مدل کوتاهی موی فر

ثبت درخواست " کوتاهی مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل کوتاهی موی فر

انواع مدل موی فر 2020

موی فر، مخصوصا در حالت طبیعی خود، یکی از جذاب‌ترین مدل‌های مو است. با انتخاب یک مدل کوتاهی موی فر می‌توان زیبایی این مدل موها را دو چندان کرد. مدل موی فر کوتاه زنانه مجلسی، مدل كوتاهی برای موهای مجعد و فر، مدل کوتاهی موهای وز، مدل کوتاهی موی فر بچه گانه، مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار و... همه از انواع مدل کوتاهی موی فر هستند که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

مدل موی فر کوتاه زنانه مجلسی

چه موهایتان به صورت طبیعی فر باشد و چه قصد فر کردن موهایتان را داشته باشید، مدل موی کوتاه فر زنانه مجلسی در میان انواع مدل کوتاهی موی فر انتخاب مناسبی برای شما می‌تواند باشد. انتخاب مدل‌هایی مثل مدل موی باب یا کوتاهی‌ با سبک خاص که در پریشانی موهای فر مدل اصلی دیده نشده برای این سبک مو انتخاب ریسک پذیری است. 

 

فر موی کوتاه مجلسی

 

برای مدل موی فر کوتاه زنانه مجلسی، کافی است به کمک محصولاتی مانند چسب مو، ژل مو، موس و... حالت موی فر خود را حفظ کنید و اگر موهایتان صاف است، با کمک اتو یا بیگودی مدل موی فر کوتاه زنانه مجلسی را آماده کنید. مدل موی فر کوتاه زنانه مجلسی هم در خالت باز و هم درحالت نیمه بسته استایل شما را چند پله بالاتر از بقیه قرار خواهد داد.

 

عکس انواع مدل موی فر کوتاه

در ادامه عکس چند مول موی فر کوتاه را می‌توانید ببینید.

 

مدل موی فر کوتاه زنانه و مدل موی فر کوتاه

 

مدل موی فر کوتاه

 

موی کوتاه فر

 

مدل موی فر کوتاه بلوند

 

مدل كوتاهی برای موهای مجعد و فر

اگر موهای شما مجعد بوده و فر بزرگتری دارد، دست شما برای انتخاب مدل كوتاهی مو برای موهای مجعد و فر در میان انواع مدل کوتاهی موی فر و همچنین مدل موی فر 2019 بازتر خواهد بود. چرا که مدل كوتاهی مو برای موهای مجعد و فر در پیچ و تاب‌های ریز و پرتعداد مو گم نخواهد شد. مدل كوتاهی مو برای موهای مجعد و فر هم برای مجالس رسمی مناسب است و هم برای دورهمی‌های خودمانی؛ و این از مدل متعادل (نه خیلی ساده و نه خیلی شلوغ) بودن این مدل کوتاهی موی فر ناشی می‌شود.

 

مدل کوتاهی موی فر زنانه

 

مدل كوتاهی برای موهای مجعد و فر

 

مدل کوتاهی موهای وز

سرزندگی و شیطنت مدل کوتاهی موهای وز جذابیت و زیبایی این مدل مو را به شدت در نگاه‌ها بالا می‌برد. حتی اگر موهایتان به صورت طبیعی فر نیست، با استفاده از سری باریک بابلیس می‌توانید هر از گاهی از داشتن مدل کوتاهی موهای وز لذت ببرید. مدل کوتاهی موهای وز در میان انواع مدل کوتاهی موی فر برای دختران و خانم‌های جوان انتخاب بسیار مناسبی است.

 

مدل کوتاهی موهای وز

 

مدل کوتاهی برای موهای مجعد و سیم تلفنی

 

مدل کوتاهی برای موهای وز

 

مدل مو برای موهای فر و وز

گاهی یک مدل کوتاهی موی فر را می‌توان به عنوان یک مدل مو برای موهای فر و وز به‌کار برد و تغییری اساسی در چهره ایجاد کرد. مدل مو برای موهای فر و وز نیز ار آن مدل‌هایی است که فرد را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد.

 

مدل مو برای موهای فر و وز

 

مدل کوتاهی موی فر بچه گانه

واقعا چه کسی می‌تواند شیرین بودن یک دختر یا پسر کوچک با مدل کوتاهی موی فر بچه گانه را انکار کند؟ همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم، مدل کوتاهی موی فر (از جمله مدل کوتاهی موی فر بچه گانه) برای افرادی با سن کمتر بسیار مناسب است. در تصویر زیر چند مدل کوتاهی موی فر بچه گانه را می‌بینید. مدل کوتاهی موی فر بچه گانه هم برای دختربچه‌ها و هم پسربچه‌ها فوق العاده است و نمک آنها را به راحتی چند برابر می‌کند.

 

مدل کوتاهی موی فر بچه گانه

 

مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار

مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار یکی از مدل‌های پرطرفدار انواع مدل کوتاهی موی فر هم میان افراد با موهای حالت دار و هم افراد با موهای صاف است. مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار حالت آراسته و موقرتری نسبت به سایر مدل‌ها (برای مثال مدل کوتاهی موهای وز و مدل مو برای موهای فر و وز) دارد.

 

مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار

 

مدل موی فر کوتاه مردانه

جذابیت مدل موی فر کوتاه مردانه نیز در میان انواع مدل موی فر 2019 چیزی از سایر مدل‌ها کم ندارد. مدل موی فر کوتاه مردانه انتخاب مناسبی برای آقایان تقریبا به هم نوع مو است. جالب است بدانید که مدل موی فر کوتاه مردانه هنگام یادگیری و آموزش کوتاهی موهای فر نیز بسیار محبوب است.

 

مدل موی فر کوتاه مردانه

مدل موی فر کوتاه مردانه

4.5 امتیاز از 1633 رای


کوتاهی مو
برای سرویس کوتاهی مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین