مدل مو برای صورت کشیده و لاغر

ثبت درخواست " کوتاهی مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل مو برای صورت کشیده و لاغر

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر می­‌تواند به سادگی لاغر بودن چهره شما را از اطرافیانتان مخفی کند. برای انتخاب مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، شما باید کاملا اجزای صورت خود را بشناسید تا مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020، و حتی شینیون مو برای صورت کشیده ویژگی­‌های مثبت چهره‌­تان را برجسته کند. اگر شما هم به دنبال ظاهری تازه و مدل مو برای صورت کشیده و لاغر در سال جدید هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020

بهترین مدل مو برای صورت کشیده و لاغر مدل­‌های موی کوتاه هستند. مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020 موهای شما را حجیم‌­تر نشان می‌­دهد که همین موجب می­‌شود لاغری و کشیده بودن چهره شما کمتر به چشم بیاید. آرایشگران برای مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، معمولا مدل­‌های کوتاهی را انتخاب می‌کنند که از قسمت گوش یا چانه کمی پایین‌تر باشد. در هر دو حالت مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، از کشیدگی صورت کاسته می‌شود. موهای حلقه حلقه و کولی شکل نیز یکی دیگر از گزینه‌­های زیبای مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020 است.

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020

 

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر (بلند)

هرچند بسیاری بهترین مدل مو برای صورت کشیده و لاغر را مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020 می­‌دانند، اما برخی از افراد راضی به کوتاه کردن موهایشان تا این حد نمی‌­شوند. اگر با موهای بلند به دنبال مدل مو برای صورت کشیده و لاغر هستید، نکته مهمی که نباید آن را فراموش کنید لخت نبودن مو است. این مدل موها کشیدگی صورت را پررنگ کرده و گاهی حتی شما را بی­‌حال نشان می‌­دهد.

 

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر

 

رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر

پس از پیدا کردن رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر، شاید از خود بپرسید انتخاب رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر به چه فاکتورهایی بستگی دارد. رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر تقریبا اصلا اهمیت مدل مو برای صورت کشیده و لاغر را برای کمرنگ کردن لاغر بودن چهره ندارد. برای تعیین رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر بهتر است به مواردی مانند رنگ پوست و رنگ چشم توجه کنید.

 

شینیون مو برای صورت کشیده

حالا که در مورد مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020، رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر و... صحبت کردیم، سراغ شینیون مو برای صورت کشیده می‌رویم. برای شینیون مو برای صورت کشیده موهایتان را بالای سرتان جمع نکنید تا کشیدگی چهره‌­تان به چشم نیاید. همچنین، شما می‌توانید در شینیون مو برای صورت کشیده، موهای جلو سرتان را به صورت چتری رو صورت­تان بریزید تا کشیدگی چهره­‌تان پنهان شود. مدل­‌های فر گزینه­‌های فوق­‌العاده­ای برای شینیون مو برای صورت کشیده هستند؛ زیرا صورت را پرتر نشان می­‌دهند.

 

مدل مو برای صورت مستطیلی زنانه

اگر در میان گزینه‌های مدل مو برای صورت کشیده و لاغر به دنبال مدل مو برای صورت مستطیلی زنانه هستید، بهتر است مدل­‌هایی را انتخاب کنید که صورت شما را کوتاه‌­تر و پرتر نشان دهد. در مدل مو برای صورت مستطیلی زنانه، اکثرا پیشنهاد می­‌کنند موهایتان را همیشه کوتاه نگه دارید. نکته مهم در مدل مو برای صورت مستطیلی زنانه این است که بلندی موهایتان نباید هم سطح چانه باشد، زیرا کشیدگی صورت شما را پررنگ‌­تر خواهد کرد.

 

رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر

 

بهترین مدل مو برای پیشانی بلند زنانه

بهترین مدل مو برای صورت کشیده و لاغر که بهترین مدل مو برای پیشانی بلند زنانه نیز باشد، مدل موی چتری‌­دار است. اگر شما هم چنین تیپ صورتی دارید و به دنبال بهترین مدل مو برای پیشانی بلند زنانه هستید، موهای جلویی شما باید چتری باشد تا روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه­‌تر نشان دهد . قد موهای چتری برای بهترین مدل مو برای پیشانی بلند زنانه باید بین مژه‌ها و ابروها باشد تا صورت پرتر و پهن‌تر به نظر برسد.

 

مدل موی چتری مناسب صورت کشیده

درست است که مدل موی چتری مناسب صورت کشیده می­‌تواند بهترین مدل مو برای پیشانی بلند زنانه باشد؛ اما چتری­‌ها خود نیز مدل­‌های متفاوتی دارند. مدل موی چتری مناسب صورت کشیده موی چتری تاب خورده است. این مدل موی چتری مناسب صورت کشیده باعث پنهان شدن پیشانی شما شده، و گوشه‌های آن نیز باعث بازتر نشان دادن صورتتان خواهد شد. برای مدل موی چتری مناسب صورت کشیده، از آرایشگرتان بخواهید که چتری‌های شما را از مرکز پیشانی تا ابروهایتان و گوشه‌های آن را تا روی گونه‌هایتان کوتاه کند.

 

مدل موی دم اسبی برای صورت کشیده

در ادامه بررسی مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، به مدل موی دم اسبی برای صورت کشیده م‌ی­رسیم. مدل موی دم اسبی برای صورت کشیده معمولا یک مدل موی پیشنهاد شده برای چهره­های لاغر نیست. مدل مو برای صورت کشیده و لاغر به دنبال گرد نشان دادن صورت است، اما مدل موی دم اسبی برای صورت کشیده کشیدگی صورت را بیشتر می‌­کند. اگر نمی­‌توانید از علاقه‌تان به مدل موی دم اسبی برای صورت کشیده دست بکشید، استفاده از چتری و مدل موی چتری مناسب صورت کشیده را فراموش نکنید.

 

شینیون مو برای صورت کشیده

 

چه مدل مویی صورت را لاغر نشان می‌دهد؟

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر اعم از شینیون مو برای صورت کشیده، مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020 و... را بررسی کردیم. اما چه مدل مویی صورت را لاغر نشان می‌دهد؟

  1. مدل لایه ای: لایه‌های بلند عمودی می‌تواند شکل صورت را کشیده‌­تر نشان دهد؛ البته لایه‌ها نباید زیاد کوتاه یا پهن باشد. حلقه‌های مو هنگام کوتاه کردن مدل لایه‌ای می‌تواند میزان قابل توجهی از مو را کوتاه کند، بنابراین مراقب طول آن باشید. در حالت ایده‌آل، موها باید بین گوش و بالای شانه قرار بگیرد.
  2. تقسیم‌بندی یک طرفه مو: تقسیم‌بندی مو در یک سمت صورت نیز کمک می‌کند تا تقارن صورت گرد را کمی ملایم‌تر کنید. مدل یک طرفه عمیق یک روش شیک برای بالا بردن یا پایین آوردن موهاست و صورت را بلندتر و کشیده‌­تر نشان می‌دهد.
  3. مدل موی جمع در بالای سر: یک شینیون که در آنها مو در بالای صورت جمع شده (همان‌طور که در قسمت شینیون مو برای صورت کشیده اشاره کردیم)، صورت را لاغرتر نشان خواهد داد. یک مدل موی کاملا جمع عمودی می‌تواند به صورت طول بیشتری داده و توجه را بیشتر از صورت به سمت بالا جلب کند.

4.5 امتیاز از 1453 رای


کوتاهی مو
برای سرویس کوتاهی مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین