پلیس فتا

پلیس فتا

پلیس فتا | پلیس فتا چیست؟ | هشدار پلیس فتا | شماره پلیس فتا

پلیس فتا(پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران) تنها یک قدم با خانه‌ی شما فاصله دارد، پلیس فتا(cyber police) با ایجاد حس امنیت در فضای مجازی(سایبری) فعالیت در دنیای مجازی را به تجربه خوبی تبدیل می‌کند. که شما می‌توانید در کمال امنیت و آرامش در خانه خود بدون کوچکترین نگرانی و دغدغه‌ای در فضای مجازی فعالیت نمایید. جهت استفاده از فضای مجازی تنها کافی است هشدارهای پلیس فتا را جدی بگیرید. اما در صورتی که در فضای مجازی مورد تهدید یا سو استفاده قرار گرفتید بی شک پلیس فتا جهت حفظ امنیت و آرامش شما در کنار شماست. پلیس فتا فضای مجازی را به فضایی امن تر جهت کسب و کار تبدیل کرده است.

سوال از پلیس فتا

در این مقاله نحوه شکایت به پلیس فتا به ساده ترین زبان گفته شده است، همچنین شما را با بنیاد وکلا آشنا نموده‌ایم. تا بتوانید قبل از مراجعه به پلیس فتا و ثبت شکایت به پلیس فتا، به رایگان از مشاوره‌ی بنیاد وکلا بهره مند شوید. تا پایان مقاله پلیس فتا با ما همراه باشید تا به زبان ساده برایتان بگوییم در موقعیت‌هایی که مورد تهدید قرار گرفتید چگونه برخورد نمایید. چگونه به پلیس فتا شکایت نمایید.

 

 

پلیس فتا و تاریخچه پلیس فتا(پلیس سایبری)

قبل از هر چیز تاریخچه پلیس فتا(پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران یا پلیس سایبری) را برای شما شرح می‌دهیم، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، پلیس سایبری و با نام اختصاری پلیس فتا یکی از واحدهای تخصصی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است. در واقع پلیس فتا یک پلیس نوپا و کاملا جوان است که رشد و بلوغ‌ آن بیشتر از سن آن است.

 

عضویت در کانال پلیس فتا چگونه است؟

پلیس فتا و تاریخچه پلیس فتا، نحوه ثبت شکایت در پلیس فتا پلیس فتا آنلاین مشاوره تلفنی با پلیس فتا تلفن تماس با پلیس فتا

 

همچنین به گفته‌ی سردار کمال‌ هادیانفر: چشم انداز پلیس فتا در افق 1404 رسیدن به سازمانی فعال، قانونمند و پاسخگو است که بتواند از شهروندان و حاکمیت در فضای مجازی محافظت کند. بر اساس اظهارات رئیس پلیس فتا، پلیس فتا عهده دار تأمین نظم، امنیت و آسایش عمومی و فردی در فضای مجازی را بر عهده دارد. پلیس فتا در اواخر سال ۱۳۸۷ در قرارگاه ناجا راه‌اندازی گردید، که شامل کمیته‌های مطالعات تطبیقی، کمیته تجهیزات و منابع انسانی، مالی، کمیته خسارت و سازمان بود.

 

شاید برایتان سوال باشد که رئیس پلیس فتا کیست؟

پلیس فتا در اول اسفند سال ۱۳۸۷ به تصویب هیئت وزیران و به ریاست سردار سرتیپ دوم پاسدار سید کمال هادیانفر شکل گرفته است. در حال حاضر که این محتوا نوشته می‌شود؛ رئیس پلیس فتا به سردار سرتیپ دوم وحید مجید واگذار شده است.
پلیس فتا تا قبل از بهمن ماه سال 1389 به عنوان اداره مبارزه با جرایم خاص و رایانه‌ای، پلیس آگاهی ناجا فعالیت می‌نمود، اما در سوم بهمن ماه سال 1389 به فرمان، فرمانده‌ی نیروی انتظامی ایران جناب آقای اسماعیل احمدی‌مقدم، یگان پلیس فتا، به عنوان یک فرماندهی مستقل برای جنگ با مجرمان اینترنتی فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

پلیس فتا چگونه دستگیر می‌کند؟

رئیس پلیس فتا کیست؟ پلیس فتا تلگرام | پلیس فتا چگونه دستگیر می کند؟ ثبت نام در سایت پلیس فتا پلیس فتا چیست

 

پلیس فتا درباره مراحل تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری چه می‌گوید؟

تعداد زیادی از افراد امروزه از رایانه و شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برند. یعنی بیش از 61% از افراد کشور بالغ بر 45 میلیون ایرانی از اینترنت استفاده می‌کنند. این که مردم کشور عزیزمان ایران، این چنین به فضای مجازی علاقه مند هستند بسیار قابل تحسین می‌باشد.
پلیس فتا به عنوان بخشی از پلیس جامعه راه اندازی شده است. تلاش پلیس فتا در فضای سایبری جهت به وجود آوردن محیطی امن و آرام و همچنین قابل اعتماد است. افراد به آسانی می‌توانند بدون بروز خطر در فضای سایبری یا فضای مجازی فعالیت نمایند. پلیس فتا با اعلام آخرین شگردها و کلاهبرداری‌های مجرمان سعی در کاهش جنایت در دنیای مجازی نموده است. پلیس فتا با این کار سعی داشته تا از میزان تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری کم کند. هشدارهای پلیس فتا را در فضای مجازی جدی بگیرد، پلیس فتا سعی دارد مردم را خطرات احتمالی آگاه سازد.

 

استخدام پلیس فتا

مراحل تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری چگونه است؟ نحوه ثبت شکاست در پلیس فتا چگونه است؟ سوال از پلیس فتا پلیس فتا تلگرام پلیس فتا چگونه دستگیر میکند

 

برای این منظور سایت https://www.cyberpolice.ir را راه اندازی نمایید و با یک ارتباط دو سویه(هم برای ارائه شکایت به پلیس فتا و تشکیل پرونده و همچنین آگاه سازی مردم با هشدارهای پلیس فتا) با مردم سعی در حفظ امنیت و آرامش مردم کشور نموده‌اند. در زیر به صراحت نحوه شکایت به پلیس فتا را آموزش داده‌ایم.

 

چگونه می‌توانیم به پلیس فتا شکایت کنیم؟

نحوه شکایت به پلیس فتا: موضوع پیچیده‌ای نیست! شما می‌توانید با خواندن این مقاله به راحتی شکایات خود را در سایت پلیس فتا ثبت نمایید. اما به یاد داشته باشید که قبل از ثبت شکایت باید ثبت نام در سایت پلیس فتا را انجام دهید. برای طرح شکایات رایانه‌ای و اینترنتی خود به پلیس فتا شما دو راه پیش روی خود دارید:

 

 • اولین راه نحوه شکایت به پلیس فتا:

اولین و قانونی ترین راه برای ثبت شکایت به پلیس فتا، مراجعه‌ی حضوری به دادسرای جرایم رایانه‌ای است. دادسرای جرائم رایانه‌ای موظف است جرائمی را که در فضای سایبر اتفاق افتاده است را پیگیری کرده و حق و حقوق شاکیان را به آن‌ها برگرداند.

شکایت به پلیس فتا اینگونه است که شخص شاکی پس از مراجعه به دادسرای جرایم رایانه‌ای، پرونده تشکیل می‌شود و کار رسیدگی به شکایت شاکی مطابق راه و روش قانونی به جریان می‌افتد. دادسرای جرایم رایانه‌ای نیز بر حسب میزان حساسیت موضوع و بررسی بیشتر، پرونده را به پلیس فتا ارجاع می‌دهد.

 

سوال از پلیس فتا و ثبت شکایت به پلیس فتا

پلیس فتا درباره مراحل تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری چه می‌گوید

 

پس از اینکه پرونده به پلیس فتا ارجاع داده شد دو احتمال وجود دارد:

1- اولین احتمال پس از ثبت شکایت به پلیس فتا: امکان دارد شما از همان ابتدای شروع پرونده به فرد یا افرادی بدگمان باشید. در این حالت، قاضی پرونده در فرایند پیگیری شخص یا اشخاص مضنون را به دادگاه فرا می‌خواند، تا پاسخگوی شکایت از سمت شما باشند.
2- دومین احتمال پس از ثبت شکایت به پلیس فتا: امکان دارد که شما ندانید جرم اتفاق افتاده توسط چه شخص یا اشخاصی انجام شده است. در اینگونه مواقع پلیس فتا با بررسی‌های تخصصی می‌تواند گره گشای پرونده شما باشد.

 

 • دومین راه نحوه شکایت به پلیس فتا:

آسان ترین راه که شما بتوانید شکایت خود را در سایت پلیس فتا ثبت نموده و گزارش دهید، که شاید راحت تر هم به نظر برسد. این است که اگر در فضای مجازی(اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی) جرمی علیه شما به وقوع پیوسته باشد، شما می‌توانید به راحتی بدون نیاز به مراجعه حضوری به دادسرای جرائم رایانه‌ای به وب سایت پلیس فتا(پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات) مراجعه نموده و شکایت خود را ثبت نمایید.

 

آموزش نحوه شکایت به پلیس فتا به روش اینترنتی

ابتدا به نشانی www.cyberpolice.ir مراجعه نموده سپس مطابق تصویر روی آیکون ثبت گزارش مردمی کلیک کنید.

 

عضویت در کانال پلیس فتا چگونه است؟

آموزش نحوه شکایت به پلیس فتا به روش اینترنتی و عضویت در کانال پلیس فتا چگونه است؟


بعد از انتخاب گزینه ثبت گزارش مردمی در سایت پلیس فتا پنجره‌ای همانند تصویر زیر باز می‌شود. که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از گزینه‌های شکایت را انتخاب نموده و مشخصات خواسته شده را پر کنید. در نهایت درخواست شکایت خود را ثبت نمایید.


نکته درباره ثبت شکایت به پلیس فتا: قبل از ثبت شکایات خود حتما در سایت پلیس فتا عضو شوید جهت عضویت در سایت پلیس فتا به نشانی https://www.cyberpolice.ir/user/register مراجعه نمایید.
بعد از ثبت شکایات شما در سایت پلیس فتا انجام شد. پلیس فتا در کمترین زمان ممکن با شماره‌هایی که در بخش ثبت نام وارد نموده‌اید با شما تماس می‌گیرند و موضوع را پیگیری می‌نمایند. در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی درباره نشانی مراکز پلیس فتا یا دادسراهای پلیس فتا نیزمی‌توانید به همین سایت مراجعه نمایید.

 

به راستی پلیس فتا چیست؟

استخدام پلیس فتا سوال از پلیس فتا و پلیس فتا آنلاین همه و همه در مقاله پلیس فتا

 

هشدارهای پلیس فتا را جدی بگیرید

در این جا به برخی از هشدارهای پلیس فتا به عموم مردم اشاره می‌کنیم، در واقع یکی از مهم‌ترین موضوعات در فضای مجازی حفظ حریم شخصی و حیاتی‌ترین اطلاعات است که با یک اشتباه، شما را در معرض خطر قرار می‌دهد. در این خصوص بارها و بارها هشدار پلیس فتا را شنیده‌اید، در این مقاله به برخی از هشدارهای پلیس فتا اشاره شده است، که برای عموم مردم مفید است. اگر حفظ اطلاعات شخصی و خانوادگی‌تان اهمیت دارد، بنابراین تا پایان مقاله پلیس فتا کیست؟ با ما همراه باشید.

 

 • هشدارهای پليس فتا درباره حفاظت از اطلاعات شخصی:

امروزه اکثر افراد در زندگی روزمره خود از رایانه استفاه می‌کنند، از این رو اسرار ارزشمندی در رایانه خود نگهداری می‌کنند. این اسرار ممکن است تجاری، اقتصادی و حتی اجتماعی یا خانوادگی باشد. از این رو برای پیشگیری از منتشر شدن اطلاعات موجود در رایانه‌ها رعایت حداقل برخی موارد امنیتی برای کاربران معمولی و همچنین شرکت‌های بزرگ امری حیاتی است.

 1. به یاد داشته باشید، همیشه از یک کلمه‌ی عبور قوی استفاده نمائید(بهتر است کلمه عبور شامل کارکترهای: حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، اعداد وهمچنین کارکترها باشد).
 2. اسم واقعی، شماره‌ی تماس، آدرس و مهمتر از آن کلمه‌ی عبور خود را برای دوستانتان به صورت آنلاین به اشتراک نگذارید.
 3. یکی از مهمترین هشدارهای پلیس فتا این است که، هیچ گاه با افرادی که به صورت آنلاین آشنا شده‌اند ملاقات حضوری نداشته باشند.

موارد گفته شده بخش کوچک و مهمی از موارد امنیتی است که پلیس فتا به عموم مردم اعلام نموده است. این هشدارها که توسط پلیس فتا اعلام شده است باید توسط کاربران رعایت شود.

 

هشدارهای پلیس فتا

هشدار پلیس فتا درباره حفاظت از اطلاعات شخصی

 

 

 • هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری قرعه کشی:

در یکی از روش‌های کلاهبرداری با استفاده از ارسال ایمیل(یا تماس تلفنی در شبکه‌های اجتماعی) حاوی برنده شدن در یک قرعه کشی و دادن وعده و عیده برای دادن جایزه، از قربانیان خود می‌خواهند مبلغی برای پست کردن جایزه به حسابشان واریز نمایند، اما واریز پول توسط قربانی همان و کلاهبرداری همان. در فضای مجازی به هر کسی اعتماد نکنید. اکثر کلاهبرداران احساسات و هیجانات شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 

 • هشدارهای پلیس فتا برای کلاهبرداری داماد آنلاین:

یکی دیگر از روش‌های کلاهبرداری رایج در شبکه‌های اجتماعی این است که افراد با دادن وعده‌ی ازدواج، اطلاعات شخصی کاربران را دریافت می‌کنند و بعد از دست یابی به اطلاعات شخصی فرد شروع به اخاذی می‌کنند. عکس‌ها و فیلم‌های خانوادگی خود را در فضای مجازی به اشتراک نگذارید.

 

عضویت در کانال پلیس فتا

مشاوره تلفنی با پلیس فتا

 

 • هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری برای جویندگان کار:

کلاهبرداران با علم به آمار زیاد بیکاران در جامعه فعلی، برای دسترسی به اطلاعات اشخاص طعمه‌های خود از طریق بنگاه‌های کاریابی به دام می‌اندازند. ایمیلی برای قربانیان خود ارسال می‌کنند و به آن‌ها می‌گویند شغل ایده‌آلی را برایش پیدا کرده‌اند.

 


هشدار پلیس فتا: شیوه جدید دزدیدن اطلاعات به کمک ایجاد حفره و گذاشتن دوربین در دستگاه خودپرداز


 

مشاوره حقوقی رایگان در کانون بنیاد وکلا

بنیاد وکلا: کانون بنیاد وکلا مرجعی است برای جستجو، بررسی و مهمتر از آن دریافت مشاوره رایگان است. نکته قابل توجه این است که شما می‌توانید پاسخ سوالات حقوقی خود را به صورت آنلاین بپرسید، پس از پرسش و دریافت پاسخ از سوی وکیل، شما می‌توانید به وکلا و کارشناسانی که از آن‌ها مشاوره گرفته‌اید امتیاز دهید. پس از ثبت امتیاز شما در صورتی که از مشاوره‌ای که دریافت نموده‌اید رضایت نداشتید، کارشناس ارشد حاضر در بنیاد وکلا پس از بررسی نتیجه مجدد مشاوره حقوقی مد نظر شما را ارائه می‌دهد.

در بنیاد وکلا خدمات مشاوره حقوقی به رایگان ارائه می‌شود. اما به یاد داشته باشید، کیفیت خدمات زمانی که به رایگان ارائه شود با زمانی که ارائه خدمات با دریافت هزینه انجام گیرد متفاوت خواهد بود. بنیاد وکلا برای افرادی که تنها یک سری سوالات ابتدایی دارند بستر مناسبی است. بنابراین قبل از اینکه به بنیاد وکلا مراجعه نمایید بهتر است هدف خود را مشخص نمایید، که آیا پاسخ کلی نیاز شما را بر طرف می‌کند؟ یا باید به وکیل به صورت حضوری مراجعه کرده و هزینه مشاوره را پرداخت نمایید.

 

پلیس فتا آنلاین همراه شماست

مشاوره تلفنی با پلیس فتا نحوه ثبت شکایت به پلیس فتا چگونه است؟


تجربه ثابت کرده بنیاد وکلا برای مباحث و سوالات عمومی گزینه بسیار مناسبی است. اما زمانی که سوالات شما پیچیده است و نتیجه گیری اهمیت زیادی برای شما دارد، پیشنهاد می‌کنیم حتما از مشاوره با وکلای تلفنی یا حضوری بهره ببرید.

 

کلام آخر برای مقاله پلیس فتا کیست؟

امیدواریم که اتفاقاتی برایتان پیش نیاید که بخواهید شکایت خود را به پلیس فتا گزارش دهید، اما در صورتی که تجربه‌ای در زمینه شکایت به پلیس فتا دارید خوشحال می‌شویم که در قسمت نظرات تجربه خود را با ما در میان گذارید.

 

شماره تلفن پلیس فتا و آدرس پلیس فتا در شهرهای ایران

نام شهر تلفن تماس با پلیس فتا آدرس پلیس فتا
پلیس فتا فارسان ۰۳۸۲۱۸۲۳۰۵۲ شهرستان فارسان-پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی شهرستان فارسان-پلیس فتا
پلیس فتا درود ۰۲۱۷۶۲۸۶۰۰۹ میدان عدالت-بلوار شهید کاظمی-خیابان پیام - پلیس فتا
پلیس فتا بجستان ۰۵۱۵۶۵۲۲۹۹۷ خ ۱۲ فروردین - میدان بسیج - ساختمان راهور - پلیس فتا
پلیس فتا طبس ۰۵۶۳۲۸۲۵۰۳۲ بلوار شهید بهشتی جنوبی، میدان پلیس، ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان طبس، پلیس فتا
پلیس فتا شهرستان بافت ۰۳۴۲۱۸۳۸۱۷۸ شهرستان بافت خیابان مفتح جنب ساختمان پلیس امنیت و اطلاعات - پلیس فتا
پلیس فتا شهرستان جیرفت ۳۴۲۵۲۳۴۴ شهرستان جیرفت چهارراه مهمان پذیر روبروی اداره آگاهی - پلیس فتا
پلیس فتا زرند ۳۳۴۲۲۹۰۱ زرند بلوار آزادی ورودی شهر ساختمان راهنمایی و رانندگی قدیم
پلیس فتا کهنوج ۰۳۴۴۳۲۰۴۱۱۰ میدان امام ره-خ ولیعصر عج-روبروی بانک سپه-ساختمان پلیس اطلاعات-پلیس فتا
پلیس فتا شیراز ۰۷۱۲۱۸۲۶۹۷۷ بلوار رازی طبقه دوم پلیس آگاهی - پلیس فتا
پلیس فتا تایباد ۰۵۱۵۴۵۲۹۵۵۵ شهرستان تایباد - چهار راه پست - پلیس فتا
پلیس فتا ایرانشهر ۰۵۴-۲۱۸۳۰۰۶۲ ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر
پلیس فتا رفسنجان ۰۳۴-۳۴۲۵۲۳۴۴ میدان کمال آباد خیابان سید جمال الدین اسدآبادی کوچه شماره ۲ - پلیس فتا
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۳۳۶۹۳۲۹۲ فلکه آب - کلانترى امام رضا (ع) - پلیس فتا
پلیس فتا دیواندره 110 کردستان- دیواندره- ستاد انتظامی شهرستان دیواندره - پلیس فتا
پلیس فتا دهگلان ۰۸۷-۳۵۱۲۳۱۷۵ کردستان-دهگلان-جنب پارک لاله-ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان دهگلان - پلیس فتا
پلیس فتا کمیاران ۰۸۷-۲۱۸۳۱۸۶۰ کردستان- کامیاران-بلوار پیرمحمد-ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا بیجار ۰۹۱۹۸۸۱۵۸۳۵ کردستان-بیجار-خیابان ۱۵ خرداد-ساختمان پلیس آگاهی و فتا
پلیس فتا سقز ۰۸۷-۲۱۸۳۲۵۵۸ کردستان سقز-بلوار ۷ تیر - سمت کلانتری ۱۲ - ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا برازجان ۰۷۷-۲۱۸۳۰۱۳۹ ورودی شهر، جنب بانک قوامین، ستاد فرماندهی شهرستان، پلیس فتا
پلیس فتا مرند ۰۴۱۲۱۸۴۲۵۰۹ مرند چهارراه شهدای پنج محراب -ساختمان قرارگاه شماره دو ستاد طبقه ۲ - پلیس فتا
پلیس فتا مراغه ۰۴۱۲۱۸۴۰۱۷۱ مراغه خ آیت اله غفاری جنب دادگستری سابق داخل کلانتری ۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا چابهار ۰۵۴-۲۱۸۳۳۰۷۲ بلوار شهید ریگی (ساختمان ستاد فرماندهی) - پلیس فتا
پلیس فتا کیش ۰۷۶۲۱۸۳۶۶۷۵ کیش - درخت سبز - خیابان صنعت یک - مجتمع انتطامی - پلیس فتا
پلیس فتا بوشهر ۰۷۷-۲۱۸۲۴۷۳۲ میدان انتظام - خیابان شهید فکوری - روبرو اداره هواشناسی - پلیس فتا
پلیس فتا شهرکرد ۰۳۸۲۱۸۲۴۴۴۰ شهرکرد خیابان سعدی کوچه ۴۳ جنب کلانتری ۱۱ شهرکرد-پلیس فتا
پلیس فتا تبریز ۰۴۱۲۱۸۲۵۱۵۵ خیابان صائب جنب اداره گذرنامه پلیس فتا استان آذربایجان شرقی - پلیس فتا
پلیس فتا صفادشت ۰۲۱۶۵۴۲۱۷۱۹ بزرگراه بویین زهرا-شهریار، پلیس فتا و نظام وظیفه - پلیس فتا
پلیس فتا بهارستا ۰۲۱۵۶۳۳۷۴۸۶ شهرستان بهارستان، سرگلستان، طبقه فوقانی بانک مسکن - پلیس فتا
پلیس فتا شهر قدس ۰۲۱۴۶۸۳۲۸۰۹ شهرقدس، خ ۴۵متری کلهر، نرسیده به سی متری شورا، ساختمان پلیس تخصصی، طبقه اول - پلیس فتا
پلیس فتا اسلامشهر   میدان نماز، خیابان علی ابن ابیطالب (ع)، نبش کوچه کرامت ۴۲، طبقه دوم کلانتری ۱۶ موسی آباد - پلیس فتا
پلیس فتا شهرکرد ۰۳۸۲۱۸۲۴۴۴۰ شهرکرد خیابان سعدی کوچه ۴۳ جنب کلانتری ۱۱-پلیس فتا
پلیس فتا چناران ۰۵۱۴۶۱۲۰۱۹۷ چناران - خ امام خمینی - کلانتری۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا ساوه ۰۸۶۴۲۲۳۱۰۰۴ شهرستان ساوه – خیابان جمهوری – جنب پلیس راهنمایی و رانندگی - پلیس فتا
پلیس فتا شهریار ۲۱۸۷۴۷۹۲ شهریار _ میدان حافظ _ بلوار شهید درخشان (خیابان ورزش) _ طبق دوم ساختمان تعاونی انقلاب - پلیس فتا
پلیس فتا تربت حیدریه ۰۵۱۲۱۸۴۷۱۶۲ خیابان فردوسی شمالی - روبروی شهرداری منطقه - فرمانده انتظامی تربت حیدریه - پلیس فتا
پلیس فتا قوچان ۰۵۱۴۷۲۲۴۰۴۴ قوچان - خیابان شهید مطهری - نرسیده به تقاطع مدرس - کلانتری ۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا بردسکن ۰۵۱۵۵۴۲۳۰۰۴ بردسکن - بلوار امام علی - بین امام علی ۱و۳ - ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بردسکن - پلیس فتا
پلیس فتا فریمان ۰۵۱۳۴۶۲۲۸۳۳ فریمان - میدان امام خمینی (ره) - ستاد انتظامی شهرستان فریمان - پلیس فتا
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۳۶۲۳۸۷۴۲ مشهد - قاسم آباد - طبقه فوقانی کلانتری قاسم آباد - پلیس فتا
پلیس فتا درگز ۰۵۱۴۶۲۲۳۵۳۵ بلوار امام خمینی - خیابان شهید کلانتری - دادسرای عمومی - پلیس فتا
پلیس فتا میاندواب ۰۴۴۲۱۸۲۳۵۵۵ خیابان سرباز- جنب اداره پست- پلیس فتا
پلیس فتا مهاباد ۰۴۴۲۱۸۳۳۲۲۱ خیابان شهریکندی- جنب پل یرغو- ساختمان ستاد انتظامی - پلیس فتا
پلیس فتا بوکان ۰۴۴۲۱۸۳۷۱۸۶ بلوار کمربندی- پایین تر از فلکه کل تپه- جنب پلیس آگاهی - پلیس فتا
پلیس فتا خوی ۰۴۴۲۱۸۳۱۴۱۵ خیابان امام- کوچه محمد نژاد-جنب ساختمان معاونت نظام وظیفه - پلیس فتا
پلیس فتا کوهدشت ۰۶۶۲۱۸۵۰۸۷ لرستان- کوهدشت- میدان توحید- به سمت پارک شهید بهشتی - پلیس فتا
پلیس فتا بروجرد ۰۶۶۲۱۸۳۴۳۵ روجرد-خیابان تختی-جنب ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد- روبروی پاساژ نیلوفر - پلیس فتا
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۳۷۱۱۹۲۹۰ میدان سپاد - بعد از پارک ساحلی آفتاب - کانتری سپاد - طبقه دوم - پلیس فتا
پلیس فتا نهاوند ۰۸۱۳۳۲۶۵۰۰۲ نهاوند-میدان سیدشهدا جنب راهنمایی و رانندگی - پلیس فتا
پلیس فتا نجف آباد ۲۱۸۴۰۵۰۰ - ۰۳۱ نجف آباد - خیابان امام غربی - نرسیده به فلکه امام حسین (ع) - رو به روی اداره ارشاد اسلامی - پلیس فتا
پلیس فتا رشتخوار ۰۵۱۲۱۸۳۲۱۱۶ شهرستان رشتخوار - فلکه مرکزی - پلیس فتا
پلیس فتا کاشمر ۰۵۱۵۵۲۵۸۷۸۰ کاشمر - میدان شهید غلامی - پلیس فتا واقع در ساختمان پلیس آگاهی
پلیس فتا تربت جام ۰۵۱۵۲۵۲۷۲۱۴ بلوار خلیج فارس طبقه فوقانی کلانتری ۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا گناباد ۰۵۱۵۷۲۲۷۷۳۵ گناباد - خ سعدی بین سعدی ۱۶ و ۱۸ - پلیس فتا
پلیس فتا خواف ۰۵۱۲۱۸۳۸۲۱۱ خواف - ابتدای بلوار مرزداران - ستاد انتظامی شهرستان - پلیس فتا
پلیس فتا تهران ۲۱۸۶۱۵۴۵ خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام فراهانی، رو به روی ایستگاه اتوبوس، پلیس فتا
پلیس فتا سرخس ۰۵۱۳۴۵۲۵۳۲۰ سرخس - ابتدای بلوار جانبازان - جنب دادگستری - پلیس فتا
پلیس فتا فلاورجان ۲۱۸۴۲۱۶۲ - ۰۳۱ فلاورجان - کمربندی بسیج - خیابان بقیع - ساختمان اماکن - پلیس فتا
پلیس فتا لنجان ۲۱۸۴۶۲۴۳ - ۰۳۱ زرین شهر - خیابان کاشانی - جنب دادگستری - ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان لنجان - پلیس فتا
پلیس فتا بانه ۰۸۷۲۱۸۳۱۶۱۰ بانه- خیابان بیمارستان- جنب پلیس راهور- ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا قروه ۰۸۷-۲۱۸۳۰۶۷۰ کردستان -قروه- خیابان شریعتی- بالاتر از چهارراه بوعلی- ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قروه - پلیس فتا
پلیس فتا مریوان ۰۸۷-۲۱۸۳۰۰۳۸ کردستان - شهرستان مریوان- میدان شهدا - بلوار مرزبانان -ستاد انتظامی شهرستان مریوان - پلیس فتا
پلیس فتا سنندج ۰۸۷-۲۱۸۲۳۲۷۴ سنندج -خیابان ژاندارمری- کوچه بانک قوامین- ساختمان پلیس آگاهی و فتا
پلیس فتا گنبد کاووس ۰۱۷-۲۱۸-۳۳۴۵۳ گنبد کاووس- میدان ۱۷ شهریور غربی- جنب انتظامی شهرستان -پلیس فتا شهرستان گنبد کاووس - پلیس فتا
پلیس فتا خرم آباد ۰۶۶۲۱۸۲۱۰۵۵ میدان پلیس - خیابان پلیس -خیابان مرحوم ناصر میرزایی- روبروی ورزشگاه تختی - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان لرستان
پلیس فتا کاشان ۲۱۸۳۰۲۶۷ - ۰۳۱ میدان درب عطاء - خیابان آیت الله یثربی - خیابان رسالت - ساختمان آگاهی - پلیس فتا
پلیس فتا دهدشت ۰۷۴۲۱۸۳۹۶۲ خیابان شهید همایونفر جنوبی-جنب حوزه نظام وظیفه-ساختمان راهنمایی و رانندگی قدیم - پلیس فتا
پلیس فتا خمینی شهر ۲۱۸۴۲۱۶۲ - ۰۳۱ میدان قدس - خیابان شهید مطهری - ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر
پلیس فتا شیروان ۰۵۸۲۱۸۲۵۸۰۴ شهرک طالقانی _ خیابان هنرستان _ ساختمان پلیس آگاهی
پلیس فتا اسفراین ۰۵۸۲۱۸۳۱۱۳۴ خیابان ولیعصر (عج) _ طبقه فوقانی کلانتری ۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا بجنورد ۰۵۸۲۱۸۲۳۵۰۵ انتهای خیابان مطهری _ جنب نظام وظیفه عمومی _ بلوک دوم _ طبقه سوم _ پلیس فتا
پلیس فتا ناجا   اتوبان کردستان - خیابان شهیدیاسمی شرقی - روبروی توانیر - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا
پلیس فتا شهریار ۰۲۱۶۵۲۲۵۹۶۹ خیابان عباس آباد-خیابان وحدت اسلامی-روبروی گلزار شهدا کرشته- پلیس فتا فا.ا غرب تهران
پلیس فتا تهران بزرگ   خیابان مطهری، بعد از تقاطع قائم مقام فراهانی، روبروی خیابان سرافراز، پلاک ۳۳۰ - پلیس فتا
پلیس فتا یزد ۰۳۵۲۱۸۲۵۰۵۰ پلیس فتا
پلیس فتا یزد ۰۳۵۲۱۸۲۵۰۵۰ میدان ابوذر - هنگ ژاندارمری - ساختمان نظام وظیفه - طبقه همکف - پلیس فتا
پلیس فتا همدان ۰۸۱۲۱۸۲۲۱۱۵ میدان سپاه- بلوار شهدای نیروی انتظامی- ستاد انتظامی شهرستان همدان - پلیس فتا
پلیس فتا زنجان ۰۲۴۲۱۸۲۱۵۸۱-۴ زنجان بزرگراه ۲۲ بهمن - ورودی ضلع غربی ستاد فرماندهی انتظامی استان زنجان - پلیس فتا
پلیس فتا بینالود ۰۵۱۳۴۲۸۶۱۱۱ شاندیز - نبش ولیعصر ۲۲ - پلیس فتا
پلیس فتا سبزوار ۰۵۱۴۴۲۲۲۰۲۹ خ نواب صفوی (سینما) - پلیس فتا
پلیس فتا نیشابور ۰۵۱۴۲۲۲۹۵۴۵ خیابان سی متری طالقانی - طبقه فوقانی کلانتری ۱۱ - پلیس فتا
پلیس فتا کرمان ۰۳۴۲۱۸۲۴۶۰۳ میدان قرنی - خیابان امام خمینی (ره) - کوچه شماره ۲ - ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا ملایر ۰۸۱۳۲۲۸۴۳۳۳ ملایر میدان استقلال طبقه دوم پلیس آگاهی
پلیس فتا اهواز ۰۶۱۲۱۸۲۷۳۰۷ میدان خلیج فارس- خیابان علامه-پلیس فتا استان خوزستان
پلیس فتا سراوان ۰۵۴-۲۱۸۳۴۱۱۹ خیابان پاسداران روبروی پمپ بنزین طاها (ساختمان ستاد فرماندهی)
پلیس فتا زابل ۰۵۴-۲۱۸۳۷۸۱۰ میدان شهرداری- ساختمان کلانتری۱۲
پلیس فتا اصفهان ۰۳۱-۲۱۸۲۶۴۷۱ بزرگراه شهید وحید دستجردی - شهرک آزمایش - ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا گرمسار ۰۲۳۲۱۸۳۷۵۲۰ میدان معلم - پاسگاه لجران - پلیس فتا شهرستان گرمسار
پلیس فتا دامغان ۰۲۳۲۱۸۳۶۴۳۹ خیابان پاسداران ستاد قدیم شهرستان دامغان پلیس فتا دامغان
پلیس فتا شاهرود ۰۲۳۲۱۸۳۳۳۵۰ خیابان ۲۲ بهمن، خیابان شهید رجایی،روبروی اداره مخابرات
پلیس فتا سمنان ۰۲۳۲۱۸۲۴۳۷۶ بلوار امیر کبیر ساختمان پلیس آگاهی طبقه دوم پلیس فتا
پلیس فتا ارومیه ۰۴۴۲۱۸۲۳۱۸۷ اول بلوار مدرس- دره چایی- ساختمان آگاهی و فتا- طبقه سوم
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۳۳۷۲۴۵۵۴ بلوار حر کلانتری ۲۷ شهید رجایی
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۳۸۴۹۵۲۷۲ کلانتری ۳۵ جهاد - میدان جهاد
پلیس فتا بندر لنگه ۰۷۶۴۴۲۴۵۵۷۴ محله سماچ، ساختمان پلیس آگاهی
پلیس فتا میناب ۰۷۶۴۲۲۲۵۸۸۷ بلوار امام خمینی(ره)، جنب شهرداری، ساختمان پلیس امنیت عمومی
پلیس فتا قشم ۰۷۶۲۱۸۵۲۱۲ شهرک نریمان، جنب فرماند اری، ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قشم
پلیس فتا جهرم ۰۷۱۵۴۳۳۶۵۱۵ میدان شهید چمران - منطقه انتظامی- پلیس فتا شهرستان جهرم
پلیس فتا لار ۰۷۱۵۲۳۴۸۱۷۳ شهر قدیم لار - خیابان گردان- ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان
پلیس فتا کازرون ۰۷۱۴۲۲۲۲۵۴۴ بلوار ارتش - کوچه راهنمایی و رانندگی - ساختمان وظیفه عمومی
پلیس فتا مرودشت ۰۷۱۴۳۲۲۲۰۸۷ خیابان سعدی - ساختمان کلانتری ۱۲ بعثت
پلیس فتا شیراز ۰۷۱۲۱۸۲۷۸۳۵ بلوار رحمت - پانصد دستگاه ارتش - آخر خیابان شهید آذر پیکان- پشت کالای قاچاق
پلیس فتا ایلام ۰۸۴-۲۱۸۲۱۱۳۲ میدان شهید کشوری - بلوار شهید بهشتی - جنب ستاد فرماندهی انتظامی استان ایلام - پلیس فتا
پلیس فتا گرگان ۰۱۷۲۱۸۲۲۹۷۲ میدان مازندران – تقاطع رسالت -ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا قزوین ۰۲۸-۲۱۸۲۱۳۰۶ دروازه رشت-بلوار میرزا کوچک خان- کوچه ژاندارمری-پلیس فتا دادسرای قزوین- دروازه رشت - بلوار باهنر- کوی دادسرا
پلیس فتا گچساران ۰۷۴۲۱۸۳۵۲۱ میدان سرباز - ساختمان راهنمایی و رانندگی - پلیس فتا
پلیس فتا یاسوج ۰۷۴۲۱۸۲۵۹۲ خیابان جمهوری - جنب بانک قوامین
پلیس فتا زاهدان ۰۵۴-۳۳۴۱۹۵۴۳ زاهدان - بلوار بهداشت - جنب مجتمع قضائی شهید نوری
پلیس فتا مشهد ۰۵۱۲۱۸۲۵۴۱۹ ابتدای خیابان پیروزی - قبل از میدان شهید کاوه - حدفاصل دانشکده شهید منتظری و پلیس آگاهی - پلیس فتا استان خراسان رضوی
پلیس فتا قم ۰۲۵۲۱۸۲۴۲۱۷ قم-میدان شهید زین الدین-بلوار شهید حاج خداکرم- بعد از پل شهید دستغیب - کوچه ۳ - جنب کلانتری ۱۸
پلیس فتا ساوجبلاغ ۰۲۶۴۴۲۲۵۶۹۶ خیابان اصلی هشتگرد - ساختمان نظام وظیفه - پلیس فتا ساوجبلاغ
پلیس فتا آمل ۰۱۱۲۱۸۳۴۴۴۱ چاکسر - اندیشه ۶ - مجتمع پلیس‌های تخصصی - طبقه دوم - پلیس فتا
پلیس فتا بابل ۰۱۱۳۲۲۲۲۸۰۰ چهار راه انتظامی- پشت کلانتری ۱۳ - ساختمان پلیس فتا
پلیس فتا کرج ۰۲۶۲۱۸۷۳۷۰۲ میدان طالقانی -شهرک اداری ساختمان پلیس فتا استان البرز
پلیس فتا قائمشهر ۰۱۱۲۱۸۲۸۲۰۷ خیابان ساری - خیابان مدرس - روبروی ایستگاه راه آهن - ساختمان شماره شماره ۲ انتظامی - پلیس فتا
پلیس فتا فردیس ۳۶۶۵۸۷۰۰-۰۲۶ جاده ملارد-پل انبار نفت-شهرک وحدت- بلوار شهیدان بخشی - جنب کلانتری ۱۳ وحدت
پلیس فتا رشت ۰۱۳۲۱۸۲۴۲۳۳ تقاطع غیر همسطح انتظام - روبروی مجموعه ورزشی ۶۰۰۰ نفری شهدای رشت - جنب ستاد سابق فرماندهی انتظامی استان گیلان
پلیس فتا ساری ۰۱۱۲۱۸۲۴۶۶۰ بلوار پاسداران - روبروی گارد جنگل - ستاد فرماندهی شماره ۲ - پلیس فتا
پلیس فتا بیرجند ۰۵۶۳۲۲۲۹۰۱۲ خیابان ارتش - حد‌فاصل پاسداران و عدل - جنب فرماندهی انتظامی شهرستان بیرجند - پلیس فتا خراسان جنوبی
پلیس فتا اراک ۰۸۶۲۱۸۲۶۰۶۹ انتهای خیابان قائم مقام فراهانی -حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان فراهان - ابتدای شهرک بعثت فاز۲ - ساختمان قدیم فرماندهی انتظامی استان مرکزی
پلیس فتا اردبیل ۰۴۵۲۱۸۲۵۷۶۸ میدان امام علی (ع) - جنب بهشت زهرا - طبقه فوقانی کلانتری ۱۱
پلیس فتا کرمانشاه ۰۸۳۲۱۸۲۱۹۲۱ سی متری دوم - خیابان ال آقا - کوچه ۲۱۹ - پشت کلانتری ۱۲
پلیس فتا بندرعباس ۰۷۶۲۱۸۲۱۴۸۲ بلوار امام خمینی، جنب بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
دادسرای جرایم رایانه ای دیواندره ۰۸۷-۳۸۷۲۲۱۲۰ کردستان-دیواندره-بلوار شهید یوسفی-دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دیواندره
دادسرای جرایم رایانه ای دهگلان ۰۸۷-۳۵۱۲۳۱۳۴ کردستان-دهگلان-بلوار امام (ره) - دادسرای عمومی و انقلاب دهگلان
دادسرای جرایم رایانه ای کامیاران ۰۸۷۲۳۵۲۲۶۳۰ کردستان-کامیاران-بلوار مدرس
دادسرای جرایم رایانه ای بیجار ۰۸۷۲-۴۲۲۲۷۲۷ کردستان-بیجار-حیابان امیرنظام-دادسرای عمومی و انقلاب بیجار
دادسرای جرایم رایانه ای سقز ۰۸۷-۳۶۳۰۵۰۰۶ کردستان-سقز-شهرک دانشگاه-دادسرای عمومی و انقلاب سقز
دادسرای جرایم رایانه ای بوشهر ۰۷۷-۳۳۵۵۹۸۰۷ خیابان امام خمینی(سنگی)- کنار کوچه استانداری(مبارزان)- روبروی بانک اقتصاد نوین- دادسرای عمومی و انقلاب
دادسرای جرایم رایانه ای کیش ۰۷۶۴۴۴۳۵۱۲۰ کیش- میدان ثنایی - مجتمع قضایی
دادسرای جرایم رایانه ای مرند ۰۴۱۴۲۲۲۷۹۷۴ مرند میدان امام حسین ابتدای بلوار ۵۵ متری دادسرای عمومی و انقلاب مرند
دادسرای جرایم رایانه ای تبریز ۰۴۱۳۱۲۴۱۷۶۳ تبریز چایکنار بلوار گلکار خیابان بعثت مجتمع قضایی شهید بهشتی
دادسرای جرایم رایانه ای مراغه


۰۴۱۳۷۲۷۹۰۴۱

مراغه اتوبان امیر کبیر میدان مادر دادگستری شهرستان مراغه
دادسرای جرایم رایانه ای لاهیجان ۴۲۲۳۳۹۳۰ خیابان حاجی آباد دادگستری شهرستان لاهیجان
دادسرای جرایم رایانه ای انزلی ۴۴۵۱۲۰۲۱-۳ بندر انزلی خیابان نکاوران
دادسرای جرایم رایانه ای رشت ۳۳۳۲۷۵۸۷ رشت میدان هفتم آذر خیابان پاسداران مجتمع قضایی پل عراق
دادسرای جرایم رایانه ای ملارد   استان تهران، ملارد، ورودی دادسرای ملارد،
دادسرای جرایم رایانه ای صفادشت   بزرگراه بویین زهرا-شهریار، دادسرای صفادشت
دادسرای جرایم رایانه ای بهارستان   شهرستان بهارستان، گلستان، فلکه دوم، جنب میدان
دادسرای جرایم رایانه ای شهر قدس ۰۲۱۴۶۸۸۴۴۴۵ شهرقدس، خیابان ۴۵ متری کلهر، ابتدای خ سی متری شورا
دادسرای جرایم رایانه ای اسلامشهر   اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، دادسرای عمومی و انقلاب اسلامشهر
دادسرای جرایم رایانه ای شهرکرد ۰۳۸۳۳۳۳۲۷۲۵ شهرکرد خیابان کاشانی دادگستری شهرستان شهرکرد
دادسرای جرایم رایانه ای قم ۰۲۵۳۷۷۲۲۰۳۲ قم- خیابان شهید لواسانی (ساحلی)- دادسرای عمومی و انقلاب استان قم
دادسرای جرایم رایانه ای زاوه ۰۵۱۵۳۷۲۵۴۵۴ شهرستان زاوه - شهردولت آباد - دادسرای عمومی زاوه
دادسرای جرایم رایانه ای گرمسار ۰۲۳۳۴۲۰۰۸۶۱ گرمسار بلوار آزادگان ما بین میدان انقلاب و میدان شهید تفضلی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرمسار
دادسرای جرایم رایانه ای سبزوار ۰۵۱۴۴۶۷۱۱۲۳ بلوار توحید شهر(بلوار شهدای هسته ای) - جنب پارک سلامت - دادگستری سبزوار
دادسرای جرایم رایانه ای شاهرود ۰۲۳۳۲۳۶۳۲۴۷ شاهرود چهار راه دادگستری بلوار عدالت دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود
دادسرای جرایم رایانه ای درگز ۰۵۱۴۶۲۳۲۰۶۱ بلوار امام خمینی - خیابان شهید کلانتری - دادسرا درگز
دادسرای جرایم رایانه ای تربت جان ۰۵۱۵۲۵۲۷۴۱۱ بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان شهدا - دادگستری تربت جام
دادسرای جرایم رایانه ای گلبهار ۰۵۱۳۸۳۲۵۳۷۲ گلبهار - خ ابن سینا - روبه روی شهرداری - دادگاه عمومی بخش گلبهار
دادسرای جرایم رایانه ای چناران ۰۵۱۴۶۱۲۳۴۶۱ چناران - خ بهشتی۲ - دور میدان عدالت - دادگاه عمومی و انقلاب چناران
دادسرای جرایم رایانه ای شهریار   شهریار _ شهرک شاهد _ بلوار شهدا _ دادگاه انقلاب شهریار
دادسرای جرایم رایانه ای اراک ۰۸۶۳۳۱۳۶۵۰۰ بلوار پانزده خرداد
دادسرای جرایم رایانه ای ساوه ۰۸۶۴۲۲۴۰۶۷۰ میدان فلسطین- بلوار شهید ناصری
دادسرای جرایم رایانه ای بوکان   بوکان کمربندی - خیابان عدالت دادگاه

4.5 امتیاز از 1753 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین