خدمات مورد نیاز برای شستشوی اتومبیل را درب منزل دریافت کنند.

 

وظایف پرسنل کارواش سیار "خدمت از ما" :

 • پرسنل آموزش دیده ما به خوبی می دانند که پیش از شستشوی اتومبیل شما نوع رنگ خودرو شما را تشخیص دهند و سپس از مواد شوینده مناسب با رنگ ماشین برای شستشوی اتومبیل استفاده کنند. اسفاده از مواد شوینده مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که در زمان شستشوی اتومبیل باید به آن توجه شود.

 

 • همچنین پرسنل با تنظیم فشار آب از رنگ خودروی شما در مقابل آسیب های احتمالی که ممکن است بر اثر فشار زیاد آب بوجود بیایند مراقبت می کنند.

 

 • برای دستیابی به بهترین نتیجه نیروی شستشوی کارواش سیار می تواند از باد گرم برای خشک کردن بدنه خودرو استفاده کند زیرا خشک شدن با باد گرم نتیجه بهتری داردتا خشک کردن با دستمال است.

 

 • انتخاب مواد شوینده در زمان تمیز کاری داخل کابین نیز بسیار مهم است بنابرین بسیار لازم است قبل از شستشو و تمیز کاری داخل کابین، نیروی شستشوی کارواش سیار جنس داشبورد خودرو شما را تشخیص دهند تا بتواند از مواد مناسب برای شستشو و واکس داشبورد استفاده کند.


کارواش سیار یک انتخاب جدید و راحت  :

 فاصله شما تا اعزام نیروی با تجربه و کار آزموده برای شستشوی اتومبیل آن هم در محل زندگی شما تنها یک درخواست است. شما به راحتی می توانید به رایگان ثبت سفارش را انجام دهید، سپس نزدیک ترین نیروی ماهر به آدرس شما اعزام می شود تا با نهایت دقت و کیفیت شستشوی  اتومبیل شما انجام شود. کارواش سیار " خدمت از ما "  آماده خدمات رسانی سریع و حرفه ای و با کیفیت به شماست.

3.00 امتیاز از 7 رای

کارواش بخار

برای سرویس کارواش بخار از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با کارواش بخار

کارواش خشک

مطالب مرتبط با کارواش

کارواش میرداماد
کارواش خانگی
کارواش بدون انعام

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading