پاکسازی پوست در آرایشگاه

ثبت درخواست " پاکسازی صورت بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
پاکسازی پوست در آرایشگاه

پاکسازی صورت در آرایشگاه داشتن پوستی زیبا، شاداب و سالم را تضمین می‌کند. به دلیل مشغله‌های روزانه، بسیاری از ما نمی‌توانیم پاکسازی صورت در خانه را به طور منظم انجام دهیم. به همین دلیل، انجام پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه توسط متخصص ایده‌ای عالی برای مراقبت از پوست است.

اگر قصد انجام پاکسازی صورت در آرایشگاه را دارید، این مطلب از مجله خدمت از ما را از دست ندهید.

در ادامه قصد داریم انواع روش پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه، مراحل پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه در هر روش، مواد لازم برای پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه، فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه و قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه را بررسی کنیم.

 

پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه چیست؟

پیش از بررسی هر روش پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه، بهتر است بدانیم پاکسازی پوست در خانه یا آرایشگاه به چه فرآیندی گفته می‌شود. پاکسازی پوست در خانه یا پاکسازی پوست در آرایشگاه فرآیندیست که در آن با استفاده از روش‌های مختلف و مواد پاک‌کننده، سلول‌های مرده پوست از سطح پوست برداشته می‌شوند. این کار سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شده، و به سلامت آن کمک می‌کند.

 

پاکسازی صورت در خانه یا پاکسازی پوست در آرایشگاه برای افرادی که پوستی چرب دارند، و جوش‌های سرسفید و سرسیاه زیادی دارند یک روش درمانی عالیست. همچنین، فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه برای افراد 30 سال به بالا و دختران و پسرانی که جوش‌های زیادی روی صورت‌شان دارند، از بقیه گروه‌ها بیشتر است. پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه برای پوست‌های چرب یک یا دوبار در ماه، و برای پوست‌های مختلط-خشک و نرمال هر سه ماه یکبار انجام می‌شود.

پاکسازی صورت در آرایشگاه به دو روش پاکسازی بدون دستگاه و پاکسازی با دستگاه انجام می‌شود که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم.

 

پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه

 

1. پاکسازی پوست در آرایشگاه بدون دستگاه

در پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه بدون دستگاه، متخصص ابتدا نوع پوست شما را از طریق نگاه، لمس و یا به کمک لامپ مخصوص تشخیص می‌دهد. زیرا مواد لازم برای پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه برای هر نوع پوست متفاوت است. در ادامه، پوست شما از آلودگی‌ها، آرایش و ضدآفتاب با توجه به نوع پوست پاک می‌شود.

 

مواد لازم برای پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه

در ادامه به طور خلاصه مواد لازم برای پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه بدون استفاده از دستگاه را آورده‌ایم. این موارد برای تمیز کردن پوست و پیش از انجام پاکسازی پوست در آرایشگاه استفاده می‌شوند:

 • پوست چرب: ژل و تونر
 • پوست نرمال: شیر پاک‌کن و تونر
 • پوست خشک : شیرپاک‌کن و تونر مخصوص
 • پوست مختلط: پاک‌کننده مخصوص برای هر قسمت

 

روش پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه

قبل از انجام پاکسازی پوست در آرایشگاه، موهای شما با هدبند بالا نگه داشته می‌شود تا با مواد لازم برای پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه آغشته نشود. سپس، متخصص پاک‌کننده را به صورت شما می‌زند و دورانی ماساژ می‌دهد.

در ادامه مراحل پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه پوست شما با اسفنج خیس کاملا تمیز و بعد خشک می‌شود. پد به تونر آغشته شده و تمام صورت شما به جز چشم‌ها با آن پاک می‌شود. برای پاک کردن دور چشم، پد پنبه‌ای مخصوص چشم به پاک‌کننده دور چشم آغشته شده و روی چشم‌های شما گذاشته می‌شود. متخصص پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه پد را به آرامی به سمت خارج چشم می‌کشد و اینکار را تا پاک شدن کامل آرایش ادامه می‌دهد.

در ادامه اسکراب یا پیلینگ با توجه به نوع پوست برای لایه‌برداری و آب‌رسانی انجام می‌شود. پس از اتمام این مرحله و پاک کردن آن، اگر پوست‌تان چرب باشد یا آکنه داشته باشید، از بخور یا ماسک زغال در مراحل پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه استفاده می‌شود. مراحل نهایی پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه بدون دستگاه شامل ماساژ (که زمان آن با توجه به نوع پوست مشخص می‌شود)، ماسک پایانی، کرم و ضد آفتاب (باز هم با توجه به نوع پوست) می‌شود.

 

پاکسازی پوست در آرایشگاه

 

2. پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه با دستگاه

روش پاکسازی صورت در آرایشگاه با دستگاه که در ادامه توضیح می‌دهیم، مخصوص پوست‌های چرب بدون آکنه است. دستگاه پاکسازی پوست در آرایشگاه برای این روش دستگاه گالوانیک نام دارد. این روش پاکسازی پوست در آرایشگاه به صورت عمیق بوده و چربی‌ها و آلودگی‌های پوست را از لایه‌های عمیق‌تری بیرون می‌کشد.

پس از اتمام کار با دستگاه پاکسازی پوست در آرایشگاه و اتمام مراحل پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه، متخصص به پوست شما ماسک پاکسازی می‌زند، بعد از پاک کردن آن پوست را ضدعفونی می‌کند، و از ماسک آرام‌بخش استفاده می‌کند (دستگاه پاکسازی پوست در آرایشگاه ممکن است کمی پوست را ملتهب کند). پاکسازی پوست در آرایشگاه در این روش نیز با زدن کرم و ضد آفتاب مناسب به پایان می‌رسد.

اگر باردار هستید، ناراحتی قلبی و تنفسی دارید، پوست‌تان خشک و حساس است و آکنه دارید، در بدن باطری قلبی یا پلاتین دارید، نمی‌توانید از دستگاه پاکسازی پوست در آرایشگاه استفاده کنید.

 

فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه

 

فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه

در ادامه فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه برای هریک از مراحل این فرآیند را بررسی می‌کنیم:

 1. مهمترین فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه این است که باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود.
 2. ماساژ صورت در فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید.
 3. انجام پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست شما برمی‌دارد.
 4. آبرسانی پوست در پاکسازی پوست در آرایشگاه باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است.
 5. باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌ رسان کمک می‌کند. ماساژ همچنین به دلیل تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.
 6. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود. بنابراین، جوان ماندن پوست از فواید پاکسازی صورت در آرایشگاه است.
 7. باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد (لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد). در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوان سازی پوست می‌شود.

 

قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه

قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه بسته به خدمات مورد نیاز و روش پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه برای هر فرد متفاوت است.

 

سوالات متداول

در ادامه به بررسی و پاسخ به مهمترین سوالاتی که پیرامون پاکسازی پوست پرسیده می‌شود می‌پردازیم:

 • تاثیر بخور در پاکسازی پوست صورت؟

بخور دادن باعث ریلکس شدن پوست و باز شدن منافذ شده و به آماده سازی پوست برای دریافت مواد و کرم‌ها کمک می کند، همچنین بخور تخلیه جوش های سر سیاه را راحت‌تر می کند.

 • فواید پاکسازی پوست چیست؟

اگر به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، پاکسازی پوست باعث از بین رفتن لایه های مرده که در اثر آلودگی بوجود می‌آید، تمیز شدن منافذ صورت و رفع مشکلات رایج پوستی می‌شود، در واقع پاکسازی باعث احیای پوشت می‌شود.

4.5 امتیاز از 1330 رای


پاکسازی صورت بانوان
برای سرویس پاکسازی صورت بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین