خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

ثبت درخواست " پرستار بیمار "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

 خدمات پرستاری در منزل غرب تهران خدمت ازما به صورت کامل تخصصی در حال اعزام نیروی آماده و گزینش شده پرستاری در منزل به تمامی مناطق و محله های غرب تهران می باشد. خدمات پرستاری در منزل غرب تهران شامل پرستار بیمار در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی ، پرستار نوزاد در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، خدمات مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و هر گونه خدمات پرستاری که خانواده با استفاده از آن ها به رفاه و آسایش بیشتری دست یابد گفته می شود.


چرا خدمات پرستاری در منزل را به شما پیشنهاد می کنیم؟

نظارت کامل بر فرآیند پرستاری در منزل و همچنین راحتی و آسایش خانواده در کنار کاهش هزینه به یک هزینه ثابت ماهیانه یکی از مهم ترین مزیت های استفاده خانواده ها از خدمات پرستاری در منزل غرب تهران است.در این مقاله به بررسی انواع خدمات پرستاری در منزل و نحوه انتخاب بهترین پرستار می پردازیم.


نکته بسیار مهم درباره خدمات پرستاری در منزل غرب تهران :

یکی از مهم ترین ملاک های شما در زمان دریافت خدمات پرستاری در منزل باید در نظر گرفتن فاصله محل زندگی پرستار برای رفت و آمد به منزل شما باشد. بنابرین در زمان استخدام پرستار حتما به نزدیکی محل زندگی شما با پرستار دقت کنید. شما با استفاده از خدمات پرستاری در منزل " خدمت از ما " می توانید از بابت نزدیکی پرستار به محل زندگی شما اطمینان حاصل کنید زیرا ما شایسته ترین و نزدیک ترین پرستار را به شما معرفی خواهیم کرد.


 

انواع خدمات پرستاری در منزل غرب تهران :


پرستاری بیمار در منزل غرب تهران :

بسیاری از خانواده ها استفاده از خدمات پرستاری در منزل را با در نظر گرفتن هزینه، مشکلات رفت و آمد و جا به جایی بیمار را به دریافت خدمات درمانی از درمانگاه ها ترجیح می دهند. همانطور که می دانید هزینه مکرر دریافت خدمات درمانی و رفت وآمد و جا به جایی بیمار گاهی می تواند بسیار سنگین باشد اما اگر شما اقدام به استفاده از خدمات پرستاری در منزل کنید علاوه بر دریافت خدمات بیشتر مانند مراقبت های جسمی و روحی پرستار با تجربه می توانید از خدمات درمانی تزریقات و تعویض پانسمان و سوند و... نیز استفاده کنید.

 

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران


خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل غرب تهران شامل:

پرستاری و مراقبت از سالمند، افراد ناتوان و معلول ، بیمار و کودک در منزل


مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده و آموزش های لازم به مادر جوان


تزریقات و پانسمان و سرم در هر ساعت از شبانه روز


خدمات روانشناسی و انگیزه دادن به بیمار یا سالمند در منزل


پیگیری روند درمانی و ویزیت پزشک و رفت و آمد های الزامی


نمونه گیری خون و... تحویل به آزمایشگاه و همراهی در زمان ویزیت پزشک


مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا مراقبت از بیمار خاص


خدمات پرستاری از نوزاد در منزل غرب تهران  :

مراقبت و نگهداری از کودکان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه بالایی می باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده به مراقبت اصولی و صحیح نیازمند است. بسیاری از مادران جوان که اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند، تجربه و شجاعت مراقبت از نوزاد به تنهایی را ندارند بنابرین به یک پرستار کودک با تجربه و مطمئن نیاز دارند. تجربه نشان می دهد که پرستار کودکی که خودش مادر بوده است وتجربه بزرگ کردن حداقل یک فرزند را داشته باشد بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودکان زیر دوسال می باشد.


 

خدمات پرستاری از کودک در منزل غرب تهران:

نگهداری از کودکان کم سن و سال به دلیل تأثیرپذیری بسیار از دیگران نیز بسیار حساس است. شما به خوبی می دانید که پدر و مادر ، اطرافیان و همچنین پرستار کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت کودک و به دنبال آن بر آینده کودک خواهند داشت. با توجه به اهمیت انتخاب پرستار کودک مناسب برای کودک، انتخاب پرستار کودک با تجربه و کارآزموده دغدغه بسیاری از زوج های شاغل می باشد. بررسی سوابق پیشین و رضایت کارفرمایان قبلی که توسط مراکز خدمات پرستاری انجام می شود می تواند به روند انتخاب بهترین پرستار کودک، کمک شایان و قابل توجهی بکند.


 

خدمات پرستاری از سالمند در منزل غرب تهران :

 پرستاری از سالمندان نیز زیرمجموعه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران تلقی خواهد شد. با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله های خانواده ها نگهداری از سالمندان به خصوص سالمندانی که توانایی مراقبت از خوشان را ندارند انتخاب بسیاری از فرزندان گرفتن پرستار سالمند مطمئن و با تجربه برای نگهداری از سالمند در منزل می باشد. به کارگیری پرستار سالمند باعث حفظ عزت و احترام  سالمند خواهد شد. شغل پرستار سالمند نیازمند شخصیت قوی، صبور و با حوصله می باشد. افرادی که تجربه پرستاری و مراقبت از سالمندان در گذشته را داشته اند گزینه های بهتری برای پرستاری از سالمندان می باشند. همچنین آشنایی با داروهای سالمندان و مراقبت از آن ها نیز شاخص مهمی برای انتخاب پرستار سالمند خواهد بود.

 

خدمات پرستاری در منزل

 

نرخ قانونی و تعرفه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران :

خدمات پرستاری در منزل یکی از نیازهای رو به رشد حوزه سلامت در ایران است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری در منزل را دوچندان می کند. تعرفه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملاً مشخص و تعیین شده است و هیچ کدام از مراکز پرستاری اجازه دریافت مبلغ بیش از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مشخص شده توسط بیمه خدمات درمانی را ندارند.

 

4.5 امتیاز از 1743 رای


پرستار بیمار
برای سرویس پرستار بیمار از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین