تعمیرات برد یخچال و فریزر

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیرات برد یخچال و فریزر

تعمیر برد یخچال فریزر از سری موارد مهم در تعمیرات و نگهداری این لوازم برقی پرکاربرد است ؛ در واقع تعویض و تعمیر به موقع  و تشخیص سریع  علائم خرابی برد یخچال، به افزایش طول عمر این دستگاه کمک زیادی می‌کند. به دلیل متنوع بودن مدل‌های مختلف یخچال فریزر از جمله یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر دو قلو و ... و همچنین به دلیل وجود برندهای مختلف در بازار تعمیرات این قطعه نیاز به تخصص زیادی دارد.

بازار آنلاین "خدمت از ما" دسترسی شما را به تکنسین‌های باتجربه و کاربلد در این زمینه آسان کرده است. با ثبت سفارش از طریق لینک زیر می‌توانید به بهترین تعمیرکار برد یخچال، برای تعمیر برد فریزر پارس، هیمالیا، سامسونگ، اسنوا، امرسان، جنرال الکتریک و ... متصل شوید.

وظیفه برد یخچال چیست و در کجا قرار دارد؟

برد یخچال یک قطعه مهم در این دستگاه است که از تعداد زیادی قطعات دیگر از جمله خازن، مقاومت و... می‌باشد که وظیفه کنترل بخش‌های اصلی یخچال مثل موتور، فن، سنسورها، یخساز  و... را دارد؛ بعبارتی دیگر، تمامی عملکرد‌ها در یخچال فریزر قبل از انجام به برد الکترونیکی ارسال شده و در صورت تایید دستور انجام آن از سمت این قطعه صادر می‌شود.

محل قرارگیری برد یخچال اغلب در پشت دستگاه است، اما محل دقیق آن در برندهای مختلف متفاوت است، برای دانستن محل دقیق آن کافی است به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید، اما تمامی متخصصین فعال در "خدمت از ما" با بخش‌ها و محل قرارگیری قطعات مختلف انواع یخچال ها از جمله، یخچال پارس، هیمالیا، اسنوا، سامسونگ و... آشنایی کامل دارند و به راحتی می‌توانند تعمیرات برد یخچال شما را انجام دهند.

 

تعمیر برد یخچال

 

تعمیر برد یخچال در محل

به دلیل سنگین بودن یخچال‌ها به خصوص یخچال‌های ساید بای ساید و دوقلو، انتقال دستگاه به تعمیرگاه و بررسی و عیب یابی آن کار بسیار دشواری است و با هزینه‌هایی از جمله هزینه حمل و نقل همراه است.

شما می‌توانید با ثبت درخواست خدمات تعمیر برد یخچال در محل، از این خدمات در منزل استفاده کنید، بازار آنلاین "خدمت از ما" بهترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران برد یخچال را در کمترین زمان ممکن برای انجام انواع خدمات به منزل شما می‌فرستد. برای این کار کافی است که از طریق دکمه " ثبت سفارش" به رایگان ثبت درخواست کنید و پیش از حضور متخصص از قیمت خدمات مطلع شوید.

 

چرا تعمیرات برد یخچال با متخصصین "خدمت از ما"

 • دریافت خدمات "تعمیر برد یخچال" در هر زمان از شبانه روز؛ در واقع شما با مشاهده کردن هرگونه علائم خرابی، در کنارین زمان می‌توانید به 5 متخصص ماهر متصل شوید.
 • امکان دریافت قیمت خدمات قبل از نهایی شدن ثبت سفارش
 • تسلط کامل متخصصین به تعمیر برد انواع یخچال فریزر از جمله برد یخچال پارس، هیمالیا، اسنوا، امرسان، سامسونگ و....
 • امکان مشخص کردن زمان حضور متخصص در محل، توسط خود شما.
 • تمامی خدمات مربوط به تعمیرات برد یخچال، در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.
 • امکان بررسی امتیاز، نظرات کاربران قبلی و میزان مهارت هر تعمیرکار برد یخچال، در صفحه پروفایل او.

 

تعمیرات برد یخچال

 

هزینه تعمیرات برد یخچال فریزر به چه صورت است؟

در بازار آنلاین "خدمت از ما" امکان دریافت قیمت خدمات، بر اساس میزان مشکل و خدمات مورد نیازتان، پیش از ثبت سفارش نهایی وجود دارد، در واقع شما هزینه خدمات را از هر 5 متخصص قبل از انتخاب و ثبت نهایی دریافت می‌کنید و با یکدیگر مقایسه می‌کنید. اما باید بدانید که هزینه تعمیر برد یخچال به عوامل زیر بستگی دارد:

 • مشکل برد و تعداد قطعات خراب
 • هزینه خرید و تعویض قطعات جدید
 • برند یخچال و میزان پیچیدگی برد بر اساس نوع برند.
 • مدل یخچال، اینکه برد مربوطبه یخچال ساید بای ساید است یا دو قلو و ...

لازم به ذکر است تمام قیمت‌های پیشنهادی از طرف متخصصین بر اساس نرخ اتحادیه مشخص و ارسال می‌شود، پس از مناسب بودن قیمت خدمات مطمئن باشید.

 

درخواست تعمیر برد یخچال به چه صورت است؟

برای تعمیر برد یخچال فریزر حتما به افراد متخصص مراجعه کنیدو تشخیص ایراد به وجود آمده در نحوه عملکرد برد یخچال و همین طور تعمیر درست و اوصولی آن باید زیر نظر یک فرد متخصص صورت گیرد. از سپردن یخچال فریزر خود به تکنسین‌های نابلد برای تعویض و یا تعمیر برد یخچال فریزر جدا خودداری کنید. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال کافی است مراحل زیر را طی کنید :

 1. روی دکمه " ثبت سفارش " در همین صفحه کلیک کنید.
 2. شهر خود را انتخاب و مشکل پیش آمده برای یخچالتان را مشخص کنید.
 3. بعد از مشخص کردن زمان مورد نظرتان برای حضور متخصصین چند دقیقه صبر کنید.
 4. 5 متخصص تعمیر برد یخچال، به شما پیشنهاد قیمت خود را ارسال می‌کنند.
 5. حالا با بررسی پروفایل هر متخصص و مقایسه قیمت های پیشنهادی بهترین فرد را برای تعمیر سریع برد یخچالتان انتخاب کنید.

 

تعمیر برد یخچال در محل

 

علائم خرابی برد یخچال

شاید برای شما سوال باشد که چگونه متوجه شویم مشکل از برد الکترونیکی یخچال است؟ چه علائمی نشان دهنده خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال است؟ در ادامه این محتوا تمامی علائمی که نشان از خرابی برد است را توضیح داده ایم.

 

نمایان شدن کد خطا بر روی یخچال

 این خطا در حین انجام کار و با کد مشخصی در انواع برند‌های یخچال برای نشان دادن خرابی در برد الکتریکی قابل مشاهده است. بعنوان مثال می‌توان چندین کد خطا در هنگام خرابی برد یخچال را بصورت زیر معرفی کرد:

 • کد ارور HSR در یخچال جنرال استیل نشاندهنده‌ی خرابی برد الکتریکی در این نوع یخچال است.
 • کد خطای F1 C یا 1 و یا F10 g بیانگر معیوب بودن برد یخچال سامسونگ است.
 • یخچال ال جی با کد ارور ER FR  خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال را هشدار می‌دهد.
 • یخچال ویرپول با کد خطای 08 خرابی برد الکتریکی یخچال را اعلام می‌کند.

 

یخچال روشن نمی شود.

ممکن است در هنگام روشن کردن یخچال با این مشکل مواجه شده باشید که یخچال اصلا روشن نشود. در این حالت ابتدا جریان برق ورودی به یخچال را بررسی و از سلامت سیم و پریزی اتصالی برق یخچال اطمینان حاصل کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال قوی برد یخچال خراب شده است. این تشخیص به این دلیل صورت می‌گیرد که اگر ایراد از موتور یخچال باشد حداقل تا مرحله Start پیش می‌رود.

 

علائم خرابی برد یخچال

 

یخچال به صورت خودکار روشن و خاموش می شود.

از ایرادتی که بطور مستقیم بیانگر خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال است، روشن و خاموش شدن خود به خود یخچال در حین کار است. در این حالت نیاز به تعمیر برد یخچال فریزر به دلیل امکان آسیب جدی به موتور یخچال بیش از موارد دیگر حس می‌شود.

 

علی رغم تعویض قطعه معیوب باز مشکل پا برجاست.

ممکن است پس از عیب‌یابی، متوجه خراب بودن یک قطعه در یخچال شوید، اما با وجود تعمیر قطعه خراب شده در یخچال باز با ایراد در نحوه عملکرد آن مواجه هستید، به احتمال زیاد چیپ مخصوص این قطعه که بر روی برد یخچال قرار دارد آسیب دیده است. در این حالت باید وضعیت کلی برد مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز اقدامات لازم جهت تعمیر برد یخچال انجام شود. 

 

تعمیر برد فریزر پارس سه دکمه

 

اهمیت تعمیر برد یخچال توسط متخصص

در صورتی که از خرابی برد یخچال فریزر خود اطمینان دارید، قبل از هر کاری، از دستکاری قطعات و تجهیزات یخچال خودداری کنید. از آنجایی که برد یخچال فریزر از مهم ترین قسمت‌های تشکیل دهنده این وسیله برقی پر کاربرد و ضروری است، و همچنین با آمدن مدل‌های جدید، سیستم به کار رفته در بردها پیچیده‌تر شده است، بنابراین نیاز به آگاهی و داشتن دانش لازم برای تعمیر برد یخچال است. بهتر است، حتما به متخصصین مربوطه مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که عملکرد صحیح این قطعه در سیستم یخچال فریزر به عملکرد بخش‌های مهم مثل کمپرسور، درب‌ها، راه‌اندازی یخساز و ... مرتبط است.

 

نمایندگی تعمیرات برد انواع یخچال فریزر

همانطور که گفتیم متخصصین فعال در "خدمت از ما" دانش، مهارت و تسلط کافی بر تعمیر برد انواع یخچال‌ها را دارند و دیگر نیازی نیست که شما به دنبال نمایندگی تعمیرات یک نوع برند خاص باشید، در واقع تعمیرکاران " خدمت از ما " تعمیرات برد انواع یخچال ها از جمله موارد زیر را پوشش می‌دهند:

 • تعمیر برد فریزر پارس و نمونه های ساید بای ساید آن
 • تعمیر برد یخچال و فریزر هیمالیا
 • تعمیر برد یخچال و فریزر اسنوا
 • تعمیر برد یخچال و فریزر سامسونگ
 • تعمیر برد یخچال  و فریزر جنرال الکتریک
 • تعمیر برد یخچال و فریزر امرسان 
 • و دیگر برندهای موجود در بازار ...

 

تعمیر برد یخچال اسنوا

برد‌های به کار رفته در سیستم داخلی یخچال اسنوا بسیار پیشرفته و مطابق با فناوری‌های روز دنیا طراحی شده است. این امر حساسیت تعمیر برد یخچال فریزر اسنوا را نسبت به برند‌های دیگر بیشتر کرده است. به همین دلیل اگر از یخچال اسنوا استفاده می‌کنید، برای تعمیر برد الکتریکی این نوع یخچال حتما با افراد متخصص در این زمینه در ارتباط باشید.

برای مطالعه بیشتر درباره این برند مقاله خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا و همین طور تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا نیز پیشنهاد می‌شود.

 

علائم خرابی برد یخچال فریزر - یخچال روشن نمی شود.

 

تعمیر برد یخچال سامسونگ

سامسونگ از برند‌های معروف و پر طرفدار برای انواع یخچال فریزر است. طراحی‌های جدید این نوع یخچال فریزر به دلیل اضافه شدن قابلیت‌های پیشرفته تر از حساسیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل در صورت مواجهه با خرابی و بررسی معایب یخچال سامسونگ این قطعه حتما برای تعمیر برد یخچال از نمایندگی‌ها و تعمیرکاران تخصصی برد یخچال فریزر سامسونگ راهنمایی بخواهید.

تعمیر برد یخچال هیمالیا

برای تعمیر برد یخچال هیمالیا و یا تعمیر برد فریزر هیمالیا، کافی است بانمایندگی و تعمیرگاه‌های تخصصی برد الکتیریکی انواع یخچال فریزر هیمالیا تماس بگیرید. برد الکترونیکی یخچال هیمالیا در مدل ساید بای ساید در پشت و یا بالای یخچال قرار دارد.

 

با توجه به مطالب بالا، اگر شما فردی فنی هستید و نحوه بررسی، عیب یابی و رفع مشکل برد در هر نوع یخچال را به طور کامل بلدید، کافی است با خواندن بخش علائم خرابی برد یخچال، به تعمیر آن بپردازید، در غیر این صورت به دلیل اهمیت این قطعه و وظیقه آن در یخچال، بهتر است برای تعمیر برد یخچال از یک متخصص کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 1354 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین