دکوراسیون خانه کوچک مدرن

ثبت درخواست "دکوراسیون منزل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
دکوراسیون خانه کوچک مدرن

دکوراسیون خانه کوچک با ارائه راهکارهایی مناسب برای تزیین خانه کوچک همراه است. دکوراسیون خانه کوچک عروس، دکوراسیون داخالی آپارتمان 85 متری، دکوراسیون منزل ایرانی ساده و همین طور ایده‌هایی برای خانه‌های کوچک از جمله نکات مورد توجه در بررسی دکوراسیون خانه‌های کوچک مدرن است. با به کارگیری خلاقیت و استفاده از قانون رنگ‌ها و چیدمان صحیح منزل به راحتی می‌توانید به استفاده از تمامی فضاهای کاربردی منزلتان یک دکوراسیون منزل کوچک را به نحوه احسنت انجام دهید. تزیین خانه کوچک با لوازم خاص و مناسب و همین طور به کارگیری رنگ‌ها و طرح‌های هماهنگ و موثر بر فضای منزل در دیوار و سقف همگی از نکات ضروری در دکوراسیون خانه کوچک به شمار می‌آید.

در این مطلب با بررسی چند ایده‌ی مناسب، نو و همین طور آموزش چیدمان منزل کوچک با شما همراه خواهیم بود.آموزش چیدمان منزل کوچک با استفاده وسایل مناسب برای بخش‌های مختلف منزل و کاربرد رنگ‌های مناسب برای مکان‌های مختلف یک خانه کوچک از جمله مهم ترین نکاتی است که در این مطلب به آن پرداخته شده است.

 

دکوراسیون خانه کوچک عروس

 

دکوراسیون خانه کوچک با چند ایده کاربردی

داشتن یک خانه با فضای کوچک افراد را برای داشتن وسایل و همین طور دکوراسیونی باب میل و نظرشان محدود می‌کند. اما امروزه ارائه یک سری روش‌های اصولی و تاثیرگذار در نحوه چیدمان منزل کوچک و همین طور ایده‌های خلاقانه در دکوراسیون خانه کوچک نقش مهمی در رفع این مشکل داشته است. نحوه چیدمان لوازم مناسب در پذیرایی خانه کوچک و همین طور اهمیت دادن به کسب اطلاعات جامع در خصوص رنگ‌ها و نوع چیدمان وسایل در آشپزخانه منازل کوچک و مواردی از این قبیل تا حد زیادی به افراد در داشتن یک دکوراسیون خانه کوچک مطلوب و زیبا راهنمایی می‌کند.

 

دکوراسیون خانه های 50 متری

 

ایده هایی برای خانه های کوچک

متناسب با دغدغه‌ی کوچک شدن فضای منزل در زندگی امروز، همه‌ی افراد به نوعی به دنبال یافتن نکاتی در دکوراسیون خانه کوچک برای بزرگتر نشان دادن فضاهای منزل هستند.

 

ایده هایی برای خانه های کوچک

 

با این روش‌های کاربردی ارائه شده در دکوراسیون و تزیین خانه کوچک در زمانی که تنگ و کوچک بودن فضای اتاق آزارتان می‌دهد با یک ایده و یک خلاقیت هوشمندانه به مطلوب و راحت تبدیل کردن اتاق کمک کنید.

 

خانه های کوچک لاکچری و دکوراسیون خانه های 40 متری

 

دکوراسیون پذیرایی خانه کوچک 

برای دکوراسیون خانه کوچک در قسمت نشمین و پذیرایی برای بزرگ و جادار نشان دادن فضا چندین نکته ارائه شده در این قسمت را رعایت کنید.

 • از میز دایره‌ای استفاده کنید. این سبک میز‌ها با لبه‌های گرد فضای بیشتری را در اتاق در اختیار افراد قرار می‌دهند. اگر تمایل شما به کاربرد میز‌های مکعبی است حتما از میزهایی با کشو استفاده کنید تا بتوانید تعدادی از لوازم را در آنها جای دهید.
 • دیوار‌های اتاق پذیرایی را حتما با آینه‌های تزیینی بپوشانید، این امر به بازتاب نور و بزرگی نشان دادن فضا کمک می‌کند.

 

دکوراسیون پذیرایی خانه کوچک

 

 • صرف نظر از داشتن مبلمان در فضای پذیرایی کوچک را فراموش کنید. با یک ست مبلمان زیبا و قرار دادن آن در کناره ی دیوار علاوه اینکه جای نشستن برای افراد بیشتری ایجاد کرده‌اید ، یک فضای امن و آرامی را فراهم آورده‌اید. 
 • یکی از راهکارهای بزرگتر نشان دادن فضای نشمین و پذیرایی کاربرد یک دکوراسیون شلوغ برای تزیین خانه کوچک است.

 •  

داشتن مبلمان در فضای پذیرایی کوچک

 

 • برای انتخاب کف پوش و همین طور رنگ دیوار از الگوهای خطی و هندسی استفاده کنید. این ایده در دکوراسیون خانه کوچک یک امتیاز برای بزرگ نشان دادن فضای پذیرایی است.
 • در هنگام استفاده از کتابخانه و یا کمد‌های دکوری در اتاق پذیرایی نمونه‌های بدون پایه را انتخاب کنید. شلف‌های دیواری در این مورد گزینه مناسبی هستند.

 

دکوراسیون منزل کوچک بدون مبل

 

 • از لوازم تزیینی کوچک و جذاب برای پوشاندن قسمت‌های مختلف پذیرایی استفاده کنید.
 • تاثیر به کارگیری لوازم تک رنگ و همین طور گل و گیاه در فضای پذیرایی را فراموش نکنید.
 • از پرده‌های به ارتفاع زمین تا سقف برای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق بهره ببرید.

 

دکوراسیون خانه های کوچک مدرن

 

در این قسمت سعی داشتیم با ارائه یک سری نکات موثر در نحوه چیدمان و دکوراسیون خانه کوچک در مکان‌هایی مثل پذیرایی یک راهکار مناسب را معرفی کنیم.

 

دکوراسیون خانه کوچک در قسمت آشپزخانه

بیشتر افراد تصور می‌کنند که نمی‌توانند یک دکوراسیون زیبا و قابل توجه را در آشپزخانه‌های کوچک اعمال کنند. اما در ادامه خواهیم دید که با به کارگیری چندین روش کاربردی به راحتی می‌توانید بهترین دکوراسیون منزل کوچک را در آشپزخانه‌تان داشته باشید.

 

دکوراسیون خانه کوچک در قسمت آشپزخانه

 

وسایلی ضروری و اصلی در هر آشپزخانه ای مثل یخچال و سینک ظرفشویی و گاز در یک مکان مناسب و در کنار و هماهنگ با هم قرار دهید.کابینت‌هایی با ارتفاع بلند که بیشتر شبیه به کمد هستند، برای فضای آشپزخانه‌های کوچک یک انتخاب ایده‌آل به شمار می‌آید. این مدل کابینت فضای زیادی را برای چیدن وسایل آشپزخانه در اختیار افراد قرار می‌دهد. علاوه بر این تا جایی که می‌توانید از چیدن لوازم بر روی کابینت خودداری کنید.عمل آشپزخانه کوچک را شلوغ نشان می‌دهد.

 

یک نمونه دکوراسیون خانه کوچک برای آشپزخانه

 

انتخاب رنگ کابینت و همین طور طرح و رنگ کف آشپزخانه در بزرگتر نشان دادن فضا و نورگیر بودن آن نقش زیادی دارد. اگر رنگ کابینت‌ها و دیوارها مشابه یکدیگر باشند در این صورت مرز بین دیوار و کابینت پوشانده شده و فضای آشپزخانه بزرگ تر به نظر می رسد. رنگ‌های کرم و سفید و دیگر رنگ‌های روشن بهترین انتخاب در این گزینه است.

 

انتخاب رنگ کابینت و طرح کف آشپزخانه در دکوراسیون خانه کوچک

 

برای تزیین خانه کوچک در قسمت آشپزخانه درب کابینت‌ها را شیشه ای را انتخاب کنید تا فضای بیشتری از آشپزخانه قابل مشاهده باشد. با نصب قفسه‌های کوچک و قرار دادن وسایلی مثل انواع ماهیتابه، ادویه‌جات و همین طور دیگر لوازم در دسترس علاوه بر مرتب نشان دادن فضای آشپزخانه، از چیدن این لوازم بر روی اپن، کانتر و همینطور کابینت خودداری کنید.

 

تزیین خانه کوچک در قسمت آشپزخانه

 

از میز و صندلی نهارخوری ظریف و یا صندلی‌های اپن و همین طور صندلی‌های پایه بلند برای تجهیز کردن آشپزخانه خود به این لوازم مورد نیاز استفاده کنید تا فضای بیشتری برای رفت و آمد در آشپزخانه داشته باشید.مدل میز نهارخوری تاشو نیز یک ایده مناسب برای دکوراسیون منزل کوچک در بخش آشپزخانه است.

 

میز و صندلی نهارخوری برای دکوراسیون منزل کوچک در بخش آشپزخانه

 

اگر تمایل دارید دکوراسیون آشپزخانه کوچک چشم نواز و لوکس تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های جسورانه نظیر بنفش روشن و قرمز روشن و … در فضای آشپزخانه استفاده کنید.از دیگر نکات تاثیرگذار در مناسب نشان دادن فضای آشپزخانه کوچک نورپردازی آن با استفاده از لوستر و لامپ‌های مخصوص کابینت است.

 

فضای آشپزخانه کوچک و نورپردازی آن

 

دکوراسیون اتاق خواب خانه کوچک

 یکی از مهمترین نکات در تزیین خانه کوچک و یا دکوراسیون منزل کوچک نحوه چیدمان اتاق خواب است. در این قسمت با ارائه یک سری نکات و ایده کاربردی در این خصوص با شما همراه خواهیم بود.

 

دکوراسیون اتاق خواب خانه کوچک

 

 • از رنگ‌ها و نورپردازی و نوع پرده هماهنگ با فضای اتاق برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب بهره برید.
 • کتابخانه و شلف دیواری بهترین گزینه برای جای‌گیری وسایل تزیینی و انواع کتب در داخل اتاق خواب است.

 

دکوراسیون اتاق خواب خانه کوچک

 

 • از تخت خواب‌های دو طبقه و یا نوع جدید تخت خواب با تغییر کاربردی پس از استفاده در فضای اتاق بهره برید.

 

دکوراسیون اتاق خواب خانه کوچک با تخت‌های دو طبقه

 

 • با قرار دادن تخت در قسمت بالاتر اتاق ، از فضای زیر آن برای قفسه، کمد لباس و حتی طراحی یک روشویی استفاده کنید.

 

استفاده از فضای کافی اتاق خواب کوچک

 

 • میز مطالعه تاشو و همین طور میز‌ آرایش‌های فانتزی کوچک یک انتخاب مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب منازل کوچک است.

 

تزیین خانه کوچک به سبک مدرن و سنتی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خانه کوچک 

امروزه تجهیزات کاملی برای استفاده از تمام فضای در نظر گرفته شده برای حمام و سرویس بهداشتی خصوصا در منازل کوچک در نظر گرفته شده است. داشتن یک سری ایده و طرح کاربردی در دکوراسیون منزل کوچک در قسمت سرویس بهداشتی و حمام علاوه بر داشتن یک فضای مناسب می‌توان این مکان را کاملا مجهز و تکمیل شده در اختیار داشت.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خانه کوچک 

 

سرویس بهداشتی‌های همراه با کمد برای قرار دادن لوازم بهداشتی و همین طور به کارگیری قفسه‌ها و شلف‌های نصبی برای نگهداری لوازم برقی مورد نیاز در این مکان‌ها از جمله نکات اساسی در دکوراسیون سرویس بهداشتی منازل کوچک است.

 

دکوراسیون خانه های کوچک با وسایل ساده

 

تزیین و رنگ دیوار و سقف در دکوراسیون منزل کوچک

تزیین دیوار با شلف‌های دیواری، آینه‌های تزیینی مدرن و همین طور دیگر لوازم تزیینی ظریف از نکات مهمی در بزرگتر نشان دادن منزل و استفاده از نهایت فضای کاربردی خانه است. رنگ و نقش به کار رفته در دیوار و سقف نیز بخش چشمگیری نورگیر و بزرگتر نشان دادن سالن و پذیرایی یک خانه کوچک را به خود اختصاص داده‌اند.

 

تزیین و رنگ دیوار و سقف در دکوراسیون منزل کوچک

 

تزیین خانه کوچک و همین طور دکوراسیون خانه کوچک از سری موارد مهمی و مطابق با زندگی آپارتمان نشینی امروز است. با درک کاربرد فضاهای مختلف منزل و چیدمان اوصولی وسایل می‌توان به یک دکوراسیون مدرن و عالی برای منازل کوچک دست یافت.

دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading