مدل موی باب (Bob) چیست؟

ثبت درخواست "کوتاهی مو بانوان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل موی باب (Bob) چیست؟

مدل موی باب (پرطرفدارترین مدل کوتاهی مو زنانه) یا برش بلانت، یک نمونه‌ی جذاب ساده از مدل مو است که برای تمام سنین مناسب است. مدل موی باب مارلی بیشتر برای موهای کوتاه و صاف استفاده می‌شود اما ممکن است افرادی که موهای بلند و مجعد دارند نیز این مدل مو را انتخاب کنند، زیرا مدل موی باب جذابیت ظاهر شخص را چندین برابر می‌کند و باعث زیبایی هرچه بیشتر چهره می‌شود.

قبل از کوتاه کردن مو باید به نکاتی مانند: فرم صورت، سن، فصل، جنس و ... توجه داشته باشید. خوشبختانه مدل موی باب انواع متفاوتی دارد که بسته به فرم صورت و سن و فصل و جنس مو انتخاب می‌شود. کسانی که فرم صورتشان به شکل بیضی، و گونه‌های صاف است، با خیال راحت می‌توانند مدل موی باب کوتاه یا مدل موی باب بلند را انتخاب کنند. بنابراین مدل باب را می‌توان یک مدل موی کوتاه برای صورت کشیده معرفی نمود. 

با ما همراه باشید تا در این مطلب شما را با انواع مدل موی باب آشنا کنیم.

 

 

فهرست مطالب مدل موی باب

 

مدل موی باب چیست؟ انواع مدل موی باب

 

مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه دارای انواع متفاوت، متنوع و شیکی است که می‌توان برای داشتن استایلی جدید از آن استفاده کرد. این مدل مو برای فصول گرم سال خصوصا برای افرادی که زمان طولانی‌ای را در بیرون از خانه‌اند مناسب است. در بین انواع مدل موی کوتاه، مدل موی باب از همه خاص و جذاب‌تر است.

 

مدل موی باب مارلی | انواع مدل موی باب

 

اسامی مدل موی کوتاه زنانه

اگر پیشانی بلندی دارید و صورتتان کشیده است، بهتر است مدل موی کوتاه را امتحان کنید. مدل موی کوتاه حتی برای کسانی که موهای کم حجمی دارند، گزینه بسیار مناسبی برای پر پشت نشان دادن موهایشان است. این مدل کوتاهی مو انواع متفاوتی دارد که در ادامه به معرفی اسامی مدل موی کوتاه زنانه می‌پردازیم.

 

مدل موی bob | مدل موی باب نامتقارن

 

آموزش مدل موی باب بلند

  1. موهای خود را مرطوب کرده و آن را به هفت بخش تقسیم کنید: سمت راست، سمت چپ، فرق سر راست، فرق سر چپ، پشت گردن راست، پشت گردن چپ.
  • بخش‌های مختلف را به کمک کلیپس در جای خود ثابت نگه دارید.
  1. برای کوتاهی جلوی مو، موهایتان را اطراف صورت بریزید (روی هر دو گوش)، مو را به آرامی بین دو انگشت خود بگیرید و سپس به اندازه‌ای که تمایل دارید آنان را کوتاه کنید.
  • برای اطمینان از مساوی شدن هر دو طرف می‌توانید از خط کش استفاده کنید.
  1. برای کوتاهی موهای پشت گردن، موهای خودر در سر تا سر پشت گردن را به طول و اندازه‌ای که می‌خواهید کوتاه کنید. برای شروع 2.5 سانتی متر از موهای پشت گردن را کوتاه کنید و سپس از آن به عنوان نوعی راهنما برای برش قسمت‌های دیگر پشت مو استفاده و به طرف جلو حرکت کنید.
  • توجه داشته باشید که جلو وعقب و طول موها باید یکسان باشد و یک خط صاف از عقب به جلو داشته باشید.
  1. از پایین ترین مو به سمت بالا حرکت کرده، هر لایه از مو را به تناسب لایه زیرینش با دقت کاهش دهید.
  2. موهای اضاف پشت گردن را با استفاده از ماشین مو زنی کوتاه کرده و بزنید.
  3. در نهایت موهایتان را خشک کنید و از نظر یکنواختی موها را بررسی کنید. 

 

مدل کوتاهی باب فانتزی

 

مدل موی باب کوتاه

مدل موی باب کوتاه در طول دهه های مختلف طرفداران بسیاری داشته است. با ترکیب رنگ‌های فانتزی و خیره کننده مدل موی باب کوتاه می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی که به دنبال امتحان کردن مدل های جدید هستند جذاب باشد.بتب را نمی‌توان بعنوان پیشنهاد مناسب برای مدل موی کوتاه برای صورت گرد معرفی کرد. 

 

مدل موی باب بلانت | مدل موی باب

 

مدل موی باب کوتاه زاویه دار

این مدل موی باب کوتاه و جالب برای افزایش حجم مو در یک سمت برش‌های کوتاه و بلند ایجاد می‌کند. در این مدل موی باب لایه‌های پف‌دار پشت مو و لایه‌های خرد و زاویه‌دار جلوی مو ظاهری مدرن و جذاب ایجاد می‌کنند. این مدل مو را می‌توان به شکل‌های متفاوتی حالت داد تا ظاهر خوشایندی داشته باشد. لایه‌ها را می‌توانید گرد، زاویه دار و یا تیز کوتاه کنید. مدل موی باب کوتاه می‌تواند نامرتب و پریشان یا مرتب و صاف آرایش شود.

 

مدل موی کوتاه | مدل موی لایه ای متوسط

 

مدل موی باب بلانت یک‌طرفه

مدل موی باب یک‌طرفه، یک مدل موی راحت و بی نقص است. مدل موی باب امروزه در بین جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این مدل موی باب برای مراسم رسمی و راحت بسیار مناسب است و می‌توان با فر کردن یا صاف کردن مو این مدل مو را متنوع کنید.

 

اموزش مدل موی باب بلند

 

مدل موی باب پیکسی بلند برای موهای کم حجم

اگر از نزدیک به این مدل مو نگاه کنید به دلیل وجود لایه‌های زیاد، این مدل موی باب را سه بعدی می‌بینید. این مدل مو به دلیل انعطاف پذیری بیشتر اندازه مو به یکی از مدل‌های محبوب تابستان تبدیل شده.

 

اسامی مدل موی کوتاه زنانه

 

مدل موی باب با رنگ بلوند

اگر موهای بلوندی دارید و می‌خواهید برای تابستان موهای خود را کوتاه کنید، مدل موی باب انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. نگهداری از این مدل مو آسان است و به راحتی می‌توان آن را حالت داد.

 

مدل موی باب لیر | انواع مدل موی باب

 

مدل موی باب مواج و لایه‌دار

موی مواج و لایه‌دار جادویی دارد که هیچکس نمی‌تواند آن را ندیده بگیرد.این مدل موی باب حجم مو را بیشتر نشان می‌دهد و در هر لایه از مو زیبایی چهره را بیشتر می‌کند چه موهایتان ضعیف و کم حجم باشد چه پریشان و حجیم.

 

مدل موی باب با چتری

 

مدل موی باب نامتقارن

مدل موی باب نامتقارن بر روی هر نوع و رنگی از مو عالی به نظر می‌رسد. این مدل موی باب برای تمام سنین مناسب است و زیبایی را چند برابر می‌کند.

 

مدل موی باب کوتاه

 

مدل کوتاهی باب فانتزی

این مدل موی باب، در بین جوانان بسیار پرطرفدار است. با رنگ موهای فانتزی می‌توان زیبایی موهای باب را چندین برابر کرد.

 

مدل موی کوتاه برای صورت گرد | انواع مدل موی باب

 

مدل موی باب لیر

کوتاه کردن مو به روش لیر، به معنی کوتاهی لایه به لایه است. در این مدل موی باب، موها به صورت لایه‌های کوتاه و بلند، کوتاه می‌شوند. یکی از دلایل محبوبیت این مدل موی باب این است که شما می‌توانید قد موهای خود را به هر اندازه که می‌خواهید کوتاه کنید.

 

مدل موی کوتاه برای صورت کشیده | مدل موی باب

 

مدل موی باب با چتری

کوتاهی مو به روش چتری انواع متفاوتی دارد که مدل موی باب چتری، از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

 

کوتاهی مو بانوان
برای سرویس کوتاهی مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading