کارواش بدون آب

کارواش بدون آب

 

کارواش بدون آب به صرفه ترین گزینه برای شستشوی خودرو در محل

کارواش بدون آب که در اصطلاح به کارواش نانو معروف است در هرمحلی که شما دستور بدهید ، بدون اتلاف وقت برای شما عزیزان ، ارائه خواهد شد . پس نگران تلف شدن وقت ، مصرف زیاد آب  و بنزین نباشید. با کارواش بدون آب سیار بدون انعام به نظافت ماشین بپردازید.

حال شمایی که به این مطلب رسیده اید  یا میخواهید درخواست کارواش بدون آب سیار بدهید ، یا از آن آگاهی کسب کنید .به هرحال ما در این مقاله به طور کامل در مورد خدمات کارواش بدون آب صحبت خواهیم کرد.پیشنهاد می کنیم تا ادامه مطالب کارواش بدون آب همراه ما باشید.شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد قیمت کارواش بدون آب در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • کارواش بدون آب ایدرا
 • اسپری کارواش بدون آب ایدرا
 • مواد نانو کارواش چیست
 • فروش دستگاه کارواش بدون آب
 • خرید اسپری کارواش نانو
 • شامپو نانو کارواش
 • آدرس کارواش نانو در تهران
 • دستگاه کارواش نانو


مهم ترین موضوعات در خصوص کارواش بدون آب :

 •   از چه راه هایی می توانیم درخواست کارواش بدون آب بدهیم ؟
 •   قیمت کارواش بدون آب چگونه برآورد می شود ؟
 •   شعار یا واقعیت؟ کدام در کارواش بدون آب معنا دارد !!
 •   باوری اشتباه در مورد کارواش بدون آب
 •   چرا دیگر خبری  از شستشوی ماشین به روش قدیم  نیست ؟
 •   10 مزایای شگفت انگیز با کارواش بدون آب
 •   رایج ترین سوالات از زبان مشتریان و پاسخ به آنها

 

شیوه های درخواست فوری کارواش بدون آب
 

ثبت درخواست از طریق ارسال فرم کارواش بدون آب از طریق لینک مذکور. که پشتیبانی همیشه آنلاین ما به محض دریافت فرم ، به درخواست شما خیلی سریع رسیدگی می کند .
 درخواست ساده و همیشه در دسترس کارواش در محل از طریق ثبت سفارش در اپلیکیشن خدمت از ما .


داشتن یک اپلیکیشن خدمات منزل اگر امروز لازم نباشد ، اخر یک روز میرسد که به درد میخورد . قیمت کارواش بدون آب چگونه بر آورد می شود ؟

دو عامل اصلی روی قیمت کارواش بدون آب  تاثیر میگذارد یک ، نوع مدل خودرو (شاسی بلند ، لوکس ، سواری ، غیرسواری )  که بسته به میزان حساسیت  و انرژی که به کار برده می شود سنجیده شده است. دو ، نوع سرویسی که شما مشتری گرامی ما  درخواست می دهید (  صفرشویی کامل ماشین ، روشویی ، توشویی ، موتورشویی) شعار یا واقعیت؟ کدام در کارواش بدون آب معنا دارد !!

در کارواش بدون آب این واقعیت دارد که شستشوی ماشین و برق اندازی ماشین بدون نیاز به شیر آب انجام می شود . در واقع باید گفت در کارواش بدون آب با استفاده از بهترین تجهیزات روز اروپا و مواد و اسپری نانو درجه یک ، خودرو مثل الماس می درخشد.این واقعا یک شعار نیست خودتان امتحان کنید .


با کارواش بدون آب نانو خدمت از ما  الماس شهر خود شویدباوری اشتباه در مورد کارواش بدون آب :

درصدی از افراد بر این باورند که کارواش بدون آب نمی تواند تمام آلودگی ها و لکه ها  را برطرف کند  ولی باید گفت این طرز فکر بسیار اشتباه ست. کارواش بدون آب با استفاده از بهترین مواد درجه یک نانو علاوه بر رفع آلودگی و  گرد و غبار ، خاصیت میکروب زدایی را به همراه می آورد .

 

شستشوی ماشین از طریق کارواش بدون آب و یا کارواش نانو ، حتی ریز ترین لکه پنهان  از بین می رود.چرا دیگر خبری  از شستشوی ماشین به روش قدیم  نیست ؟

در سال های گذشته  صاحبان خودرو وقت زیادی را صرف می کردند و با شیلنگ و دستمال و هر ماده ی شوینده ای دست به کار می شدند . و یا در روز تعطیلی  خود را به زحمت می انداختندو  به جای استراحت ، با خیابان ها میرفتند و تا رسیدن به کارواش رانندگی می کردند که این روش ها دیگر  منسوخ شده است  و دیگر خبری از شستشوی ماشین با آب نیست .


از طریق  کارواش بدون آب سیار ،با صرفه جویی در آب و زمان ، هزینه ، برق و ....یک تیر را با چندین هدف بزنیدمراحل کارواش بدون آب  :

 1.   قبل از شروع کار باید به  ماشین نگاه اجمالی انداخت تا وضعیت کثیفی بررسی شود اگر گرد و غبار زیادی دارد باید ابتدا با یک دستمال خیس گرد و غبار ها را کنار زد تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف اسپری نانو ( به دلیل گران بودن) کار سریعتر پیش رود .
 2.   در این مرحله  باید مواد نانو را به به اندازه یک مربع  روی سطح خودرو اسپری کرد که این عمل باعث جدا شدن آلودگی از  سطح شده و همزمان لایه‌ای بسیار ظریف از ذرات نانو در زیر آلودگی ایجاد می‌شود.
 3.  سپس با کشیدن حوله تمام آلودگی و کثیفی جذب حوله شده  و سپس با دستمال مایکروفایبر  بلافاصله  کشیده می‌شود. کشیدن دستمال  دوم سبب براق شدن می شود .


با کارواش درب منزل سیار دیگر نیازی به مراجعه به کارواش نیست و شما می توانید به راحتی و در هر مکانی که بخواهید (خیابان، پارکینگ، پارک، ساحل،…) خودروی خود را تمیز کنید.10 مزایای شگفت انگیز با کارواش بدون آب

 1. با کارواش بدون آب گرد و خاک ، دوده ، و چربی به آسانی از روی سطوح مختلف پاک می شود .
 2. در کارواش بدون آب نانو  رنگ ، شیشه ، و پلاستیک را بلافاصله همزمان با تمیز کردن گرد و خاک پولیش می کند  ظاهری درخشان به آن می دهد .
 3. در کارواش بدون آب ، با ایجاد سطحی نرم ، صاف ، و غیر چسبنده که آب را به صورت قطره قطره دفع می کند از سطح مورد نظر محافظت می کند.
 4. در کارواش بدون آب  با استفاده از مواد نانو آلودگی تا چند هفته جذب نمی شود .
 5. استفاده از محصولات با کیفیت کارواش بدون آب این امکان را برای شما فراهم می کند تا حداکثر در بیست دقیقه تمیز شود .
 6. در کارواش بدون آب ، از مصرف آب بسیار زیاد  و بحران کم آبی جلوگیری میشود.
 7.  استفاده از محصولات نانو در کارواش بدون آب نانو  با محیط زیست و پوست شما سازگار هستند.
 8. در کارواش بدون آب نانو ، از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می شود .
 9. در کارواش بدون آب سیار ، به کاهش آلودگی هوا و آب های زیر زمینی کمک میکند .
 10. با کارواش بدون آب ، به تمام کارهای روزانه با خیال راحت رسیدگی می شود


سوالات رایج از زبان مشتریان و پاسخ به آنها

 

کارواش بدون آب


کارواش بدون آب نانو ممکن است به رنگ ماشین آسیب برساند ؟!

اول اینکه موادی که برای شستشوی ماشین استفاده میشود بر اساس نوع خودرو شما انتخاب میشود . که کاملا مورد تایید وزارت خودرو و سلامت است . و نه تنها به رنگ ماشین آسیب وارد نمی کند بلکه ، باعث شفافیت رنگ خودرو می شود . شستشوی بدون آب باعث ایجاد  خط و خش  نمی‌شود ؟

در اکثر کارواش های سنتی  برای حصول بهترین نتیجه در زمان کم از محصولات شیمیایی با قدرت تمیزکنندگی بالا استفاده میکند ولی نتیجه نا مطلوبی روی بدنه ماشین میگذارند  :(  و به اسم قدرت پاک کنندگی قوی از دستمال ها و مواد نامناسب استفاده می کنند.

ولی باید گفت که در کارواش بدون آب ، به دلیل استفاده از فناوری نانو ، از ایجاد خط و خش و رنگ پریدگی ماشین و .. جلوگیری می کند .


 

استفاده از  اسپری نانو مخصوص برای هر بخش خودرو در کارواش بدون آب واقعیت دارد  ؟

بله ما در کارواش بدون آب علاوه بر تشخیص نوع مواد متناسب با نوع خودرو ،  برای هر بخش آن  اعم  از  ، شیشه ، بدنه ، تایر و... اسپری های مخصوص به کار میگیریم .که در واقع این عملیات است که کیفیت خدمات کارواش بدون آب خدمت از ما را دو چندان می کنند .


برخی از افراد سودجو و غیر حرفه ای با استفاده از مواد  نامناسب بر  روی بدنه  حالت آب گریزی و شفافیت موقتی ایجاد می کنند که در طولانی مدت باعث آسیب دیدن رنگ می شود :(  پس حواستان را خوب جمع کنید .سایر خدمات کارواش در محل خدمت از ما 

 • کارواش تهران
 • کارواش آنلاین شیراز
 • کارواش نانو   بخار با دستگاه
 • صفرشویی اتومبیل در محل
 • موتورشویی خودرو
 • روشویی و توشویی خودرو 


کلام اخر در مورد سرویس کارواش بدون آب خدمت از ما

کارواش بدون آب با توجه به مزیت های زیادی که دارد مورد پسند افراد واقع شده است . به همین دلیل ما برای رفاه حال شما برای شستشوی ماشین در کوتاه ترین زمان ممکن ، خدمات کارواش آنلاین را در هرجایی که شما دستور بدهید ، ارائه می دهیم .

5 امتیاز از 5 رای

مطالب مرتبط با

قیمت کارواش در محل
کارواش سیار کاج
کارواش بدون آب

مطالب مرتبط با کارواش

کارواش سیار غرب تهران
مزیت های کارواش سبز
کارواش نانو شرق تهران

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading