بینی عروسکی | دماغ عروسکی

بینی عروسکی | دماغ عروسکی

بینی عروسکی فانتزی

عمل بینی عروسکی و بینی فانتزی یکی از مدل عمل‌های بینی است که در بین جوانان طرفدار زیادی دارد. افرادی که قصد عمل بینی عروسکی فانتزی را دارند یا آن را انجام داده‌اند، عقیده دارند که زیباترین حالت بینی زمانی است که بینی عروسکی باشد. در رابطه با انتخاب فرم دلخواه بینی(برای مثال مدل بینی عروسکی سربالا) هر شخص سلایق و خواسته‌های متفاوتی دارد. در این مطلب قصد داریم ملاک‌های زیبایی بینی و اینکه چه افرادی کاندیدهای مناسب‌تری برای بینی عروسکی هستند، یا اصطلاحا بینی عروسکی به چه صورتی میاد را بررسی کنیم.

بینی عروسکی و بینی فانتزی

برخی افراد از تغییرات ایجاد شده در چهره‌شان پس از عمل بینی عروسکی فانتزی و داشتن یک مدل بینی عروسکی زیبا لذت می‌برند، برخی نیز علاقه‌ای به مشخص بودن انجام عمل بینی عروسکی در صورت‌شان ندارند. به همین منظور، قبل از هرگونه اقدام برای جراحی بینی(در اینجا بینی عروسکی) و عمل بینی عروسکی فانتزی، نوع بینی که از پزشک انتظار دارند را مشخص نمایید.

در مورد زیبایی بینی و صورت استانداردهای جهانی وجود دارد. استانداردهای زیبایی با تجزیه و تحلیل صورت زیباترین افراد به دست آمده است. در مورد زیبایی بینی این استانداردها بر اساس شکل، اندازه و زوایای اجزای مختلف بینی نسبت به هم و نسبت به صورت مشخص شده است. در ادامه برای واضح‌تر شدن مطلب و انجام یک عمل بینی عروسکی فانتزی متعادل، مثالی می‌زنیم.

 

مدل بینی عروسکی زیبا

پیش از انجام عمل بینی عروسکی فانتزی بهتر است بدانید زاویه بینی و لب در یک فرد زیبا حداقل باید ۹۰ درجه باشد؛ ولی تا زاویه ۱۰۵ درجه هم زیبا محسوب می‌شود. تفاوت بینی طبیعی(ساده) و بینی عروسکی(فانتزی) در همین است. اگر جراح زاویه بینی و لب را در حد ۹۰ درجه ایجاد کند، بینی حالت طبیعی‌تر می‌گیرد تا یک مدل بینی عروسکی سربالا. ولی اگر زاویه ۱۰۵ درجه ایجاد کند، بینی یک مدل بینی عروسکی سربالا خواهد داشت. در هر صورت، هر دو حالت در محدوده استاندارد زیبایی قرار دارد. حال اگر زاویه بینی و لب بیشتر از ۱۰۵ درجه بشود از حالت استاندارد زیبایی خارج می‌شود و به خاطر زاویه بیشتر آن نسبت به مدل بینی عروسکی سربالا، اصطلاحا به آن بینی خوکی می‌گویند.

 

بینی عروسکی |  دماغ عروسکی

بینی عروسکی دماغ عروسکی مدل بینی عروسکی عکس بینی عروسکی عکس بینی فانتزی عروسکی

 

مثال دیگری را برای عمل بینی عروسکی فانتزی در نظر بگیرید. پشت بینی باید مختصری حالت مقعر (قوس) داشته باشد. این تقعر (قوس) تا حدی که شکست و گودی ایجاد ننماید. اگر بیشتر بشود بینی حالت عروسکی‌تر به خودش می‌گیرد. ولی اگر در حدی پشت بینی گود بشود که به جای انحنای خیلی ظریف حالت شکسته پیدا کند از حالت زیبایی خارج می‌شود و اصطلاحا به آن بینی زین اسبی گفته می‌شود. تمام اینها مواردی هستند که برای داشتن یک بینی عروسکی مردانه و مدل بینی عروسکی زیبا برای خانم‌ها باید به آن توجه کرد.

مثال دیگر در مورد سایز بینی است. اگر بینی فردی که خواهان بینی عروسکی مردانه یا مدل بینی عروسکی سربالا است، بزرگ باشد و جراح بخواهد آن را کوچک کند، دوباره یک محدوده زیبایی وجود دارد. اگر بینی را در حد خفیف کوچک کند، بینی حالت ساده‌تر به خود می‌گیرد. اگر بینی مختصری بیشتر کوچک شود حالت عروسکی‌تر و فانتزی‌تری پیدا می‌کند. ولی اگر سایز بینی خیلی کوچک شود، به جای داشتن یک مدل بینی عروسکی زیبا یا مدل بینی عروسکی سربالا، چهره فرد از حالت استاندارد زیبایی خارج می‌شود.

 

مدل بینی عروسکی

بینی عروسکی به چه صورتی میاد مدل بینی فرانسوی مدل بینی عروسکی سربالا عکس دماغ عروسکی فرق بین بینی عروسکی با فانتزی

 

عوارض بینی عروسکی

باید توجه داشت که اولین کاربرد بینی برای تنفس است و نه به طور اختصاصی افزایش زیبایی. اگر عمل بینی عروسکی فانتزی حالت زیاده روی داشته باشد، برای مثال پره‌های بینی بیش از اندازه کوچک شوند، فرد در تنفس خود دچار مشکل خواهد شد. در صورتی که عمل بینی عروسکی فانتزی برای داشتن یک مدل بینی عروسکی زیبا و بینی عروسکی مردانه در محدوده زیبایی مشخص شده انجام شود، عوارض بینی عروسکی به حداقل میزان خود خواهد رسید.

 

فرق بین بینی عروسکی با فانتزی

در جراحی زیبایی و عمل بینی عروسکی فانتزی، تفاوتی میان مدل بینی عروسکی زیبا با مدل بینی فانتزی نیوده و این 2 عبارت در واقع به یک مدل بینی اشاره می‌کنند.

 

بینی عروسکی به چه صورتی میاد

اگر می‌حواهید بدانید بینی عروسکی به چه صورتی میاد، در نظر داشته باشید که بالا بردن زیاد بینی و یا کوچک کردن بیش از اندازه آن امکان‌پذیر نیست، و روی یک بینی بزرگ و گوشتی نمی‌توان عمل بینی عروسکی فانتزی را انجام داد. بینی‌هایی که نسبتا بزرگ و گوشتی، و احتمالا دارای غضروف‌های بزرگ با پوست ضخیم هستند را نمی‌توان بسیار کوچک کرد، زیرا ممکن است جای زخم و اسکار در آنها باقی بماند. از طرفی نیز احتمال ایجاد گوشت اضافه نیز زیاد می‌شود. بنابراین عمل زیبایی بینی به صورت فانتزی نیز در شرایط خاص برای برخی افراد امکان‌پذیر است و عمل بینی عروسکی فانتزی برای مدل بینی عروسکی زیبا و بینی عروسکی مردانه به تمام افراد توصیه نمی‌‌شود.

 

عکس بینی عروسکی

مدل دماغ عروسکی مدل بینی عروسکی زیبا مدل بینی فانتزی سربالا عکس عمل بینی عروسکی

 

معمولا افرادی با بینی‌های غضروفی کاندیدهای مناسب‌تری برای انجام عمل بینی عروسکی فانتزی هستند. زیرا این نوع بینی‌های استخوانی نتایج بهتری نسبت به بینی‌های گوشتی دریافت می‌کنند. در صورت اصرار بر انجام عمل بینی فانتزی ممکن است نتیجه عمل باعث نارضایتی شما شود، یا اینکه احساس خوبی از تاثیرات عمل بر روی چهره‌تان نداشته باشید.

 

عکس بینی فانتزی عروسکی

عکس بینی فانتزی عروسکی بینی عروسکی فانتزی عکس دماغ عملی عروسکی

 

عمل بینی عروسکی فانتزی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

به طور کلی می‌توان گفت که که اگر فردی تمایل دارد که بعد از عمل بینی عروسکی فانتزی کسی متوجه عمل شدن بینی وی نشود، حالت طبیعی بهتر است، زیرا دیگران فکر می‌کنند که زیبایی او خدادادی است و فرد به‌طور ارثی بینی زیبایی داشته است. اما اگر فردی تمایل دارد که بعد از جراحی علاوه بر زیبایی، چهره‌اش توجه بیشتری جلب کند، بینی عروسکی (فانتزی) برای او توصیه می‌شود.

 

مدل بینی فرانسوی

بینی عروسکی به چه صورتی میاد بینی فانتزی عروسکی دماغ عملی عروسکی دماغ عروسکی خوشگل

 

در آخر باید گفت که ایجاد تغییرات اصلاحی فقط در محدوده استاندارد زیبایی مجاز بوده و بیشتر از آن ممنوع است. بنابراین بینی‌های سرسره‌ای یا خیلی کوچک یا خیلی سر بالا اصلا توصیه نمی‌شود. این موارد آخر معمولا به ساختار عملکردی بینی آسیب می‌زند، از عوارض بینی عروسکی هستند و باعث افزایش زیبایی هم نمی‌شود. شاید بشود گفت که باعث افزایش بیشتر جلب توجه دیگران می‌شود، ولی باعث افزایش زیبایی نمی‌شود. در انتخاب مدل بینی حتما این نکته را در نظر بگیرید که فرم بینی شما تا آخر عمر همراهتان است؛ پس برای جلوگیری از عوارض بینی عروسکی، هنگام انجام این عمل تحت تاثیر مد و مدل‌های غیرعادی نباشید.

شما اگر قصد عمل بینی داشته باشید بینی عروسکی و بینی فانتزی را انتخاب می‌کنید یا بینی طبیعی؟ می‌توانید تجربیات خود را در رابطه با عمل بینی فانتزی در زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading