نحوه رگلاژ در کابینت

نحوه رگلاژ در کابینت

آموزش رگلاژ در کابینت چگونه است؟

در این قسمت از مقاله آموزشی شما را با نحوه ی رگلاژ در کابینت آشنا می‌کنیم. رگلاژ در کابینت به شما کمک می‌کند تا از نظم و زیبایی کابینت‌های خود بیشتر لذت ببرید. شاید برایتان سوال باشد که لولا کابینت چیست؟ لولا کابینت مانند بازویی بین دو قطعه از کابینت وجود دارد که عملیات اتصالات را به عهده دارد. 

آموزش نحوه رگلاژ لولا کابینت و رفع صدای لولای کابینت

در این قسمت از مقاله نحوه رگلاژ لولا کابینت و رفع صدای لولای کابینت را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید تا در پایان این مقاله به طور کامل رگلاژ در کابینت را آموزش ببینید و دیگر صدای ناخوشایند در کابینت را نشنوید.

 

رگلاژ درب کابینت رفع صدای لولای کابینت نحوه رگلاژ درب کابینت تنظیم دقیق لولا گازور آموزش رگلاژ درب کابینت رگلاژ در کابینت رگلاژ كردن درب كابينت

 

 اولین قدم برای رگلاژ لولا کابینت

برای رگلاژ درب کابینت ابتدا با شل کردن آن می‌توانید درب کابینت را بصورت عمودی جابجا و تنظیم نمایید. این پیچ باید محکم بسته شود. در صورت بزرگ شدن سوراخ لولا گازور و هرز شدن این دو پیچ می‌توانید از تکه ای چوب و چسب چوب استفاده نمایید. در نهایت می‌توانید پیچ را محکم ببندید.

 

علت بسته نشدن درب کابینت  تنظیم لولای آرام بند

 

دومین قدم برای رگلاژ لولای کابینت

مهم ترین قسمت لولا در هنگام رگلاژ درب کابینت پیچی است که در تصویر نشان داده شده است. با چرخیدن این پیچ در جهت عقربه‌های ساعت درگازور بالایی درب قسمت گوشه در بالای درب به سمت جلو و پایین حرکت می‌کند. اگر پیچ در خلاف جهت عقربه‌های ساعت چرخانده شود درب به سمت عقب و بالا حرکت می‌کند. در لولا درب کابینت نیز نحوه تنظیمات به همین صورت انجام می‌شود.

 

تنظیم دقیق لولا گازور  آموزش نصب لولا گازور آرام بند

 

تنظیم قسمت پایینی در کابینت 

درب پیچ را در لولای پایینی اگر در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانیم گوشه پایین لولا به جلو و بالا حرکت می‌کند. و بلعکس اگر خلاف جهت عقربه ساعت بپیچید در جهت مخالف به سمت لولا و پایین حرکت می‌کند.

این پیچ برای ثابت نگه داشتن تنظیمات پیچ شماره (2) می‌باشد. در ابتدای تنظیمات بهتر است شل بسته شود. بعد از تنظیم دقیق دو در این پیچ باید محکم به بدنه بسته شود. قدرت بسته شدن درب به این پیچ بستگی دارد. نکته: بهتر است بعد از رگلاژ کامل درب‌ها در مرحله نهایی دستگیره کابینت متصل شود.

برای خرید یراق کابینت قیمت مناسب به مرکز فروش یراق آلات کابینت در تهران سولوس مراجعه نمایید. شما می‌توانید لولا گازور با کیفیت رقابتی با بهترین برندهای لولا گازور اتریش و ترک را در سایت سولوس ببینید. به زودی آموزش طریقه نصب لولا خرچنگی کابینت وطریقه نصب لولا بادبزنی را ارائه خواهیم کرد. در صورت مفید بودن مطالب با فشردن دکمه زیر ما را دنبال کنید.

 

رفع صدای لولای کابینت  رگلاژ درب کمد دیواری

 

سهم بزرگ در طراحی این درب کابینت

کابینت‌ها به ایجاد یک ظاهر زیبا به آشپزخانه کمک می‌کنند. زیرا آن‌ها عنصر اصلی بصری دریک آشپزخانه هستند. علاوه بر این بیشترین فضا را درآشپزخانه اشغال می‌کنند. به دنبال آن میزهای آشپزخانه و در نهایت لوازم خانگی می‌باشند. وقتی یک صاحب خانه تصمیم به بازسازی می‌کند. درب‌های کابینت آشپزخانه جایگزین یکی از اولین چیزهایی است که باید در نظر گرفت. زیرا تاثیر بسیار مهمی که تغییر آن‌ها به موضوع کلی آشپزخانه می‌بخشد. از طرفی نحوه رگلاژ درب چوبی بسیار درمنظم جلوه گر شدن کابینت تاثیر دارد.

 

رفع صدای لولای کابینت ام دی اف  اهرم کابینت

 

چرا باید در کابینت را رگولاژ کرد؟

  • یکی از لوازم جانبی در کابینت‌ها لولا گازور است.
  • اگر رگلاژ درب‌های کابینت به صورت دقیق انجام شود، در زیبایی و نمای کابینت مؤثر است.
  • اگر درب کابینت درست در محل خود قرار نگیرد و مماس با درب‌های کناری خود نباشد جلوه نامنظم خواهد داشت.
  • به طور کلی ظاهر کابینت شما را بسیار نامرتب جلوه می‌دهد.
  • جزو ظریف کاری‌های هنگام نصب کابینت محسوب می‌شود.
  • بنابراین نصب لولا گازور به دقت وتوجه ویژه نصاب کابینت نیازدارد.
به این مطلب امتیاز دهید

4.00 امتیاز از 21 رای

کابینت سازی و نصب کابینت

برای سرویس کابینت سازی و نصب کابینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با کابینت سازی و نصب کابینت

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading