جذاب‌ترین انواع کاشی کاری مدرن

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
جذاب‌ترین انواع کاشی کاری مدرن

کاشی کاری مدرن امروزه در میان اکثر طراحان دکوراسیونی محبوبیت بسیاری را به دست آورده است. کاشی کاری مدرن را می‌توان در طراحی هر قسمت از منزل به کار برد و فضایی منحصر به فرد را در آن ایجاد کرد. از آنجایی که اکثر افراد آشپزخانه را مهم‌ترین قسمت خانه می‌دانند، از این رو نسبت به استفاده از کاشی کاری مدرن آشپزخانه بسیار حساس هستند.

ادامه این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" را در جهت آشنایی با کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی و انواع آن از دست ندهید.

ویژگی‌های مهم کاشی کاری مدرن

  • استفاده بیشتر از رنگ‌های گرم
  • ایجاد حسی از هیجان و گرما، در کنار به وجود آوردن لذت دیداری برای بیننده
  • جذاب تر شدن فضا، با دادن جلوهای جدید به آن توسط کاشی کاری مدرن
  • تمیز کاری‌های ویژه، به خصوص در هنگام نصب کاشی
  • انطباق لبه‌های کاشی به درستی در کنار هم
  • قابلیت استفاده از طراحی‌های متنوع، در انواع کاشی کاری‌های مدرن
  • استفاده از تکنولوژی‌های به روز دنیا برای خلق ایده‌های نو در طراحی
  • تنوع در قالب و اشکال هندسی کاشی کاری مدرن آشپزخانه

 

انواع کاشی کاری مدرن

با وجود آنکه کاشی کاری مدرن در انواع بسیار متنوعی انجام می‌گیرید؛ اما به یاد داشته باشید که شما می‌توانید در این طراحی‌ها از خلاقیت خود نیز استفاده کنید و ایده های نو را بیافرینید. در ادامه به شرح برخی از محبوب‌ترین انواع کاشی کاری‌های مدرن خواهیم پرداخت.

 

کاشی کاری موازی

در این مدل از کاشی کاری می‌توان دیوارها و کف را به طور همزمان با کاشی‌های انتخاب شده پوشش داد. استفاده از سنگ طبیعی، کاشی‌های سنگی و سرامیک‌ها در طرح و ابعاد انتخابی شما، در این مدل کاشی کاری جلوی دو چندانی به مکان خواهد داد. نکته مهمی که در کاشی‌ کاری موازی حائز توجه است، استفاده از کاشی‌هایی منظم با اندازه‌های 60*60 ،120*120 یا 60*30 می‌باشد؛ که آن‌ها را به صورت موازی در کنار یکدیگر نصب می‌کنند.

 

کاشی کاری حصیری

کاشی کاری حصیری در کنار زیبایی و جذابیت خاص خود، نیازمند دقت فراوانی در حین نیز خواهد بود. از این رو توصیه می‌شود که نصب این مدل را  تنها به افراد متخصص و باتجربه بسپارید؛ تا شما نیز از نتیجه نهایی رضایت کامل داشته باشید. شاید تصور کنید که به دلیل تخصصی بودن نصب آن، ایده این مدل کاشی کاری، کمی مشکل باشد؛ اما لازم است به شما بگوییم که در انجام این نوع از کاشی کاری مدرن تنها به یک مدل تایل کاشی، با دو سایز مختلف احتیاج داریم تا بافت حصیر را در هنگام نصب آن‌ها تقلید کنیم.

برای به دست آوردن بافت‌حصیری تنها لازم است تایل‌ها را به صورت مورب در مجاورت یکدیگر قرار دهید. دقت داشته باشید که تفاوت بسیار کمی میان رنگ تایل بزرگ و کوچیک وجود دارد، به طوری که کاشی‌های کوچک‌تر کمی تیره‌تر هستند. با این طیف رنگی در هنگامی که کاشی‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، فضایی سایه مانند را برای درک بیشتر بافت حصیری ایجاد خواهند کرد. 

 

کاشی کاری عمودی

 یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی، کاشی کاری عمودی می‌باشد. سادگی و زیبایی که این مدل نصب کاشی به فضای شما خواهد داد باعث بزرگ‌تر و گسترده‌تر به نظر رسیدن فضای شما خواهد شد. برای نصب این مدل کاشی‌ها تنها لازم است تا تایل‌های عمودی را به صورت آجری در کنار یکدیگر قرار دهید.

 

انواع کاشی کاری مدرن

 

کاشی کاری منظم، کاشی کاری با طرح چپ و راستی و کاشی کاری زنجیره‌ای و پیوسته، از دیگر انواع کاشی کاری مدرن می‌باشند؛ که نسبت به موارد گفته شده با وجود زیبایی که به فضا می‌دهند، رواج کمتری دارند.

 

 کاشی کاری مدرن آشپزخانه

از مهم‌ترین مصالحی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاشی آشپزخانه و نحوه نصب آن خواهد بود. بنابراین امروزه کاشی کاری مدرن آشپزخانه بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است؛ چرا که رنگ و مدل کاشی‌هایی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانند در زیبا به نظر رسیدن فضای کلی منزل بسیار موثر باشند.

استفاده از کاشی‌هایی با کیفیت بسیار خوب، مقاومت بالا در برابر حرارت و رطوبت، در کنار قابلیت شست و شو در آشپزخانه بسیار مهم  خواهد بود. از این رو توصیه می‌شود که علاوه بر توجه به طرح و مدل، کیفیت کاشی‌های انتخابی خود را نیز در اولویت قرار دهید. 

 

 کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی و آشپزخانه

 

کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی

بهتر است بدانید که اگر قصد دارید سرویس بهداشتی مدرن و زیبایی را برای خود داشته باشید؛ مهم‌ترین مسئله‌ای که لازم است به آن توجه کنید، مدل و طرح کاشی‌های به کار رفته در آن خواهد بود. در کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی هرچه کاشی‌های بکار رفته در سرویس بهداشتی روشن‌تر و بزرگ‌تر باشند، با ایجاد خطای دید فضا بزرگ‌تر طرح دلبازتر به نظر خواهد رسید.

در هنگام انتخاب کاشی برای سرویس بهداشتی، علاوه بر طرح و مدل اکیداً توصیه می‌شود که به جنس کاشی نیز توجه داشته باشید.

در آخر بخوانید

 همانطور که در مطالب بالا گفته شد یکی از مهم‌ترین عناصری که موجب زیباتر به نظر رسیدن هر فضا و خانه‌ای خواهد شد، کاشی‌های به کار رفته در آن می‌باشد. امروزه کاشی کاری مدرن با سبک خاص خود، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. دقت داشته باشید که در کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی لازم است اصول خاصی در انتخاب و نحوه نصب کاشی‌ها رعایت شود، که توصیه می‌شود انجام آن را به افراد مجرب بسپارید.

اگر هنوز نتوانسته‌اید طرح مدل دلخواه خود را جهت کاشی کاری مدرن آشپزخانه منزل‌تان انتخاب کنید؛ اصلاً نگران نباشید چرا که بازار آنلاین "خدمت از ما" برای شما فرصتی را فراهم کرده است که می‌توانید همین حالا با ثبت درخواست خود در وب سایت یا اپلیکیشن آن، در کوتاه‌ترین زمان با مجرب‌ترین متخصصان در این باره مشورت کنید.

4.5 امتیاز از 1000 رای


کاشی‌ کاری و نصب کاشی
برای سرویس کاشی‌ کاری و نصب کاشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین