دکوراسیون تابستانی برای خانه شما

ثبت درخواست " دکوراسیون منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
دکوراسیون تابستانی برای خانه شما

چه نوع دکوراسیونی مناسب تابستان است؟

زمانی که قدم به تابستان می‌گذاریم و با گرمای تابستان اجیر می‌شویم. دکوراسیون منزل در سر زندگی و خنکی هوا بسیار موثر است. کارشناس دکوراسیون داخلی در این زمینه ایده‌های زیادی دارند. درباره دکوراسیون داخلی اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. اما به راستی بهترین دکوراسیون منزل چگونه است؟ آیا هر دکوراسیونی مناسب دکوراسیون منزل ایرانی است؟ دکوراسیون تلوزیون منزل چقدر در این امر موثر است؟ در این متن از دکوراسیون مطالب دکوارسیون منزل مورد بررسی قرار گرفته و به شما آموزش داده شده است. 

ایده‌های ناب برای دکوراسیون تابستانی منزل

با رسیدن فصل تابستان و روشن شدن فضای داخلی بهتر است در دکوراسیون منزل تغییراتی ایجاد کنید و از دکوراسیون تکراری زمستان رها شوید. در فصل تابستان باید اجازه دهیم که نور خورشید، کی به زندگی ما جریان پیدا کند. خانه و اتاق‌ها را روشن کنیم. در این متن از دکوراسیون شما را با تغییرات کوچکی که باعث می‌شود تفاوتی اساسی برای دکوراسیون تابستانی منزل خود ایجاد نمایید آشنا می‌کنیم.

 

تغییر دکوراسیون  گل در دکوراسیون  دکوراسیون زیبا و ارزان منزل

 

وسایل گرما را جمع کنید

یکی از راحت ترین کارها برای ایجاد تغییر و رفتن به استقبال گرما این است که هر چیز دیگری که به شما حس گرما و حرارت می‌دهد را جمع کنید مثلا به جای پتوی ضخیم و پشمی از ملحفه سبک و نازک با رنگ ملایم و روشن استفاده کنید و پوشش اتاق را کم کنید. رومیزی ضخیم، روبالشتی، کوسن‌ها را بردارید و برای زمستان بعدی نگه دارید.

 

از دکوراسیون روشن استفاده کنید

از وسایل سبک به جای وسایل سنگین استفاده کنید. برای تزئین روی تختخواب، کوسن‌ها، سطح میزها و پرده‌ها از پارچه نخی و گلدار با رنگ‌های روشن استفاده کنید. 

 

از نور خورشید باستفاده کنید

در یک جای امن از خانه یک صندلی راحتی کنار یکی از پنجره‌ها بگذارید و از نور طبیعی و دلچسب خانه در روزهای تابستانلذت ببرید. اگر یک فضای سبز مانند باغچه روبروی پنجره باشد بسیار بهتر است.

 

از گل‌های طبیعی استفاده کنید

در زمستان برای گرم کردن خانه نمی‌توان از شومینه استفاده کرد بلکه شما می‌توانید برای ایجاد فضایی تابستانی از شومینه استفاده کنید. چند تابلو با عکس‌های زیبا، چند شاخه گل و یک قالیچه به رنگ روشن در مقابل شومینه قرار دهید.

 

تزیین بالای تخت  دکوراسیون داخلی شیک و ارزان  دکور پاییزی

 

فضا خانه را سبک کنید

برای بخشیدن حس تابستانی به فضای خانه پوشش داخل منزل را سبک تر کنید و از قالیچه‌های کوچک به جای انواع بزرگ تر استفاده نمایید تا فضای بیشتری از خانه بدون پوشش باشد.

 

گیاهان آپارتمانی را فراموش نکنید

استفاده از گیاهان آپارتمانی در خانه به غیر از زیبایی بخشیدن به خانه، حس تازگی عجیبی به خانه می‌دهد و کیفیت هوای خانه را افزایش می‌دهد. بهترین فرصت برای استفاده از گیاهان و درختچه‌ها در آپارتمان تابستان و بهار است.

 

در دکوراسیون منزل از رنگ‌های روشن استفاده نمایید

اگر نمی‌توانید دوباره دیوارها را رنگ بزنید و از رنگ روشن استفاده کنید با تغییرات کوچک تر در حد تغییر پارچه و رنگ روبالشتی و مبلمان آغاز نمایید. برای بیشتر کردن نور خانه از آینه بیشتر استفاده کنید.

 

تزیین گل و گیاه در خانه  دکوراسیون پاییزی منزل

 

یک بار نوشیدنی زیبا ایجاد کنید

در یک مکان اختصاصی انواع کوکتل در یک میز بار قرار دهید.

 

تجهیزات آشپزخانه را تعویض کنید

ماگ‌ها و فنجان‌های بزرگ شیرگرم و قهوه را جمع کنیدو به جای آن‌ها لیوان شیشه‌ای بلند برای یک شربت خنک قرار دهید.

 

ورودی خانه فراموش نشود

ورودی‌ها را با یک گلدان پز از گل‌های رنگارنگ با رنگهای تابستانی مثل نارنجی تزئین کنید.

 

دراین مقاله را شما را با چند تکنیک جذاب که بتوانید به استقبال گرمای تابستان بروید آشنا نمودیم. از این پس شما می‌توانید از بین ایده‌های مطالب دکوراسیون که د رخدمت از ما منتشر شده است بهترین را برای خود انتخاب نمایید. 

4.5 امتیاز از 1640 رای


دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین