لیفت بینی

لیفت بینی

لیفت بینی چیست؟

لیفت بینی یا رینوپلاستی بینی بدون جراحی یکی از روش‌های اصلاح بینی است که در سال‌های اخیر بیشتر رواج پیدا کرده است. لیفت بینی دائمی با توجه به کمتر بودن هزینه لیفت بینی بدون جراحی نسبت به عمل جراحی زیبایی، یک انتخاب عالی و مقرون به‌صرفه برای افرادی است که دوست دارند ظاهر زیباتری داشته باشند، بدون اینکه تحت عمل سنگین جراحی بینی(رینوپلاستی) قرار بگیرند.

 

آیا  لیفت بینی دائمی است؟

با توجه به عوارض جراحی‌های بینی، پزشکان به دنبال راه‌های ساده‌تر برای رفع بعضی از مشکلات ظاهری بینی هستند؛ از جمله لیفت بینی استخوانی و لیفت بینی گوشتی به جای عمل کردن آنها. درست مثل بوتاکس که انقلابی در درمان چروک‌های صورت ایجاد کرد و بسیاری را از انجام جراحی‌های غیرضروری با لیزرهای زمان‌بر و پرهزینه رها کرد؛ لیفت بینی دائمی نیز همان‌کار را انجام داده، آن هم با وجود اینکه عمل بینی یکی از عمل‌های پرطرفدار در ایران است.

 

مواردی که در مقاله لیفت بینی بدون جراحی مطالعه می‌کنید:


 

مزایای لیفت بینی دائمی

لیفت بینی غیرجراحی بینی در مواردی که بینی فرد دارای نوک افتاده باشد، پره‌های پهن داشته باشد و یا روی بینی قوز مشاهده شود، بسیار مناسب است؛ مثلا برای لیفت بینی استخوانی یا لیفت بینی گوشتی. البته در این چند مورد هم حتما باید شدت این مشکلات بررسی شود و در صورتی که پزشک صلاح بداند این روش غیرجراحی و لیفت بینی دائمی را به بیمار پیشنهاد می‌دهد.

لیفت بینی دائمی جلوی بسیاری از جراحی‌های بینی غیر ضروری را خواهد گرفت. مطالعه‌های انجام شده نشان می‌دهد که بیش از نیمی از جراحی‌های بینی غیرضروری هستند. به جای جراحی بینی می‌توان با روش غیر جراحی بینی را ترمیم و اصلاح كرد و جلوی بسیاری از هزینه‌ها، خطرات و عوارض را گرفت. هزینه لیفت بینی بدون جراحی درست مانند خطرات و عوارض آن کم است.

 

ایا لیفت بینی دائمی است؟

لیفت بینی گوشتی هزینه لیفت بینی بدون جراحی هزینه لیفت بینی رینوپلاستی بدون جراحی چیست

 

آیا لیفت بینی دائمی است؟

به مزایای لیفت بینی از جمله هزینه لیفت بینی بدون جراحی اشاره کردیم. در ادامه صحبتمان راجع به لیفت بینی دائمی از جمله لیفت بینی استخوانی و لیفت بینی گوشتی، بهتر از پیش از پرداختن به قیمت لیفت بینی در تهران، قیمت لیفت بینی در اهواز و اینکه هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است، ابتدا روش‌های لیفت بینی بدون جراحی را بررسی کنیم و ببینیم آیا لیفت بینی دائمی است یا خیر؟

 

لیفت بینی دائمی به 3 روش کلی انجام می‌شود:

در این قسمت به بررسی سه روش لیفت دائمی بینی می‌پردازیم.

لیفت بینی با تزریق ژل

اولین روش لیفت بینی بدون جراحی با استفاده از ژل مخصوص است. اصول و پایه لیفت غیرجراحی بینی بر تزریق فیلر(filler) استوار است. این ژل مهمترین و بیشترین کاربرد را در برطرف ساختن قوزبینی یا فرورفتگی روی بینی در لیفت بینی بدون جراحی دارد. برای این منظور از ژل هیالورنیک استفاده می‌شود که فیلر موقت است و پس از جذب فرد باید دوباره به پزشک مراجعه کند تا تزریق ژل برای او تکرار شود. نتایج اکثرا رضایت‌بخش است، زیرا قوز بینی فرد بدون بیهوشی و بدون جراحی صاف می‌شود. هزینه لیفت بینی بدون جراحی و با تزریق ژل از عمل‌های زیبایی به مراتب مناسب‌تر است.

 

هزینه رینوپلاستی بینی بدون جراحی قیمت لیفت بینی در اهواز لیفت دائمی بینی قيمت ليفت بيني ليفت بيني

 

لیفت بینی با نخ

مورد دوم لیفت غیرجراحی بینی یا رینوپلاستی غیرجراحی استفاده از نخ لیفت جذبی برای بالا کشیدن نوک افتاده بینی است(برای لیفت بینی استخوانی و لیفت بینی گوشتی). برای لیفت بینی با نخ، پزشک پس از بی‌‌حسی موضعی نخ‌های لیفت را که شامل نخ خاردار کاگ و نخ‌های ساده(هر دو از جنس “پی دی او”) می‌شوند را در طول بینی وارد می‌کند و با این عمل ساده نوک بینی بالا کشیده می‌شود. البته برای نتیجه مطلوب نیاز است بیمار چند ماه صبر کند تا لیفت بینی با نخ به نتیجه نهایی خود برسد. دوام این عمل حدود دو تا سه سال است و پس از آن با اینکه بینی کاملا به حالت افتاده قبل برنمی‌گردد، ولی باید هر چند سال عمل کاشت نخ لیفت جذبی در بینی تکرار شود.

 

هزينه ليفت بيني قیمت لیفت بینی دائمی لیفت بینی استخوانی لیفت دماغ لیفت بینی گوشتی

 

لیفت بینی با تزریق بوتاکس

در آخر برای مواردی که سوراخ‌های بینی گشاد است، می‌توان با تزریق مقداری بوتاکس در عضله خاصی از بینی باعث کوچک شدن و جمع شدن پره‌های بینی شد. دوام بوتاکس در بینی مانند پیشانی در بهترین حالت 4 تا 6 ماه است و بعد از این مدت تکرار تزریق بوتاکس در بینی بلامانع است.

در این روش پس از بی‌حس کردن بینی، مقدار مناسبی از فیلر که می‌تواند کلسیم هیدروکسی اپتات و اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد، با سوزن ظریفی به زیر پوست برای لیفت بینی تزریق می‌شود. این تزریق براي رفع قوز بینی، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق می‌شود تا برجستگی قوز بینی را محو کند. در مواردی نیز در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق می‌شود و نوک آن را بالاتر می‌برد. هم چنین اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی است، می‌توان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یک دست و ظاهری متناسب ایجاد کرد.

 

لیفت بینی لیفت بینی دائمی ایا لیفت بینی دائمی است لیفت بینی چیست قیمت لیفت بینی قیمت لیفت بینی در تهران

 

ژل هيالورونيک در بينى علاوه بر اينكه قابل خارج كردن است، حلال نيز دارد و اگر فردى از فرم بينى پس از تزريق ناراضی بود، می‌تواند آن را خارج و يا حل كند. بنابراين اگر پس از تزريق ژل در بينى بيمار بخواهد عمل جراحى كند، مشکلی وجود نداشته و فرد پس از از بين بردن ژل می‌تواند عمل جراحى را انجام دهد. در اين روش لیفت بینی، بینی كوچک نمی‌شود، ولى اگر بينى چندان بزرگ نباشد و فرد مايل باشد بدون عمل جراحى بينى ظاهر بينى را كوچكتر نشان دهد، می‌تواند با تزريق چربى در گونه‌ها به اين نتيجه دست يابد. ميزان ماندگارى ژل در بينى بسيار طولانى‌تر از ماندگارى همان ژل در آب است. بطور مثال بعضى از ژل‌هاى هيالورونيک كه در لب بيشتر از 6 ماه دوام ندارد، در لیفت بينى تا 3 سال هم دوام مى‌آورد. اگر از انواع ژل‌هاى 2 ساله هيالورونيک استفاده شود، گمان می‌رود در بينى تا ٥ سال هم ماندگار باشد.

 

هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است لیفت بینی چگونه است عمل لیفت بینی

 

قیمت لیفت بینی در تهران چقدر است؟

متاسفانه دقیقا نمی‌توان گفت هزینه لیفت بینی بدون جراحی یا هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است. هزینه لیفت بینی را متخصص زیبایی شما با توجه به شرایط بینی شما اعلام می‌کند. همچنین، قیمت لیفت بینی در تهران، قیمت لیفت بینی در اهواز قیمت لیفت بینی استخوانی، لیفت بینی استخوانی نیز در تمام شهرها با یکدیگر یکسان نیست. هزینه لیفت بینی دائمی، پیشتر و بیشتر از هر عاملی، به دکتری که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد.

 

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای رینوپلاستی غیرجراحی هستند؟

  1. غیرقرینگی نوک ويا انحراف نوك بينى.
  2. افرادى که غیرقرینگی یا تورفتگی روی بینی دارند.
  3. افرادی که مایل‌اند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند.
  4. افرادی که می‌خواهند قوس بینی یا قوز بینی شان(كم تا متوسط) محو شود.
  5. افرادى كه پل بينى تورفته دارند و بينى‌شان كوتاه به نظر می‌رسد، می‌توانند با تزريق فيلر و پر كردن پل بينى ظاهر بينى را بلندتر نشان دهند.
  6. افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده‌اند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند و مایل‌اند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند، مثلا ناصافى و يا تورفتگى در سطح و نوك بينى دارند.

 

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای رینوپلاستی غیرجراحی نیستند؟

  1. افرادی که انحراف سپتوم (تيغه بينی) دارند.
  2. افرادی که کلا بینی حجیم و بزرگی دارند و متناسب صورتشان نيست.
  3. افرادى كه قوز خيلى برجسته دارند نمى‌توان قوز بينى‌شان را با لیفت بینی كامل محو كرد.
  4. افرادی که افتادگی بینی شدید دارند نیز گزینه‌های چنذان مناسبی برای لیفت بینی با نخ و سایر روش‌ها نیستند.

4.5 امتیاز از 1636 رای


در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین