انواع مدل موی کوپ

ثبت درخواست "کوتاهی مو بانوان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع مدل موی کوپ

مدل موی کوپ نوعی از مدل موی کوتاه زنانه است که استایل خانم‌ها را جذاب می‌کند اما باید توجه داشت که مدل موی کوپ برای همه صورت‌ها مناسب نیست و ممکن است این مدل مو به صورت شما نیایید. مدل موی کوپ از زیباترین و پرطرفدارترین مدل موی کوتاه زنانه است. باید دقت کرد زمانی که این مدل را انتخاب کردیم به زاویه بندی حتما دقت کنیم. مدل موی کوپ هم بلند دارد و هم کوتاه و بهتر است انتخاب آن را به عهده آرایشگر خود بگذارید تا با شناخت فرم صورت شما این کار را انجام دهد.

 

مدل موی کپ

 


آموزش کوتاهی مدل موی کوپ

  • اولین قدم برای کوتاهی موی کپ مرتب کردن مو است؛ به طوری که گره در مو وجود نداشته باشد و کاملا یک‌دست باشد.
  • خیس کردن مو قدم بعدی است؛ این کار در کوتاهی مو مشترک است.
  • بعد از خیس کردن و صاف کردن مجدد مو باید آن را به دو تیکه مساوی از وسط تقسیم کرد.
  • کار کوتاهی را با زاویه 0 درجه با خط راهنمای پشت سر شروع میکنیم سپس در ادامه با زاویه 90 درجه کل پشت سر را کوتاه می‌کنیم.
  • بعد از کوتاهی پشت سر نوبت تاج سر است که کار کوتاهی آن را با استفاده از خط راهنمای عمودی انجام می‌دهیم.
  • مدل موی کپ در اطراف صورت تیکه‌های آن بلندتر است و کار کوتاهی قسمت‌های کناری با زاویه 45 درجه انجام می‌دهیم و دست خود را به سمت عقب می‌بریم.
  • موهای وسط را نیز با همان زاویه 45 درجه کوتاه ‌می‌کنیم تا بیش از حد کوتاه نشود. 
  • در آخر نوبت کوتاه کردن چتری‌ها و چک کردن نهایی مو است.

 

مدل موی کوپ گرد

مدل موی کوپ گرد

ماسامی مدل موی زنانه

 

مدل موی کوپ بلند زنانه

مدل موی کوپ بلند نوعی از مدل موی کپ است که که قسمت‌های کناری و بالایی آن بلندر گرفته می‌شود و برای کسانی که گردن بلندتری دارند مناسب‌تر است؛ بنابراین با مشورت با آرایشگر خود می‌توانید بفهمید که این مدل مو به شما می‎آیید یا خیر!

مدل موی کوپ بلند زنانه

مدل موی کوپ بلند زنانه

 

 

انواع مدل مو كوتاه؛اسامی مدل موی کوتاه زنانه

مدل موی کوپ از انواع مدل کوتاهی مو است که از قدیم تا به امروز مورد استقبال بوده است. از دیگر مدل‌های کوتاهی مو می‌توان به مدل موی کرنلی،مدل موی باب، مدل موی کروکات، مدل موی پیکسی، مدل موی پیکسی و ... نام برد که این روزها بسیار در بین زنان محبوب می‌باشد.

انواع مدل مو کوتاه

انواع مدل موی کوتاه

 

مدل موی کوپ مردانه

مدل موی کوپ نه تنها در بین زنان محبوب است بلکه در بین در بین آقایان نیز مدلی بسیار پر طرفدار است و بیشتر مدل موی کوپ کوتاه مورد پسند آقایان است، این روزها این مدل مو با تغییراتی از شکل قدیمی آن درآمده و به مدل موی کپ ژرنالی تبدیل شده است.

 

مدل موی کوپ مردانه

مدل موی کوپ مردانه

مدل موی کوپ مردانه

 

مدل کوتاهی مو 2019؛ مدل کوتاهی مو 2020

اگر علاقه‌مند به کوتاهی مو هستید و مشتاق به یادگیری آموزش کوتاهی مو مدل کوپ هستید می‌توانید یا به آموزشگاه‌ها مراجعه کنید یا از ویدیوهای آموزشی استفاده کنید. برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه‌ای باید تمام کوپ‌های ژورنالی را به خوبی بلد باشید و مرتبا با شرکت در دوره‌های کوتاهی موی زنانه اطلاعات خود را به روز نگه دارید؛ زیرا مدل کوتاهی مو 2019 با مدل کوتاهی مو  2020 یکسان نخواهد بود. آموزش کوتاهی کوپ فانتزی به شما کمک خواهد کرد تا نیاز مشتریان خود را پاسخ بگویید و مشتریان جدیدی را جذب کنید.

مدل کوتاهی مو 2019

مدل کوتاهی مو 2019

مدل کوتاهی مو 2020

مدل کوتاهی مو 2018


سخن آخر

در بالا مطالبی راجع به مدل موی کپ و انواع مدل موی کوپ به شما آموزش داده شد. شما می‌توانید جدیدترین مدل کوتاهی مو را در اینترنت جستجو کرده و عکس‌ آن را به آرایشگر خود نشان دهید تا به همان شکل موهای شما را کوتاه کند. . اگر شما علاقه‌مند به کوتاه کردن موی خود به مدل موی کوپ یا مدل‌های دیگر هستید می‌توانید در خدمت از ما از خدمات کوتاهی مو توسط آرایشگرهای حرفه ای بهره‌مند شوید و با خیال آسوده کوتاهی موی خود را به متخصصین حرفه‌ای ما بسپارید.
 

کوتاهی مو بانوان
برای سرویس کوتاهی مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading