تعمیر بخاری رادیاتور پراید

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر بخاری رادیاتور پراید

تعمیر بخاری رادیاتور پراید

خودرو پراید یکی از پرطرفدارترین خودروها در ایران است. که این امر دلایل متفاوتی دارد. از جمله: قیمت مناسب، هزینه تعمیرات کمتر و مصرف بهینه تر بنزین می‌توان اشاره نمود. در فصل سرد زمستان استفاده از بخاری پراید و به طبع تعمیر رادیاتور خودرو پراید رواج بیشتری پیدا کرده است. که در این بین درخواست‌های تعمیر بخاری پراید و همچنین تعویض بخاری پراید رو به افزایش است. در این مقاله آموزشی برایتان آموزش تعمیر رادیاتور بخاری پراید را شرح می‌دهیم. پس از خواندن مقاله زیر دیگر نیازی به فایل pdf اموزش تعویض رادیاتور بخاری پراید، آموزش تصویری تعویض و تعمیر رادیات بخاری بدون بازکردن داشبورد و آموزش تصویری تنظیم بخاری پراید نخواهید داشت. 

چرا بخاری پراید گرم نمی‌کند؟

بعد از راه اندازی بخاری پراید متوجه می‌شوید که بخاری پراید به خوبی گرم نمی‌شود و نیاز به تعمیر بخاری پراید دارید. گرم نشدن بخاری پراید دلایل متفاوتی دارد که در این قسمت به برخی از ابعاد رادیاتور بخاری پراید برای پیدا کردن علت گرم نکردن بخاری خودرو پراید اشاره می‌کنیم. در صورتی که خودتان از موارد اشاره شده اطلاعات کاملی ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم درخواست خود را تحت عنوان تعمیر بخاری پراید در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" به کمک شما بیایند. همچنین قبل از درخواست نهایی می‌توانید قیمت تعمیر بخاری پراید و قیمت رادیاتور بخاری پراید را ارزیابی نمایید.

 

تعمیر بخاری پراید

در صورتی که بخاری پراید شما باد گرم پرتاب نمی‌کند به چند مورد زیر دقت نمایید تا بتوانید علت گرم نکردن بخاری پراید را ارزیابی نمایید. در این مقاله مواردی هموچون شیر بخاری پراید کجاست شستشوی رادیاتور بخاری پراید چگونه است؟ آیا بستن شیر بخاری پراید تاثیری در گرم نکردن بخاری پراید دارد؟ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

شستشوی رادیاتور بخاری پراید

آموزش تصویری تعویض و تعمیر رادیات بخاری بدون بازکردن داشبورد، فن بخاری پراید کجاست

 

کم بون آب موتور

بهتر است قبل از هر اقدامی آب موتور خودرو پراید را چک کنید. یکی از عمده ترین دلایل گرم نکردن بخاری پراید می‌توان به کم بودن آب موتور اشاره نمود. در صورتی که آب موتور به اندازه کافی نباشد(آب موتور خیلی کم یا خیلی زیاد باشد) انتقال حرارت گرم بخاری پراید غیر ممکن است و یا به سختی امکان پذیر است. با تنظیم آب موتور می‌توانید این مشکل را برطرف نمایید. 

 

خرابی ترموستات

در برخی موارد علت گرم نشدن بخاری پراید می‌تواند از خرابی ترموستات خودرو باشد. در صورتی که با خرابی ترموستات پراید روبرو شده اید و نیاز به تعمیر ترموستات پراید دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم به راحتی درخواست تعمیر ترموستات خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. 

 

عیب در فن بخاری

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند موجب گرم نشدن بخاری پراید شود و شما گمان کنید بخاری شما خراب شده است. عیب در فن بخاری است. بله درست خواندید وجود مشکل در فن بخاری نیز می‌تواند موجب گرم نشدن بخاری پراید شود. که باید اقدام به تعمیر فن بخاری و یا تعویض فن بخاری پراید نمایید.

 

شیر بخاری پراید کجاست  قیمت رادیاتور بخاری پراید  آموزش تصویری تنظیم بخاری پراید

 

مشکل در رادیاتور پراید

یکی از دلایل گرم نکردن بخاری پراید می‌توان به عیب در رادیاتور پراید اشاره نمود. شاید بهتر باشد بگوییم اولین دلیلی که به ذهنمان می‌رسد که بخاری پراید باد گرم پرتاب نمی‌کند و شما از گرمای فضای ماشین لذت نمی‌برید مشکل در رادیاتور پراید باشد. زیرا در صورتی که رادیاتور پراید کار خود را به خوبی انجام ندهد بخاری پراید توانایی پمپاژ باد گرم را ندارد. بنابراین در چنین مواقعی باید یا رادیاتور پراید را تعمیر نمایید و یا اقدام به تعویض رادیاتور پراید نمایید. 


تعویض رادیاتور بخاری پراید

در صورتی که نیاز به تعویض رادیاتور بخاری پراید داشتید در ابتدا به شما پیشنهاد می‌2کنیم با سرویسکار و تعمیرکار خودرو تماس بگیرید و درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. زیرا کار تعویض رادیاتور بخاری پراید کاری تخصصی است و باید آموزش‌های لازم را دیده باشید. اما در صورتی که خودتان می‌خواهید که تعمیر رادیاتور بخاری پراید را انجام دهید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.


 

تعمیر بخاری رادیاتور پراید

 

در این بخش از مقاله به آموزش نحوه تعمیر بخاری رادیاتور می‌پردازیم:
• قبل از هر چیز لازم است که اتصال شلنگ‌ بخاری به رادیاتور را از سمتی که به موتور مربوط می‌شود، باز کنید.
• بعد از جدا نمودن اتصال شلنگ بخاری از رادیاتور برای دسترسی به بخاری پراید، قسمت میانی را باز کنید.
• با دسترسی به بخاری که در زیر داشبورد قرار دارد، می‌توانید کلیه پیچ‌های متصل به بخاری را باز کنید. 
• سه پیچ فایروال را که روی بخاری پراید هستند را باز کنید. پیچ‌ها را که باز کردید فن را از بخاری پراید جدا نمایید.
• سپس تمام فیش‌هایی که به بخاری متصل است را جدا نمایید. بعد از جدا کردن اتصالات از قسمت زیرین داشبورد بیرون بکشید.
• بعد از جدا کردن بست‌ها، باید چهار پیچ بسته شده روی قاب را باز کنید. سپس صفحه یا قاب را بلند کنید.
• بعد از برداشتن قاب، به رادیاتور دسترسی دارید و می‌توانید قاب را از جای خود خارج کنید و با یک رادیاتور پراید سالم، تعویض نمایید.
• بعد از قرار دادن رادیاتور بخاری پراید نو به جای رادیاتور قبلی، قاب را دوباره با دقت روی رادیاتور بگذارید و پیچ‌ها را ببندید. 
• هم اکنون قطعه را سر جای خود برگردانید و تمام مراحل گفته شده را از پایین به بالا تکرار کنید. دقت کنید که تمام اتصالات در سر جای خود قرار بگیرند و به خوبی محکم شوند.

4.5 امتیاز از 1659 رای


تعمیر ماشین و تعمیر خودرو
برای سرویس تعمیر ماشین و تعمیر خودرو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین