هک تلگرام

هک تلگرام

هک تلگرام و ربات هک تلگرام این روزها برای خودشان بازار بسیار داغی ایجاد نموده‌اند. پرسش بسیار مهمی که در ارتباط با هک تلگرام مطرج می‌شود، واقعیت چنین امری است.
ما در ادامه علاوه بر پرداختن به هک تلگرام، ربات هک تلگرام و آموزش تصویری هک تلگرام، به مورد بسیار مهم بازیابی اکانت تلگرام و چگونه از هک تلگرام خارج شویم، پرداخته‌ایم.


این روزها پیرامون هک تلگرام، موارد زیر نیز جستجو می‌شوند:

  • ربات هک تلگرام
  • آموزش تصویری هک تلگرام
  • جدیدترین روش هک تلگرام
  • هک تلگرام با شماره تلفن
  • هک تلگرام با ایدی
  • برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید

 

هک تلگرام از رویا تا واقعیت

هک تلگرام خواسته بسیاری از افراد است. افراد با دلایل متفاوت تمایل به هک تلگرام با ایدی یا ربات هک تلگرام یا ... دارند، اما نکته در آن است که هک تلگرام مقدور نیست.

سالانه تلگرام مسابقه‌هایی برگذار می‌کند و در آن جوایز چند صد هزار دلاری به هکرهایی می‌دهد که بتواند تلگرام را هک کنند. حال در این میان برخی وعده هک تلگرام می‌دهند تا بتواند برای خود درآمدی نامشروع ایجاد کنند.

هر آنچه که پیرامون هک تلگرام گفته می‌شود، دروغی بیش نیست. از جلمه این موارد می‌توان به آموزش هک تلگرام تصویری، هک تلگرام با آیدی، ربات هک تلگرام، برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید، هک تلگرام با شماره موبایل و ... اشاره کرد.
یعنی تلگرام نفوذ ناپذیر است؟

حال شاید این پرسش را از خودتان بپرسید که واقعا نمی‌شود تلگرام را هک نمود. پاسخ به این پرسش این است که می‌توان تلگرام را هک کرد، اما برای این امر بیش از چندین ماه زمان و هزینه‌های بسییار باید نمود تا به این هدف رسید.

البته در این میان برخی از افراد از روش‌های دیگری برای ورود به تلگرام استفاده می‌کند.


 

روش جایگزینی هک تلگرام

بسیاری از افراد به دلیل وجود نداشتن ربات تلگرام، برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید و ... از روشی جایگزین بهره می‌برند، ورود به تلگرام با شماره فرد مقابل با بهره از پیامک ارسالی از سوی تلگرام.

در این روش افراد شماره فرد مقایل را برای ورود به تلگرام وارد می‌کنند و در لحظه ارسال کد تاییدیه ورود به تلگرام، آن را از موبایل فرد مقابل به شکلی مخفیانه یادداشت می‌کنند و در تلگرامی که بر روی گوشی خودشان نصب است، وارد می‌کنند.

ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم، دیگر به فکر هک تلگرام نمانید، چرا که تنها ممکن است برخی از شما پول‌های گزافی دریافت کنند؛ و هیچ خروجی‌ای به شما ندهند.

حتی برخی برنامه‌های اندرویدی که برای هک تلگرام که بر روی موبایل اندرویدی خودتان نصب می‌کنید، اقدام به سرقت داده‌های شخصی‌تان می‌کنند.بازیابی اکانت تلگرام

بازیابی اکانت تلگرام یا چگونه از هک تلگرام خارج شویم مواردی بسیار مهم هستند که باید به سرعت اقدام به برطرف نمودن آن‌ها کنیم. در صورتی که در اولین زمان ممکن به بازیابی اکانت تلگرام  خودمان نپردازیم، امکان روی دادن موردی مانند گفتگو از سوی ما با مخاطبان تلگرام‌مان، درخواست پول از آن‌ها و ... وجود دارد.

در ادامه به شرحی بازیابی اکانت تلگرام پرداخته‌ایم.چگونه از هک تلگرام خارج شویم

تلگرام برای رفع مشکل در بخش پشتیبانی فرمی را قرار داده است که باید از طریق آن اعلام کنید که حسابتان هک شده است. تلگرام مواردی مثل شماره همراه و ایمیل شما را بررسی می کند، در صورت صحیح بودن و تغییر ندادن اطلاعات پروفایل توسط هکر، یک ایمیل یا پیامک شامل یک کد ۴ رقمی به تلفن همراه تان فرستاده می شود که طی مدت مشخص باید وارد اکانت تلگرام خود شوید. بهتر است در ابتدا بدانید هکر ها، چگونه وارد اکانت شما می شوند تا بتوانید بازیابی اکانت هک شده تلگرام را به درستی انجام دهید.

 

نفوذگران به دو روش اکانت تلگرام شما را مورد حمله قرار می دهند:

روش اول: نصب نرم افزار جاسوسی بدون آگاهی شخص

فرد نفوذگر بدون اطلاع کاربر، نرم افزاری روی گوشی تان نصب می کند؛ و یا با نصب برخی از برنامه ها و بازی های رایگان، این فایل ها به صورت پنهان وارد گوشی شما می شود؛ و یا از طریق مشاهده یک وب‌سایت از مرور گر موبایلتان، دیدن یک ایمیل به فرمت ‌HTML یا با کلیک‌کردن یک پنجره بازشونده (pop-up) آغاز می شوند؛ و شما متوجه آنها نخواهید شد.

برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام، ابتدا از دسترسی فیزیکی به گوشی خود جلوگیری نمایید. برای حذف این برنامه مخرب در گوشی اندرویدی خود، به بخش Setting -> Application Manager مراجعه و لیست برنامه ها را بررسی نمایید. البته دقت کتید که برخی از برنامه ها به صورت پیش فرض بر روی موبایل هوشمند شما نصب شده است و در آخر بهتر است همیشه به یک متخصص مراجعه کنید.


روش دوم: فیشینگ برای تلگرام

گاهی حملات فیشینگ با ارسال پیامی حاوی کد 5 رقمی صورت می گیرد. در این حالت دو اتفاق ممکن است رخ دهد که برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام ، هر دو تقریبا یک راه حل دارند:

  • در حالت اول، هکر تلگرام به صورت خاموش و نامحسوس وارد تلگرام شما شده و با دوستان یا آشنایان تان صحبت می کند و به سرعت گفتگوها را پاک کرده و ردی از خود بجای نمی گذارد که با دیدن عبارت You are Typing در لیست گفتگو های تلگرام، می توانید متوجه این موضوع شوید. در این صورت می بایست به مسیر:

Setting -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب نمایید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه های دیگر Log Out شده و دیگر کسی بجز خودتان دسترسی نداشته باشد.

  • و حالت خطرناک تر، آن است که این هکر، برای تلگرام شما کد امنیتی یا همان Pass Code گذاشته باشد و دسترسی شما را به اکانت تلگرام خود محدود می نماید.

 

هک تلگرام

 

دراین حالت، تنها می توانید پیام هایی را که به شما ارسال می شود در نوار اعلان ها یا همان Notifications Bar مشاهده نمایید.

در گوشی اندرویدی مسیر

 Settings -> Apps -> Download -> Telegram -> Clear Data

و در آیفون، مسیر

 Settings -> General -> Usage -> Show all Apps -> Telegram -> Delete App

را دنبال نمایید. حال برنامه را دوباره نصب و راه اندازی کنید.

 

آموزش تصویری هک تلگرام

 

پس از دریافت کد از طریق پیامک، آن را در قسمت مربوطه، وارد نمایید. به صفحه ای هدایت می شوید که از شما Password می خواهد.

 

ربات هک تلگرام

 

گزینه Forgot password را انتخاب و در پنجره ای که با پیام ارسال ایمیل باز می شود Ok کنید.

 

هک تلگرام از راه دور

 

اگر ایمیل مندرج در این پنجره، ایمیل خودتان بود به حساب ایمیل خود رفته و کد 6 رقمی ارسالی از تلگرام را وارد نمایید.

 

هک تلگرام با کامپیوتر

 

و به محض ورود به اکانت تلگرام خود به مسیر:
Settings -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب کنید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه های دیگر Log Out شود.

ولی اگر ایمیل مندرج در پنجره باز شده متعلق به شما نبود و هک کننده آینده نگر، مراحل تایید دو مرحله ای یا همان Two-Step Verification را طی کرده بود، Ok کرده و پیام آبی رنگ ?Having trouble accessing your e-mail *********@gmail.com را انتخاب کنید.

در این صورت، تمامی گفتگوها، مخاطبین و هر آنچه که شما تاکنون در اکانت تلگرام خود داشته اید بصورت غیر قابل بازگشت پاک می شود، در مقابل شما اکانت تلگرام  خود را پس گرفته اید.


جمع بندی مقاله هک تلگرام

امیدواریم این مقاله که پیرامون هک تلگرام و بازیابی اکانت تلگرام بود، به شما در راستای راستی سنجی گفته‌های بسیاری از افراد یاری برساند. در صورت داشتن هر گونه دیدگاه و پرسش، می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید.

4.50 امتیاز از 7 رای

مطالب مرتبط

هک تلگرام

هک تلگرام

هک تلگرام و ربات هک تلگرام این روزها برای خودشان بازار بسیار داغی ایجاد نموده‌اند. پرسش بسیار مهمی ک...
loading