سرویسهای جدید کارواش در ایران

ثبت درخواست " کارواش "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سرویسهای جدید کارواش در ایران

کارواش و پیشرفت در ارائه خدمات

امروزه با ورود تکنولوژی و ابزار های هوشمند در زمینه کارواش، سرویسهای جدید کارواش در ایران نیز بیش از پیش رونق پیدا کرده است. اکثر ما وقتی اسم کارواش را می‌شنویم، ابتدا به یاد انعام‌های اجباری می‌افتیم و بعد از کلنجار رفتن با خاطرات بد ناشی از آن، اسپری پرفشار آب و کف را به یاد می‌آوریم.

در ادامه قصد داریم در مورد انواع کارواش و سرویسهای جدید کارواش در ایران صحبت ‌کنیم و همچنین در کنار این موضوع یک خبر خوب در این رابطه داریم که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 

انواع کارواش و سرویسهای جدید کارواش در ایران :

در اینجا ملاک انتخاب کارواش، کارواش هایی هستند که شرکت ها آن را انجام می دهند و بحث سرویس هاییست که بطور کلی خدمات کارواش را ارائه می دهند. و از کارواش خانگی و ... چشم پوشی کرده ایم.

check کارواش سنتی

check
 کارواش سبز

check
 کارواش بخار

check
 کارواش نانو

اگر بخواهیم درمورد سرویسهای جدید کارواش در ایران صحبت کنیم، تنها در کارواش نانو ، بخار و سبز این پروسه انجام می پذیرد و کارواش سنتی در این مقوله نمی گنجد. در ادامه به توضیح همه سرویس های کارواش و مقایسه آنها در استفاده می پردازیم.

 

tick
 کارواش سنتی:

اکثر کارواش‌های موجود در ایران از نوع سنتی هستند و در آنها از روش شستشو با دست استفاده می‌شود؛ کارواش سنتی، روش ساده و جواب پس‌داده‌ای دارد؛ اما انجام دادن آن طول می‌کشد و کاملا با تکیه بر آب پیش می‌رود.

در این روش، اصلا به هدررفتن آب توجه نمی‌شود. در کارواش سنتی از دستگاهی به اسم واترجت(Water Jet) استفاده می‌کنند که در آن، آب به صورت پودری و با فشار بسیار زیاد روی بدنه‌ی خودرو پاشیده می‌شود.

 

مزایای کارواش سنتی:

در روش سنتی تنها مزیتی که شاید میتوان از آن نام برد این است که ممکن است بخش هایی از اتومبیل بهتر تمیز شوند که البته این مزیت هم بصورت 100% تضمین نمیشود.

معایب کارواش سنتی:

 • نیاز به فضای زیاد برای راه اندازی
 • هدر رفتن بی رویه آب
 • مراجعه به کارواش برای شست و شوی اتومبیل
 • صرف هزینه و زمان زیاد برای کارواش
 • انعام اجباری و ...

tick
 
کارواش سبز:

یکی از سرویسهای جدید کارواش در ایران ، کارواش سبز می باشد که به منظور رفع معایب و مشکلات کارواش سنتی بوجود آمد. در ادامه به تشریح مزیت های کارواش سبز و همچنین معایب آن نسبت به کارواش سنتی می پردازیم.

 

مزایای کارواش سبز:

 • حفاظت از محیط زیست : در این شیوه از شوینده‌هایی استفاده می‌شود که کم‌ترین آسیب را به محیط زیست می‌رسانند.
 • قابل اجرا در هر مکان: در روشش کارواش سبز، لازم نیست ماشین‌تان را جای خاصی ببرید و در هر مکانی که دل‌تان بخواهد، می‌توانید از این کارواش استفاده کنید.
 • صرفه‌جویی در انرژی: در این شیوه هیچ دستگاه خاصی برای شستشو نیاز نیست و خودروی شما بدون مصرف انرژی خاصی تمیز خواهد شد.

معایب کارواش سبز:

 • مصرف آب: هر چند که مصرف آب در کارواش سبز بسیار کم است، اما همین مقدار کم هم می‌تواند نقش یک عیب قابل اعتنا را بازی کند.
 • تانکر آب با ظرفیت محدود: برای اجرای کارواش سبز از تانکرهای آب قرار گرفته در پشت وانت استفاده می‌شود. این تانکرها گنجایش مشخصی دارند که پس از خالی شدن نیاز به آبگیری مجدد دارند.

یکی دیگر از روشها و سرویسهای جدید کارواش در ایران ، کارواش بخار می باشد که نسبت به روش های سنتی و سبز، صرفه‌جویی در مصرف آب به خوبی در آن لحاظ شده است. همان‌طور که از نام این کارواش پیدا است، به کمک بخار آب می‌توان بیرون و داخل ماشین را به خوبی تمیز کرد. مزایا و معایب این روش را با توجه به دو روش قبل در ادامه تشریح میکنیم.

 

 

مزایای کارواش بخار:

 • مصرف آب بسیار کم: برای شستن کامل یک ماشین، تنها به حدود ۳٫۵ لیتر یا کمتر از آن آب نیاز داریم. که باعث صرفه‌جویی بسیار زیادی در مصرف آب می‌شود.
 • عدم تولید فاضلاب: در کارواش بخار از هیچ شوینده‌ای استفاده نمی‌شود و تنها با فشار بخار داغ، آلودگی را از سطح ماشین پاک می‌کنند.
 • تمیز کردن تمام قسمت‌های ماشین: به کمک دستگاه تولید کننده‌ی بخار، می‌توانید تمامی قسمت‌های ماشین از جمله مناطقی که غیر قابل دسترس هستند را هم تمیز کنید.
 • قابل حمل بودن: دستگاه‌های مولد بخار امکان جابه‌جایی هم دارند و می‌توانید در هر محلی که بخواهید، ماشین‌تان را تمیز کنید.

معایب کارواش بخار:

 • نیاز به برق: دستگاه تولید بخار به انرژی الکتریکی نیاز دارد و باید حتما یک پریز برق در محل شستشو وجود داشته باشد.
 • هزینه‌ی انجام: هزینه کارواش بخار، بیشتر از کارواش سنتی است. تنها در صورتی که برای منابع آب ارزش قائل هستید می‌توانید به سمت استفاده از این کارواش بروید.
 • زمان‌بر بودن: از نظر اجرا، پروسه‌ی کندی دارد. و در مقایسه سرعت با کارواش نانو و کارواش سبز قطعا کارواش بخار برنده نخواهد بود.

tick
 کارواش نانو :

یکی دیگر و البته یکی از مهمترین سرویسهای جدید کارواش در ایران ، کارواش نانو است که پیش‌تر به صورت مفصل درباره‌ی آن توضیح داده‌ایم. این روش، تنها به اسپری نانو و دستمال میکروفایبر نیاز دارد. در مقایسه‌ کارواش نانو، کارواش بخار و کارواش سبز می‌توان کارواش نانو را به عنوان یکی از روش‌های بسیار مستعد برای همه‌گیر شدن در بین مردم مطرح کرد.

همچنین بسیاری از افراد کارواش نانو و بخار را، بعنوان کارواش بدون آب می شناسند که باید به تفاوت کارواش نانو و کارواش بخار نیز دقت کرد. در ادامه به مزایای کارواش نانو و معایب مربوط به آن می پردازیم:

مزایای کارواش نانو :

 • صرفه‌جویی در مصرف آب: در مقایسه با روشهای قبلی برنده اصلی این نبرد کارواش نانو است، در این روش نیازی به مصرف آب ندارید.
 • صرفه‌جویی در انرژی: برخلاف کاروش بخار، سبز و سنتی استفاده از کارواش نانو به هیچ دستگاه و مولد خاصی نیاز ندارد؛ درنتیجه تنها کافی است اسپری نانو و دستمال مناسب را تهیه کنید.
 • عدم تولید فاضلاب: در کارواش نانو هیچ‌گونه فاضلابی تولید نمی‌شود و خیال‌تان از بابت تولید فاضلاب بیهوده راحت خواهد بود.
 • اجرا در محل دلخواه: کارواش نانو زیر شاخه ای از کارواش سیار می باشد که این نوع از کارواش در هر مکانی که شما بخواهید، قابل اجرا است. کارواش در محل مورد نظر شما انجام می پذیرد.

 

کارواش نانو بدون عیب!!

شاید گفتن این جمله که کارواش نانو بدون عیب و کارایی آن کامل است، درست نباشد. اما با توجه به روش های جدید و قدیمی که در بالا شرح دادیم، کارواش نانو کمترین عیب را نسبت به بقیه دارد.

درواقع معایبی که در این روش مطرح است هزینه و سرعت انجام آن است که برای حل این مشکلات خدمت از ما با بکارگیری نیروهای توانا و با تجربه، با در نظر گرفتن نرخ اتحادیه کارواش و انتخاب مناسب ترین نرخ کارواش و همچنین تسریع در انجام آن به رفع این معایب کمک شایانی انجام داده است.

 

کارواش آنلاین چیست ؟ چرا کارواش آنلاین؟

باتوجه به شرایط فعلی کارواش‌های در سطح شهر و استفاده از مواد‌های شوینده بی‌کیفیت و غیراستاندارد و هدر رفت آب بسیار زیاد ، خدمت از ما از جمله شرکت هایی است که بصورت سفارش آنلاین و با استفاده از مواد شوینده درجه۱ و دستمال‌های نانو و آنتی باکتریال و همچنین بکارگیری نیروهای باتجربه و متخصص،  خدمات شستشو خودرو را به مشتریان ارائه میدهد .

کارواش هایی که بصورت آنلاین خدمات خود را ارائه میدهند، کمک شایانی به صرفه جویی در هزینه و وقت مشتری می کنند، لذا خدمت از ما با در نظر گرفتن این موارد برای سهولت در کار مشتریان، ارائه خدمات بصورت آنلاین را از اهم کار خود در نظر گرفته است.

نرخ کارواش و هزینه پرداختی به کارواش ها به چه صورت است؟

احتمالا مهمترین مبحث پس از کیفیت و اطمینان در انجام کار در کارواش ها هزینه و نرخ پرداختی بابت کارواش می باشد که با توجه به موقعیت و زمان اجرا در مکان ها و شهر های مختلف میتواند متفاوت باشد.

برای روشن تر شدن این موضوع به بیان چند مثال می پردازیم. برای مثال برای اطلاع از نرخ کارواش 97 ، نرخ اتحادیه کارواش 98 و یا حتی نرخ کارواش ماشین سنگین میتوانید از نرخ اتحادیه کارواش تهران و سایر شهرستان ها بهره ببرید و از هزینه های اضافی و خارج از نرخ اتحادیه جلوگیری کنید.

 

خبر خوب!!!

شاید این نکته در ذهنتان بوجود آمده باشد که آن خبر خوبی که قولش را داده بودیم را فراموش کرده ایم، اما خبر خوب این است که انجام خدمات کارواش در خدمت ازما، بدون نیاز به پرداخت انعام اجباری قابل انجام است. با استفاده از خدمات ما، هیچ کس شما را به پرداخت انعام مجبور نخواهد کرد و شما از خدمات کارواش بدون انعام بهره مند می شوید. همین حالا اولین سفارش‌ کارواش را در خدمت از ما ثبت کنید.

جمع بندی:

اینکه از کدام روش کارواش استفاده میکنید و یا اولویت شما کدام روش است به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد، اما با توجه به پدید سرویسهای جدید کارواش در ایران ، در نظر گرفتن این نکته که آب یکی از منابع مهم در زندگی ما است و بدون آن نمی‌توانیم به زندگی ادامه دهیم بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل بهتر است هم در نظافت خودرو و هم در سایر فعالیت‌های شخصی، به آب به عنوان یک داشته‌ی ارزشمند بها بدهیم.

4.5 امتیاز از 1725 رای


کارواش
برای سرویس کارواش از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین