کارواش بدون آب

ثبت درخواست " کارواش نانو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کارواش بدون آب

کارواش بدون آب برای شستشوی خودرو در محل

کارواش بدون آب که در اصطلاح به کارواش نانو معروف است. برخی افراد کارواش بدون آب را استفاده از اسپری کارواش بدون آب نانو تصور میکنند البته تصور اشتباهی نیست! اما در اینجا منظور ما از کارواش بدون آب کارواش نانو است. شما می‌توانید با خرید اسپری کارواش کارواش نانو کارواش بدون آب را تجربه کنید. اما کارواش نانو با دستگاه کارواش نانو چیز دیگری است. که اگر یک بار از آن استفاده نمایید به طور حتم مشتری دائم کارواش نانو بدون آب خواهید شد. اگر به دنبال آموزش کارواش نانو بدون آب هستید شاید برایتان سوال باشد که مواد نانو کارواش چیست؟ در ادامه مقاله کارواش بدون آب با ما همراه باشید تا بیشتر برایتان از کارواش نانو سیار بگوییم.

کارواش بدون آب یا همان کارواش نانو که در محل شما ارائه می‌شود. پس از ثبت درخواست کارواش بدون آب دیگر نگران تلف شدن وقت، مصرف زیاد آب و بنزین نباشید. با کارواش بدون آب سیار، کارواش بدون انعام را تجربه می‌کنید. در ادامه نحوه دریافت قیمت کارواش بدون آب و نحوه ثبت سفارش کارواش بدون آب بیشتر آشنا می شوید. صبور باشید و تا پایان مقاله همراه ما بمانید.

 

شیوه‌های درخواست فوری کارواش بدون آب

شما می‌توانید درخواست کارواش بدون آب را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما متخصصین کارواش سیار بدون آب برای شما قیمت کارواش بدون آب خود را ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید. با توجه به نظرات سایر کاربران از نحوه عملکرد وی مطلع شوید و از میان متخصصین حاضر بهترین را برای خود انتخاب نمایید.

 

اسپری کارواش بدون آب ایدرا خرید اسپری کارواش نانو مواد نانو کارواش چیست آموزش کارواش بدون آب کارواش آنلاین

 

 قیمت کارواش بدون آب چگونه بر آورد می‌شود؟

دو عامل اصلی در قیمت کارواش بدون آب تاثیر گذار است. یک، نوع مدل خودرو(شاسی بلند، لوکس، سواری، غیرسواری) که بسته به میزان حساسیت و انرژی که به کار برده می‌شود سنجیده شده است. دو، نوع سرویسی که شما درخواست می‌دهید(صفرشویی کامل ماشین، روشویی، توشویی، موتورشویی)


 

 شعار یا واقعیت؟ کدام در کارواش بدون آب معنا دارد!

در کارواش بدون آب این واقعیت دارد که شستشوی ماشین و برق اندازی ماشین بدون نیاز به شیر آب انجام می‌شود. در واقع باید گفت در کارواش بدون آب با استفاده از بهترین تجهیزات روز اروپا و مواد و اسپری نانو درجه یک، خودرو مثل الماس می‌درخشد. این واقعا یک شعار نیست خودتان امتحان کنید.

 

باوری اشتباه در مورد کارواش بدون آب:

درصدی از افراد بر این باورند که کارواش بدون آب نمی‌تواند تمام آلودگی‌ها و لکه‌ها را برطرف کند ولی باید گفت این طرز فکر اشتباه است. کارواش بدون آب با استفاده از مواد درجه یک نانو علاوه بر رفع آلودگی و گرد و غبار، خاصیت میکروب زدایی را به همراه می‌آورد.

 

کارواش بدون آب ایدرا کارواش بدون آب مانیس اسپری کارواش بدون آب نانو

 

مراحل کارواش بدون آب:

 1. قبل از شروع کار باید به ماشین نگاه اجمالی انداخت تا وضعیت کثیفی بررسی شود اگر گرد و غبار زیادی دارد باید ابتدا با یک دستمال خیس گرد و غبارها را کنار زد تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف اسپری نانو کار سریعتر پیش رود.
 2. در این مرحله باید مواد نانو را به به اندازه یک مربع روی سطح خودرو اسپری کرد که این عمل باعث جدا شدن آلودگی از سطح شده و همزمان لایه‌ای بسیار ظریف از ذرات نانو در زیر آلودگی ایجاد می‌شود.
 3.  سپس با کشیدن حوله تمام آلودگی و کثیفی جذب حوله شده و سپس با دستمال مایکروفایبر بلافاصله کشیده می‌شود. کشیدن دستمال دوم سبب براق شدن می‌شود.

 

10 مورد از مزایای شگفت انگیز کارواش بدون آب

 1. با کارواش بدون آب، به تمام کارهای روزانه با خیال راحت رسیدگی می‌شود.
 2. در کارواش بدون آب با استفاده از مواد نانو آلودگی تا چند هفته جذب نمی‌شود.
 3. در کارواش بدون آب، از مصرف آب بسیار زیاد و بحران کم آبی جلوگیری می‌شود.
 4. در کارواش بدون آب سیار، به کاهش آلودگی هوا و آب‌های زیر زمینی کمک می‌کند.
 5. با کارواش بدون آب گرد و خاک، دوده، و چربی به آسانی از روی سطوح مختلف پاک می‌شود.
 6. استفاده از محصولات نانو در کارواش بدون آب نانو با محیط زیست و پوست شما سازگار هستند.
 7. در کارواش بدون آب نانو، از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می‌شود.
 8. استفاده از محصولات با کیفیت کارواش بدون آب این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا حداکثر در بیست دقیقه تمیز شود.
 9. در کارواش بدون آب نانو رنگ، شیشه، و پلاستیک را بلافاصله همزمان با تمیز کردن گرد و خاک پولیش می‌کند ظاهری درخشان به آن می‌دهد.
 10. در کارواش بدون آب، با ایجاد سطحی نرم، صاف، و غیر چسبنده که آب را به صورت قطره قطره دفع می‌کند از سطح مورد نظر محافظت می‌کند.

 

کارواش بدون آب تجربه ای بی نظیر از کارواش سیار و کارواش در محل

 

آیا کارواش بدون آب نانو به رنگ ماشین آسیب برساند؟

اول اینکه موادی که برای شستشوی ماشین در کارواش نانو یا همان کارواش بدون آب استفاده می‌شود بر اساس نوع خودرو شما انتخاب می‌شود. که کاملا مورد تایید وزارت خودرو و سلامت است. و نه تنها به رنگ ماشین آسیب وارد نمی‌کند بلکه، باعث شفافیت رنگ خودرو می‌شود.


 

 شستشوی بدون آب باعث ایجاد خط و خش نمی‌شود؟

در اکثر کارواش‌های سنتی برای حصول بهترین نتیجه در زمان کم از محصولات شیمیایی با قدرت تمیزکنندگی بالا استفاده می‌کند ولی نتیجه نامطلوبی روی بدنه ماشین میگذارند؛ به اسم قدرت پاک کنندگی قوی از دستمال‌ها و مواد نامناسب استفاده می‌کنند. ولی باید گفت که در کارواش بدون آب، به دلیل استفاده از فناوری نانو، از ایجاد خط و خش و رنگ پریدگی ماشین و... جلوگیری می‌کند.


 

استفاده از اسپری نانو مخصوص برای هر بخش خودرو در کارواش بدون آب

ما در کارواش بدون آب علاوه بر تشخیص نوع مواد متناسب با نوع خودرو، برای هر بخش آن اعم از، شیشه، بدنه، تایر و... اسپری‌های مخصوص استفاده می کنیم. که در واقع این عملیات کیفیت خدمات کارواش بدون آب "خدمت از ما" را دو چندان می‌کنند. برخی از افراد سودجو و غیر حرفه ای با استفاده از مواد نامناسب بر روی بدنه حالت آب گریزی و شفافیت موقتی ایجاد می‌کنند که در طولانی مدت باعث آسیب دیدن رنگ می‌شود.

4.5 امتیاز از 1735 رای


کارواش نانو
برای سرویس کارواش نانو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین