تعمیر برد کولر گازی

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
تعمیر برد کولر گازی

تعمیر برد کولر گازی 

تعمیر برد کولر گازی جز یکی از کارهای سخت برای تعمیرات کولر به شمار می آید که در بعضی مواقع هم قابل انجام شدن نیست. در واقع تعمیر برد کولر گازی که درون قسمت داخلی کولر گازی قرار می گیرد، وظیفه کنترل بسیاری از فعالیت های از جمله خاموش و روشن کردن موتور، کمپرسور، فن داخلی، فن بیرونی و تغییر حالت سرمایش وگرمایش کولر گازی را بر عهده دارد.

این مطلب به شرح چگونگی تعمیر برد کولر گازی اینورتر در صورت امکان و تعویض آن در صورت ممکن نبودن می پردازیم. و به شما در مورد هزینه تعمیر برد کولر گازی و قیمت برد انواع کولر گازی اسپیلت دید روشنی می دهیم تا بتوانید در آخر تصمیم گیری درستی بگیرید.

 

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد تعمیر برد کولر گازی در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 • برد کولر پاناسونیک
 • تعمیرات برد کولر اسپیلت
 • تعمیرکار برد کولر گازی
 • طریقه نصب برد همه کاره کولر گازی

 

سوالات رایج از زبان مشتریان در مورد تعمیر برد کولر گازی

 • چه زمانی به سرویس و تعمیر برد کولر گازی نیاز پیدا می شود؟
 • سرویس برد کولر گازی چه مزیت هایی به همراه می آورد؟
 • هزینه تعمیر برد کولر گازی چگونه تعیین میشود؟
 • تکنسین های "خدمت از ما" چه سرویس هایی برای تعمیر برد کولر گازی ارائه می دهند؟
 • آیا می توان برای تعمیر انواع برد های کولر گازی و انواع برند ها روی خدمت از ما حساب کرد؟
 • چگونه می توانیم خدمات تعمیر برد کولر گازی از خدمت از ما سفارش دهیم؟
 • خدمات تعمیر برد کولر گازی در کدام شهرها ارائه می شود؟

 

چه زمانی به عیب یابی برد کولر گازی نیاز پیدا می شود؟

یکی از رایج ترین مشکلات کولر گازی ، روشن نشدن کولر است که دلایل زیادی هم دارد. که اصلی ترین آن هم می توان به خرابی برد کولر گازی اشاره کرد که برای جلوگیری از این رخداد باید همت را جزم کرد و قبل از آمدن فصل گرما دست به کار شد و به سرویس و عیب یابی برد کولر گازی پرداخت.

 

تعمیر برد کولر گازی اینورتر

 

تعمیرات برد کولر گازی چه مزیت هایی به همراه می آورد؟

یکی از نکات مهمی که همواره باید به آن توجه داشت این است که تمامی وسایل برقی به سرویس و بازدید در فواصل زمانی منظم برای بیشتر شدن طول عمر دستگاه و بازدهی مناسب و بیشتر نیاز دارند. در واقع مزیت اصلی سرویس به موقع برد کولر گازی بالا رفتن راندمان آن است.

یکی دیگر از مزیت های اصلی سرویس و تعمیر برد کولر گازی آن هم به موقع این است که شما با این کار احتمال خرابی کولر گازی را به شدت کم می کنید و مجبور نمیشوید که برای تعمیرات و رفع خرابی کولر گازی یا حتی تعویض آن هزینه گزافی را خرج کنید. این را بدانید که هزینه تعمیر برد کولر گازی نسبت به هزینه تعویض و تعمیر کولر گازی کلی کولر بسیار ناچیز است.

 

هزینه تعمیر برد کولر گازی چگونه تعیین می شود؟

تعیین هزینه تعمیر برد کولر گازی و یا معاوضه انواع برد و مدارهای الکترونیکی به نوع خرابی موجود در آن بستگی دارد. در واقع  ممکن است برای سرویس و تعمیر برد کولر گازی خدماتی نظیر ، تست کمپرسور ، تست سنسور دما ، عیب یابی ارورها، تست و کنترل دریچه ، تست فن و ... باشد. در صورتی که امکان تعمیر برد کولرگازی وجود نداشته باشد، تعمیرکار ناچار به تعویض آن با یک نمونه اورجینال و شرکتی است که این روند باعث افزایش هزینه خدمات ارائه شده می شود.

به یاد داشته باشید که هدف همیشگی ما این است که با قیمت مناسب و شفاف و کیفیت خدمات رسانی بالا رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماییم.

 

تکنسین های "خدمت از ما" چه سرویس هایی برای تعمیر برد کولر گازی ارائه می دهند؟

مشکلاتی نظیر روشن نشدن کمپرسور کولر گازی ، سرد یا گرم نشدن ، به چرخش درنیامدن  فن کولر گازی ،  اختلال در سنسور دما و  دریچه ها و ... ممکن است برای هر کولر گازی پیش آید. ولی خوشبختانه تمامی تکنسین های ما با دانش بالای خود در مورد انواع ارور های کولر گازی ، می توانند کل مشکلات برد کولر را برطرف کنند و خیال شما را در تابستان گرم راحت کنند.

توجه : لازم به ذکر است هنگامی که کولر گازی شما  دچار مشکل و نقص فنی شد از دستکاری کردن بی مورد آن خودداری کرده و از تحویل دستگاه به تعمیرگاه های غیر مجاز پرهیز کنید.

 

آیا می توان برای تعمیر انواع برد های کولر گازی و انواع برند ها روی خدمت از ما حساب کرد؟

کولر گازی شما از هر برند و مدلی که باشد در آخر تکنسین های مجرب ما از پس تعمیرشان بر می آیند. این راه هم بدانید که تعمیر انواع برند ها  و تعمیر برد کولر گازی کار هرکسی هم نیست. چون تعمیر هر برند تخصص خودش را می طلبد.

مجموعه "خدمت از ما" به شما عزیزان پیشنهاد می کند قبل از شروع فصل گرما کولر گازی یا اسپیلت خود تست کنید تا اگر مشکلی وجود داشت یا نیاز به عوض کردن قطعه ای بود این کار را انجام داده و از ایجاد مشکلات جدید و بیشتر جلوگیری کنید

 

چگونه می توانیم خدمات تعمیر برد کولر گازی از "خدمت از ما" سفارش دهیم؟

مجموعه "خدمت از ما " جهت ارائه ی سرویس های لازم به مشتریان عزیز شرایط مناسبی را مهیا کرده است که بر آن اساس در صورت درخواست استفاده از سرویس های تعمیرات کولر گازی هیچ گونه ضرورتی به حمل و نقل و جا به جا کردن دستگاه شما نشود. در واقع شما عزیزان می توانید برای درخواست خدمات تعمیر برد کولر گازی خود یا از طریق تماس تلفنی با شماره و یا با کلیک بر روی ثبت سفارش رایگان اقدام کنید. البته روش سریع تر و به صرفه تر این است که از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت کنید.

 

 

خدمات تعمیر برد کولر گازی در کدام شهرها ارائه می شود؟

شما چه  با برقراری تماس تلفنی و چه از طریق  اپلیکیشن می توانید درخواست تعمیر برد کولر گازی در تهران ، تعمیر برد کولر گازی در شیراز ، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان ، تعمیر برد کولر گازی در مشهد ، تعمیر برد کولر گازی در اهواز ، بوشهر ، قشم و کیش را به راحتی سفارش دهید.

خدمات تعمیر برد کولر گازی برای چه برندهایی انجام می شود؟

تعمیر برد کولر گازی سامسونگ ، تعمیر برد کولر گازی اجنرال ، تعمیر برد کولر گازی ال جی، تعمیر برد کولر گازی گری، تعمیر برد کولر گازی پرتابل ، تعمیر برد کولر گازی دوو و دیگر برند های موجود در بازار.

خارج کردن برد به منظور تعویض و یا تعمیر برد کولر گازی

 • ابتدا بدنه بخش داخلی (furance) کولر گازی را باز می کنید. پس از باز کردن بدنه، با دریچه ای که از برد کنترل در برابر گرد و غبار محافظت می کند رو به رو می شوید.  پیچ های این دریچه را با پیچ گوشتی باز کنید. تا به برد کنترل و سیم های متصل به آن برسید.
 • قبل از جدا کردن  سیم ها، از وضعیت اتصال سیم ها عکس بگیرید چون ممکن است محل اتصال سیم ها را فراموش کنید
 • در کنار برد کنترل کولر گازی، پنج کانکتر که با حروف G، C، R،  Yو W مشخص شده اند دیده می شوند. این کانکتر ها از قسمت های اصلی برد کنترل محسوب می شوند. آن ها را با پیچ گوشتی مناسب باز کنید.
 • سیم های متصل به برد کنترل کولر گازی را با دم باریک از آن جدا کنید. سوکت سیم های رنگی که به بالای برد متصل شده اند را نیز از آن بیرون بکشید.
 • پیچ هایی که برد کولر گازی را سر جای خود نگه داشته اند را  باز کنید و برد کنترل را از جای خود خارج کنید.
 • ولی به یاد داشته باشید که اگر تخصص لازم را نداشته باشید ممکن است باعث ایجاد عواقب بدتری برای کولر گازی خود شوید.

 

هزینه تعمیر برد کولر گازی

 

دو دلیل عمده و شایع سوختن بردهای کولرگازی

خرابی در برد کولرگازی یکی از شایع‌ترین خرابی هاییست که ایجاد می شود. با توجه به مراجعات مشتریان در زمینهٔ سوختن بردهای کولرگازی ، دو دلیل بسیار شایع و عمده باعث سوختن برد کولر گازی شده است.

اولین دلیل عمده سوختن برد کولرهای گازی می‌توان به نوسانات برق اشاره کرد.زیراکه بردها از مدارهای الکترونیکی تشکیل‌شده‌ و همچنین قطعات نصب‌شده بر روی برد به مقدار مشخصی ولتاژ نیاز دارد و گر به هر دلیلی این ولتاژ کم یا زیاد شود باعث آسیب برد شده و ممکن است برد کاملاً دچار سوختگی شود.

دومین دلیل که جزو شایع‌ترین دلایل سوختن بردهای الکترونیکی کولرگازی است رعایت نکردن نکات مهم و ایمنی در هنگام نصب کولر گازی است.

5 امتیاز از 5 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

تعمیر کولر گازی دوو
تعمیر کولر گازی شارپ
چرا کولر گازی صدا می دهد

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading