نحوه تنظیم مدل های مختلف پکیج تاچی

ثبت درخواست " سرویس و تعمیر پکیج "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه تنظیم مدل های مختلف پکیج تاچی

از آنجایی که امروزه استفاده از پکیج‌های تاچی رو به افزایش است، آشنایی با تنظیمات این محصول ضروری به نظر می‌رسد. از همین رو در این مطلب، قصد داریم درباره تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت و اکو که دو مدل پرطرفدار این پکیج‌ها هستند، اطلاعاتی را به شما کاربران عزیز ارائه دهیم. به علاوه، در مورد تنظیم پکیج تاچی برای زمستان، تنظیمات پکیج تاچی مدل اکو و همچنین پیرامون تنظیمات مخفی پکیج تاچی نیز توضیحاتی خواهیم داد. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید! 

تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت

پکیج تاچی مدل اسمارت، یکی از پرطرفدارترین انواع پکیج‌های تاجی است و توسط افراد زیادی استفاده می‌شود. اگر شما هم از این پکیج استفاده می‌کنید، باید در مورد نحوه روشن کردن پکیج تاچی مدل اسمارت اطلاعاتی کسب نمایید تا در آینده با مشکلی در این رابطه مواجه نشوید. ما در این بخش به مهم‌ترین تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت اشاره می‌کنیم تا مشکلی در استفاده از این محصول نداشته باشید.

 

تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت

 

نحوه روشن کردن پکیج تاچی مدل اسمارت

بسیاری از افراد درباره نحوه روشن کردن پکیج تاچی مدل اسمارت سوالاتی را مطرح می‌کنند. برای روشن کردن درست و اصولی این پکیج، باید مراحل زیر را دنبال کنید:   

 1. قبل از روشن کردن این مدل پکیج، باید نگاهی به صفحه آبی‌رنگ پکیج بیندازید.
 2. در قسمت چپ این صفحه نمایش، سه دکمه مشاهده خواهید کرد که فرآیند روشن کردن پکیج با استفاده از این دکمه‌ها انجام می‌شود.
 3. برای روشن کردن یا راه‌اندازی پکیج، باید دکمه آبی‌رنگ که روی آن کلمه on نوشته شده را فشار دهید.
 4. به این ترتیب، پکیج شما روشن خواهد شد و پس از آن می‌توانید سایر تنظیمات از جمله تنظیم دمای پکیج را انجام دهید.

 

رفع مشکل در تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است به علت بروز اختلال در تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت پیش بیاید، خطای ep است؛ این خطا به این معناست که پکیج با کمبود آب مواجه شده و برای برطرف کردن آن باید شیر پرکن دستگاه را باز کنید.

مشکل دیگری که خیلی از افراد آن را مطرح می‌کنند، این است که علت بالا رفتن فشار پکیج در حالت زمستانی چیست؟ یا اینکه چرا پکیج، صداهای غیرعادی تولید می‌کند؟ اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدید، بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 

تنظیمات پکیج تاچی مدل اکو

پکیج تاچی مدل اکو، نوعی از یکیج‌های دیواری است که امروزه توسط تعداد قابل توجهی از مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم جزء کسانی هستید که از این مدل پکیج استفاده می‌کنید، ممکن است با انواع مختلفی از خطاها و ارورها از سوی آن مواجه شده باشید. برای مثال، ممکن است در برخی مواقع، به دلیل اختلال در تنظیم شیر گاز پکیج تاچی و همچنین بسیاری از عوامل دیگر، مشکلاتی ایجاد شود؛ یا اینکه پکیج شما صداهایی ایجاد کند و شما به دنبال علت صدای پکیج بگردید.

اما نگران نباشید؛ زیرا رفع بسیاری از این ارورها کار دشواری نبوده و به آسانی قابل اجرا است. تنظیمات پکیج تاچی مدل اکو، با توجه به سه تیپ کد خطا انجام می‌شود. اما این کدها به چه معنا بوده و چگونه می‌توان از آنها به منظور عیب‌یابی و تنظیم پکیج استفاده کرد؟

 

تنظیمات پکیج تاچی مدل اکو

 

کد خطا تیپ A

ارور تیپ A، یکی از حالت‌هایی است که برخی از کاربران پکیج تاچی با آن مواجه می‌شوند. اگر شما هم با این کد مواجه شدید، باید بدانید که قطعه سنسور آب گرم، دچار مشکل شده است؛ به این معنا که این قطعه دچار کمبود آب و یا یخ‌زدگی شده یا اینکه قسمت فیوز پکیج، با اختلال مواجه شده است.

 

کد خطا تیپ B

نوع دیگری از ارور که ممکن است کاربران در خصوص تنظیمات پکیج تاچی مدل اکو با آن مواجه شوند، کد تیپ B نام دارد. هنگام رویارویی با این ارور، باید بدانید که قسمت فیوز یا تهویه پکیج دچار مشکل و نقص شده است. علاوه بر این، ممکن است منشا مشکل در سنسور آب گرم و سرد پکیج نیز باشد. در چنین شرایطی، گفته می‌شود که پکیج با کمبود آب مواجه شده و این مشکل باید به‌زودی برطرف شود.

 

کد خطا تیپ C

نوع سومی از ارور که ممکن است در پکیج تاچی مدل اکو بروز کند، کد تیپ C نامیده می‌شود. این ارور نشان‌دهنده این است که فشار گاز پکیج و شعله دستگاه دچار نقص شده‌اند؛ ضمن اینکه این مشکل، می‌تواند به دلیل کمبود آب یا یخ‌ردگی آب پکیج نیز ایجاد شود.

 

تنظیمات مخفی پکیج تاچی

پکیج‌های تاچی، دارای یک‌سری تنظیمات مخفی هستند و یادگیری این تنظیمات می‌تواند به استفاده بهتر از پکیج منجر شود. آشنایی با این تنظیمات، به شما کمک می‌کند تا بتوانید بسیاری از خطاهای پکیج را بدون نیاز به خدمات تعمیر پکیج در تهران شناسایی کرده، و اقدامات لازم برای برطرف کردن آنها را انجام دهید.

در این بخش، درباره تنظیمات مخفی پکیج تاچی اطلاعاتی را به شما دوستان عزیز ارائه داده‌ایم:

 

نحوه روشن كردن پكيج تاچي مدل اسمارت

 

تنظیم شعله پکیج تاچی

یکی از مسائل بسیار مهمی که در جریان تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت مطرح می‌شود، تنظیم شعله است که با تنظیم شیر گاز پکیج تاچی نیز ارتباط دارد. در بعضی مواقع، ممکن است شعله‌های پکیج تاچی به صورت بلند و کوتاه دیده شوند و حرکت آنها یکنواخت نباشد. این مشکل نسبتا رایج بوده و بسیاری از افراد درباره نحوه تنظیم شعله انواع مختلف پکیج تاچی، همچون تنظیم شعله پکیج تاچی مدل اکو، سوالاتی می‌پرسند.

ضمن اینکه تعداد زیادی از افراد، نسبت به این موضوع نگران می‌شوند و برای مثال، از مراکز تعمیر پکیج بوتان شیراز ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور اصفهان یا سایر شهرها درخواست کمک می‌کنند. در این بخش، مراحلی را شرح داده‌ایم که با پیروی از آنها می‌توانید شعله بلند و شعله کوتاه پکیج تاچی را تنظیم کنید:

 

تنظیم PH شعله بلند پکیج تاچی:

برای تنظیم شعله بلند پکیج، این مراحل را دنبال کنید:

 1. هنگامی که دستگاه روشن است باید دکمه S را به مدت 5 ثانیه فشار دهید. در این حالت، شعله بلند ظاهر خواهد شد.
 2. سپس باید دکمه W و S را به طور همزمان فشار دهید تا PH شروع به چشمک زدن کند.
 3. حالا مجددا دکمه S را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا وارد قسمت تنظیمات شعله بلند شوید.
 4. در این هنگام، با فشردن دکمه S یا W، می‌توانید شعله را کم و زیاد کنید.
 5. به این ترتیب، تنظیم شعله پکیج تاچی مدل اکو در حالت بلند، انجام خواهد شد.

همچنین، خوب است بدانید که پیش‌فرض دستگاه برای شعله بلند، روی عدد 70 تنظیم شده که با توجه به نیاز دستگاه، می‌تواند تا عدد 90 نیز افزایش پیدا کند.

 

تنظیم شعله کوتاه پکیج تاچی:

برای تنظیم شعله کوتاه پکیج تاچی هم باید به این صورت عمل کنید:

 1. ابتدا باید هنگامی که دستگاه روشن است، دکمه W را به مدت 5 ثانیه فشار دهید. در این حالت، PL ظاهر خواهد شد.
 2. پس از آن، دکمه W و S را به صورت همزمان فشار دهید تا PL شروع به چشمک زدن کند.
 3. حالا مجددا دکمه W را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا وارد تنظیمات شعله کوتاه شوید. اکنون می‌توانید با فشردن دکمه S یا W، شعله را کم و زیاد کنید.
 4. نکته‌ای که وجود دارد این است که پیش‌فرض دستگاه برای شعله کوتاه، روی عدد 10 تنظیم شده که با توجه به نیاز دستگاه، می‌توان آن را در محدوده اعداد 5 تا 15 تغییر داد.

موضوع دیگر این که این تنظیمات علاوه بر پکیج تاچی مدل اسمارت، برای تنظیم شعله پکیج تاچی مدل اکو نیز کاربرد داشته و کاربران می‌توانند از این طریق، نسبت به تنظیم شعله پکیج خود اقدام کنند.

 

تنظیمات مخفی پکیج تاچی

 

تنظیم دمای پکیج تاچی

تنظیم دمای پکیج از اهمیت بالایی برخوردار است و بارها پیش آمده که افراد به علت تنظیم نبودن این دما، تصور می‌کنند که مشکلی به وجود آمده و برای تعمیر پکیج تاچی اقدام می‌کنند. در حالی که این موضوع، با آگاهی از چند نکته ساده قابل حل بوده و مشکلی را ایجاد نخواهد کرد. تنظیم دمای پکیج تاچی در هر فصلِ سال، حالت خاصی دارد. در ادامه دمای مناسب برای هر فصل را به شما آموزش می‌دهیم.

 

تنظیم پکیج تاچی برای تابستان

تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت در فصل تابستان به این صورت است که شما فقط باید پکیج را برای گرم کردن آب مصرفی ساختمان تنظیم کنید؛ یعنی نیازی به تنظیم پکیج برای رادیاتور نیست.  

دمای مناسب برای گرم کردن آب مصرفی ساختمان در فصول گرم سال، 60 درجه سانتی‌گراد است. البته این میزان دما می‌تواند متناسب با نیاز افراد تغییر کند. برای مثال، اگر افراد مسن در ساختمان ساکن هستند، می‌توانید دمای پکیج را بین 65 تا 70 درجه تنظیم کنید. 

 

تنظیم شیر گاز پکیج تاچی

 

تنظیم پکیج تاچی برای زمستان

با فرا رسیدن فصل زمستان و سرد شدن هوا، افراد در صدد یادگیری اصول تنظیمات پکیج تاچی برای زمستان برمی‌آیند. این تنظیم، باید به طور اصولی و استاندارد صورت گیرد تا عملکرد و کارایی پکیج دچار مشکل نشود. هرچه این تنظیمات، بهتر و اصولی‌تر انجام شوند، مصرف انرژی پکیج کاهش پیدا کرده و در هزینه‌های گاز، صرفه‌جویی می‌شود.

بهترین و مناسب‌ترین دما برای حالت زمستانی، 70 درجه سانتی‌گراد است. البته در این مورد نیز، موضوع سن افراد ساکن در خانه مطرح می‌شود؛ به‌طوری که هرچه این افراد مسن‌تر باشند، دمای پکیج نیز می‌تواند تا چند درجه افزایش یابد.

 

تبدیل حالت تابستانی به حالت زمستانی

تنظیم پکیج تاچی برای زمستان باید طبق اصولی معین انجام شود. در مرحله اول، ابتدا دستگاه را خاموش کنید. در گام بعد، باید شیر رادیاتور که در قسمت زیر پکیج قرار گرفته را باز کرده و پس از آن، رادیاتورها را هواگیری کنید. سپس باید فشار پکیج را اندازه‌گیری کنید و مطمئن شوید که روی عدد 5/1 تنظیم شده باشند. حال می‌توانید وضعیت پکیج را به حالت زمستانی تغییر دهید.

 

تنظیم پکیج تاچی برای زمستان

 

امروزه، استفاده از انواع مختلف پکیج‌های دیواری در سراسر دنیا گسترش یافته است؛ به‌طوری در سال‌های اخیر، بر تعداد تولیدکنندگان و خریداران و همچنین بر میزان تعرفه تعمیرات پکیج در نقاط مختلف جهان به طور قابل توجهی افزوده شده است. در این میان، پکیج تاچی به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید پکیج، توانسته رضایت بالای کاربران را به خود جلب کند. این برند، مدل‌های مختلفی از پکیج همچون مدل اسمارت و مدل اکو را تولید و در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

در این مطلب، درباره اصول کلی در تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت اطلاعاتی را به شما کاربران گرامی ارائه دادیم. به علاوه، در مورد تنظیم پکیج تاچی در فصول تابستان و زمستان، تنظیمات مخفی پکیج‌ تاچی، نحوه روشن کردن پکیج تاچی مدل اسمارت و روش تنظیم شعله پکیج تاچی مدل اکو و اسمارت، مطالب کاربردی و ارزشمندی را مطرح کردیم.

5.0 امتیاز از 1 رای


سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین