اسامی انواع جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه 2024

ثبت درخواست " کوتاهی مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
اسامی انواع جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه 2024

انتخاب مدل موی مناسب برای کوتاهی، متناسب با فرم صورت و گردن شما، تاثیر شگرفی بر جذابیت و زیبایی شما، به خصوص به هنگام حضورتان در جمع دارد.

مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه

مدل مو، بخشی از شخصیت هر فردی را شکل می‌دهد. انتخاب مدل موی کوتاه مناسب، می‌تواند همچون آینه‌ای درون ما را به دیگران نشان دهد. اگر فردی با سن 60 سال، مدل دخترانه را برای کوتاهی انتخاب می‌کند؛ نشان از شور و حرارت درونی او است. در این مقاله از مجله خدمت از ما، برای شما 51 مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه را گردآوردی کرده‌ایم تا بتوانید زیبایی درونی‌تان را با روشی آسان نمایان کنید.

 

فهرست مطالب

 

موی کوتاه، مناسب چه افرادی است؟

برای آن که بدانید مدل موی کوتاه به شما می‌آید یا نه؛ و از این کابوس هولناک از دست دادن زیبایی‌تان پس از کوتاهی مو خلاص شوید؛ یک آزمون بسیار ساده در ادامه برایتان آورده‌ایم.

روشی به نام روش 2/25 وجود دارد، که در آن مداد را در زیر چانه تان و خط کش از زیر گوش تا چانه تان قرار می‌دهید. فاصله برخورد خط کش و مداد را اندازه گیری کنید. اگر 2/25 اینچ معادل 5/5 سانتی متر بود، موی کوتاه برای شما مناسب است؛ اما اگر از این مقدار بیشتر بود، موی کوتاه چندان به شما نمی‌آید.

 

انواع جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه

اگر به دنبال مدل مو کوتاه زنانه هستید؛ این بخش برای شما است. در بالای هر یک از تصاویر، اسامی مدل موی کوتاه، آورده شده است.

بسیاری از افراد که تمایل و علاقه به کوتاهی مو خود دارند، نگران تغییر چهره و کوتاه شدن بیش از حد موهای خود دارند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب مدل موی مناسب خودتان، حتما با یک آرایشگر حرفه‌ای که در زمینه کوتاهی تخصص دارد، مشورت کنید. مواردی مثل طول گردن، فرم صورت، رنگ پوست بدن و... می‌تواند در انتخاب مدل موی کوتاه زنانه یا دخترانه اثرگذار باشد.

 

مدل موی کوتاه پیکسی بلند لایه‌ای

مدل موی کوتاه زنانه

 

مدل موی کوتاه زنانه باب کوتاه زاویه‌دار

مدل موی کوتاه زنانه

 

اگر به دنبال بیشتر نشان دادن طول گردن خود هستید، مدل موی باب کوتاه زاویه‌دار، مناسب شما است. در این مدل، با کوتاه کردن موهای پشت گردن بیش از موهای جلو صورتتان؛ و زاویه‌دار کردن آن به سمت جلو، طول گردن شما، بیش از آنچه که هست، نشان داده می‌شود.

این مدل، از جمله مدل‌های موهای کوتاه مد شده در سال 2024 است.

 

مدل موی کوتاه پیکسی بلند

مدل موی کوتاه زنانه

 

مدل موی کوتاه زنانه پیکسی بلند، مناسب خانم‌هایی با موهای کم پشت است که می‌خواهد حجم موهایشان را افزایش دهند. همچنین با استفاده از سشوار، اتو مو و انتخاب رنگ مناسب، می‌توانید حجم موی خودتان را بیشتر کنید. 

 

مدل موی کوتاه زنانه باب مجعد

انواع مدل موی کوتاه زنانه

 

مدل‌های کوتاهی باب، در 2024 طرفداران بسیاری پیاده کرده است؛ و می‌شود آن را مد امسال دانست. اگر موهای صافی دارید و می‌خواهید تجربه مد روزی داشته باشید؛ مدل کوتاهی باب مجعد، مناسب شما است.

 

مدل موی کوتاه پیکسی لایه‌ای

مدل موی کوتاه زنانه 2021

 

اگر به دنبال جوان‌تر نشان دادن خودتان هستید؛ مدل موی کوتاه پیکسی لایه‌ای می‌تواند برای شما معجزه کند. با این مدل کوتاهی مو، چهره شما در مرکز توجه قرار می‌گیرد.

 

مدل موی کوتاه زنانه مناسب صورت گرد

مدل موی کوتاه زنانه

 

تقریبا تمامیمدل موی کوتاه برای صورت گرد مناسب است. برای موهای پر پشت بیشتر مدل هایی که حالت خرد شده داشته باشد و کمی از حجم مو را گرفته، پیشنهاد می شود. این کار از گردی صورت گرفته و آن را جذاب تر می کند.

 

 

مدل موی کوتاه مناسب صورت کشیده

مدل موی کوتاه زنانه

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده باید کمی از قسمت جلوی مو بر روی پیشانی قرار بگیرد، تا کمی از پیشانی را بپوشاند. برای افرادی که گردن بلندی دارند، بهتر است مدل‌های اسپرت انتخاب شود؛ چرا که بلند پشت مو، به نسبت مدل‌های دیگر بلندتر است.

در صورتی که گردن کوتاه‌تری دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌های باب استفاده کنید.

 

 

مدل موی کوتاه زنانه اسپرت و فانتزی

جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه

 

اگر به دنبال جوان‌تر و جذاب‌تر نشان دادن خودتان هستید؛ و می‌خواهید با مد روز پیش بروید؛ مدل کوتاهی مو فانتزی، مناسب است. با این مدل مو، فردی متمایز در تمامی مراسم‌ها خواهید شد و هر فردی، می‌خواهد مدل موی کوتاه همچون شما داشته باشد.

 

مدل کوتاهی برای موی فر

مدل موی کوتاه زنانه

 

انتخابمدل موی فر کوتاه کار نسبتا دشوار و ریسک پذیری بوده؛ بنابراین بهتر است در انتخاب مدل موی کوتاه برای موهای فر حساسیت لازم را به خرج دهید، تا چهره‌ای جذاب و متفاوت پیدا کنید. موهای فر و مجعد به دلیل حالتی که دارند، هر مدل مویی را پوشش نمی‌دهند. بنابراین باید مدلی انتخاب شود، که علاوه بر حفظ حالت مو، زیبایی آن نیز بیشتر شود.

 

مدل موی کوتاه زنانه ساده و شیک

مدل موی کوتاه زنانه

 

این مدل مو بیشتر برای افرادی پیشنهاد می‌شود، که به دنبال مدل‌هایی ساده کوتاهی مو هستند. مدل‌هایی که در کنار سادگی شیک هستند و جذابیت چهره را بیشتر می‌کنند.

 

مدل موی کوتاه باب نقره‌ای زاویه‌دار

مدل موی جدید کوتاه زنانه

 

انواع مدل موی کوتاه دخترانه جدید

در ادامه برایتان انواع مدل موی دخترانه کوتاه را آورده‌ایم. این مدل‌های مو مناسب جوانان و افرادی است که می‌خواهد جوانی را تجربه کنند. همچنین خانم‌های شاغلی که می‌خواهند موی کوتاهی داشته باشند.

 

مدل کوتاهی موی باب پریشان

مدل موی کوتاه دخترانه 2019

 

اگر می‌خواهید کمی از جامعه فاصله بگیرید و خودتان را پیدا کنید؛ مدل کوتاهی دخترانه باب پریشان، همان چیزی است که به دنبالش بودید. این مدل علاوه بر داشتن ظاهری شیک، نوعی تمایز در شما ایجاد می‌کند.

 

مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی با آندرکات

مدل موی کوتاه دخترانه

 

اگر به مدل‌های راک علاقه‌مندید اما نمی‌خواهید افراط کنید؛ این مدل موی کوتاه دخترانه، مناسب شما است.

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2024 

مدل مو کوتاه دخترانه

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت کشیده:

اگر صورت کشیده ای دارید و از پیشانی بلندی بهره برده اید بهتر است مدل موی کوتاهی انتخاب کنید که کمی از قسمت جلوی مو مقداری از پیشانی را بپوشاند و روی پیشانی شما قرار گیرد.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت کشیده

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای گردن بلند:

اگر گردن شما بلند است پیشنهاد میکنیم که مدل هایی را انتخاب کنید که قسمتی از جلوی مو بلند تر از پشت آن باشد، این مدل مو‌ها باعث می‌شوند که گردن شما در ظاهر کوتاه تر نشان داده شود.


مدل موی کوتاه دخترانه برای گردن کوتاه:

اگر گردن شما کوتاه است مدل موی خیلی کوتاه دخترانه بسیار برای شما مناسب است، چراکه میزان بیشتری از گردن شما مشخص خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود زیبایی شما دو چندان شود.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت گرد:

صورت‌های گرد حالتی دارند که هر مدل مویی برای آن‌ها مناسب است، اگر موهای شما پرپشت است، بهتر است مدل‌هایی استفاده کنید که حالت تیکه تیکه دارند و باعث می‌شود که مقداری از حجم موهای شما توسط آن گرفته شده باشد و مقداری از گردی صورت‌تان کاسته شود.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت گرد

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای فرم اندام لاغر یا چاق:

اگر شما هیکلی لاغر و متناسب دارید مدل موی کوتاه به شما پیشنهاد می‌شود، ولی اگر هیکل شما چاق و گوشتی است بهتر است از مدل موی بلند استفاده کنید.

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی

افرادی که فرم صورت بیضی دارند، فرم صورتشان مانند یک دایره‌ای است که از دو طرف آن را کشیده باشند. فرم صورت بیضی، قسمت چانه و پیشانی کمی تیزتر است و قسمت گونه پهن‌تر. پیکسی کوتاه مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی است و با چهره آن‌ها همخوانی دارد. 

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت بیضی

 

اسامی مدل موی کوتاه دخترانه

در ادامه اسامی جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه می‌پردازیم.

 

مدل موی باب

از مدل های بسیار معروف کوتاهی است. مدل باب یک مدل کلاسیک است که نیاز چندانی به مرتب کردن ندارد. به این مدل موها می توانید تنوع بدهید.

 

مدل موی باب

مدل موی کوتاه دخترانه باب

 

مدل موی کروکات و آندکارت

کسانی که می خواهند تغییر محسوسی به موهای خود بدهند و مشکلی با موهای زیاد کوتاه ندارند می توانند این مدل را امتحان کنند. در مدل آندرکات قسمت بالای موها کمی بلندتر است. 

 

مدل موی کروکات و آندکارت

مدل مو کوتاه دخترانه؛ مدل موی کروکات و آندکارت

 

مدل موی پیکسی

اگر نمی‌خواهید موهایتان را بیش از حد کوتاه کنید مدل پیکسی را امتحان کنید. این مدل موی اسپرت و زیبا به سبک فرانسوی برای خانم‌ها و آقایان مناسب می‌باشد. 

 

مدل موی هندسه ای

مدل موی هندسی به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارند و کوچک ترین ایراد در آن بسیار مشهود می‌باشد. این مدل مو به افرادی که موهای منظم دوست دارند پیشنهاد می‌شود.

 

مدل موی هندسه ای

مدل موی کوتاه دخترانه با مدل موی هندسی

 

مدل موی چتری

مدل موی چتری بعنوان یک مدل موی دخترانه می‌تواند یک پیشنهاد خاص و تیپیکال باشد.،چتری در انواع و حالت ضخیم، باریک، کوتاه یا بلند قابل اجراست. اما باید توجه داشت که مدل چتری را مناسب با فرم پیشانی خود انتخاب کنید.

 

مدل موی کوتاه دخترانه با چتری

 

دیگر مدل‌های 2024

مدل کوتاهی مو زنانه

 

داشتن مدل موی زیبا و جذاب از نکات مهم در استایل شیک و چهره مناسب یک خانم می‌باشد، اصولا همه افراد به دنبال یک مدل کوتاهی مو جدید و متناسب با امتیاز های مدل کوتاهی مد امسال هستند، و تمایل دارند خود را با استاندارد‌های مد و زیبایی هماهنگ نگهدارند، در این متن سعی کردیم، تمامی مدل کوتاهی مد امسال و سالهای نزدیک و علاوه بر آن مدل‌های کوتاهی مو خاص را با شما به اشتراک گذاشته و در داشتن یک استایل خاص و نمایش برند گونه شما از مد و زیبایی همراه شما باشیم.

 

مدل کوتاهی مو مد امسال 2024

هر سال متناسب با معیار‌های مد و زیبایی؛ رنگ خاص و استایل مشخص و حتی در بعضی موارد آرایش مو متفاوتی را نیز دارد؛ مثلا مدل کوتاهی مو مد امسال، می‌تواند، با یک مشخصه زیبا و جذاب از مدل‌های کوتاهی مو قبلی تمیز داده شده، و یا فاکتور های متنوعی نسبت به مدل‌های مو گذشته داشته باشد. برای مشاهده مدل کوتاهی مو مد امسال، می‌توانید، از ژورنال‌های آنلاین در سراسر دنیا شرع کرده، و یا با مراجعه به مراکز زیبایی و آرایشی و مشاوره از افراد خبره در این کار، اقدام نمایید.

 

مدل موی کوتاه

 

بیشترین مدل کوتاهی مو مد امسال، بر اساس ژورنال‌های اروپایی بر اساس در نظر گرفتن تغییرات در چتری مو و یا اندازه مو، ایجاد تنوع در مدل‌های خرد کردن مو و تفکیک مدل‌های مناسب برای موهای مجعد و صاف در نظر گرفته شده و این امکان را برای تمامی افراد با جنس مو‌های مختلف ایجاد کرده، که متناسب با مد برای کوتاهی مو پیش روند.

 

مدل کوتاهی مو 2024

مدل موی کوتاه در سال‌های اخیر، بر اساس گرایش افراد به مدل‌های خاص و متناسب با سلیقه نسل جدید بوده، اما در بعضی مواقع تمایل به مدل‌های قدیمی و سبک کلاسیک برای مو را نیز می توان در مدل کوتاهی مو مد امسال، و سالهای گذشته دید.

 

جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه مدل باب

جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه

 

مدل موی کوتاه زنانه 2024

مدل موی کوتاه زنانه 2024، تمامی نکات مثبت کوتاهی مو را بر اساس مدل‌های ارائه شده در نظر گرفته و این امکان را به افرد با هر سلیقه ای می دهد، که در کوتاهی مو تنوع را احساس کنند. اکثر مدل‌های کوتاهی مو را اصولا برای فصول گرم در نظر می گیرند؛ اما کوتاهی مو برای هر فصلی و هر اندازه مویی در حال حاضر قابل ارائه است.

 

کپ چتری مدل موی کوتاه زنانه 2024

مدل موی کوتاه زنانه 2023-مدل کپ و کپ چتری

 

مدل موی کوتاه زنانه فر

مدل موی کوتاه زنانه 2023-مدل کوتاهی مو فر

 

مدل لیر بلند و پر کوتاه مدل موی کوتاه زنانه 2024

مدل موی کوتاه زنانه - مدل لیر بلند و پر کوتاه

 

مدل موی کوتاه زنانه 2024 -مدل موی مصری بلند

مدل موی کوتاه زنانه -مدل موی مصری بلند

 

مدل موی کوتاه زنانه 2024 - مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار

مدل موی کوتاه زنانه - مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2024

مدل موی کوتاه دخترانه، در سال 2024 تقریبا همان مدل موی کوتاه مد امسال است، که شیوه های مختلف کوتاهی مو و تکنیک ها و روش های جدید در ارائه مدل‌های اسپرت و فانتزی در این مدل های کوتاهی مو می‌توان دید. مدل‌های جدید چتری؛ کرنلی لیر کوتاه، مدل موی کوپ زنانه و ... از انواع مدل موی کوتاه در سال 2024 برای دختران است.

 

مدل موی کوتاه دخترانه- مدل اسپرت 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل اسپرت

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو چتری

مدل موی کوتاه دخترانه

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو کپ

مدل کوتاهی مو کپ

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو کرنلی

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو کرنلی

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل پر

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل پر

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو کرنلی

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو لیر کوتاه و بلند

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو پایه دار قارچی

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل کوتاهی مو پایه دار قارچی

 

مدل کوتاهی مو 2024

ژورنال‌های مدل کوتاهی مو مد امسال، بر اساس سالهای جاری در نظر گرفته شده و حتی با گذر زمان هم قابل استفاده می‌باشد، مدل کوتاهی مو 2024 بر اساس سلایق مختلف جمع آوری شده و در حال حاضر نیز مورد استفاده و کاربردی است.

 

مدل موی کوتاه جدید سال 2024

مدل موی کوتاه جدید

 

مدل موی کوتاه زنانه 2024

مدل های مختلف موی کوتاه زنانه در سال 2024، بر اساس اندازه مو و همین طور چهره‌های متفاوت می‌تواند، فانتزی،و اسپرت و مخصوص صورت های گرد و کشیده و همین طور متناسب با جنس مو صاف و فر بودن دسته بندی شود.

 

مدل موی کوتاه زنانه - مدل کوتاهی مو اسپرت

مدل موی کوتاه زنانه - مدل کوتاهی مو اسپرت

 

مدل موی کوتاه زنانه - مدل کوتاهی مو باب

مدل موی کوتاه زنانه - مدل کوتاهی مو باب

 

مدل موی کوتاه زنانه -جلو بلند پشت کوتاه

مدل موی کوتاه زنانه -جلو بلند پشت کوتاه

 

مدل موی کوتاه زنانه -مدل کوتاهی مو مجلسی

مدل موی کوتاه زنانه  -مدل کوتاهی مو مجلسی

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2024

استایل شما، چهره و حتی مد خاصی که دنبال می کنید؛ در آرایش و مدل موهای شما تاثیرگذار است، مدل موی کوتاه دخترانه 2024، انواع مختلفی از مدل موهای مختلف را برای افراد خاص در نظر دارد. مدل موی باب از معروف ترین و پر تنوع ترین مدل مو در سال 2024 به شمار می آید.

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی اسپرت دور خالی

مدل موی کوتاه زنانه -مدل موی اسپرت دور خالی

 

مدل موی کوتاه دخترانه 2024-مدل کوتاهی مو برای موی صاف

مدل موی کوتاه دخترانه -مدل کوتاهی مو برای موی صاف

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه تیفوسی

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه تیفوسی

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه فانتزی

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه فانتزی

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه قارچی پایه دار

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه قارچی پایه دار

 

مدل موی کوتاه دخترانه - مدل موی کوتاه لایه ای یا تکه تکه

مدل موی کوتاه لایه ای یا تکه تکه

 

مدل کوتاهی موی بلند

مدل کوتاهی موی بلند، بر اساس پرپشت و کم پشت بودن مو همین طور اندازه و رنگ مو و صاف و فر بودن آن می‌تواند؛ متفاوت باشد. استفاده از تکنیک های کوتاهی مو جدید و همین طور کوتاهی قسمتی از مو؛ دربیشتر مدل کوتاهی موی بلند، تنها با تغییر مدل در کوتاهی قسمتی از مو می‌توان یک مدل جدید ایجاد نمود. این تکنیک در مدل کوتاهی مو مد امسال هم به کار برده شده است.

 

مدل موی کوتاهی موی بلند

 

اسامی مدل موی کوتاه زنانه

مدل‌های مختلف موی کوتاه زنانه بر اساس تیپ انتخابی مو و همین طور حالتی که قرار است؛ به شکل ظاهری مو و چهره شما بدهد، نام گذاری شده است. به عنوان مثال مدل کوتاهی مو مد امسال، نام های متفاوتی دارد و در ژورنال های مختلف مدل مو قابل مشاهده هستند. بعضی از این نام های انتخابی برای مدل کوتاهی مو بر اساس کاری که روی مو انجام می‌گیرد است، در واقع نام مدل مو پیش زمینه ای از تصویری که به موهایتان می دهد، را ایجاد می کند.

 

اسامی مدل موی کوتاه زنانه

 

انواع مدل مو كوتاه

همان طور که در اصل مطلب اشاره شد؛ میتوان انواع مدل مو کوتاه را برای ارائه به افراد در نظر گرفت، مدل کوتاهی مد امسال بر اساس این انواع مد موی کوتاه و ترکیبی از این مدل‌ها بر اساس سلایق و تمایل افراد به مد و زیبایی است.

 

انواع مدل مو کوتاه


 

در این متن سعی داشتیم، انواع مدل کوتاهی مو را براساس مدل کوتاهی مد امسال و سال های قبل و همین طور با در نظر گرفتن فاکتورهای مد و زیبایی، متناسب با استایل و چهره‌های مختلف بررسی و معرفی نماییم. انتخاب مدل کوتاهی مو مناسب بر اساس چهره و حالت صورت شما و همین طور اندازه مو می تواند متفاوت بوده، امیدواریم با در نظر گرفتن نکات مهم بیان شده در این مطلب مدلی مناسب را برای خود در نظر بگیرید. در صورت تمایل به درخواست کوتاهی مو، می‌توانید به «کوتاهی مو» خدمت از ما مراجعه کنید. 

4.5 امتیاز از 1644 رای


کوتاهی مو
برای سرویس کوتاهی مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین