نحوه رگلاژ در کابینت

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه رگلاژ در کابینت

آموزش رگلاژ در کابینت چگونه است؟

در این قسمت از مقاله آموزشی شما را با نحوه ی رگلاژ در کابینت آشنا می‌کنیم. رگلاژ در کابینت به شما کمک می‌کند تا از نظم و زیبایی کابینت‌های خود بیشتر لذت ببرید. شاید برایتان سوال باشد که لولا کابینت چیست؟ لولا کابینت مانند بازویی بین دو قطعه از کابینت وجود دارد که عملیات اتصالات را به عهده دارد. 

اقداماتی مثل ترمیم انواع سنگ کابینت، تعمیر و رنگ آمیزی بهترین جنس کابینت و همین طور ترمیم انواع کابینت ام دی اف از سری خدمات مشابه رگلاژ کردن درب کابینت بوده که در راستای بازسازی آشپزخانه انجام می‌شود. 

آموزش نحوه رگلاژ لولا کابینت و رفع صدای لولای کابینت

در حین اجرای پروسه تغییر دکوراسیون آشپزخانه و بازسازی محیط آن علاوه بر انتخاب نقاشی ساختمان مدرن اقداماتی مثل ترمیم ترک سقف گچی، تعمیر کابینت از اهمیت بالایی در کاهش هزینه‌ها برخوردار است. در این قسمت از مقاله نحوه رگلاژ لولا کابینت و رفع صدای لولای کابینت را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید تا در پایان این مقاله به طور کامل رگلاژ در کابینت را آموزش ببینید و دیگر صدای ناخوشایند در کابینت را نشنوید.

 

رگلاژ درب کابینت رفع صدای لولای کابینت نحوه رگلاژ درب کابینت تنظیم دقیق لولا گازور آموزش رگلاژ درب کابینت رگلاژ در کابینت رگلاژ كردن درب كابينت

 

نصب و اجرای جدیدترین اکسسوری آشپزخانه، استفاده از متدهای هماهنگی و تغییر رنگ و درب کابینت برای ست شدن با سقف کاذب آشپزخانه و انتخاب یک تم رنگ نزدیک به جزیره آشپزخانه برای نقاشی و تغییر ساختار کابینت‌ها روش‌هایی است که با صرف هزینه کمتر دکوراسیون آشپزخانه را مدرن و خاص می‌کند. 

 

 اولین قدم برای رگلاژ لولا کابینت

پس از نصب کابینت ام دی اف در آشپزخانه تعمیرات و نگهداری آن در کاهش مواجهه با ایراداتی مثل صدای درب و شکسن لوله‌ها تاثیر بسزایی دارد.برای رگلاژ درب کابینت ابتدا با شل کردن آن می‌توانید درب کابینت را بصورت عمودی جابجا و تنظیم نمایید.

این پیچ باید محکم بسته شود. در صورت بزرگ شدن سوراخ لولا گازور و هرز شدن این دو پیچ می‌توانید از تکه ای چوب و چسب چوب استفاده نمایید.در نهایت می‌توانید پیچ را محکم ببندید. این اقدام همانند فیکس کردن بخشی از کاغذ دیواری با انواع چسب کاغذ دیواری است.

 

علت بسته نشدن درب کابینت  تنظیم لولای آرام بند

 

دومین قدم برای رگلاژ لولای کابینت

مهم ترین قسمت لولا در هنگام رگلاژ درب کابینت پیچی است که در تصویر نشان داده شده است. با چرخیدن این پیچ در جهت عقربه‌های ساعت درگازور بالایی درب قسمت گوشه در بالای درب به سمت جلو و پایین حرکت می‌کند. اگر پیچ در خلاف جهت عقربه‌های ساعت چرخانده شود درب به سمت عقب و بالا حرکت می‌کند. در لولا درب کابینت نیز نحوه تنظیمات به همین صورت انجام می‌شود.

 

تنظیم دقیق لولا گازور  آموزش نصب لولا گازور آرام بند

 

تنظیم قسمت پایینی در کابینت 

درب پیچ را در لولای پایینی اگر در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانیم گوشه پایین لولا به جلو و بالا حرکت می‌کند. و بلعکس اگر خلاف جهت عقربه ساعت بپیچید در جهت مخالف به سمت لولا و پایین حرکت می‌کند.

این پیچ برای ثابت نگه داشتن تنظیمات پیچ شماره (2) می‌باشد. در ابتدای تنظیمات بهتر است شل بسته شود. بعد از تنظیم دقیق دو در این پیچ باید محکم به بدنه بسته شود. قدرت بسته شدن درب به این پیچ بستگی دارد. نکته: بهتر است بعد از رگلاژ کامل درب‌ها در مرحله نهایی دستگیره کابینت متصل شود.از این متد برای تعمیر درب سوپرمارکت کابینت نیز استفاده می‌شود. 

برای خرید یراق همتراز با قیمت کابینت آشپزخانه و مناسب به مرکز فروش یراق آلات کابینت در تهران سولوس مراجعه نمایید. شما می‌توانید لولا گازور با کیفیت رقابتی با بهترین برندهای لولا گازور اتریش و ترک را در سایت سولوس ببینید. به زودی آموزش طریقه نصب لولا خرچنگی کابینت وطریقه نصب لولا بادبزنی را ارائه خواهیم کرد. در صورت مفید بودن مطالب با فشردن دکمه زیر ما را دنبال کنید.

 

رفع صدای لولای کابینت  رگلاژ درب کمد دیواری

 

سهم بزرگ در طراحی این درب کابینت

کابینت‌ها به ایجاد یک ظاهر زیبا به آشپزخانه کمک می‌کنند. زیرا آن‌ها عنصر اصلی بصری دریک آشپزخانه هستند. علاوه بر این بیشترین فضا را درآشپزخانه اشغال می‌کنند. به دنبال آن میزهای آشپزخانه و در نهایت لوازم خانگی می‌باشند. وقتی یک صاحب خانه تصمیم به بازسازی می‌کند. درب‌های کابینت آشپزخانه کوچک جایگزین یکی از اولین چیزهایی است که باید در نظر گرفت. زیرا تاثیر بسیار مهمی که تغییر آن‌ها به موضوع کلی آشپزخانه می‌بخشد. از طرفی نحوه رگلاژ درب چوبی بسیار درمنظم جلوه گر شدن کابینت تاثیر دارد.

 

رفع صدای لولای کابینت ام دی اف  اهرم کابینت

 

چرا باید در کابینت را رگولاژ کرد؟

  • یکی از لوازم جانبی در کابینت‌ها لولا گازور است.
  • اگر رگلاژ درب‌های کابینت به صورت دقیق انجام شود، در زیبایی و نمای کابینت مؤثر است.کابینت بدون دستگیره از این قاعده مستثنی نیست.
  • اگر درب کابینت درست در محل خود قرار نگیرد و مماس با درب‌های کناری خود نباشد جلوه نامنظم خواهد داشت.
  • به طور کلی ظاهر کابینت کلاسیک شما را بسیار نامرتب جلوه می‌دهد.
  • جزو ظریف کاری‌های هنگام نصب کابینت ممبران سفید صدفی و دیگر نوع محسوب می‌شود.
  • بنابراین نصب لولا گازور به دقت وتوجه ویژه نصاب کابینت نیازدارد.

 

اگر برای نصب کابینت و تعمیرات کابینت تهران و سایر شهرهای دیگر، نیاز به یک متخصص کاربلد دارید، می‌توانید از سایت یا اپ "خدمت از ما" کمک بگیرید.

کابینت سازی و نصب کابینت
برای سرویس کابینت سازی و نصب کابینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading