تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

تعهد به سرویس کولر گازی جنرال، آن هم وقتی کولرتان صحیح و سالم است، چندان ساده نیست! با این وجود، در نظر داشتن یک برنامه منظم به آن، نیاز شما به تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک را به حداقل می‌رساند.

سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال از جمله خدمات کولر گازی جنرال برای پنل‌های داخلی و خارجی است، که از کارهای ساده مانند روغن‌کاری و شستشو تا اقدامات تخصصی‌تر مانند با تعویض و تعمیر قطعات را شامل می‌شود.

در ادامه با بررسی ایرادات احتمالی کولرهای این برند محبوب، روند کلی سرویس کولر گازی جنرال (پیش از شروع و پس از پایان فصل استفاده) و تعمیر اسپیلت جنرال را نیز بررسی می‌کنیم. اگر مایل‌اید با شناسایی سریع ایرادات عمر و راندمان دستگاه‌تان را بالا ببرید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

خدمات کولر گازی جنرال

تعداد مراکز و متخصصانی که خدمات کولر گازی جنرال شامل سرویس کولر گازی جنرال و تعمیرات تخصصی آن را ارائه می‌دهند، اصلا کم نیست. دلیل آن هم واضح است، محصولات این برند (از مدل‌های پرتابل و پنجره‌ای بگیرید تا نمونه‌های ایستاده و دیواری) در کشور ما فوق‌العاده محبوب‌اند.

محصولات این برند ضمانت معتبر دارند، قیمت‌شان مناسب است، و امکانات خوبی هم دارند از جمله تایمر زمان خواب، تمیزکننده خودکار، رطوبت‌زدایی قوی و غیره.

کولرگازی و اسپلیت جنرال مانند سایر برندهای وسایل سرمایشی از یک‌سری خدمات تخصصی سرویس و تعمیرات برخوردارند. تمامی این خدمات در دو دسته سرویس کولر گازی جنرال و تعمیرات مربوط به آن قرار می‌گیرند که در بخش‌های بعد معرفی‌شان کرده‌ایم.

 

سرویس کولر گازی جنرال

 

سرویس کولر گازی جنرال

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، حالت ایده‌آل این است که کولر را دوبار، یکی پیش از آغاز فصل گرما و دیگری پس از پایان آن، بازبینی و در صورت نیاز سرویس کرد. با این وجود، دستگاه‌تان از سرویس کولر گازی جنرال به صورت سالانه هم بسیار خوشحال خواهد شد. این گروه از خدمات ضمن افزایش عمر مفید و راندمان دستگاه، هزینه برق مصرفی را هم کاهش می‌دهد.

در بحث سرویس و شناسایی زودهنگام خرابی کولر گازی جنرال، بعضا به پنل خارجی (کندانسور یا اصطلاحا موتور) آن توجه بیشتری می‌شود. چرا؟ به دلیل آنکه این موتور در فضای باز نصب شده و در معرض انواع عوامل خارجی مانند گردوغبار قرار دارد. مهمترین مراحل سرویس کولر گازی جنرال را در ادامه می‌بینید:

 

شستشو و پاکسازی

تمیز کردن مجاری ورود و خروج هوا در روند سرویس نفس کولر را تازه می‌کند، و کارکرد روز اول را به آن می‌دهد. شستشو یا تعویض فیلترهای پنل داخلی، اواپراتور و همچنین نظافت کویل‌های پنل خارجی از گردوغبار و آلودگی‌ها هم جزو این مرحله از سرویس کولر گازی جنرال می‌شود.

 

تعمیر کولر گازی جنرال

 

 

شارژ کولر گازی جنرال

اصولا احتیاج به شارژ گاز کولر گازی یکی از دلایلی است که افراد را به سمت استفاده از خدمات سرویس کولر گازی جنرال سوق می‌دهد. با بررسی سطح فشار (با استفاده تخصصی از گیج مانوفیلد) و افزایش گاز سرمازا به میزان مشخص آن سرمای کولر به حالت قبل بر می‌گردد.

 

بررسی لوله‌ها و کویل‌ها

یکی دیگر از مراحل مهم سرویس کولر گازی جنرال، بررسی کامل مسیر لوله‌کشی و اطمینان از شکستگی، سوراخ‌شدگی و در یک کلام عدم نشتی در سیستم است. شناخته‌شده‌ترین نتیجه نشتی هم خروج گاز سرمازا و کاهش سرمای دستگاه و نفوذ هوا و رطوبت به قطعات کولر گازی general است.

 

تعمیرات کولر اسپیلت جنرال الکتریک

 

بررسی برد و سیم‌کشی‌ها

اگر برد اسپلیت شما خراب شود، می‌توانید منتظر هر ایرادی باشید. به همین خاطر، سرویس کولر گازی جنرال الکتریک شامل اطمینان از سلامت فیزیکی و عملکرد برد الکتریکی و مدار مادر الکتریکی دستگاه هم می‌شود.

تمام سیم‌کشی‌ها هم از ابتدا تا انتها بازبینی شده تا عدم اتصال یا سوختگی سیم‌ها شناسایی و برطرف شوند.

 

بررسی قطعات

ترموستات، خازن و همچنین کمپرسور و فن کولر گازی از جمله مهمترین قطعاتی هستند که در سرویس کولر گازی جنرال به اتصال و کارکرد درست آنها توجه می‌شود. معمولا اینجاست که مشخص می‌شود آیا به تعمیر کولر اسپیلت جنرال احتیاج دارید یا سرویس کولر گازی اصطلاحا کار دستگاه‌تان را راه می‌اندازد.

 

تعمیر و سرویس اسپلیت جنرال

 

تعمیر کولر گازی جنرال

اگر در روند سرویس کولر گازی جنرال عیب و ایراد خاصی مانند نشتی، خرابی قطعات یا ... مشاهده شود، باید سراغ عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی جنرال رفت. البته بعضا خطاهای خود دستگاه هم سیگنال نیاز به تعمیر کولر گازی را به شما می‌دهند.

فارغ از نوع دستگاه شما (پرتابل، دیواری و ...)، برخلاف سرویس کولر گازی جنرال، معمولا نمی‌توان روند خاص و مشخصی را برای انجام تعمیرات تخصصی کولر گازی و اسپیلت جنرال الکتریک در نظر گرفت.

بسته به نشانه‌هایی که دستگاه از خود نشان می‌دهد، متخصص چند احتمال را مشخص می‌کند، و سپس با انجام یکسری تست‌ها این احتمالات را یکی یکی حذف می‌کند تا دقیقا مشکل را پیدا کند. متخصص از ارور نمایش‌داده‌شده هم می‌تواند برای تسریع تعمیرات کولر گازی جنرال کمک بگیرد.

 

تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک تهران

 

 نشانه‌های نیاز به تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک

عملکرد ضعیف و بازده پایین اسپلیت جنرال الکتریک از اصلی‌ترین دلایل نیاز و استفاده از خدمات تعمیر این محصولان است. عدم یکنواختی جریان هوای سرد در محیط، خاموش شدن ناگهانی، صدای ناهنجار هنگام کار، استشمام بوی بد از دریچه کولر و مواردی مشابه هم نشان‌دهنده نقص در کارکرد دستگاه است.

در این شرایط دریافت خدمات تعمیر اسپیلت جنرال در محل هوشمندانه‌ترین اقدام ممکن است. کارشناسان سرویس و تعمیر کولر جنرال الکتریک می‌توانند در بهینه‌ترین شکل ممکن دستگاه را عیب‌یابی کرده، و با تعمیر یا تعویض قطعه مدنظر ایراد را برطرف می‌کنند.

 

 سرویس کولر گازی جنرال طرح لبخند

 

ایرادات رایج کولر اسپلیت جنرال الکتریک

هر زمان نشانه‌های زیر را دیدید، به یکی از خدمات سرویس کولر گازی جنرال یا تعمیر کولر اسپلیت جنرال نیاز خواهید داشت. البته جای نگرانی زیادی هم نیست؛ این نشانه‌ها، آنهم در صورت استفاده طولانی‌مدت از دستگاه و بالا بودن عمر آن، بعضا طبیعی هم هستند.

  • کولر گازی و اسپیلت جنرال روشن نمی‌شود. یا اینکه دستگاه روشن می‌شود، اما کار نمی‌کند.
  • کولر گازی و اسپیلت جنرال به طور یک سره کار می‌کند.
  • صدای کولر گازی و اسپیلت هنگام روشن شدن و کار کردن آزاردهنده و بلند است.
  • جریان هوا با بوی بدی همراه است.
  • کویل‌ها یا لوله‌های دستگاه در اثر عدم تنظیم دما یخ یا برفک می‌زنند.
  • عملکرد کولر گازی با ریزش و پرتاب آب به اطراف همراه است.
  • روی نمایشگر کولر گازی و اسپیلت جنرال الکتریک کد خطا نمایش داده می‌شود.
  • با وجود روشن بودن کولر گازی جنرال الکتریک، ضعف در جریان هوای خنک و سرد کاملا محسوس است.
  • ریموت کنترل دستگاه کار نمی‌کند و باید از راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی استفاده کرد.

توصیه متخصصان این است که حتی اگر یکی از این ایرادات را دیدید، با متخصصان سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران یا شهر خودتان تماس بگیرید.

 

تعمیر کولر گازی جنرال تهران

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال در تهران و دیگر شهرها

احتمال اینکه خودتان یا یکی از آشنایان شما دستی بر رسیدگی به این دستگاه‌ها داشته باشید، کم نیست. با این حال، در صورت مواجهه با ایرادات رایج این محصولات پرکاربرد، بهترین اقدام درخواست خدمات تخصصی از مراکز تعمیر کولرگازی جنرال در تهران یا شهرهای دیگر است.

کمی بی‌دقتی یا به‌روز نبودن دانش نه تنها ممکن است مشکل را رفع نکند، بلکه احتمال دارد ایرادات دیگری را هم به وجود بیاورد. چه به سرویس کولر گازی جنرال احتیاج داشته باشید چه تعمیرات تخصصی، با ثبت رایگان درخواست‌تان در «خدمت از ما» به برترین مراکز تعمیر کولر گازی و اسپلیت جنرال دسترسی خواهید داشت.

 

4.5 امتیاز از 1138 رای


تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین