تعمیر برد کولر گازی اجنرال

تعمیر برد کولر گازی اجنرال

تعمیر برد کولر گازی اجنرال

تعمیر برد کولر گازی اجنرال در برند اجنرال بسیار حائز اهمیت است. همه کسانی که از کولر گازی اجنرال استفاده می‌کنند؛ بخوبی می‌دانند که برد این کولر گازی یکی از مهم ترین و در عین حال حساس ترین قطعات در آن است. در واقع مرکز کنترل کولر گازی، برد آن می‌باشد و اگر دچار خرابی شود و یا از کار بیفتد کار کل سیستم سرمایش مختل خواهد شد.

برد کولر گازی اجنرال شما خراب شده است؟ به دنبال یک تعمیر کار متخصص برای تعمیر برد کولر گازی اجنرال خود هستید؟ "خدمت از ما" متشکل از نیروهای متخصص یکی از در دسترس ترین و بهترین انتخاب جهت تعمیر برد کولر گازی اجنرال در محل موردنظر شما است. شاید با انتخاب “خدمت از ما” به عنوان سرویسکار متخصص برای تعمیر برد کولر گازی خود به دنبال راهی برای برقراری ارتباط با آن باشید، پس در ادامه مطالب همراه ما باشید تا از سریع ترین راه ارتباط با سرویسکاران "خدمت از ما" مطلع شوید.

 

مواردی که در مقاله تعمیر برد کولر گازی اجنرال می‌خوانید:

 

چه زمانی باید تعمیر کار برای تعمیر برد کولر گازی اجنرال باشیم؟

اگر با هریک از علائم و نشانه‌های زیر در کولر گازی خود مواجه شدید اولین قدم این است که سریعا نسبت به تعمیر برد کولر گازی اجنرال اقدام کنید تا سیستم سرمایشی شما به طور کامل از کار نیفتد.

 •  کولر گازی روشن نمی‌شود.
 •  کولر گازی اتصالی برق دارد.
 •  کولر گازی با ریموت کنترل روشن نمی‌شود.
 •  سرد یا گرم نمی‌کند و یا سرمای کولر بیش از حد است.
 •  فن کولر گازی روشن می‌شود اما کمپرسور به راه نمی‌افتد.
 •  کمپرسور و فن هر دو درحال کارند اما خنک کنندگی کولر بسیار کم است یا بعد از مدتی خاموش می‌شود.

 

تعمیر برد کولر گازی

 

تعمیر برد کولر گازی شامل چه خدماتی است؟

 • تعمیر برد پنجره ای
 • تعمیر برد کولر گازی
 • تست کنتاکتور کولر گازی
 • تعمیر بردکولر گازی اسپیلت
 • تعویض برد کولر گازی اجنرال
 • عیب یابی برد کولر گازی اجنرال
 • بررسی سیستم برق رسانی کولر گازی
 • عیب یابی و تعمیر برد کولر گازی پرتابل، گری و...
 • رفع اتصالات برد کولر گازی ناشی از نوسانات برق

 

فواید تعمیر به موقع برد کولر گازی اجنرال چیست؟

 • نوسان و قطعی در برق ساختمان ایجاد نمی‌شود.
 • اتصالی در سیستم برق رسانی کندانسور، رفع می‌شود.
 • عملکرد کولر گازی را بهبود و راندمان آن را افزایش می‌دهد.
 • از خراب شدن کمپرسور و سایر قطعات کولر گازی جلوگیری می‌کند.
 • هزینه‌های برق مصرفی کولر گازی به طور چشم گیری کاهش می‌یابد.
 • سیستم برق رسانی به کولر گازی را تقویت و در نتیجه کولر گازی به طور ناگهانی خاموش نمی‌شود.

 

بی توجهی به تعمیر به برد کولر گازی اجنرال چه مضراتی دارد؟

همانطور که در بالا گفتیم برد کولر گازی اجنرال یکی از حساس ترین و مهم ترین بخش در کولر گازی است. در واقع این بخش رابطه ی مستقیمی با کارکرد درست کولر گازی دارد. بنابراین اگر این بخش از کولر گازی دچار خرابی شود باید سریعا و فوری تعمیر شود و کمترین ضرر عدم توجه به تعمیر بموقع آن، طولانی شدن فرایند تعمیر کولر گازی است.

مهم ترین مسئله قبل از توجه به رفع خرابی برد کولر گازی اجنرال برای بهبود عملکرد کولر گازی، نحوه صحیح انجام فرایند و بازده کار تعمیر برد کولر گازی اجنرال است. پس کار تعمیر برد کولر گازی اجنرال خود را به سرویسکاران "خدمت از ما" بسپارید تا برای همیشه از خرابی این قطعه حساس در امان باشید.

 

عوامل موثر در هزینه تعمیر برد کولر گازی اجنرال چیست؟

تعیین هزینه تعمیر برد انواع کولر گازی اجنرال بستگی به نوع خرابی برد آن دارد. وجود سیستم‌های عیب یاب در اکثر مدل‌های جدید این محصول باعث شده تا شخص استفاده کننده بتواند به راحتی از طریق نمایشگر دیجیتالی دستگاه، ارورها و خطاهای نرم افزاری را ببیند و آن را یادداشت کند که به هنگام تماس با تعمیرکار و نمایندگی‌های مجاز تعمیر برد کولر گازی اجنرال بتواند آن را به تکنسین‌ها بیان کند.

همچنین قیمت برد انواع کولر گازی اسپیلت به نسبت انواع کولرگازی و مارک آن فرق می‌کند و بستگی به ایرانی و خارجی بودن آن محصول دارد. از آنجایی که کولر گازی اجنرال ژاپنی است به نسبت قیمت آن زیاد می‌شود. برای "خدمت از ما" رضایت مشتری و حسن انجام کار اولویت اصلی به حساب می‌آید. پس کار تعمیر کولر گازی اجنرال خود با خیالی راحت به سرویسکاران ما بسپارید.

 

سرویسکار قادر به تعمیر برد کولر گازی چه برندهایی است؟

سرویسکاران قادر به تعمیر برد کولر گازی سامسونگ، برد کولر گازی ال جی و... هستند برای سرویسکاران ما برند و مدل کولر گازی شما مهم نیست چون سرویسکاران خدمت از ما تسلط و تخصص کامل در تعمیر برد کولر گازی با تمامی مدل‌ها و برندها را دارند پس با اطمینال خاطر تعمیر برد کولر گازی خود را به سرویسکاران خدمت از ما بسپارید تا از هوای مطبوع کولر گازی خود در فصل گرم سال لذت ببرید.

 

نحوه ثبت سفارش تعمیرکار برد کولر گازی اجنرال

خدمت از ما با دارا بودن حرفه ای ترین افراد در حوزه ی سرویس کولر گازی اجنرال، چندین راه برای ارتباط سریع شما با یک تعمیرکار کولر گازی حرفه ای در نظر گرفته است. شما می‌توانید به راحتی و به صورت کاملا رایگان درخواست خود را از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی ثبت کنید. 

 

تعمیر برد کولر گازی در چه شهرهایی انجام می‌شود؟

1-تعمیر برد کولر گازی اجنرال در شیراز
2-تعمیر برد کولر گاز یاجنرال در تهران
3-تعمیر برد کولر گازی اجنرال درکرج
4- تعمیر برد کولر گازی اجنرال در مشهد
5- تعمیر برد کولر گازی اجنرال در اصفهان
6- تعمیر برد کولر گازی اجنرال در بوشهر و اهواز
7- تعمیر برد کولر گازی اجنرال در بندرعباس و کیش

 

نحوه کارکرد برد کولر گازی

برد کنترل که درون قسمت داخلی کولر گازی قرار می‌گیرد، محل کنترل بسیاری از فعالیت‌های کولر است. این قطعه وظایفی از جمله خاموش و روشن کردن موتور، فن داخلی، فن بیرونی، کمپرسور و تغییر حالت سرمایش/گرمایش کولر گازی را بر عهده دارد و در صورت برخورد این قطعه به آب کاملا می‌سوزد و باید تعویض شود.

 

تعمیر برد کولر گازی

 

علت خرابی برد کولر گازی اجنرال چیست؟

 1. نوسانات برق ساختمان
 2. استفاده نامناسب از کابل جهت کولر گازی
 3. سرویس نشدن بموقع کولر گازی و آمپر شدن کولر
 4. اشتباه نصاب کولر گازی در اتصال سیم‌های رابط کندانسور و پنل

 

تفاوت برد کولر گازی اینورتر و معمولی اجنرال چیست؟

 1. کولرهای گازی اینورتر به علت دارا بودن تهویه مطبوع، ظرفیت خنک کنندگی و حرارتی متفاوتی دارد که باعث می‌شود تا فرکانس منبع تغذیه را تنظیم کند. این دستگاه‌ها سرعت کمپرسور را تنظیم می‌کنند تا جریان گاز کنترل شود. بنابراین جریان و برق کمتری مصرف می‌شود. یک اینورتر دارای کنترل دقیق درجه حرارت است و هرگونه نوسان دما را از بین می‌برد.
 2. برد کولرهای گازی اینورتر دارای پارازیت گیرهایی هستند که در برق خروجی و برق ورودی مشاهده می‌شود و آن را کنترل می‌کند، در صورتیکه در برد دستگاه‌های معمولی این پارازیت قرار ندارد.
 3. برد کولرهای گازی اینورتر دارای خنک کننده‌ها یا صفحات آلمینیومی هستند که این صفحات در پشت برد و یا در محلی که خازن‌های بزرگ قرار دارد، استفاده شده اند در صورتیکه صفحات خنک کننده در برد دستگاه‌های معمولی وجود ندارد.

3.56 امتیاز از 21 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading