مدل مو چتری | انواع مدل موی چتری

ثبت درخواست " کوتاهی مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل مو چتری | انواع مدل موی چتری

مدل موی چتری یک مدل فانتزی مو است که مناسب با حالت چهره افراد درجه‌ زیبای و جذابیت آن متفاوت است. برای انتخاب مدل موی چتری اینکه تا چه اندازه این مدل مو به چهره و صورت شما می‌آید از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. قبلا این مدل مو بیشتر در دختران و برای جنس موهای خاص به کارگرفته می‌شد، اما امروزه با توجه به استقبال دختران از مدل موهای پسرانه و اسپرت، مدل مو چتری پسرانه نیز در لیست مدل‌های مختلف چتری قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با انواع مدل موی چتری تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

یک سری سوالات در خصوص مدل موی چتری دخترانه همواره ذهن مخاطب را به خود در گیر کرده است این است که آیا مدل مو چتری با مقنعه زیبا به نظر می‌رسد؟ موارد این چنینی با توجه به چهره افراد سنجیده شده و برای همه به یک شکل نیست. مدل موی چتری برای صورت لاغر و کشیده با مدل موی چتری برای صورت بیضی به یک اندازه جلوه و زیبایی ندارد.

 

مدل موی چتری دخترانه

 

مدل موی چتری

اگر به دنبال ایجاد تنوع در مو وچهرتان هستید اما تصمیم به کوتاهی کامل موهای خود ندارید، مدل موی چتری یک پیشنهاد مناسب برای ایجاد تغییر و تنوع در صورت شما شده و یکنواختی چهره را از شما دور می‌کند. این مدل مو برای افرادی که پیشانی بلند و کشیده دارند بسیار زیبا و مناسب است. مدل موی چتری هیچگاه دمده نشده و همیشه به روز و جذاب به شمار می‌آید. انواع مختلف این مدل مو برای افراد با چهره‌ها و جنس موهای متفاوت وجود دارد که در ادامه با این مدل‌ها آشنا می‌شویم.

 

مدل موی چتری - انواع مدل موی چتری

 

مدل موی کوتاه چتری چون تنها بخشی از مو را مورد هدف قرار داده برای افرادی که تصمیم برای کوتاهی مو نداشته و به دنبال ایجاد یک تغییر موقتی در چهره هستند یک انتخاب مناسب به شمار می‌آید. 

 

انواع مدل موی چتری

این مدل مو مانند دیگر مدل‌های کوتاهی مو انواع مختلف دارد. متناسب با اندازه و حالت موهایتان و همین طور حالت چهره، لاغری یا چاقی صورت می‌توانید بهترین مدل مو چتری را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با این مدل موها در این قسمت به یک سری از مدل مو چتری اشاره می‌کنیم.

مدل مو چتری پسرانه

این مدل کوتاهی موی جلوی سر هم در دختران و هم در پسران مورد استقبال قرار گرفته است. مدل مو چتری پسرانه با یک حالت اسپرت همراه بوده و به چهره حالتی خاص می‌بخشد. برای افرادی که موهای فعلی شان پسرانه و کوتاه است پیشنهاد می‌شود.

 

مدل موی چتری پسرانه

 

در این مدل موی پسرانه برای دختر قسمت روی پیشانی با حالت چتری زینت بخشیده می‌شود. این سبک مو استایل خاصی را به همراه داشته بنابراین برای همه افراد مورد پسند واقع نمی‌شود. 

 

مدل موی چتری برای صورت بیضی

مدل موی چتری یک مدل پیشنهادی و جذاب برای صورت‌های بیضی و نسبتا پر به حساب می‌آید. جلو موی کوتاه و چتری صاف برای افراد با این استایل و چهره بسیار زیبا به نظر می‌آید.

 

مدل موی چتری - انواع مدل موی چتری

 

مدل موی چتری برای صورت لاغر

مدل موی چتری بهترین مدل کوتاهی جلوی مو برای افراد با صورت لاغر و کشیده و پیشانی بلند است. این مدل موی چتری در این سبک چهره‌ها با پوشاندن قسمت زیادی از پیشانی در زیبا نشان دادن صورت این افراد موثر است.

 

مدل موی چتری برای صورت لاغر

 

مدل چتری اناناسی

یک مدل جدید در انواع مدل موی چتری است که با حالت دهی به مو و تلفیق چند مدل مو انجام می‌شود. این مدل چتری برای موهایی که مدل دار هستند کاربرد دارد. برای انجام این مدل کوتاهی، موهای جلوی سر به سه قسمت برای انجام کوتاهی مدل چتری آناناسی تقسیم می‌شوند.

 

مدل موی چتری  اناناسی

 

مدل مو چتری خرد شده

این مدل موی چتری برای موهایی که در پایه از مدل خرد شده یا لایه ای استفاده کرده‌اند برای نشان دادن حالت چتری مو در جلوی سر استفاده می‌شود. سبک جدیدی از مدل موی چتری است که برای بیشتر سبک چهره‌ها کاربرد دارد.

 

مدل موی چتری خرد شده

 

چند نمونه عکس مدل مو چتری

مدل موی چتری به انواع بیشتری از مدل‌ها تقسیم بندی شده است که در این قسمت به نمایش چندین نمونه از مدل‌های این سبک کوتاهی مو می‌پردازیم.

 

مدل موی چتری ساده

مدل موی چتری ساده

 

مدل موی چتری کوتاه یا پیکسی برای افرادی است که تمایل به داشتن مدل اسپرت برای موهای خود دارند.

 

مدل موی چتری کوتاه یا پیکسی

مدل موی چتری کوتاه یا پیکسی

 

مدل موی چتری به سادگی و بی حالتی موهای صاف جذابیت خاصی می‌بخشد.

 

مدل موی چتری برای موهای صاف

مدل موی چتری برای موهای صاف

 

مدل موی چتری بر روی موهای فر به دلیل حالت مواج موها خیلی مشخص نمی‌شود.

 

مدل موی چتری برای موهای فر

مدل موی چتری برای موهای فر

 

مدل موی چتری برای صورت گرد نمونه‌ای از  مدل موی کوتاه برای صورت گرد بوده که به صورت زیر قابل مشاهده است. 

 

مدل موی چتری برای صورت گرد

مدل موی چتری برای صورت گرد

 

مدل موی چتری برای پیشانی کوتاه کمتر از پیشانی بلند و کشیده پیشنهاد می‌شود. 

 

مدل موی چتری برای پیشانی کوتاه

مدل موی چتری برای پیشانی کوتاه

 

با توجه به حالت موها و مدل اصلی موها می‌توان حالت مدل موی چتری را متناسب با جهت موها تغییر داد.

 

مدل موی چتری جدا شده

مدل موی چتری جدا شده

 

برای موهایی که از حالت‌های بهم ریخته و شلوغ در مدل آنها استفاده شدند نیز مدل موی چتری کاربرد دارد.

 

مدل موی چتری نامرتب

مدل موی چتری نامرتب

 

مدل موی چتری بر اساس اندازه کوتاهی به انواعی مثل بالای ابرو، روی چشم و ... تقسیم می‌شود.

 

مدل موی چتری بالای ابرو

مدل موی چتری بالای ابرو

 

مدل مو چتری با مقنعه

از جمله مواردی که افراد در هنگام انتخاب مدل موی چتری نسبت به آن حساس هستند، جلوه مدل موی چتری با مقنعه و روسری است. در بیشتر مواقع نگرانی بد به نظر رسیدن این مدل مو با مقنعه و روسری افراد را از انجام این مدل کوتاهی مو منصرف می‌کند. جنس مو و حالت چهره در این مورد نیز تا حد زیادی تعیین کننده میزان زیبایی و جذابیت مدل موی چتری با مقنعه و روسری است.

 

مدل موی چتری با مقنعه

 

اموزش مدل موی چتری دخترانه

آموزش مدل موی چتری دخترانه هم بصورت آنلاین در سایت‌ها و شبکه‌های مجازی و هم بصورت حضوری در سالن‌های آرایشی و زیبایی صورت می‌گیرد. افراد علاقمند می‌توانند از هر طریقی که تمایل دارند برای یادگیری مدل موی چتری اقدام کنند.

 

اموزش مدل موی چتری دخترانه

 

مدل موی چتری از نمونه مدل‌های کوتاهی جلوی موی سر است که با گذشت زمان نه تنها از مد نمی‌افتد بلکه قابلیت اضافه شدن مدل‌های گوناگون را برای ایجاد تناسب با چهره‌های مختلف دارد. برای انجام مدل موی چتری حتما با یک فرد ماهر درباره اندازه جذابیت این مدل برای چهره‌تان مشورت کرده سپس این مدل کوتاهی جلوی مو را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1450 رای


کوتاهی مو
برای سرویس کوتاهی مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین