راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

ثبت درخواست "پاکسازی صورت بانوان"
راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت چیست؟ حفظ زیبایی پوست در داشتن صورتی سالم و زیبا بسیار مهم وحیاتی است. یکی از فاکتورهای پوستی زیبا و شاداب، توجه به راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت و ترشح به اندازه غدد چربی است.

در ادامه شما را با دلایل باز شدن منافذ پوست و راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت آشنا می‌کنیم.

 

 

علت باز شدن منافذ پوست صورت

اولین علت باز شدن منافذ پوست  صورت می‌تواند به صورت ژنتیکی باشد، بعضی افراد به صورت ژنتیکی منافذ پوست بازتری دارند. این عارضه ممکن است در هنگام بلوغ به دلیل تغییرات هورمونی که ترشحات چربی پوست بیشتر می‌شود تشدید گردد. یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت در این حالت مراجعه به پزشک است.

 

چربی بیش از حد پوست یکی دیگر از دلایل مهم بروز این عارضه است. یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت افرادی که این مشکل را دارند این است که  در وهله اول به درمان چربی بیش از اندازه پوست خود بپردازند.

 

راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

 

نور مستقیم خورشید به دلیل داشتن اشعه‌های همچون مادون قرمز و فرابنفش یکی دیگر از دلایل باز شدن منافذ پوست است. افرادی که به دلایل شغلی یا هر دلیل دیگری مجبور به ماندن زیاد زیر نور مستقیم خورشید هستند بیشتر مستعد دچار شدن به عارضه منافذ باز پوست صورت می‌باشند.

 

جوش زدن زیاد از جمله دلایل دیگر باز شدن منافذ پوست صورت است. جوش‌ها چون از سلول‌های زیرین صورت به وجود می‌آیند، می‌توانند تا حدود زیادی منجر به گشاد شدن منافذ پوست صورت و مشکلات جانبی آن شوند.   

 

راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

 

راهکارهای مفید برای بستن دائم منافذ پوست صورت

راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت، زیاد هستند از جمله این راهکارهای مهم می‌توان به لیزردرمانی، بخور، استفاده از ماسک‌های خانگی، انواع کرم‌ها و ... را نام برد که در ادامه با هریک از آنها بیشتر آشنا می‌شویم.

 

بستن منافذ پوست با گلاب

گلاب خاصیت ضدعفونی کننده داشته و از بروز بیماری‌های قارچی و باکتریایی و همچنین التهاب و سرخی  جلوگیری می‌کند. گلاب همچنین قطر سلول‌ها را کاهش داده و آنها را جمع می‌کند. برای بهره بردن از مزایای معجزه آسای این ماسک می‌تولنید مقداری از آن را روی پوست صورت خود ماساژ داده و اجازه دهید نیم ساعت بماند. البته برای جلوگیری از اثر سوزاننده آن می‌توانید گلاب را با کمی آب مخلوط کنید. استفاده از ماسک آب نارنج و گلاب به عنوان یک ماسک ترمیم کننده منافذ پوست یکی از قدیمی‌ترین راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت است.

 

بستن منافذ پوست با گلاب

 

بهترین کرم برای بستن منافذ پوست

 با یک سرچ ساده راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت، با انواع کرم‌های بستن منافذ پوست صورت آن آشنا می‌شوید در این بین برندهای زیر از جمله معروفترین کرم‌های بستن منافذ پوست صورت محسوب می‌شوند.

 

سرم تنگ کننده سبو وزتال یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

سرم تنگ کننده سبو وزتال از کمپانی ایوروشه  یکی راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت است. این کرم بیشتر مناسب افراد با پوست‌های چرب و مختلط  است. این سرم باعث شاداب و درخشان کردن پوست شما می‌شود.

 

بستن دائم منافذ پوست

 

کرم ضدجوش نوروا سری zeniac یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

ژنتیک بیشترین تاثیر را در ایجاد منافذ باز پوست صورت ایجاد می‌کند. هرچه آلودگی بیشتر در منافد باز پوست صورت نفوذ کند منافز آن را بازتر و موجب بیشتر شدن جوش‌های ریز و درشت روی آن می‌شود. کرم زنیاک ال پی نوروا یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت و رفع براقی پوست‌های چرب است که با استفاده مداوم از آن می‌توانید به زیبایی و شادابی پوستتان کمک کنید.

 

کرم ضدجوش بایودرما یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

این کرم به دلیل داشتن عوامل آنتی اکسیدان و تنظیم‌کننده چربی پوست، جمع کننده منافذ پوست است که موجب صاف و یکدست شدن پوست صورت می‌شود.

 

بهترین کرم برای بستن منافذ پوست

 

زنجبیل برای منافذ پوست

زنجبیل یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت است. از مهمترین خواص زنجبیل برای پوست حفظ درخشانی و شاداب کنندگی پوست است. این گیاه با خاصیت پاکسازی منافذ پوست و بستن آنها موجب شادابی و درخشان شدن پوست می‌شود. دقت داشته باشید که برای این کار حتما از زنجبیل تازه استفاده کنید.

 

زنجبیل برای منافذ پوست

 

درمان منافذ باز پوست صورت با داروهای گیاهی

برخی مواد مغذی و طبیعی با استفاده از تنظیم ph سلول‌‌ها یا با استفاده از تاثیرگذاری مستقیم روی خود منافذ سلول‌های پوست باعث جمع شدن منافذ پوست می‌شوند. از جمله این راهکارهای مفید برای بسته شدن منافذ پوست صورت  می‌توان موارد زیر را نام برد.

 

ژل آلوئه ورا یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

استفاده از ژل آلوئه‌ورا ی تازه به صورت روزانه می‌تواند در مدت زمان اندک منافذ پوست شما را کاهش دهد. کافی است مقداری از آن را چند دقیقه روی پوست ماساز دهید و بعد از 10 دقیقه ماندن روی صورت آن را با آب سرد بشویید. این ژل پوست را تمیز و تغذیه کرده و آلودگی‌ها را از منافذ مسدود شده حذف می‌کند.

 

درمان منافذ باز پوست صورت با داروهای گیاهی

 

سفیده تخم مرغ یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

سفیده تخم‌مرغ می‌تواند پوست صورت را سفت کرده و منافذ باز پوست را کاهش دهد. این ماسک هم برای درمان منافذ باز پوست و هم برای درمان آکنه یک ماده عالی محسوب می‌شود. برای استفاده از خواص معجزه‌آسای سفیده تخم‌مرغ کافی است یک عدد سفیده تخم‌مرغ، دو قاشق غذاخوری پودر جو دو سر و دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با هم مخلوط کرده و خمیر حاصل را به مدت 30 دقیقه روی صورت خود نگه‌دارید و سپس آن را با آب سرد بشویید.

 

درمان منافذ باز پوست صورت با داروهای گیاهی

 

جوش شیرین یکی از راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست صورت

جوش شیرین دارای خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی است که می‌تواند به کاهش عوارض جوش و آکنه کمک کند. همچنین این ماده قادر به تنظیم ph پوست ، از بین بردن سلول‌ها مرده، آلودگی‌ها و سایر ناخالصی‌ها است. دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را با دو قاشق غذاخوری آب مخلوط کرده، خمیر حاصل را روی منافذ باز پوست قرارداده و 30 ثانیه ماساژ دهید سپس آن را با آب سرد بشویید این کار را هر سه-چهار روز یکبار تکرار کنید تا تاثیر شگفت‌انگیز آن را روی پوست صورت خود ببینید.

 

درمان منافذ باز پوست صورت با داروهای گیاهی

 

پوست یکی از اجزای مهم صورت است که در زیبایی و جذابیت هر فرد بسیار موثر است. منافذپوست یکی از نگرانی‌های اکثر خانم‌ها و آقایان به خصوص در دوران جوانی است. با آشنایی با راهکارهای مفید برای بستن منافذ پوست دیگر نگران منافذ ایجاد شده روی پوست خود نباشید.

پاکسازی صورت بانوان
برای سرویس پاکسازی صورت بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading