کارواش سیار کاج

ثبت درخواست " کارواش "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کارواش سیار کاج

کارواش سیار کاج

خدمات کارواش سیار کاج به صورت آنلاین و تلفنی آماده اعزام نیروی مجرب و گزینش شده برای شستشوی حرفه ای اتومبیل با تجهیزات کامل به درب منزل شما می باشد. اگر شما از ساکنین غرب و شمال غرب تهران مانند محله های سعادت آباد، میدان کاج ، ولنجک ، شهرک غرب  و... تمامی محله های منطقه 1، 2 ،3 می توانید از خدمات بی نظیر کارواش سیار کاج درب منزل یا در هر مکان انتخابی استفاده کنید.

 

 

چرا خدمات کارواش سیار در محل از کارواش های سنتی محبوب تر شده است؟

زیرا خدمات شستشوی اتومبیل در محل یا همان کارواش در محل خدمتی پر مزیت و فایده با هدف صرفه جویی در زمان مشتری ، کاهش ترافیک شهری و راحتی و آسایش برای مردم است. استفاده از خدمات کارواش سیار درب منزل برای همیشه شما را از رفت و آمدهای بیهوده به کارواش، گیر کردن در ترافیک و شلوغی شهر و همچنین انتظار بیهوده در صف کارواش برای دریافت خدمات شستشوی اتومبیل بی نیاز می کند. تنها با یک تماس و سفارش کارواش سیار کاج به راحتی نزدیک ترین نیروی حرفه ای به محل زندگی شما یا محل انتخابی شما برای ارائه خدمات با کیفیت اعزام خواهد شد.

 

مزیت های دیگر خدمات آنلاین کارواش سیار کاج

همانطور که می دانید خدمات آنلاین و رضایت مردم از این خدمات به دلیل راحت شدن و کم هزینه تر کردن زندگی روز به روز با استقبال بیشتری همراه شده است. استفاده از خدمات کارواش آنلاین و کارواش تلفنی برای دریافت خدمات شستشوی اتومبیل درب منزل نیز به دلیل راحتی، صرفه جویی در زمان و امکان سفارش خدمت در تمامی روزهای هفته و به خصوص ایام تعطیل یکی دیگر از مزیت های خدمات کارواش سیار کاج است.

 

مقایسه کارواش سیار کاج در محل با کارواش های سنتی

احتمال دارد شما نیز مانند برخی از افراد تصور کنید که کارواش سیار در محل در مقایسه با کارواش های سنتی از تجهیزات و امکانات کمتری برخوردار هستند اما در حقیقت کارواش های سیار تمامی تجهیزات برای ارائه هرگونه خدمات برای تمامی اتومبیل ها را حمل خواهند کرد و به جای اینکه شما به کارواش بروید کارواش به منزل شما خواهد آمد.

 

کارواش سیار

 

مقایسه قیمت کارواش سیار کاج با کارواش های سنتی

کارواش سیار کاج به دلیل حذف اجاره مکان و همچنین صرفه جویی در مصرف آب و استفاده از موادهای شوینده مخصوص نانو در مقایسه با کارواش های سنتی هزینه کمتری خواهند داشت و شما دیگر نگران افزایش قیمت و گران تر بودن به دلیل ارائه خدمات سفارشی شسشتوی در منزل شما نخواهید بود. برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

وظایف پرسنل کارواش سیار کاج  :

  • نیروی آموزش دیده کارواش سیار کاج به خوبی می دانند که قبل از شستشوی اتومبیل شما، نوع رنگ خودرو را تشخیص دهند تا از مواد شوینده مناسب با رنگ ماشین برای شستشوی اتومبیل شما استفاده کنند. استفاده از مواد شوینده مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که در زمان شستشوی اتومبیل باید به آن توجه شود.

 

  • برای دستیابی به بهترین نتیجه نیروی شستشوی کارواش سیار کاج می تواند از باد گرم برای خشک کردن بدنه خودرو استفاده کند زیرا خشک شدن با باد گرم نتیجه بهتری داردتا خشک کردن با دستمال است.

 

  • انتخاب مواد شوینده در زمان تمیز کاری داخل کابین نیز بسیار مهم است بنابرین بسیار لازم است قبل از شستشو و تمیز کاری داخل کابین، نیروی شستشوی کارواش سیار جنس داشبورد خودرو شما را تشخیص دهند تا بتواند از مواد مناسب برای شستشو و واکس داشبورد استفاده کند.

 

خدمات کارواش سیار کاج :

شستشوی حرفه ای بدنه خارجی ماشین اسپری فایبر گلاس روی بدنه، بخارشویی ، پولیش و واکس بدنه ، رینگ شویی و شستشوی لاستیک با مواد  ...

 

شستشوی حرفه ای داخل اتومبیل لکه گیری، بخارشویی ، جارو برقی ، خشکشویی لاستیک های کف خودرو ،تمیز کردن و واکس داشبورد و رودری ها ...

 

شستشوی و جرم گیری و تمیز کردن حرفه ای صندوق عقب ، جرم گیری و تمیز کردن حرفه ای ستون و سقف خودرو

 

موتورشویی و خشکشویی موتور با بهترین مواد و بدون آسیب رساندن به سیستم الکترونیکی اتومبیل تضمینی

 

کارواش سیار کاج

 

کارواش سیار کاج یک انتخاب جدید و راحت  :

فاصله شما تا اعزام نیروی با تجربه و کار آزموده برای شستشوی اتومبیل آن هم در محل زندگی شما تنها یک تماس است.  شما به راحتی می توانید با ما تماس بگیرید سپس نزدیک ترین نیروی ماهر به آدرس شما اعزام می شود تا با نهایت دقت و کیفیت شستشوی  اتومبیل شما انجام شود. کارواش سیار کاج آماده خدمات رسانی سریع و حرفه ای و با کیفیت به شماست، با ما تماس بگیرید.

4.5 امتیاز از 1735 رای


کارواش
برای سرویس کارواش از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین