انواع مدل مو كوتاه

ثبت درخواست "کوتاهی مو بانوان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع مدل مو كوتاه

هر سال انواع مدل مو كوتاه مد می‌شود و سال بعد نیز از مد می‌افتد. احتمالا شما هم این حس پشیمانی را تجربه کرده باشید که بعد از مدت‌ها تصمیم گرفته‌اید موهایتان را کوتاه کنید و در نهایت از مدل آن راضی نباشید. بهترین راه حل برای اینکه این حس را دوباره تجربه نکنید این است که قبل از اینکه برای کوتاهی مو نوبت بگیرید؛ ابتدا انواع مدل مو کوتاه، مدل کوتاهی مو 2019، مدل موی کوتاه 2018، مدل موی کوتاه زنانه 2019 را ببینید و یک آرایشگر حرفه‌ای و با تجربه پیدا کنید. در ادامه جدیدترین انواع مدل مو كوتاه را برایتان آورده‌ایم تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

 

جالب است بدانید که مطالب زیر چقدر در فضای وب برای انتخاب انواع مدل مو كوتاه سرچ می‌شوند:

  • مدل کوتاهی مو 2019
  • مدل موی کوتاه دخترانه 2019
  • اسامی مدل موی کوتاه زنانه
  • مدل موی کوتاه 2018
  • مدل کوتاهی موی بلند
  • مدل موی کوتاه زنانه 2019
  • مدل موی کوتاه دخترانه 2018
  • مدل مو کوتاه مجلسی

 

آیا انواع مدل مو كوتاه برای صورت من مناسب است؟

معمولا برخی افراد به موهای کوتاه عادت ندارند و کوتاهی مو برایشان بسیار سخت است. اغلب فکر می‌کنند که شاید انواع مدل مو كوتاه برای صورتشان مناسب نباشد. اما یک روش ساده وجود دارد برای اینکه متوجه شوید انواع مدل مو كوتاه برای صورت شما مناسب است یا نه؟ کافیست یک مداد را زیر چانه خود بصورت افقی قرار دهید و با خط کش فاصله بین پایین گوش تا چانه را اندازه بگیرید اگر این عدد کمتر از 5/5 بود یعنی مدل موی کوتاه برای شما مناسب است.

 

مهمترین نکات انتخاب انواع مدل مو كوتاه

تا به اینجا حتما تصمیم گرفته‌اید که موی کوتاه برای صورت شما مناسب است و به دنبال انواع مدل مو كوتاه هستید. تنوع انواع مدل مو كوتاه بسیار زیاد است ولی آن چیزی که در انتخاب انواع مدل مو كوتاه اهمیت دارد، متناسب بودن آن با صورت شماست. البته این مورد را بهتر است به دست یک آرایشگر حرفه‌ای و با تجربه بسپارید. بعد از انتخاب آرایشگر مناسب و کاربلد نوبت به انتخاب مدل کوتاهی مو می‌رسد. در ادامه چندین مدل کوتاهی مو 2019 را برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

1. اگر پیشانی بلندی دارید و صورتتان کشیده است، بهتر است مدلی را در نظر بگیرید که کمی از قسمت جلوی مو روی پیشانی‌تان را بپوشاند و بین اجزای صورتتان تناسب ایجاد کند.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

2. اغلب افرادی که گردن کوتاهی دارند این نکته را در نظر نمی‌گیرند که چقدر انواع مدل مو كوتاه می‌تواند چهره آن‌ها را تغییر دهد. معمولا وقتی که مدل مو كوتاه را انتخاب می‌کنید، گردن شما بلندتر نشان می‌دهد و زیبایی چهره شما را دو چندان خواهد کرد.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

3. مهمترین نکته‌ای که در انتخاب انواع مدل مو كوتاه باید در نظر بگیرید این است که بین اجزای صورتتان تناسب درستی را ایجاد کند. اگر گردن بلندی دارید بهتر است برای انتخاب انواع مدل مو كوتاه، به‌سراغ مدل‌هایی بروید که قسمت جلوی مو، بلندتر از پشت آن باشد. در اکثر این مدل‌ها گردن شما کوتاه‌تر نشان داده خواهد شد.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

4. به صراحت می‌توان گفت که این مدل مو مناسب همه افراد نیست و بعضی سلایق خاص هستند که این مدل مو را می‌پسندند. معمولا برای صورت‌های کشیده مناسب است زیرا از حالت طولی و درازی صورت می‌کاهد.

 

مدل کوتاهی مو 2019

 

5. برخی از انواع مدل مو كوتاه هستند که با رنگ کردن مو جلوه بیشتری پیدا می‌کنند. به‌نوعی رنگ مو باعث می‌شود که مدل آن بیشتر به چشم بیاید و جلوه آن را بیشتر کند. پس اگر قصد تغییر و تحول اساسی در مدل موی خود دارید، بد نیست به رنگ کردن موهایتان نیز فکر کنید.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

6. پر پوشت بودن مو و کم پوشتی آن از عواملی مهمی است که باید در انتخاب انواع مدل مو كوتاه در نظر بگیرید. معمولا افرادی که موی‌های کم پشتی دارند، انواع مدل مو كوتاه را ترجیح می‌دهند تا کم پشتی موها را بپوشاند. البته این انتخاب کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد.

 

انواع مدل مو كوتاه

 

7. موی بلند را خیلی از افراد دوست ندارن به این دلیل که نگهداری و رسیدگی به آن زمان زیادی ازشان می‌گیرد. از طرفی انواع مدل مو كوتاه شستشوی بسیار آسان و راحتی دارد، زمان زیادی نمی‌برد و نگهداری و مراقبت از آن نیز راحت‌تر است.

 

مدل کوتاهی مو 2019

 

8. برخی از افراد نیز طرفدار انواع مدل موی کوتاه دخترانه هستند، یکی از دلایل اصلی آن هم این است که با یک مدل موی کوتاه سن شما کمتر نشان خواهد داد و همچنین اینکه چهره شما نیز جوان‌تر به‌نظر خواهد رسید.

 

مدل کوتاهی مو 2019

 

9. ممکن است شما هم به موهای چتری علاقه داشته باشید، اما نکته مهم در انتخاب  انواع مدل مو كوتاه در نظر گرفتن فرم صورت است. اگر صورت چاق و پهنی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مدل موی کوتاه با چتری را امتحان کنید. این مدل مو حتما برای صورتتان فوق العاده خواهد بود.

 

جمع بندی

نکات بسیار زیادی برای انتخاب انواع مدل مو كوتاه وجود دارد که در اینجا سعی کردیم مهمترین آن‌ها را بیان کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

کوتاهی مو بانوان
برای سرویس کوتاهی مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading