روش استفاده از کارواش نانو

ثبت درخواست " کارواش نانو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
روش استفاده از کارواش نانو

آیا به دنبال یک روش ساده جهت شستشوی خودرو هستید؟

این روزها از کارواش نانو به عنوان کارواش بدون آب و این روش زیاد می‌شنویم برخی افراد به دلیل عدم آگاهی از  روش استفاده از کارواش نانو یا در کل خدمات کارواش نانو ترجیح میدهند که خودرو خود را با یک روش بی کیفیت تر اما به نظر ساده تر مانند کارواش خانگی یا با بردن به کارواش سنتی تمیز کنند اما اگر این افراد می دانستند این روشها ممکن است چه آسیبی به خودرو آنها وارد کند هرگز به این روشهای بی کیفیت حتی فکر هم نمیکردند اگرشما هم جزو این افراد هستیدنگران نباشید!!! در ادامه با ما باشید تا شما را با کارواش نانو و مزایای آن آشنا کنیم تا لااقل خودرو شما متحمل آسیب و خسارت نشود.

 

 

منظور از کارواش بدون آب یا کارواش نانو

منظور از کارواش بدون آب یا کارواش نانو کارواشی است که در آن یا از مصرف آب خبری نیست یا اگر احیانا نیاز به آب باشد مقدار خیلی کمی آب استفاده میشود و این کار امروزه با یاری گرفتن از تکنولوژی نانو میسر شده است در کارواش نانو به جای مصرف حجم زیادی آب تنها از یک ماده شوینده نانو و دستمال میکروفایبر برای تمیزی ماشین استفاده می شود که گاهی به این کارواش ، کارواش سبز هم می گویند.

 

روش استفاده از کارواش نانو  راحت تر است یا کارواش سنتی ؟

همه ما روش استفاده از کارواش سنتی به خوبی آشنا هستیم اما کمتر کسی از معایب و مشکلات این کارواش آگاه است یکی از بزرگترین مشکل شستشوی ماشین با آب در کارواش‌های سنتی ، هدر رفتن حجم زیادی آب و تولید مقدار قابل توجهی پساب است همچنین تمیزی ماشین در روش شستشوی ماشین با آب از ماندگاری بالایی برخوردار نیست پس روش استفاده از کارواش سنتی شاید به ظاهر راحت تر از روش استفاده از کارواش نانو باشد اما آسیب های جبران ناپذیری که این روش ممکن است به خودرو شما وارد می کندارزش این راحتی ظاهری را ندارد.

 

روش استفاده از کارواش نانو

 

روش استفاده از کارواش نانو

☑️ اولین قدم و مهم ترین قدم در روش استفاده از کارواش نانو : انتخاب بهترین و مرغوب ترین مواد و لوازم در کارواش نانو است مواد کارواش نانو شامل مواد شوینده نانو ، اسپری کارواش نانو و دستمال میکروفایبر می‌باشد و روش استفاده از کارواش نانو به نحوه استفاده صحیح از این مواد محدود می‌شود که در ادامه به ویژگی های این مواد در روش استفاده از کارواش نانو خواهیم پرداخت.


☑️ دومین قدم در  روش استفاده از کارواش نانو : اسپری کردن سطح داخلی یا خارجی خودرو توسط اسپری کارواش نانو است مواد شوینده نانو با قابلیت پاک کنندگی بالا به سرعت آلودگی‌ها را از سطوح مورد نظر جدا می‌کند همچنین یک پوشش محافظ از ذرات نانو بر سطح ماشین ایجاد می‌شود این لایه مانع از نشستن آلودگی در کوتاه  مدت شده و از رنگ خودرو محافظت می‌کند.


☑️ سومین قدم در روش استفاده از کارواش نانو : قدم سوم  استفاده از دستمال‌های میکروفایبر است به این صورت که با کشیدن دستمال ، مواد نانو به همراه آلودگی‌ها را از سطح مورد نظر پاک می‌کنیم.


☑️ قدم آخر در روش استفاده از کارواش نانو : قدم پایانی این است که از یک دستمال میکروفایبر تمیز دیگر استفاده کنیم این کار باعث ایجاد لایه یکنواختی از مواد نانو بر سطح ماشین می‌شود همچنین باعث جلا و درخشندگی بیشتر خودروی شما خواهد شد.


 

ویژگی و قیمت مواد شوینده کارواش نانو در کارواش سیار خدمت ازما

استفاده از اسپری کارواش نانو با کیفیت و متناسب با رنگ خودرو از اهمیت ویژه‌ای در کارواش نانو خدمت از ما برخوردار است تهیه ماده شوینده مناسب و رعایت تمام مراحل در روش استفاده از کارواش نانو نقش موثری در کیفیت و تمیزی ماشین شما دارد قیمت مواد شوینده کارواش نانو و قیمت پودر کارواش نانو بر اساس کیفیت و ویژگی‌های خاص آنها متفاوت است قیمت مواد شوینده کارواش نانو را با میزان گرانروی آن مواد می سنجند.

 

 6 نکته مهم که در روش استفاده از کارواش نانو باید رعایت کنید

مواد شوینده نانو  برپایه واکس بدنه خودرو و ترکیب شدن با مواد شوینده اسیدی می‌باشندکه توسط نانوتکنولوژی خاصیت و ویژگی آنها بهبود پیدا کرده است بنابراین این مواد مقداری خاصیت اسیدی دارند به همین دلیل در روش استفاده از کارواش نانو میزان مصرف بهینه این مواد بسیار مهم می‌باشد.


برای اجرای صحیح و اصولی مواد در روش استفاده از کارواش نانو  استفاده از دستمال‌های میکروفایبر مخصوص است همانطور که گفتیم مواد شوینده نانو مرغوب میزان ویسکوزیته بالایی دارند  به همین دلیل ممکن است اثر حرکت دستمال بر روی بدنه خودرو به جا بماند استفاده از ابرهای مخصوص و دستمال‌های میکروفایبر این مشکل را به خوبی رفع می‌کند.


در روش استفاده از کارواش نانو باید به مدت زمان گذاشتن این مواد بر بدنه خودرو خود بسیار دقت کنید مدت زمان مجاز ماندن مواد نانو بر سطوح خودرو 15دقیقه می‌باشد بعد از این مدت سریعا توسط دستمال‌های میکروفایبر باید پاک شوند.


در روش استفاده از کارواش نانو تهیه ماده شوینده متناسب با رنگ بدنه خودرو بسیار مهم است زیرا اسپری کارواش نانو یا مواد شوینده نامناسب می‌تواند باعث کدری و لکه بر بدنه ماشین شما شود بنابراین هنگام تهیه این مواد شوینده نانو حتما از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید.


 در روش استفاده از کارواش نانو حرکت خطی دست برای کشیدن دستمال را حتما رعایت کنید.


 در هنگام انجام کارواش نانو بهتر است از یک لباس مناسب استفاده کنید زیرا مواد شوینده نانو ممکن است باعث ایجاد لکه روی لباس شما شود.

 

روش استفاده از کارواش نانو دارای چه مزایایی است؟

تا اینجا با روش استفاده از کارواش نانو به صورت کامل آشنا شدیم اما حالا قصد داریم مزایای کارواش نانو  را به دلیل  استقبال بیش از حد این روش بیان کنیم

استفاده از کارواش نانو مزایای بسیاری دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 صرفه جویی در مصرف آب 

 عدم تولید پساب و سازگار بودن مواد شوینده نانو با محیط زیست

 درخشندگی ویژه و محافظت از رنگ بدنه خودرو با ایجاد پوشش محافظ توسط مواد شوینده نانو

 افزایش کیفیت و ماندگاری تمیزی خودرو  و دیرتر کثیف شدن خودرو

 جلوگیری از اتلاف وقت و عدم نیاز مراجعه به کارواش‌های سنتی

 توانایی شستشوی تمام بخشهای ماشین حتی بخشهایی که دسترسی سختی دارند

 

  آشنایی با کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار هم در دسته کارواش نانو قرار می‌گیرد در روش استفاده از کارواش نانو بخار از یک دستگاه کارواش خانگی استفاده می‌شود در این روش ذرات بخار در حد نانو تولید می‌شود این ذرات با فشار بر سطح بدنه خودرو پاشیده شده و ماشین شما را تمیز می‌کند میزان مصرف آب در این روش نسبت به کارواش‌های سنتی بسیار کمتر است.

4.5 امتیاز از 1725 رای


کارواش نانو
برای سرویس کارواش نانو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین