تعمیر یخچال اسنوا (SNOWA)

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال اسنوا (SNOWA)

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا (Snowa) تا به حال اینقدر به شما نزدیک نبوده است. ثبت درخواست رایگان و پاسخ به چندسوال کوتاه تنها کاریست که باید برای دسترسی به بهترین مراکز و تکنسین‌های تعمیرات یخچال اسنوا، امکان استعلام هزینه از آنها، بررسی سوابق و تجربه مشتریان قبلی‌شان انجام دهید.

مایل‌اید اطلاعات بیشتری درباره خدمات پس از فروش این برند کسب کنید؟ درباره هزینه تعمیر یخچال اسنوا و روند ارائه خدمات سوالی دارید؟ شاید هم قصد دارید درباره عیب‌یابی و سرویس یخچال اسنوا بیشتر بدانید؟ در ادامه همه این موارد را بررسی کرده‌ایم.

 

چه زمان با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا تماس بگیرید؟

اگر دستگاه شما ...

 • به اندازه کافی سرد نیست
 • بیش از اندازه سرد است
 • برفک می‌زند
 • روشن نمی‌شود
 • مدام خاموش و روشن می‌شود
 • صداهای بلند و ناهنجاری تولید می‌کند
 • نشتی دارد
 • یکسره کار می‌کند
 • اتومات نمی‌شود
 • آبسردکن یا یخسار آن کار نمی‌کند
 • بدنه‌اش برق دارد

سریعا باید با یک نمایندگی مجاز یا تعمیرکار یخچال اسنوا ارتباط بگیرید و درخواست تعمیرات یخچال را با تعمیرکار ماهر مطرح کنید.

 

تعمیرات یخچال اسنوا

 

چطور از طریق «خدمت از ما» با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا ارتباط بگیرم؟

اگر به دلیل سرمای ناکافی یا سرمای بیش از حد، روشن نشدن دستگاه، نشت آب، صداهای ناهنجار، برفک بیش از حد یا ... قصد ارتباط با متخصص‌های این برند را دارید، کافیست همینجا روی دکمه «ثبت سفارش تعمیر یخچال» بزنید، یا از طریق اپلیکیشن ما اقدام کنید.

برای ثبت سفارش خدمات یخچال اسنوا (از نصب و راه‌اندازی تا سرویس و تعمیر)، چند مرحله کوتاه را باید طی کنید. این خدمات در بیش از 40 شهر کشور ارائه می‌شود، پس ابتدا باید شهر سکونت‌تان را انتخاب کنید. پس از آن ...

 1. باید عیب و مدل دستگاه را مشخص کنید. اگر بخواهید، می‌توانید توضیحات دقیق‌تر را از طریق آپلود تصویر یا فایل صوتی در اختیار تعمیرکارها بگذارید.
 2. تاریخ و زمان اعزام تعمیرکار یخچال اسنوا را انتخاب کنید. محله‌تان را هم مشخص کنید تا نزدیک‌ترین نمایندگی‌ها به شما معرفی شوند.
 3. تعمیرکارها در عرض چنددقیقه درخواست شما را بررسی کرده، و حدود هزینه تعمیر یخچال فریزر اسنوا را ارسال کنند. اگر در مراحل قبل توضیحات بیشتری داده باشید، رقم اعلام‌شده دقت بالاتری خواهد داشت.
 4. پس از دریافت مبلغ‌ها و مقایسه‌شان، اگر تمایل داشته باشید می‌توانید یکی را استخدام کنید. برای تصمیم‌گیری بهتر اطلاعات دیگری مانند سوابق و مدارک متخصص‌ها، امتیازها و تجربه‌های سایر کاربران هم موجود است.

 

چرا به «خدمت از ما» اعتماد کنید؟

 • دسترسی سریع و مستقیم به برترین تعمیرکارهای سیار و نمایندگی‌ها در شهر و محله سکونت‌تان
 • رایگان بودن مراحل ثبت سفارش و استعلام قیمت از متخصص‌ها
 • امکان توضیح دقیق ایراد در قالب تصویر و فایل صوتی برای دقیق‌ترین برآورد از هزینه تعمیرات یخچال اسنوا
 • استخدام متخصص دلخواه، و تعیین زمان و مکان حضور او در محل توسط شما
 • احراز شدن هویت تعمیرکارها و امکان بررسی دقیق سوابق، مدارک، درصد رضایت مشتریان قبلی و نظرات آنها
 • پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات

 

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

برای درخواست تعمیر یخچال در تهران، تعمیر یخچال شیراز و تعمیر یخچال در مشهد کافیست یک ثبت درخواست رایگان انجام دهید.

 

مراحل ارائه خدمات یخچال اسنوا به چه صورت است؟

پس از استخدام متخصص تعمیر یخچال اسنوا از طریق مراحل بالا و حضورش در زمان و محل مشخص‌شده، او ابتدا دستگاه را عیب‌یابی می‌کند؛ نوع خرابی ایراد و اقداماتی که باید برای رفع آن انجام شود، قطعاتی که باید تهیه شود و ... را توضیح می‌دهد.

در صورت رضایت شما تعمیرات یخچال اسنوا انجام شده، و نهایتا دستگاه به صورت سالم و تست‌شده همراه با فاکتور رسمی به شما تحویل داده می‌شود.

 

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا شامل چیست؟

کلیه خدمات مربوط به نگهداری و تعمیر مانند عیب‌یابی و سرویس یخچال اسنوا، همگی در دسته خدمات پیش از فروش قرار می‌گیرند، که در صورت در اختیار داشتن برگه ضمانت‌نامه و مهلت داشتن آن، به شما ارائه می‌شود، شامل:

 • تعمیر و یا تعویض کلیه قطعات و بخش‌ها (شامل کمپرسور، برد کنترل، فن، سیستم دیفراست، سیستم تنظیم دما، سوئیچ درب، چراغ داخل یخچال، آبسردکن، یخساز و ...)
 • سرویس یخچال اسنوا برای شارژ گاز، شست‌وشو و بررسی عملکرد صحیح دستگاه و سیستم‌های آن
 • تعمیر و ترمیم درب و بدنه یخچال در صورت زنگ‌زدگی، خط و خش و سایر آسیب‌های مشابه
 • نصب مجدد یخچال در بهینه‌ترین نقطه منزل در صورت جابه‌جایی و اطمینان از تراز بودن آن
 • انجام کلیه تعمیرات تخصصی برای تمام مدل‌های ساید بای ساید، دوقلو، بالا پایین، معمولی و غیره

 

بنابراین، کافیست با شماره روی گارانتی تماس بگیرید تا همان نمایندگی برای تعمیر یخچال اسنوای شما در محل حاضر شود. اگر هم جابه‌جا شده‌اید یا به دنبال خدماتی باکیفیت‌تر از آن شعبه خاص هستید، می‌توانید در «خدمت از ما» آنها را پیدا کنید.

در هر حالت، در صورت مهلت داشتن گارانتی، معمولا اکثر خدمات مربوط به تعمیر یخچال فریزر اسنوا بدون هزینه برای شما انجام خواهد شد. اما اگر برگه گارانتی را ندارید، مهلت آن تمام شده است، یا احیانا آن ایراد خاص توسط نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا پوشش داده نمی‌شود، می‌توانید از خدمات پس از فروش آنها (با پرداخت هزینه) استفاده کنید.

 

خدمات یخچال اسنوا

 

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا را انتخاب کنیم یا تعمیرکارهای مستقل؟

تعمیر و سرویس یخچال اسنوا به دست متخصصان آموزش‌دیده این مراکز در سراسر کشور انتخاب محبوب‌تری است، مخصوصا به دلیل اطمینان از به کار بردنِ قطعات فابریک و آموزش تخصصی تعمیرکارها. اما نمایندگی‌های مجاز تنها گزینه متقاضیان نیستند.

افرادی که به هردلیلی مایل به دریافت خدمات از نمایندگی‌ها نیستند (مثلا ایرادی اورژانسی پیش آمده و نمایندگی تعطیل است؛ به دلیل محدودیت تعداد نمایندگی‌ها یا زمان تکنسین‌ها باید یکی-دو روزی صبر کرد؛ یا حتی به خاطر تجربه‌ای ناخوشایند در گذشته از برخورد با یک نمایندگی خاص)، می‌توانند از تعمیرکارهای سیار یا آنها که در تعمیرگاه‌های مستقل فعال‌اند، برای تعمیر یخچال اسنوا در تهران و یا شهر خود کمک بگیرند.

تعمیرکارهایی که هم مجوزهای لازم را از اتحادیه دارند، هم به قیمت‌های اعلام‌شده از طرف آنها وفادارند، هم از بهترین قطعات استفاده می‌کنند و ... تعمیرکارها و سرویسکارهای یخچال در «خدمت از ما» تا این لحظه حدود 40 شهر را پوشش می‌دهند. در هر شهر ده‌ها، صدها و بلکه هزارها تعمیرکار یخچال اسنوا روزانه در حال ارائه سرویس به مشتریان خود هستند.

بخشی از اینها را نمایندگی خدمات یخچال اسنوا، و بخشی دیگر را تعمیرکارهای سیار و مستقل (که مجوزهای لازم از اتحادیه را دارند) تشکیل می‌دهد. شما در اینجا به هر دو دسترسی دارید، و بنا به صلاح‌دیدتان می‌توانید از دانش و مهارت هرکدام بهره ببرید.

 

آیا سرویس یا تعمیر یخچال فریزر اسنوا در محل انجام می‌شود؟

بله. کلیه این خدمات در همان محلی به شما ارائه می‌شود که هنگام ثبت سفارش مشخص می‌کند، چه منزل مسکونی باشد چه محل کار.

تعمیرات یخچال اسنوا در محل هم هزینه جابه‌جایی را حذف می‌کند، هم احتمال آسیب دیدن دستگاه در حین انتقال به تعمیرگاه را منتفی می‌کند. علاوه به آن، خواه‌ناخواه سرعت تعمیرکار یا سرویس کار یخچال اسنوا بالا می‌رود، و شما هم می‌توانید بر روند کار نظارت داشته باشید.

مشکل ایجادشده و مراحل رفع آن باید خیلی خاص و ویژه باشد که لازم باشد دستگاه را به کارگاه برد. البته عملا نیازی نیست که نگران این موضوع باشید. عیب‌یابی و رفع دستگاه‌های Snowa فقط به نفع شما نیست، و برای تعمیر کار یخچال اسنوا هم راحت‌تر و به‌صرفه‌تر است.

پس اگر تکنسینی انتقال دستگاه به تعمیرگاه را تجویز کرد، می‌توان مطمئن بود که راه دیگری وجود ندارد!

 

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

 

خدمات تخصصیِ تعمیر یخچال اسنوا در تهران و ... را بشناسید

برخی از رایج‌ترین خدمات تخصصی که توسط نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا و تکنسین‌های مستقل به مشتریان ارائه می‌شوند عبارت هستند از:

 

تعویض و تعمیر کمپرسور یخچال اسنوا

اگر رله استارت خراب باشد و موتور استارت نکند، امکان تعمیر کمپرسور وجود دارد. اما اگر سیم‌پیچ هسته موتور قطع شده یا اتصالی کرده باشد (در اثر بیشتر شدن آمپر مصرفی موتور از 1.1 آمپر و اضافه بار یا اورلود شدن آن)، باید کمپرسور را تعویض کرد.

برای تعویض این قطعه، تعمیر کار یخچال اسنوا مراحل ظریفی را شامل جدا کردن موتور سوخته، جدا کردن فیلتر درایر (فیلتر رطوبت‌گیر گاز)، نصب موتور جدید، شستشوی مدار با گاز r134، وکیوم لوله‌ها و شارژ گاز را طی می‌کند. در پایان تعمیرات یخچال اسنوا هم دستگاه تست شده و تحویل داده می‌شود.

 

تعویض و تعمیر برد یخچال اسنوا

علائم خرابی برد الکترونیکی در یخچال فریزرهای Snowa اکثرا خود را به شکل چشمک‌زدن نمایشگر یا روشن نشدن آن، صدای بوق ممتد یا آلارم ، روشن نشدن دستگاه، نمایش ارورهایی مانند Fa و H1 و قطع فرمان های موتور و دیفراست نشان می‌دهد.

شاید برایتان جالب باشد که طبق گزارش مراکز ارائه‌دهنده خدمات یخچال اسنوا، این مشکلات بیشتر در یخچال‌ها و مدل‌های ساید بای ساید به وجود می‌آید.

بردهای الکترونیکیِ مدل‌های ساید بای ساید ارزش تعمیر دارند؛ که هزینه آن حدود دو سوم هزینه تعویض است. اما در مورد یخچال‌ها، بهترین گزینه برای تعمیر یخچال اسنوا همان تعویض برد است.

 

شارژ گاز یخچال اسنوا در محل

شارژ گاز یخچال اسنوا یکی دیگر از خدماتی است که هم به ابزارهای خاصی احتیاج دارد، هم پر از ریزه‌کاری است. برای شارژ گاز، سرویس کار یخچال اسنوا ابتدا باید محل نشتی را پیدا کند. چون کم شدن یا خالی شدن گاز همیشه با نشتی اتفاق می‌افتد. در ادامه هم یخچال با گاز مناسب به میزان لازم شارژ می‌شود.

از جمله نکات مهمِ این فرآیند می‌توانیم به تعویض فیلتر درایر (برای جلوگیری از ورود رطوبت به سیکل یخچال) و وکیوم لوله (برای جلوگیری از سوختن موتور) اشاره کنیم.

 

تعمیر دیفراست یخچال فریزر اسنوا

خرابی این سیستم سرمای فریزر را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد لایه‌های ضخیمی از برفک می‌شود و نهایتا سرمای دستگاه را به کلی از بین می‌برد.

خرابی این سیستم می‌تواند از قطعات مختلفی ناشی شود، از جمله سنسور، المنت، ترموفیوز، درین یا حتی برد الکترونیکی. به همین خاطر حتما کار عیب‌یابی را باید به نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا سپرد.

 

تعویض و تعمیر فن یخچال اسنوا

به خرابی فن باید رسیدگی شود، پیش از آنکه خرابی آن باعث آسیب به موتور شود یا چرخه سرماسازی دستگاه را به کلی مختل کند. کاملا از کار افتادن، چرخش کند پروانه و یا شکستن آن از مهمترین ایراداتی است که در روند تعمیرات یخچال اسنوا برطرف می‌شوند.

 

تعمیر برد یخچال اسنوا در تهران

 

سرویس یخچال اسنوا چطور به کاهش خرابی‌ها کمک می‌کند؟

از هر نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا که بپرسید، به شما خواهد گفت که بیشتر مشتریان متقاضی تعمیر دستگاه‌شان هستند، و کسانی که سرویس را انجام می‌دهند کمتر هستند. اما با وجود نقش مهم اینکار در طول عمر دستگاه و جلوگیری از خرابی‌های اساسی، دلیل استفاده کمتر افراد از این خدمات چیست؟

شاید بتوانیم دلیل اصلی را عدم آشنایی با مراحل سرویس یخچال اسنوا و نحوه کمک آن به دستگاه دانست. کاربران عادی کارکرد دقیق قطعات را نمی‌دانند، و حتی شاید نتوانند نشانه‌های خرابی‌شان را تشخیص دهد.

یخچال فریزرها ناگهان خراب نمی‌شوند. ایرادات به دلیل فرسودگی، کثیفی قطعات و ... به مرور خود را نشان می‌دهند. و چون تمام قطعات با یکدیگر در ارتباط هستند، خرابی یک قطعه به قطعات و بخش‌های دیگر هم سرایت خواهد کرد.

اما به دلیلی که گفتیم، افراد بسیار دیر متوجه وجود مشکل می‌شوند. آنقدر که سرویس راه به جایی نمی‌برد و حتما باید به نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا رجوع کرد.

سرویس کار یخچال اسنوا عملکرد کلیه بخش‌ها را بررسی می‌کند، دستگاه را شست‌وشو می‌کند، تعمیرات و تعویض‌های لازم را انجام می‌دهند، و چنین امتیازاتی را ایجاد می‌کند:

 • کاهش هزینه‌ها (حداقل به طور غیرمستقیم)
 • جلوگیری از ایرادات اساسی و غافلگیرکننده
 • کاهش نیاز به تعمیرات یخچال اسنوا
 • افزایش طول عمر دستگاه

 

هزینه تعمیر یخچال اسنوا چقدر است؟ هزینه سرویس آن چطور؟

هزینه بیشتر عیب‌یابی‌ها و تعمیرات یخچال فریزرهای این برند حول و حوش چندصد هزار تومان می‌گردد، مگر اینکه مثلا قصد تعویض کمپرسور را داشته باشید. در این حالت، هزینه تعمیر یخچال فریزر اسنوا می‌تواند تا دو-سه میلیون تومان هم برود.

سرویس یخچال اسنوا هم معمولا نرخ مشخصی دارد که بسته به موارد پیداشده (مثلا مشخص شود قطعه‌ای خراب است و باید تعویض شود)، بیشتر خواهد شد.

برای اینکه بتوانید به‌روزترین و دقیق‌ترین برآورد را از انواع خدمات یخچال اسنوا داشته باشید، کافیست درخواست‌تان را رایگان در «خدمت از ما» با یکسری جزئیات مانند (مدل دستگاه و ایراد به وجود آمده) ثبت کنید.

بد نیست بدانید که هزینه اعلام‌شده به شما از چنین فاکتورهایی تاثیر می‌پذیرد:

 • نوع یخچال (یخچال فریزر تک، معمولی، ساید بای ساید و …) و امکاناتی که دارد
 • نوع قطعه‌ای که به تعمیر یا تعویض احتیاج دارد
 • سختی کار تعمیرکار و زمان لازم برای انجام‌اش
 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 • هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب

 

تعمیرکار یخچال اسنوا

 

روند عیب‌یابی توسط تعمیرکار یخچال اسنوا

در ادامه به طور کوتاه بررسی می‌کنیم که هر ایراد به وجود آمده در دستگاه، نشانه خرابی چه قطعه یا قطعاتی است. با مطالعه این بخش با روند عیب‌یابی و تعمیرات یخچال اسنوا به دست متخصص بیشتر آشنا خواهید شد.

 

چرا یخچال اسنوا روشن نمی‌شود؟

 • مشکلات برق ورودی (خرابی کابل، پریز، دوشاخه یا محافظ)
 • خرابی ترموستات
 • خرابی رله اورلود
 • خرابی موتور کمپرسور

 

چرا یخچال اسنوا اتومات نمی‌کند؟

تعمیر کار یخچال اسنوا برای پیدا کردن علت اتومات نکردن ابتدا به مدل آن توجه می‌کند. اگر یخچال ترموستات داشته باشد، باید موارد زیر بررسی شوند:

 • از جا در آمدن لوله بلو (از اجزای ترموستات)
 • تنظیم نبودن ترموستات
 • خرابی لاستیک درب یخچال
 • کم بودن شارژ یخچال
 • برفک گرفتن اواپراتور
 • خرابی فن
 • خرابی تایمر

و اگر یخچال صفحه نمایشگر داشته باشد، برای تعمیرات یخچال اسنوا باید احتمالات زیر را بررسی کرد:

 • خرابی برد
 • خرابی سنسور دما
 • خرابی لاستیک درب یخچال
 • کم بودن شارژ یخچال
 • برفک گرفتن اواپراتور
 • خرابی فن

 

چرا یخچال اسنوا یکسره کار می‌کند؟

 • خرابی کمپرسور
 • خرابی ترموستات
 • خرابی قطعات سیستم دیفراست
 • کم یا زیاد بودن میزان گاز یخچال
 • کم بودن فاصله کندانسور با دیوار (حداقل فاصله ایده‌آل 20 سانتی‌متر است)

 

تعمیر کار یخچال اسنوا

 

چرا یخچال اسنوا مدام از کار می‌افتد؟

اگر وقتی دستگاه را روشن می‌کنید قبل از شروع به کار صدای خاصی می‌شنوید و یخچال از کار می‌افتد، متخصص برای تعمیر یخچال اسنوا موارد زیر را بررسی خواهد کرد:

 • خرابی رله استارت
 • خرابی رله اورلود (در اثر ضعیف بودن برق ورودی)
 • نیم‌سوز شدن موتور
 • وجود گرفتگی در مسیر گردش گاز

 

چرا یخچال اسنوا برفک می‌زند؟

 • زیاد باز و بسته کردن درب یخچال یا باز گذاشتن آن برای مدت طولانی
 • نصب یخچال در نقطه‌ای گرم و مرطوب
 • خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی ترموستات

 

چرا یخچال اسنوا صدا می‌دهد؟

 • تراز نبودن دستگاه
 • خرابی و یا شل شدن پایه‌های موتور
 • خرابی و یا شکستگی فن موتور
 • خرابی خود موتور

 

چرا مواد غذایی درون یخچال یخ می‌زنند؟

سرمای بیش از حدِ یخچال اسنوا می‌تواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • خرابی ترموستات
 • خرابی سنسور دما
 • از جا در آمدن لوله بالب (از اجزای اواپراتور)

 

چرا یخچال اسنوا سرد نمی‌کند؟

سرمای کم هم مانند سرمای بیش از حد نشانه نیاز به تعمیرات یخچال اسنواست. در این حالت باید موارد زیر برریس شود:

 • تنظیم نبودن درجه ترموستات
 • وجود نشت گاز

 

تعمیرکار یخچال اسنوا

 

چرا فریزر اسنوا سرد نمی‌کند؟

 • کثیف بودن سیم‌پیچ خازن
 • خرابی سیستم کنترل دما
 • خرابی موتور فن کمپرسور
 • خرابی موتور فن اواپراتور
 • یخ زدن اواپراتور

 

چرا یخچال اسنوا نشت می‌کند؟

اگر نشتی داخل یخچال باشد و کف آن آب جمع شده باشد، برای تعمیر یخچال اسنوا باید موارد زیر را بررسی کرد:

 • وجود گرفتگی در لوله‌های تخلیه دیفراست (که پشت کشوها قرار دارند)
 • خرابی المنت

اما اگر نشتی داخل یخچال باشد، برای تعمیر یخچال اسنوا در تهران باید موارد زیر را بررسی کرد:

 • پارگی و پوسیدگی لوله آب پشت یخچال
 • پارگی و پوسیدگی لاستیک دور درب

 

چرا چراغ یخچال اسنوا روشن نمی‌شود؟

 • سوختن لامپ
 • خرابی سوکت لامپ
 • خرابی میکروسوئیچ درب

 

چرا بدنه یخچال اسنوا برق دارد؟

 • وجود اتصالی در سرپیچ لامپ درون یخچال
 • وجود اتصالی در ترموستات
 • وجود اتصالی در موتور
 • کامل نصب نشدن سیم ارت یخچال

به سرویس کار یا تعمیرکار یخچال اسنوا احتیاج دارید؟

امیدواریم حالا دید بهتری از نحوه دریافت خدمات یخچال اسنوا از طریق «خدمت از ما» و استعلام هزینه آن به دست آورده باشید. اسنوا، که در واقع سرواژه نام اصلی شرکت یعنی «ارکان ساختار نوین ایرانیان» است، از شناخته‌شده‌ترین برندهای لوازم خانگی در ایران است.

به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی «انتخاب»، این شرکت کار خود را در سال ۱۳۸۴ و با تولید اجاق گاز و کولر آبی آغاز کرد. اما حالا بیشتر با یخچال‌ها و ماشین لباسشویی‌های مدرن‌اش شناخته می‌شود. تعداد نمایندگی‌های تعمیرات یخچال اسنوا اکنون در سراسر کشور از همیشه بیشتر است، که روزانه در حال خدمات‌رسانی به متقاضیان هستند.

برای دسترسی سریع به این نمایندگی‌ها یا تعمیرکارهای سیارِ فعال در این حوزه، درخواست‌تان را در اپ یا وبسایت ما ثبت کنید. هزینه‌ها را مقایسه کنید، مدارک و سوابق را ببینید، نظرات و امتیازها را بسنجید و بهترین تعمیرکار یخچال اسنوا را استخدام کنید.

4.0 امتیاز از 867 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین