تعمیر برد کولر گازی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر برد کولر گازی

تعمیر برد کولر گازی نمونه‌ای از خدمات ارائه شده در سرویس و تعمیر کولر گازی است. برد کولر گازی هدایت کننده سیستم سرمایشی و عملکردی قطعات در این وسیله به شمار آمده و تعمیرات آن از حساسیت بالایی برخوردار است. 

قیمت برد کولر گازی به دلیل اهمیت بالایی عملکرد این قطعه در کولر گازی به نسبت دیگر قطعات بیشتر است. بنابراین دسترسی به افراد متخصص برای تعمیر برد کولر گازی در مواقع ضروری یک راهکار مقرون به صرفه به شمار می‌آید. 

 

تعمیر برد کولر گازی اینورتر، اسپیلت و نمونه‌های معمولی به دلیل از کار افتادن کولر با خرابی این قطعه باید تحت نظارت افراد متخصص صورت گیرد. در این مطلب با بررسی روش‌های تعمیر برد کولر گازی و نقش این قطعه در عملکرد این وسیله سرمایشی با شما همراه خواهیم بود. 

 

ضرورت تعمیر برد کولر گازی 

تعمیر برد کولر گازی جز یکی از کارهای سخت برای تعمیرات کولر به شمار می‌آید که در بعضی مواقع هم قابل انجام شدن نیست. در واقع تعمیر برد کولر گازی که درون قسمت داخلی کولر گازی قرار می‌گیرد، وظیفه کنترل بسیاری از فعالیت‌های از جمله خاموش و روشن کردن موتور، کمپرسور، فن داخلی، فن بیرونی و تغییر حالت سرمایش وگرمایش کولر گازی را بر عهده دارد.

 

تعمیر برد کولر گازی اینورتر

 

این مطلب به شرح چگونگی تعمیر برد کولر گازی اینورتر در صورت امکان و تعویض آن در صورت ممکن نبودن می‌پردازیم. و به شما در مورد هزینه تعمیر برد کولر گازی و قیمت برد انواع کولر گازی اسپیلت دید روشنی می‌دهیم تا بتوانید در آخر تصمیم گیری درستی بگیرید.

 

دلایل نیاز به سرویس و تعمیر برد کولر گازی

یکی از رایج ترین مشکلات کولر گازی، روشن نشدن کولر است که دلایل زیادی هم دارد. که اصلی ترین آن هم می‌توان به خرابی برد کولر گازی اشاره کرد که برای جلوگیری از این رخداد باید همت را جزم کرد و قبل از آمدن فصل گرما دست به کار شد و به سرویس و عیب یابی برد کولر گازی پرداخت. برای دانستن دیگر دلایل اثر گذار، علت روشن نشدن کولر گازی را بخوانید.

 

فروش برد الکترونیکی کولر گازی

 

سرویس دوره‌ای و تعمیر برد کولر گازی در روند عملکرد این قطعه تاثیر بسزایی دارد. توجه به مشکلات پیش آمده در کارکرد قطعات وابسته به برد کولر گازی در جلوگیری از آسیب به برد کولر گازی موثر است. 

 

مزایای تعمیر برد کولر گازی

یکی از نکات مهمی که همواره باید به آن توجه داشت این است که تمامی وسایل برقی به سرویس و بازدید در فواصل زمانی منظم برای بیشتر شدن طول عمر دستگاه و بازدهی مناسب و بیشتر نیاز دارند. در واقع مزیت اصلی سرویس به موقع برد کولر گازی بالا رفتن راندمان آن است.

 

مزایای تعمیر برد کولر گازی

 

یکی دیگر از مزیت‌های اصلی سرویس و تعمیر برد کولر گازی آن هم به موقع این است که شما با این کار احتمال خرابی کولر گازی را به شدت کم می‌کنید و مجبور نمیشوید که برای تعمیرات و رفع خرابی کولر گازی یا حتی تعویض آن هزینه گزافی را خرج کنید. این را بدانید که هزینه تعمیر برد کولر گازی نسبت به هزینه تعویض و تعمیر کولر گازی کلی کولر بسیار ناچیز است.

 

قیمت تعمیر برد کولر گازی

تعیین هزینه تعمیر برد کولر گازی و یا معاوضه انواع برد و مدارهای الکترونیکی به نوع خرابی موجود در آن بستگی دارد. در واقع ممکن است برای سرویس و تعمیر برد کولر گازی خدماتی نظیر، تست کمپرسور، تست سنسور دما، عیب یابی ارورها، تست و کنترل دریچه، تست فن و ... باشد.

در صورتی که امکان تعمیر برد کولرگازی وجود نداشته باشد، تعمیرکار ناچار به تعویض آن با یک نمونه اورجینال و شرکتی است که این روند باعث افزایش هزینه خدمات ارائه شده می‌شود. به یاد داشته باشید که هدف همیشگی ما این است که با قیمت مناسب و شفاف و کیفیت خدمات رسانی بالا رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماییم.

 

متخصصین ما چه خدماتی برای تعمیر برد کولر گازی ارائه می‌دهند؟

مشکلاتی نظیر روشن نشدن کمپرسور کولر گازی، سرد یا گرم نشدن، به چرخش درنیامدن فن کولر گازی، اختلال در سنسور دما و دریچه‌ها و ... ممکن است برای هر کولر گازی پیش آید. ولی خوشبختانه تمامی تکنسین‌های ما با دانش بالای خود در مورد انواع ارورهای کولر گازی، می‌توانند کل مشکلات برد کولر را برطرف کنند و خیال شما را در تابستان گرم راحت کنند.

 

تعمیر برد کولر گازی

 

توجه: لازم به ذکر است هنگامی که کولر گازی شما دچار مشکل و نقص فنی شد از دستکاری کردن بی مورد آن خودداری کرده و از تحویل دستگاه به تعمیرگاه‌های غیر مجاز پرهیز کنید.

 

"خدمت از ما" بر روی چه برندهایی از برد کولر گازی کار می‌کند؟

کولر گازی شما از هر برند و مدلی که باشد در آخر تکنسین‌های مجرب ما از پس تعمیرشان بر می‌آیند. این راه هم بدانید که تعمیر انواع برندها و تعمیر برد کولر گازی کار هرکسی هم نیست. چون تعمیر هر برند تخصص خودش را می‌طلبد.

مجموعه "خدمت از ما" به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند قبل از شروع فصل گرما کولر گازی یا اسپیلت خود تست کنید تا اگر مشکلی وجود داشت یا نیاز به عوض کردن قطعه ای بود این کار را انجام داده و از ایجاد مشکلات جدید و بیشتر جلوگیری کنید

 

چگونه می‌توانیم خدمات تعمیر برد کولر گازی را سفارش دهیم؟

مجموعه "خدمت از ما" جهت ارائه ی سرویس‌های لازم به مشتریان عزیز شرایط مناسبی را مهیا کرده است که بر آن اساس در صورت درخواست استفاده از سرویس‌های تعمیرات کولر گازی هیچ گونه ضرورتی به حمل و نقل و جا به جا کردن دستگاه شما نشود.

در واقع شما عزیزان می‌توانید برای درخواست خدمات تعمیر برد کولر گازی خود یا از طریق تماس تلفنی با شماره و یا با کلیک بر روی ثبت سفارش رایگان اقدام کنید. البته روش سریع تر و به صرفه تر این است که از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت کنید.

 

قیمت برد کولر گازی

 

شما چه با برقراری تماس تلفنی و چه از طریق اپلیکیشن می‌توانید درخواست تعمیر برد کولر گازی در تهران، تعمیر برد کولر گازی در شیراز، تعمیر برد کولر گازی در اصفهان، تعمیر برد کولر گازی در مشهد، تعمیر برد کولر گازی در اهواز، بوشهر، قشم و کیش را به راحتی سفارش دهید.

 

خدمات تعمیر برد کولر گازی برای چه برندهایی انجام می‌شود؟

تعمیر برد کولر گازی سامسونگ، تعمیر برد کولر گازی اجنرال، تعمیر برد کولر گازی ال جی، تعمیر برد کولر گازی گری، تعمیر برد کولر گازی پرتابل، تعمیر برد کولر گازی دوو و دیگر برندهای موجود در بازار.

 

چند نکته در تعویض و یا تعمیر برد کولر گازی

در این بخش به بررسی یک سری نکات موثر در روند تعمیر برد کولر گازی تحت نظارت افراد متخصص اشاره خواهیم داشت. 

  • ابتدا بدنه بخش داخلی (furance) کولر گازی را باز می‌کنید. پس از باز کردن بدنه، با دریچه ای که از برد کنترل در برابر گرد و غبار محافظت می‌کند رو به رو می شوید. پیچ‌های این دریچه را با پیچ گوشتی باز کنید. تا به برد کنترل و سیم‌های متصل به آن برسید.
  • قبل از جدا کردن سیم‌ها، از وضعیت اتصال سیم‌ها عکس بگیرید چون ممکن است محل اتصال سیم‌ها را فراموش کنید
  • در کنار برد کنترل کولر گازی، پنج کانکتر که با حروف G، C، R، Yو W مشخص شده اند دیده می‌شوند. این کانکترها از قسمت‌های اصلی برد کنترل محسوب می‌شوند. آن‌ها را با پیچ گوشتی مناسب باز کنید.
  • سیم‌های متصل به برد کنترل کولر گازی را با دم باریک از آن جدا کنید. سوکت سیم‌های رنگی که به بالای برد متصل شده‌اند را نیز از آن بیرون بکشید.
  • پیچ‌هایی که برد کولر گازی را سر جای خود نگه داشته اند را باز کنید و برد کنترل را از جای خود خارج کنید.
  • ولی به یاد داشته باشید که اگر تخصص لازم را نداشته باشید ممکن است باعث ایجاد عواقب بدتری برای کولر گازی خود شوید.

 

هزینه تعمیر برد کولر گازی

دو دلیل عمده و شایع سوختن بردن کولر گازی 

خرابی در برد کولرگازی یکی از شایع‌ترین خرابی‌هایی است که ایجاد می‌شود. با توجه به مراجعات مشتریان در زمینهٔ سوختن بردهای کولرگازی، دو دلیل بسیار شایع و عمده باعث سوختن برد کولر گازی شده است.

اولین دلیل عمده سوختن برد کولرهای گازی می‌توان به نوسانات برق اشاره کرد. زیراکه بردها از مدارهای الکترونیکی تشکیل‌شده‌ و همچنین قطعات نصب‌شده بر روی برد به مقدار مشخصی ولتاژ نیاز دارد و گر به هر دلیلی این ولتاژ کم یا زیاد شود باعث آسیب برد شده و ممکن است برد کاملاً دچار سوختگی شود.

 

 سوختن بردن کولر گازی و تعمیر برد کولر گازی

 

دومین دلیل که جزو شایع‌ترین دلایل سوختن بردهای الکترونیکی کولرگازی است رعایت نکردن نکات مهم و ایمنی در هنگام نصب کولر گازی است.برای رفع مشکلات بیان شده و دلایل بروز خرابی برد کولر گازی بهترین اقدام راهنمایی و مشورت گرفتن از افراد متخصص است. بنابراین در اولین فرصت برای سرویس کولر گازی و تعمیر برد کولر گازی در صورت مشاهده ضعف در عملکرد این دستگاه اقدام کنید. 

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading