فشیال صورت چیست؟

ثبت درخواست " پاکسازی صورت بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
فشیال صورت چیست؟

فشیال صورت (Facial) از جمله خدمات زیبایی و مراقبت پوستی برای آقایان و بانوان به حساب می‌آید. فشیال صورت و پوست برای شادابی، زیبایی، جوان سازی و پاکسازی انجام می‌شود و امروزه به خصوص در میان بانوان بسیار محبوب است. پاکسازی صورت، لایه برداری، افزایش شفافیت، رطوبت رسانی، تقویت پوست در زیباتر شدن چهره شما بسیار تاثیر دارد و با فشیال قابل انجام است. شما می‌توانید فشیال را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید و جز روتین زندگی خود بگذارید.

در این مطلب از مجله خدمت از ما تمام نکات و مراحل انجام فشیال صورت را به شما آموزش می‌دهیم.

مزایای فشیال صورت چیست؟

  • پاکسازی پوست از آلودگی‌های روزانه
  • ماساژ صورت برای ریلکس شدن عضلات منقبض شده
  • کاهش و جلوگیری از چین و چروک پوستی
  • از بین بردن منافذ باز پوست
  • از بین بردن و کاهش جوش‌های سرسفید و سرسیاه
  • سفت شدن و لیفت پوست
  • کاهش سیاهی، گودی و پف زیر چشم
  • از بین بردن آثار به جا مانده از جوش و آکنه
  • بهبود آسیب های پوستی

 

گام به گام مراحل فشیال صورت

قبل از اقدام به فشیال حتما باید با یک متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید تا نوع پوست و خدماتی که باید روی آن انجام دهید را به شما بگوید. امروزه فشیال پوست و صورت در سالن‌های زیبایی و مطب‌های پزشکی انجام می‌شود. اگر قصد فشیال پوست خود را دارید بهتر است در کلینک‌های زیبایی و مطب پزشک متخصص زیبایی آن را انجام دهید.

به طور کلی فشیال پوست 5 مرحله دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 

فشیال صورت چیست؟

 

1. مرحله پاکسازی:

مرحله اول در فشیال برای تمام پوست‌ها پاکسازی است. در این مرحله فرد متخصص با استفاده از پدهای مخصوص و دستگاه‌های شست و شو صورت را کاملا تمیز می‌کند. متخصص فشیال برای این کار باید از تمیز کننده‌هایی با نوع پوستتان استفاده کند.

 

2. مرحله لایه برداری:

در این مرحله که پس از پاکسازی انجام می‌شود، متخصص به وسیله کرم‌های لایه‌بردار مخصوص و اسکراب یا بخار آب پوست شما را لایه برداری می‌کند و سلول‌های مرده را از سطح پوست جدا می‌کند.

 

3. مرحله استخراج:

این مرحله مهم‌ترین مرحله در فشیال است چرا که اگر خوب انجام نشود منجر به ایجاد جوش و آکنه می‌شود. در مرحله استخراج فشیال صورت منفذهای پوست که به وسیله چربی و آلودگی پر شده‌اند به وسیله ابزارهای مخصوص باید تخلیه شوند. 

 

4. مرحله ماساژ:

پس از مرحله استخراج ماشاژ پوست انجام می‌شود. ماساژ پوست باعث کاهش انقباض عضلات صورت و گردش خون در پوست می‌شود. ماشاژ پوست صورت باعث کاهش تنش و استرس نیز می‌شود. بهتر است این مرحله با دقت و به آرامی انجام شود تا تاثیرگذار باشد.

 

5. مرحله ماسک گذاری:

در مرحله آخر، ماسک متناسب با پوست شما بر روی صورت قرار می‌گیرد. در این مرحله متخصص با نوع و حسایت پوست شما ماسک نهایی را بر روی پوستتان قرار می‌دهد. به طور مثال اگر پوست شما خشک است باید از ماسک آب رسان استفاده شود و اگر پوست چربی دارید معمولا از ماسک‌های متعادل کننده چربی پوست استفاده می‌شود.

 

فشیال صورت در منزل

علاوه بر مراجعه به کلینیک زیبایی یا سالن‌های زیبایی می‌‌توانید فشیال پوست را در خانه نیز انجام دهید. با تهیه محصولات مخصوص پاک سازی و لایه برداری و استفاده از ماسک‌های خانگی می توانید مراحل انجام فشیال صورت را در خانه انجام دهید. توجه داشته باشید مراحل انجام فشیال را به ترتیب انجام دهید و محصولات متناسب با پوست خود را جهت فشیال صورت در منزل استفاده کنید. 

نکته: برای رفع سیاهی دور حلقه چشم، فشیالیست از کرم‌ها و مواد مخصوص دور چشم باید استفاده کند، چرا که دور چشم دارای پوست نازک و حساسی است که باید از مواد مخصوص به آن منطقه استفاده شود.

 

هزینه فیشیال صورت چقدر است؟

هزینه فیشیال صورت یه عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت فشیال به مارک و نوع ماده استفاده شده، دستگاه‌های مورد استفاده، طول دوره درمان و نوع پوست شما بستگی دارد. شما با ثبت سفارش در "خدمت از ما" می‌توانید به رایگان از متخصصین فعال ما در زمینه فشیال پوست استعلام قیمت بگیرید.

 

هزینه فیشال صورت

 

توصیه‌های مراقبتی بعد از فشیال صورت

معمولا پس از انجام فشیال متخصص به شما روش‌های مراقبتی و انجام کارهای لازم را می گوید. بنابران بسیار مهم است که این نکات را رعایت کنید تا اثر فشیال بیشتر بر روی پوست شما بماند. متخصین فیشال استفاده روزانه ضد آفتاب و پاک کننده‌های روزانه را متناسب با نوع پوستتان معمولا توصیه می‌کنند. گاهی به تشخیص متخصص فشیال استفاده از محصول خاصی مانند تونر یا آبرسان برای پوست تصیه می‌شود، سعی کنید این موارد را انجام دهید تا از پوستی زیبا و سالم بعد از فشیال لذت ببرید. 

 

عوارض فیشیال صورت

به طور کلی فشیال اگر زیر نظر فرد متخصص و با علم و برنامه ریزی مرحله انجام شود عوارضی ندارد؛ اما اگر فشیال صورت بدون توجه به زمان بندی و استراحت پوست و با موارد مخصوص انجام نشود می تواند عوارضی مانند حساس شدن و قرمز شدن دائمی پوست، نازک شدن پوست و ایجاد لک برای پوست داشته باشد. بنابراین در هنگام انتخاب مراکز انجام خدمات پوستی بهتر است تحقیق کنید و از کیفیت محصولات مورد استفاده آن‌ها اطمینان حاصل کنید، تا از عوارض ناشی از فشیال پوست در امان باشید.

 

فیشال پوست

 

تعداد جلسات موردنیاز برای فیشال صورت

تعداد جلسه فشیال پوست و به صورت بستگی به فرد و نوع پوست و خدمات مورد نظرشان با یکدیگر فرق دارد و برای همه تعداد ثابتی نیست. شما با مشاوره می توانید درخواست خود را بگویید تا متخصص نسبت به درخواست و نوع پوستتاتن برای شما تعداد جلسات را تنظیم کند. به طوری کلی اگر مشکل خاص پوستی نداشته باشید انجام 1 بار در ماه فشیال را متخصصین توصیه می‌کنند.

 

کلام پایانی:

در این مطلب سعی شد راجع به فشیال صورت، مرایا و معایب فشیال، هزینه و مراحل آن توضیحاتی بدهیم. اگر قصد فشیال دارید می‌توانید با ثبت درخواست در بازار آنلاین "خدمت از ما" لیست بهترین متخصصین فشیال پوست را ببنید و با خواندن نظرات افرادی که قبلا از این خدمات استفاده کرده‌اند بهترین متخصص پاکسازی و فشیال پوست را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1273 رای


پاکسازی صورت بانوان
برای سرویس پاکسازی صورت بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین