اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 (ای ست) از طریق exclude

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 (ای ست) از طریق exclude

نحوه اعتماد سازی یک فایل به آنتی ویروس نود 32 ورژن 12

با خرید آنتی ویروس اورجینال ای ست (ESET) امکان access scan فایل‌ها و برنامه‌هایی را که در طول روز با آن‌ها کار می‌کنید را خواهید داشت. این قابلیت تمامی فایل‌ها را به صورت تک تک آنالیز می‌کند. برخی فایل‌ها مانند کرک برنامه توسط آنتی ویروس‌ها به عنوان ویروس شناخته می‌شوند که در این آموزش با اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 (ای ست) از طریق exclude این فایل‌ها را از لیست بلاک آنتی ویروس نود32 خارج می‌کنیم؛ با ما در "خدمت از ما" همراه باشید. بنابراین برای یادگیری نحوه اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12 با ما همراه باشید.

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 از طریق exclude

برای اعتماد سازی در آنتی ویروس نود 32 که به آن مجزا سازی نیز گفته می‌شود مطابق تصویر در بخش setup وارد تنظیمات پیشرفته آنتی ویروس (advanced setup) شوید.

 

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 (ای ست) از طریق exclude

 

در advanced setup وارد قسمت antivirus شوید. تنظیمات مختلف آنتی ویروس را در این بخش می‌توان انجام داد، اما برای اعتماد سازی به سراغ exclusions میرویم. گزینه edit را انتخاب نمایید.

 

نحوه اعتماد سازی یک فایل به آنتی ویروس نود 32 ورژن 12

 

برای انتخاب برنامه یا فایل‌هایی از ویروس نبودن آن اطمینان دارید روی گزینه add کلیک کنید تا آن‌ها را به لیست سفید آنتی ویروس‌تان اضافه نمایید.

 

اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

 

با انتخاب گزینه add پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که مانند تصویر لازم است وارد مسیر فایل مورد نظر خود شوید.

 

اعتماد سازی در نود 32

 

با انتخاب فایل Ok کنید. به این ترتیب آنتی ویروس دیگر برنامه یا فایل شما را بلاک نمی‌کند و آن را به عنوان ویروس نمی‌شناسد.

 

اعتماد سازی پوشه به آنتی ویروس

 

شما با خرید آنتی ویروس اورجینال ای ست ورژنب 10 می‌توانید از تمامی این قابلیت‌ها استفاده کنید. بنابراین دیگر دچار مشکل کرک برنامه‌های نرم افزاری موجود روی سیستم تان نمی‌شوید.

امیدواریم از خواندن مقاله اعتماد سازی در نود 32 نهایت استفاده را برده باشید.

4.5 امتیاز از 1768 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین