رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی منزل

ثبت درخواست "دکوراسیون منزل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ صورتی در دکوراسیون و به عبارتی دیگر دکوراسیون صورتی از جمله انتخاب‌های خاص برای طراحی داخلی منزل است. روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون با بیان خاصیت این رنگ در قسمت‌های مختلف منزل به معرفی مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون برای جلوه بیشتر این رنگ پرداخته است. رنگ صورتی کم رنگ و رنگ صورتی چرک در دکوراسیون و ترکیب آنها با رنگ‌های گرم مثل بنفش و خنثی و سرد مثل طوسی و آبی همگی نمونه‌ای از قدرت این تم رنگ در خاص نشان دادن فضای منزل است. دکوراسیون صورتی طوسی از مورد پسندترین کاربرد رنک در طراحی داخلی منزل است. علاوه بر این انتخاب دکوراسیون صورتی طلایی و همین طور دکوراسیون آبی صورتی برای قسمت‌های مختلف منزل یک انتخاب خاص و خلاقانه به شمار می‌آید.

رنگ صورتی در دکوراسیون قسمت‌های مختلف منزل یک انتخاب خاص و یک ایده‌ی جذاب به شمار می‌آید. دکوراسیون صورتی در کنار رنگ‌های مکملی مثل طوسی، طلایی، آبی و همین طور رنگ بنفش فضایی خاص و زیبا را در قسمت‌های مختلف منزل بوجود می‌آورد.

 

نقش دکوراسیون صورتی در زیبایی فضای منزل

 

استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون

رنگ صورتی بعنوان یک رنگ آرام بخش در فضای رنگ‌ها به شمار می‌آید. کاربرد رنگ صورتی برای دکوراسیون یک سبک خاص و شاد را به منزل می‌بخشد. انتخاب رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق‌های مختلف، آشپزخانه و همین طور سرویس بهداشتی منزل به یک اندازه کاربردی است.

 

رنگ صورتی در دکوراسیون

 

طیف‌ها و پالت‌های رنگی صورتی در دکوراسیون مدرن منازل امروزی محدوده کاربردی وسیعی را به خود اختصاص داده است. کاربرد رنگ صورتی در قسمت‌های مختلف منزل یک استایل خاص و زیبا را به محیط خانه می‌بخشد.

 

طیف‌ها و پالت‌های رنگی صورتی در دکوراسیون

 

طیف صورتی‌های روشن، در ترکیب با دیگر رنگ‌ها، یک انتخاب مناسب برای رنگ دکوراسیون منزل به شمار می‌آید. در کنار هم داشتن انواع رنگ صورتی روشن با رنگ‌های گرم و سرد نمونه‌های از استفاده از قانون ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل است که در اینجا با حاکمیت رنگ صورتی اجرا می‌شود.

 

رنگ صورتی روشن با رنگ‌های گرم و سرد برای دکوراسیون

 

در این مطلب برای آشنایی با تاثیر رنگ صورتی در دکوراسیون منزل محور‌های کاربردی این رنگ را برای طراحی داخلی قسمت‌های مختلف منزل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون چیست؟

رنگ صورتی در طیف‌های مختلف هم بعنوان یک رنگ خنثی و هم بعنوان یک رنگ گرم دارای مکمل‌های مختلفی است. بهترین و پر طرفدارترین مکمل رنگ صورتی را می‌توان رنگ خنثی و خاص خاکستری بر شمرد. علاوه بر این تلفیق رنگ صورتی با آبی و طلایی نیز یک مجموعه‌ی زیبا و جذابی را ایجاد می‌کند.

 

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

 

رنگ خاکستری یک مکمل خاص برای رنگ صورتی در دکوراسیون منزل به شمار می‌آید. از این ترکیب رنگ در مبلمان، ست اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می‌توان بهره برد.

 

رنگ صورتی در دکوراسیون منزل

 

انواع رنگ صورتی در کنار رنگ‌های خنثی،تاثیر بسزایی در طراحی داخلی منزل دارد. رنگ سفید در کنار صورتی تاثیر شگفت انگیزی را بر فضای منزل داشته و جذب و انعکاس نور در محیط را بهتر می‌کند. رنگ سفید امکان بهتر مشاهده شدن رنگ صورتی در دکوراسیون را در فضای منزل بوجود می‌آورد.

 

رنگ صورتی در دکوراسیون به همراه رنگ سفید

 

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون منزل، امکان ایجاد یک تنوع و زیبایی وصف ناپذیر در کنار دیگر رنگ‌های مکمل را بیان می‌کند. به طور کلی رنگ صورتی برای دکوراسیون داخلی رنگ آسایش و آرامش است. این رنگ حس مشترک بودن و به اشتراک گذاشتن را منتقل می کند.

 

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون

 

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون منزل کاربرد این رنگ را با یک پیش زمینه مناسب از رنگ‌های سرد و خنثی برای نمود بهتر در فضای منزل پیشنهاد می‌دهد. 

 

رنگ صورتی کم رنگ برای دکوراسیون

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون

 

افراد می‌توانند با قرار دادن لوازم تزیینی و قاب‌های سفید و رنگ خنثی بر روی دیوار با رنگ صورتی و یا به کارگیری چند مبلمان با رنگ طوسی در بین ست مبلمان صورتی منزل در ایجاد جلوه بیشتر رنگ صورتی در فضای منزل تاثیر بگذارند.

 

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون

 

انتخاب رنگ‌های جان دار تر صورتی مثل صورتی چرک و یا صورتی مایل به سرخابی برای کوراسیون و رنگ دیوار منزل از دیگر موارد کاربردی رنگ صورتی در دکوراسیون به پیشنهاد افراد متخصص در زمینه طراحی داخلی است.

 

روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون

 

نور منعکس شده در دکوراسیون صورتی منزل در کاهش اضطراب و استرس نقش بسزایی دارد. این امر به گونه‌ای است که تاثیر فوق العاده رنگ صورتی در ذهن و روان انسان به حدی است که از این رنگ در انتقال انرژی و هیجان به افراد را به نوری در تاریکی تشبیه کرده‌اند. این نمونه از خصوصیت رنگ صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می‌توان به وضوح مشاهده کرد.

 

رنگ صورتی چرک در دکوراسیون اتاق خواب

 

رنگ صورتی، اغلب رنگ مورد علاقه دختر بچه هاست چون احساس خوبی از آن دارند و حس صمیمیت را در آنها القا می کند. بنابراین از این رنگ برای دکوراسیون اتاق کودکان به خصوص نوزادان و دختران کوچک استفاده می شود.

 

رنگ صورتی در دکوراسیون پذیرایی

از رنگ صورتی در کنار دیگر رنگ‌های مکمل برای دکوراسیون پذیرایی استفاده می‌شود. این انتخاب اغلب در رنگ مبلمان، رنگ دیوار، سقف و یا کف و پرده‌های پذیرایی اعمال می‌شود. نمونه‌ای از کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون پذیرایی بصورت زیر قابل مشاهده است.

 

مبلمان صورتی برای دکوراسیون پذیرایی

 

رنگ صورتی کم رنگ برای دکوراسیون اتاق پذیرایی در کنار رنگ‌ طوسی روشن و تیره یک انتخاب خاص و زیباست. کاربرد رنگ صورتی روشن در فضای منزل در نورپردازی تاثیر مناسبی داشته و یک محیط روشن را بوجود می‌آورد.

 

نگ صورتی کم رنگ برای دکوراسیون

 

در برخی مواقع از ترکیب رنگ صورتی در دکوراسیون با بنقش برای یک پذیرایی کامل روشن و رنگارنگ استفاده می‌شود. رنگ بنفش در کنار رنگ صورتی بیشتر برای نمود رنگ صورتی در فضای منزل کاربرد دارد.

 

نگ صورتی کم رنگ برای دکوراسیون

 

دکوراسیون صورتی اتاق خواب

طیف رنگ صورتی برای اتاق خواب‌ بر اساس نوع آن متفاوت است. بعنوان مثال انتخاب رنگ صورتی پاستیلی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک یک انتخاب مناسب است. طیف رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق خواب دیگر قسمت‌های منزل در کنار انواع رنگ سرد و خنثی یک ایده خلاقانه به شمار می‌آید.

 

رنگ صورتی پاستیلی برای دکوراسیون اتاق خواب

 

اما رنگ صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می‌تواند یک صورتی کم رنگ یا صورتی صدفی با طلایی و کرم باشد.یک نمونه اتاق خواب خاص با استفاده از رنگ صورتی در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

رنگ صورتی پاستیلی برای دکوراسیون اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی از انواع دکوراسیون‌های خاص و مدرن برای طراحی داخلی اتاق کودک دختر به شمار می‌آِد. اگر تمایل دارید اتاق کودک سرشار از ذوق و آرامش باشد بهتر است از رنگ صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک در کنار رنگ‌های خنثی مثل سفید و خاکستری بهره ببرید. 

 

نمونه‌ای از دکوراسیون آشپزخانه صورتی

 

کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه

انتخاب رنگ صورتی برای کابینت‌های آشپزخانه و یا کف و دیواره آن می‌تواند یک فضای خاص و آرام در آشپزخانه منزل ایجاد کند. یک آشپزخانه آرام، پر از جنب و جوش و با انعکاس و جذب نور مناسب با کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه قابل طراحی است.

 

نمونه‌ای از دکوراسیون آشپزخانه صورتی

استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون آشپزخانه کمی جسارت و شهامت می‌خواهد. در عکس زیر نمونه‌ای زیبا از دکوراسیون آشپزخانه صورتی را می‌توانید مشاهده کنید.

 

نمونه‌ای از دکوراسیون آشپزخانه صورتی

 

دکوراسیون صورتی برای آشپزخانه در کنار رنگ‌های مکمی مثل سفید و طوسی زیبا و خاص می‌باشد. رنگ صورتی چرک برای دکوراسیون آشپزخانه برای جداسازی یک قسمت مثل کانتر از دیگر قسمت‌های آشپزخانه مناسب است.

 

دکوراسیون صورتی برای آشپزخانه

 

رنگ صورتی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

رنگ صورتی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی با خاکستری ذغالی و یا مشکی مات یک فضای شیک و خاص را بوجود می‌آورد. انتخاب کاشی و سرامیک به رنگ صورتی برای فضای سرویس بهداشتی نیز یک طراحی مناسب را در فضا بوجود می‌آورد.

 

رنگ صورتی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

کاربرد رنگ صورتی برای سرویس بهداشتی یک دکوراسیون خاص توام با یک حس تمیزی را در این قسمت از منزل بوجود می‌آورد. استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ صورتی نورگیر بودن و روشنایی فضای سرویس بهداشتی به دنبال دارد.

 

کاربرد رنگ صورتی برای سرویس بهداشتی

 

نمونه‌ای از دکوراسیون صورتی منزل

ایده دکوراسیون صورتی برای منازل از تزیینات صورتی رنگ مثل انواع قاب‌ها گرفته تا رنگ دیوار و تجهیزات اصلی منزل مثل کابینت و کمد دیواری را در بر می‌گیرد. کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون منزل در کنار رنگ‌های مکمل برای طراحی داخلی و تزیین قسمت‌های مختلف خانه یک بهره مندی از قانون ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی را شامل می‌شود.

 

مونه‌ای از دکوراسیون صورتی منزل

 

طیف گسترده رنگ صورتی امکان ترکیب و تلفیق این رنگ با انواع رنگ‌های سرد، گرم و خنثی را امکان پذیر می‌کند. در این قسمت یک نمونه از دکوراسیون صورتی منزل برای گرفتن ایده‌های خلاقانه ارائه شده است.

 

طیف گسترده رنگ صورتی در دکوراسیون صورتی منزل

 

دکوراسیون صورتی طوسی

بهترین و جذاب ترین مکمل رنگ صورتی بطور حتم طیف رنگ طوسی و خاکستری است. دکوراسیون صورتی طوسی در طراحی داخلی یک اتاق خواب، اتاق نشیمن و همین طور قسمت‌های دیگر منزل مثل آشپزخانه یک فضای تمیز و خاص را بوجود می‌آورد.

 

دکوراسیون صورتی طوسی

 

زیبایی چشمگیر انواع رنگ صورتی در کنار رنگ خنثی و مات طوسی چند برابر شده و استایل جدیدی را به فضای منزل می‌بخشد. در واقع کابرد رنگ‌های خنثی مثل طوسی در کنار رنگ صورتی در نمود این رنگ در فضای منزل تاثیر دارد.

 

 کاربرد رنگ صورتی با طوسی در دکوراسیون

 

دکوراسیون صورتی طلایی

رنگ صورتی در دسته رنگ‌های مکمل رنگ طلایی در دکوراسیون منزل قرار دارد. انتخاب رنگ صورتی روشن در کنار طلایی یک فضای مدرن و زیبا را در منزل بوجود می‌آورد. از تلفیق رنگ صورتی طلایی برای طراحی داخلی قسمت‌های مختلف منزل خصوصا اتاق خواب دخترانه بهره می‌برند.

 

دکوراسیون صورتی طلایی

 

یک نمونه از تلفیق رنگ گرم و خاص طلایی با رنگ صورتی جهت خاص نشان دادن فضای کاربردی این رنگ در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

دکوراسیون صورتی طلایی

 

دکوراسیون آبی صورتی

طیف رنگ آبی بعنوان رنگ جدید برای دکوراسیون سال 2020 بیشترین استفاده در طراحی داخلی منازل جدید را به خود اختصاص داده است. با استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ صورتی علاوه بر هاهنگی دکوراسیون منزل با رنگ سال، آرامش و زیبایی رنگ صورتی نیز داشته باشید. دکوراسیون صورتی در کنار طیف رنگ آبی امکان نورپردازی بهتر را در قسمت‌های مختلف خانه ایجاد می‌کند.

 

دکوراسیون آبی صورتی برای منزل

 

کاربرد رنگ آبی بعنوان یک پیش زمینه برای بهتر نشان دادن رنگ صورتی در فضای کاربردی رنگ صورتی در دکوراسیون بسیار موثر است. تلفیق این دو رنگ با این خاصیت را بهمره دارد، که گرمای موجود در طیف‌های صورتی با سردی طیف رنگ آبی خنثی می‌شوند. 

 

رنگ صورتی و آبی در دکوراسیون

 

چند نکته اساسی در انتخاب رنگ صورتی برای دکوراسیون منزل

برای انتخاب رنگ صورتی در دکوراسیون منزل تنها به رنگ‌های ملایم و روشن صورتی اکتفا نکنید. گاها از ترکیب رنگ‌های صورتی پر رنگ و نزدیک به سرخابی با رنگ‌های روشن و خنثی می‌توان یک دکوراسیون خاص را در منزل ترتیب داد. رنگ‌های صورتی پر رنگ بهترین گزینه برای اتاق خواب‌ کودک به شمار می‌آید.

 

رنگ صورتی و آبی در دکوراسیون

 

با بهره مندی از قانون ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی و استفاده از طیف رنگ‌های خاص مثل صورتی می‌توانید یک فضای زیبا و خاص را با کمترین هزینه در محیط زندگی خود بوجود آورید.

دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading