نقاشی ساختمان با رنگ طرح کاغذ دیواری

ثبت درخواست "نقاشی ساختمان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نقاشی ساختمان با رنگ طرح کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان یکی از روش‌های عالی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون است. نقاشی نسبت به سایر فعالیت‌های تعمیر و بازسازی خانه هزینه کمتری به همراه دارد. روش‌ها و ایده‌های مختلفی برای نقاشی ساختمان وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها، نقاشی ساختمان مدل کاغذ دیواری است. این روش ازجمله محبوب‌ترین روش‌هایی است که هم برای ساختمان‌های جدید و هم برای بازسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما نیز به روش علاقه دارید با ما همراه باشید تا به نکات مهمی درباره نقاشی طرح کاغذ دیواری بپردازیم.

 

نقاشی طرح کاغذ دیواری چیست؟

برای ایجاد تغییر در دکوراسیون و بازسازی خانه، تغییر رنگ دیوارها از مواردی است که می‌تواند روح تازه‌ای به محیط ببخشد. امروزه نقاشی ساختمان با تغییرات و پیشرفت‌های بسیار عالی همراه شده است. یکی از این تغییرات جذاب، نقاشی‌های طرح کاغذ دیواری است.

کاغذ دیواری از پوشش‌های محبوب برای دیوارهای محیط است که هزینه بیشتری نسبت به رنگ آمیزی دارد. در نقاشی طرح کاغذ دیواری، رنگ آمیزی دیوارها به صورتی انجام می‌شود که گویی از کاغذ دیواری استفاده شده است. به این صورت نه تنها رنگ آمیزی کاملا مشابه کاغذ دیواری است، بلکه هزینه کمتری نیز به همراه خواهد داشت.

توجه کنید برای استفاده از این روش بهتر است از رنگ‌های باکیفیت بالا استفاده کنید. رنگ پلاستیک، رنگ روغن و رنگ اکریلیک برای این منظور استفاده می‌شوند.

 

رنگ شبیه کاغذ دیواری

 

روش‌های نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری

برای طراحی و نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری روش‌های مختلفی وجود دارد. در واقع به کمک سه ابزار مختلف می‌توانید این نوع نقاشی را انجام دهید. بهتر است قبل از شروع کار ابتدا سطح موردنظر را با استفاده از رنگ روغن یا رنگ پلاستیک رنگ کنید. سپس با کمک روش‌های گفته شده برای نقاشی اقدام کنید. روش‌های مختلف نقاشی طرح کاغذ دیواری در ادامه معرفی شده‌اند.

 

استفاده از غلتک طرح‌دار

غلتک اط وسایل بسیار ضروری برای رنگ آمیزی است. با کمک غلتک رنگ آمیزی بسیار ساده و آسان می‌شود و حتی افرادی که تجربه‌ای در این زمینه ندارند می‌تواند به کار رنگ آمیزی بپردازند. غلتک باعث سرعت بخشیدن به کار رنگ آمیزی می‌شوند و نسبت به قلم مو مزیت‌های بیشتری دارد.

(بیشتر بخوانید:  رنگ كردن ديوار با غلطك)

 

نقاشی طرح کاغذ دیواری

 

غلتک‌ها در اندازه‌های مختلف موجود هستند و برای رنگ آمیزی بخش‌های مختلف استفاده می‌شوند. تمام غلتک‌ها از دو بخش تشکیل می‌شوند، دسته فلزی غلتک و سری آن که جنس‌ها و اندازه‌های مختلفی دارد. همچنین غلتک‌ها در دو نوع ساده و طرح‌دار ساخته می‌شوند.

غلتک‌های ساده برای رنگ آمیزی ساده و یکدست استفاده شده و غلتک‌های طرح‌دار باعث ایجاد اشکال و طرح‌های مختلفی بر روی دیوار می‌شوند. این نوع غلتک در انواع طرح‌های هندسی، گلدار، طرح چوب، مینیاتوری، طرح‌های کودکانه و .... موجود هستند.

 

نقاشی ساختمان مدل کاغذ دیواری

 

برخی از غلتک‌های طرح‌دار دارای یک مخزن رنگ برای ریختن رنگ و نوعی دیگر دارای یک فوم برای نگهداری رنگ در کنار غلتک طرح‌دار هستند. می‌توانید ابتدا از یک رنگ یکدست برای زمینه استفاده کرده و سپس به کمک غلتک طرح موردنظر را بر روی آن ایجاد کنید. استفاده از غلتک‌ها محدودیتی ندارد و می‌توانید هر فضایی را با این روش رنگ آمیزی کنید.

 

نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری

 

در هنگام کار با غلتک دقت بالایی داشته و کار را نصفه رها نکنید. بهتر است به صورت یکسره از بالا به پایین بکشید. همچنین مواظب باشید در حین کشیدن غلتک از دستتان سر نخورد.

 

نقاشی ساختمان رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواری

 

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری با کمک مهرهای طرح‌دار

روش ساده و آسانی که می‌توانید برای رنگ آمیزی سطوح با طرح کاغذ دیواری به کار ببرید، استفاده از مهرهای طرح دار است. این مهرها در اندازه‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی موجود هستند.

 

نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری

 

استفاده از این مهرها بسیار ساده و آسان است. کافی است مهر را به رنگ آغشته کرده و بر روی دیوار با فشار ملایم بزنید. می‌توانید ابتدا سطح موردنظر را به رنگ دلخواه تغییر داده و سپس به کمک مهر طرح‌های موردنظر را بر روی آن ایجاد کنید. تکرار استفاده از مهرها به صورت منظم بر روی دیوار، طرح‌هایی مشابه کاغذهای دیواری ایجاد می‌کند.

 

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

 


"برای دریافت قیمت نقاشی ساختمان، کلیک کنید"


 

استفاده از شابلون برای نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری

یکی دیگر از ابزار مفید و کاربردی که برای رنگ آمیزی استفاده می‌شود، شابلون است. شابلون‌ها از ابزارهای مدرن رنگ آمیزی به شمار می‌روند که دارای طرح‌های بسیار متنوعی هستند. کار با شابلون بسیار راحت است و طرح‌های بسیار زیبایی بر روی سطح موردنظر ایجاد می‌کند.

(محتوای پیشنهادی: نقاشی با شابلون)

 

رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواری

 

شما می‌توانید با استفاده از طلق‌های مختلف، شابلون بسازید. طرح دلخواه خود را بر روی طلق بکشید و با دقت به صورت مرتب برش بزنید. سپس بر روی دیوار قرار داده و رنگ آمیزی کنید. با تکرار شابلون در تمام نقاط و ایجاد طرح یکدست، سطوح کاملا مشابه کاغذ دیواری رنگ می‌شوند.

 

مهم‌ترین مزایای نقاشی طرح کاغذ دیواری

تا به اینجا در مورد نقاشی ساختمان رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواری و روش‌های اجرای آن صحبت شد. اما به نظر شما مزیت استفاده از این روش چیست؟

  • اولین و مهم‌ترین مزیت استفاده از این روش صرفه‌جویی در هزینه است. کاغذ دیواری هزینه بسیار بالاتری نسبت به رنگ آمیزی دارد. از این رو شما می‌توانید طرح کاغذ دیواری موردعلاقه خود را به راحتی با کمک رنگ آمیزی اجرا کنید.
  • رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواری بسیار ساده است و به کمک ابزار گفته شده می‌تواید آن را انجام دهید. استفاده از کاغذ دیواری حتما باید به کمک فرد باتجربه و متخصص در این زمینه صورت گیرد.

 

رنگ شبیه کاغذ دیواری

 

  • استفاده از این روش دست شما را برای ایجاد طرح‌های متنوع باز نگه می‌دارند. با کمی سلیقه و خلاقیت می‌توانید طرح‌های بسیار زیبا و بی نظیری بر روی دیوارها ایجاد کنید.
  • تغییر رنگ و طرح‌های ایجاد شده بر روی دیوار بسیار ساده است و تنها با کشیدن یک رنگ ساده بر روی دیوار از بین می‌روند. از بین بردن کاغذ دیواری به سادگی انجام نشده و ظاهر دیوارها را ناخوشایند می‌کند.

سخن آخر

یکی از ساده‌ترین تغییراتی که می‌تواند تغییر زیادی در محیط ایجاد کند، رنگ آمیزی دیوارهاست. استفاده از ابزارهای مختلف کار رنگ آمیزی را ساده کرده به صورتی که هر فردی می‌تواند با دقت بالا این کار را انجام دهد. یکی از جذابیت‌های رنگ آمیزی، ایجاد طرح‌هایی کاملا مشابه با طرح کاغذ دیواری است. به این صورت می‌توانید سطوح موردنظر را با هزینه کمتر مشابه کاغذ دیواری رنگ آمیزی کنید.

اگر در این زمینه تخصص و تجربه کافی ندارید می‌توانید از شرکت‌ها و افراد متخصص کمک بگیرید. خدمت از ما ازجمله شرکت‌های خدماتی است که در تمام زمینه‌های خدماتی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید درخواست خود را برای نقاشی ساختمان در وب سایت مجموعه ثبت کرده تا در کمترین زمان ممکن، نیروهای متخصص به محل موردنظر اعزام شده و کار رنگ آمیزی ساده و یا رنگ شبیه کاغذ دیواری را برای شما انجام دهند.

 


البته در نظر داشته باشید که شما برای دسترسی به نقاش ساختمان مشهد، یا خدمات نقاشی ساختمان در اصفهان، شیراز و سایر شهرهای دیگر، با انتخاب شهر خود در فرم ثبت نام به 5 متخصص فعال در شهر خود متصل می‌شوید.


 

نقاشی ساختمان
برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading