تعمیر یخچال فیلور

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال فیلور

بهترین کاندیدها برای تعمیر یخچال فیلور شما، نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند هستند. چرا؟ چون تعمیرکاران آنها به طور تخصصی برای کلیه تعمیرات یخچال فیلور (PHILVER) در تمامی مدل‌ها آموزش دیده‌اند، و قطعات یدکی اصل را بی‌واسطه در اختیار دارند.

«خدمت از ما» جایی است که می‌توانید به راحتی با متخصصان خدمات یخچال فیلور ارتباط بگیرید. درخواست‌تان را به همراه کمی توضیح درباره مشکل دستگاه ثبت کنید، از تکنسین‌های تعمیر یخچال فیلور در تهران یا شهر خود رایگان قیمت بگیرید و یکی را استخدام کنید.

به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید؟ بخش‌های بعد را از نظر بگذرانید.

 

چه زمان با نمایندگی تعمیر یخچال فیلور ارتباط بگیریم؟

برای اینکه بفهمیم یخچال فریزرمان دچار مشکل شده است، لزوما به اطلاعات فنی احتیاج نداریم. همین که ببینیم دستگاه مانند قبل خنک نمی‌شود، سروصداهای ناهنجار از خود تولید می‌کند، لایه‌های ضخیم برفک روی دیواره‌های آن تشکیل شده است و دیفراست دستی یا اتوماتیک راه به جایی نمی‌برد و ... یعنی تعمیر یخچال فیلور لازم است.

برای اینکه هم کارتان ساده‌تر شود و هم خیال‌تان راحت‌تر، بارزترین ایرادات یخچال فریزرهای PHILVER که باید سریعا توسط متخصص تعمیرات یخچال فیلور بررسی شود را مرور می‌کنیم:

 • برق داشتن بدنه دستگاه
 • یکسره کار کردن یخچال و اتومات نکردن کمپرسور آن
 • درست بسته نشدن درب و فرسودگی لاستیک دور آن
 • اصلا کار نکردن یخچال یا مدام خاموش (و روشن) شدن آن
 • به شدت برفک زدن یخچال فریزر و کار نکردن سیستم دیفراست
 • جمع شدن آب در پایین یخچال (زیر کشوها) یا مشاهده نشتی زیر خود دستگاه
 • مشکلات مربوط به آبسردکن و یخساز، از اصلا کار نکردن و درست کار نکردن گرفته تا بدبو و بدمزه بودن آب و یا تکه‌های یخ

 

تعمیر یخچال فیلور در محل

 

خدمات پس از فروش یخچال فریزر فیلور به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش مربوط به زمانی می‌شود که تاریخ گارانتی دستگاه‌تان تمام شده باشد. البته اگر گارانتی همچنان مهلت داشته باشد اما برگه را نداشته باشید، متاسفانه نمی‌توانید از از مزایا و تعهدات نمایندگی‌های تعمیر یخچال فیلور در تهران و سایر شهرها بدون پرداخت هزینه بهره ببرید.

 این خدمات برطرف کردن کلیه ایرادات یادشده و سایر مشکلات احتمالی را کاملا پوشش می‌دهد. PHILVER یک برند ایرانی است، و پیدا کردن نمایندگی‌های مجازی که خدمات یخچال فیلور را ارائه می‌دهند بسیار ساده است (مقایسه کنید با برندهای خارجی که دیگر به ایران وارد نمی‌شوند و قطعات‌شان به سختی گیر می‌آید).

 

اگر نخواستم یا نتوانستم از خدمات پس از فروش استفاده کنم چه؟

بیایید فرض کنیم شما مایل یا قادر نیستید مشکلات یخچال فیلور خود را با استفاده از این خدمات برطرف کنید. مثلا ممکن است یک ایراد اورژانسی در یک روز تعطیل گریبان دستگاه شما را گرفته باشد، و نمایندگی تعمیر یخچال فیلور در آن زمان بسته باشد.

یا اینکه در شهر شما به دلیل کم بودن نمایندگی‌ها و محدود بودن ظرفیت تکنسین‌های تعمیرات یخچال فیلور برای ارائه خدمات، ناچار باشید یکی دو روزی صبر کنید و سایر سناریوها. در این حالت، چطور می‌توان متخصص‌های قابل اعتماد تعمیر یخچال فیلور در تهران و شهرهای دیگر را پیدا و استخدام کرد؟

شما همین حالا هم پاسخ را پیدا کرده‌اید: «خدمت از ما». ارائه‌دهندگان خدمات تعمیر یخچال در بازار آنلاین ما تا این لحظه حدود 40 شهر کشور عزیزمان را پوشش می‌دهند. در هریک از این شهرها ده‌ها، صدها و بلکه هزاران تعمیرکار و سرویسکار یخچال فعال بوده و روزانه درحال ارائه سرویس‌های متنوع هستند.

مشخص است که بخشی از این متخصصان را نمایندگی‌های تعمیرات یخچال فیلور و بخشی دیگر را تعمیرکارهای سیار و مستقل تشکیل می‌دهند. شما در «خدمت از ما» به هر دوی این گروه‌ها دسترسی دارید، و بنا به صلاح‌دیدتان می‌توانید از دانش و مهارت متخصص مدنظر بهره ببرید.

 

تعمیرات یخچال فیلور

 

آیا خدمات تعمیر یخچال فیلور قدیمی هم توسط متخصصان ارائه می‌شود؟

بله. اتفاقا آن دسته از افرادی که به تعمیر یخچال فیلور قدیمی احتیاج دارند، بیشتر از سایر متقاضیان به دنبال نمایندگی‌های معتبر هستند. دلیل آن هم واضح است.

تعمیرکارهای فعال در این مراکز کلیه مدل‌ها، ایراداتی که بیشتر ممکن است بهم بزنند و روش تعمیر آن را به خوبی می‌دانند. از طرف دیگر، اگر قرار باشد کسی به قدیمی‌ترین قطعاتِ اصلِ یدکی دسترسی باشد، مطمئنا تکنسین‌های فعال در نمایندگی تعمیر یخچال فیلور هستند.

البته مقصودمان این نیست که تعمیرکارهای باتجربه که سال‌هاست انواع یخچال فریزرها را تعمیر می‌کنند، دانش و تبحر لازم برای تعمیر یخچال فیلور قدیمی را ندارند (چه بسا برعکس).

با این وجود، کمک گرفتن از نمایندگی‌ها همیشه اعتبار و اطمینان خاص خود را داشته است. هرچه هم به تعمیرات خاص‌تری و تخصصی‌تری احتیاج داشته باشیم، این موضوع پررنگ‌تر می‌شود.

 

محبوب‌ترین خدمات یخچال فیلور در محل چیست؟

خدمات تعمیر یخچال فیلور در محل علاوه بر جلوگیری از آسیب احتمالی به دستگاه در اثر جابه‌جایی، حذف هزینه حمل‌ونقل و صرفه‌‎جویی در زمان و انرژی، اجازه نظارت بر روند تعمیرات یخچال فیلور را نیز به شما می‌دهد.

طبق سفارشاتی که تاکنون در «خدمت از ما» انجام شده‌اند، اینها پردرخواست‌ترین خدمات یخچال فیلور هستند:

 • شارژ گاز یخچال فیلور
 • تعویض موتور یخچال فیلور
 • تعویض و تعمیر ترموستات
 • تعویض کندانسور یخچال فیلور
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر
 • تراز کردن یخچال در صورت جابه‌جایی و تغییر محل نصب
 • ترمیم رنگ درب یخچال فریز و برطرف کردن جای خش، ضربه و زنگار

 

هزینه تعمیرات یخچال فیلور چقدر است؟

هزینه تمام‌شده‌ی خدمات یخچال فیلور به مدل یخچال شما و امکانات آن، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و آخرین نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال مشخص می‌شود.

اگر بخواهیم به صورت حدودی بگوییم، اصولا هزینه تعمیر یخچال فریزرها از چندصد هزارتومان یا یک میلیون تومان و حتی بالاتر متغیر است. با توجه به اینکه در حال صحبت از یک برند ایرانی هستیم، هزینه تعمیرات یخچال فیلور در بخش‌های پایین‌ترِ این بازه قرار می‌گیرد.

در بخش بعد توضیح داده‌ایم که چطور دقیق‌ترین برآورد هزینه را (برای مدل دستگاه‌تان و ایرادی که بهم زده است) داشته باشید.

 

خدمات یخچال فیلور

 

نحوه دریافت خدمات تعمیر یخچال فیلور در تهران و سایر شهرها در «خدمت از ما»

پروسه ثبت سفارش تعمیر یخچال فیلور قدیمی یا جدید و استخدام متخصص در «خدمت از ما» کاملا رایگان است، ور در چند مرحله کوتاه انجام می‌شود.

فرض کنیم شما می‌خواهید همین‌جا در وبسایت درخواست‌تان را ثبت کنید، یا صرفا با حدود هزینه تعمیرات یخچال فیلور آشنا شوید:

 1. پس از انتخاب شهر، بایستی عیب دستگاه و نام و مدل آن را مشخص کنید. توضیحات راجع به مشکلات یخچال فیلور می‌تواند هم مختصر باشد و هم با جزئیات (شامل تصویر و فایل صوتی). به شما بستگی دارد.
 2. در مرحله بعد تاریخ و زمان دریافت خدمات مشخص می‌شود.
 3. سپس، محله‌تان را انتخاب می‌کنید تا ما بتوانیم نزدیک‌ترین متخصص‌های رفع معایب یخچال فیلور را به شما معرفی کنید.
 4. حالا باید چنددقیقه صبر کنید تا چند تکنسین تعمیر یخچال فیلور در تهران یا شهر منتخب‌تان درخواست شما را بررسی کنند، و حدود هزینه پیشنهادی‌شان را برای‌تان ارسال کنند. هرچه در مراحل قبل توضیحات دقیق‌تری داده باشید، آنها می‌توانند هزینه را با دقت بالاتری اعلام کنند.

 

حالا می‌توانید فرد مدنظر را برای تعمیر یخچال فیلور قدیمی یا جدیدتان انتخاب کنید. اگر مایل‌اید پیش از انتخاب اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما به پروفایل تخصصی هر تعمیرکار سر بزنید.

آنجا می‌توانید تخصص‌های اصلی فرد و خدماتی که می‌تواند ارائه دهد را ببینید، مدارک، مجوزها و سوابق‌اش را چک کنید، و نظرات مشتریان قبلی او را بخوانید. تمام اینها به شما کمک می‌کند تا دست روی بهترین متخصص تعمیر یخچال فیلور در تهران و شهرهای دیگر بگذارید.

 

چرا «خدمت از ما» را برای تعمیرات یخچال فیلور انتخاب کنید؟

فکر می‌کنیم با مطالعه بخش‌های پیشین با مزایای پیشنهادی «خدمت از ما» آشنا شده باشید:

 • در این بازار آنلاین بزرگ به کلیه تعمیرکارهای مستقل و نمایندگی‌های خدمات یخچال فیلور دسترسی مستقیم دارید، و ما نیز نزدیک‌ترینِ آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.
 • روند ثبت سفارش و حتی استعلام قیمت از چند متخصص کاملا رایگان انجام می‌شود. امکان توضیح دقیقِ مشکلات یخچال فیلور (بدون نیاز به برقراری تماس) هم به شما اجازه می‌دهد دقیق‌ترین برآورد را از هزینه داشته باشید.
 • زمان و مکان دریافت خدمات کاملا به شما بستگی دارد، و توسط شما مشخص می‌شود.
 • امکان بررسی دقیق سوابق و مدارک هر متخصص و نمایندگی تعمیر یخچال فیلور وجود دارد؛ و همچنین درصد رضایت مشتریانی که پیش‌تر از خدمات آنها استفاده کرده‌اند.

 

ما تمام این امکانات را فراهم کرده‌ایم، تا تجربه شما از دریافت خدمات گوناگون (از جمله تعمیر انواع یخچال فریزر مانند برند PHILVER) را متحول کنیم. در صورت بروز هرگونه مشکل نیز تیم پشتیبانی ما آماده پیگیری و رسیدگی به موضوع خواهند بود.

 

نمایندگی یخچال فیلور در اصفهان

 

راهنمای رایج‌ترین مشکلات یخچال فیلور

فکر می‌کنیم حالا تمام اطلاعات لازم برای درخواست و دریافت خدمات یخچال فیلور را در اختیار داشته باشید. در اینجا قصد داریم رایج‌ترین مشکلات یخچال فیلور به همراه محتمل‌ترین دلایل آنها را بررسی کنیم.

این مشکلات از نقص فنی قطعات تا بهم خوردن تنظیمات را شامل می‌شوند، و دید خوبی از عیب‌یابی این دستگاه‌ها به شما می‌دهند.

 

چرا یخچال فیلور کار نمی‌کند؟

این مشکل به دلیل ایراداتی مانند ضعیف بودن ولتاژ برق ورودی، سوختن فیوز برق، قطعی جریان برق و قرار گرفتن درجه ترموستات در حالت خاموش اتفاق می‌افتد. اگر همه‌چیز به نظر درست می‌رسد، باید سریعا از یک متخصص کمک بگیرید.

 

چرا یخچال فریزر فیلور خنک نمی‌کند؟

طبق گزارش تعمیرکارها، این ایراد بیشتر به خاطر معیوب بودن ترموستات، خرابی فن (که نشانه آن صدای ناهنجار است) و فرسودگی یا شکستگی لاستیک دور درب ایجاد می‌شود. اگر اینها سالم بودند، برای تعمیرات یخچال فیلور باید بخش‌های مرتبط به آنها را بررسی کرد.

 

چرا مواد غذایی درون یخچال یخ می‌زنند؟

وقتی درجه یخچال فریزر به قدری پایین است که مواد غذایی یخ می‌زند، پیش از هرچیز باید عملکرد قطعه ترموستات را بررسی کرد. هرچه نباشد، این قطعا تماما مسئول تنظیم دمای دستگاه است.

 

مشکلات یخچال فیلور

 

چرا مواد غذایی خوب منجمد نمی‌شوند؟

برای برطرف کردن این دسته از مشکلات یخچال فیلور باید کم بودن میزان گاز یخچال، قرار گرفتن ترموستات کمترین حالت ممکن، خرابی فن، عملکرد ناقص چرخه دیفراست؛ فرسودگی و نیاز به تعویض لاستیک درب یخچال را چک کرد.

 

چرا یخچال فریزر فیلور برفک می‌زند؟

در این حالت، تعمیرات یخچال فیلور بدونِ استثناء با بررسی و تعمیر قطعه دیفراست آغاز می‌شود. بسته به مدل دستگاه، این سیستم می‌تواند پیچیدگی زیادی داشته باشد. عیب‌یابی و تعمیر آن را به یک متخصص قابل اعتماد بسپارید.

 

چرا یخچال فیلور صدا می‌دهد؟

حدی از صدا طبیعی است و نیازی به تعمیرات یخچال فیلور ندارد. اما اگر صدا بسیار بلند و یا ناهنجار است، باید احتمال تراز نبودن دستگاه، خرابی فن موتور و همین طور معیوب شدن موتور را در نظر داشت. تا جایی که می‌توانید برای تعمیر و تراز کردن دستگاه با افراد متخصص در ارتباط باشید.

 

چرا درب یخچال فریزر بسته نمی‌شود؟

این مشکل یا از کثیف بودن لاستیک دور درب ناشی می‌شود (که می‌توان به راحتی آن را تمیز کرد، البته بدون استفاده از مواد شوینده‌ی ساینده) یا از فرسودگی کامل آن.

 

نمایندگی تعمیر یخچال فیلور

 

چرا چراغ داخل یخچال روشن نمی‌شود؟

اگر یخچال به برق وصل است و برق ورودی هم مشکلی ندارد، برای تعمیرات یخچال فیلور باید سوختگی خود لامپ یا معیوب بودن سرپیچ LED را تست کرد.

 

چرا موتور یخچال فریزر فیلور بیش از حد کار می‌کند؟

محتمل‌ترین دلایل این نوع مشکلات یخچال فیلور عبارت هستند از تنظیم دما روی سردترین درجه ممکن، مدام باز و بسته کردن درب و یا باز گذاشتن آن برای مدت طولانی، و کثیف بودن لوله‌های کندانسور (که باید حداقل یکبار در سال کاملا از گرد و غبار پاک شوند).

 

چرا فشار آبسردکن کم است؟

مشخصا یا فشار آب ورودی کم است (که در این صورت باید از یک لوله‌کش کمک گرفت) یا باید فیلتر آب را عوض کرد. فیلتر آب را هر شش ماه یکبار جایگزین کنید.

 

چرا یخساز یخچال فیلور کار نمی‌کند؟

اینجا باید پیش از اقدام برای تعمیرات یخچال فیلور، از درست بودن تنظیمات یخساز مطمئن شوید. برای بررسی این موضوع می‌توانید از دفترچه راهنمای محصول کمک بگیرید. اگر تنظیمات صحیح بودند، باید وضعیت شیر آب ورودی و مسدود نبودن مسیر خروجی با تکه‌های یخ را چک کرد.

 

تعمیر یخچال فیلور در تهران

 

معایب یخچال فیلور

شاید تصور کنید حالا که صاحب یکی از این دستگاه‌ها هستید و دستِ برقضا مشکلی هم برای آن پیش آمده، دانستن معایب یخچال فیلور نوشدارویی‌ست پس از مرگ سهراب!

اما اشتباه نکنید. اولا برند PHILVER هم مانند سایر برندهای ایرانی و حتی خارجی، شایستگی‌ها و نکات نه‌چندان مثبت خود را دارد. دوما، اطلاع داشتن از معایب یخچال فیلور به شما کمک می‌کند تا دستگاه‌تان را بهتر بشناسید، و بدانید چطور از آن استفاده کنید تا کمتر به خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فیلور احتیاج پیدا کنید.

از جمله شایستگی‌های این برند قدیمی می‌توانیم به طراحی ساده، جمع و جور و بسیار کاربردی، و همچنین سیستم یخ‌زدایی و برفک‌زدایی خودکار آن اشاره کنیم. از جمله معایب یخچال فیلور به طور کلی هم می‌توان به عدم استفاده از نمایشگر و امکان تنظیم دمای دیجیتال اشاره کرد.

نبود این ویژگی از نظر بسیاری از مشتریان امروزی بسیار عجیب است، و دستگاه‌های این برند را در مقایسه با سایر برندها کمی قدیمی نشان می‌دهد. البته همین ویژگی که از معایب یخچال فیلور محسوب می‌شود، به اقتصادی بودن قیمت آن کمک شایانی کرده است.

 

تعمیر یخچال فیلور قدیمی

 

توصیه‌های تعمیرکار یخچال فریزر فیلور

حالا که مزایا و معایب یخچال فیلور برایتان یادآوری شد، بد نیست توصیه‌های تعمیرکارهای برند PHILVER را هم در ذهن داشته باشید تا کمتر گذرتان به تعمیرات و هزینه‌های آن بیفتد:

 • برای تضمین سلامت دستگاه‌تان، به ویژه در برابر نوسانات برق، حتما از محافظ مخصوص استفاده کنید.
 • یخچال فیلور را نزدیک وسایل گرمازا مانند اجاق گاز و یا در معرض نور مستقیم خورشید نصب نکنید. حداقل 5 سانتی‌متر فاصله از دیوارها هم فراموش نشود.
 • اگر درب یخچال برفک می‌زند و مدل دستگاه شما دیفراست خودکار ندارد، سریع به صورت دستی برفک‌زدایی کنید تا برودت کم نشود. با وسایل نوک تیز اقدام به تمیز کردن یخچال و کندن یخ‌ها نکنید. پیش از شروع هم دستگاه را از برق بکشید و پس از حداقل 2 ساعت دوباره آن را به برق بزنید.
 • به نظافت یخچال فیلور اهمیت بدهید و علاوه بر داخل آن، بیرون دستگاه را هم تمیز کنید.
 • از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فیلور خودداری کنید. اجازه دهید تا ابتدا با محیط هم‌دما شوند.
 • اگر قصد سفر دارید و مدتی در خانه نیستید، ترموستات یخچال را در درجه پایین قرار دهید تا موتور کمتر کار کند .

در پایان ...

امیدواریم با مطالعه این مطلب دید واضحی از نحوه ثبت سفارش تعمیرات یخچال فیلور و دریافت آن از طریق بازار آنلاین «خدمت از ما» به دست آورده باشید. همچنین، امید داریم ویژگی‌های دستگاه‌تان و دلیل ایرادات رایج آن را نیز بهتر شناخته باشید.

برای پیدا کردن نمایندگی‌ها، تعمیرکارهای مجاز و دریافت خدمات حرفه‌ایِ این حوزه، در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید درخواست‌تان را در اپ یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید، و در عرض چند دقیقه به مستعدترین تعمیرکارها دسترسی پیدا کنید.

برای استخدام، فراموش نکنید که در کنار مقایسه هزینه‌ها، پروفایل تعمیرکارها و نظر سایر همشهری‌هایتان را هم بررسی کنید!

4.5 امتیاز از 1172 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین