شستن کفش درون ماشین لباسشویی

ثبت درخواست " خشکشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
شستن کفش درون ماشین لباسشویی

شستن کفش در ماشین لباسشویی

پوشیدن کفش‌های رنگ روشن و سفید اسپورت همیشه زیبایی و راحتی خاصی با خود به همراه دارد. بعد از یک روز فوق العاده در کنار دوستان و دویدن در پارک یا بعد از یک مهمانی لذت بخش و یا بعد از یک روز پر مشغله کاری زمانی که به خانه باز می‌گردید. به طور حتم نمی‌دانید، با کفش‌های آلوده به گل و لای بیرون یا پر از لکه‌های ریز و درشت چه کار کنید!؟ شاید تصمیم بگیرید دیگر از کفش‌های رنگ روشن به خصوص رنگ سفید استفاده نکنید. اما دست نگه ندارید زیبایی و راحتی خود را فدای چنین موارد پیش پا افتاده‌ای نکنید. به یاد داشته باشید در صورتی که کفش تان گلی شد بهتر است قبل از خشک شدن، شستن کفش در خشکشویی را امتحان کنید.

شستن کفش اسپورت در لباسشویی همچنین شستن کفش اسکیچرز در ماشین لباسشویی یکی از متداول ترین راه های شستن کفش است. شاید نحوه شستن کفش کتانی با دست به نظر مناسب تر باشد و به ظاهر به کفش آسیب کمتری وارد شود. اما به شما قول می دهم اگر یکبار شستن کتانی مشکی یا شستن کفش اکو و حتی شستن کفش جیر در لباسشویی را تجربه کنید از مشتریان همیشگی این روش خواهید شد. اما به شما پیشنهاد می کنم شستن کفش اسکیت را در ماشین لباسشویی اصلا امتحان نکنید.

 

آموزش شستن کفش در ماشین لباسشویی

شما به راحتی می‌توانید کفش‌های خود را در ماشین لباسشویی بشویید. اما باید جنس کفش خود را بشناشید. زیرا بعضی از کفش‌ها در صورتی که در ماشین لباسشویی شسته شوند فرم خود را از دست می‌دهند. در صورت مرغوب نبودن جنس کفش به رنگ کفش نیز آسیب وارد می‌شود. بنابراین قبل از هر اقدامی به نحوه شستشو کفش که در کاتالوگ به همراه کفش به شما داده می‌شود دقت نمایید. 

 

شستن کفش اسکیچرز در ماشین لباسشویی

شستن کفش اسپرت در لباسشویی  نحوه شستن کفش کتانی با دست

 

پس از اینکه مطمئن شدید کفش شما در هنگام شستشو در ماشین لباسشویی آسیب نمی‌بیند مراحل زیر را جهت شستشوی کفش انجام دهید. قبل از هر چیز در صورتی که کفش شما کتونی یا اسپورت است بند کفش خود را باز کنید. کفش را زیر شیر آب بگیرید تا اگر گل و لای و سنگ به ته کفش چسبیده شده تمیز شود. توجه داشته باشید اگر این کار را انجام ندهید ممکن است به ماشین لباسشویی خود آسیب بزنید. کفش و بند کفش را جدا از هم درون ماشین لباسشویی قرار دهید. می‌توانید لباس‌های کثیف خود را هم به همراه کفش درون ماشین قرار دهید. مواد شوینده و خوشبو کننده مناسب را به اضافه نمایید.

حرارت دمای آب را بر روی درجه متوسط قرار دهید. مدت زمان شستشو را بهتر است بر روی زمان چهل و پنج دقیقه تنظیم نمایید. بعد از پایان زمان چهل و پنج دقیقه کفش را در مکانی در مقابل نور مستقیم خورشید قرار دهید تا خشک شود. اجازه دهید به مدت حداقل چهار تا پنج ساعت درون کفش به خوبی خشک شود. اما بهترین زمان برای خشک شدن کفش شسته شده یک شب است. زمانی که کفش خشک شد دوباره می‌توانید از زیبایی و راحتی آن استفاده نمایید و دوباره با دوستان خود به گردش بروید و خوش بگذرانید.

 

شستن کتانی مشکی و همچنین شستن کفش در خشکشویی

شستن کفش جیر  شستن کفش اکو  شستن کفش اسکیت

 

تمیز کردن و شستن کفش‌ها چرم

کفش‌های چرم بسیار گران قیمت است. شستن کفش چرم در ماشین لباسشویی کمی دشوار است و ممکن است به ماشین لباسشویی آسیب بزنید. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم شستن کفش چرم درون ماشین لباسشویی دست نگه دارید. برای شستن کفش‌هایی از جنس چرم و یا کفش‌هایی از جنس فوم ابتدا با استفاده از دستمال تمیز و نرم کفش را تمیز کنید. سپس از فاصله ده سانتی متری اسپری تمیز کننده کفش را بر روی کفش اسپری نمایید. بعد از گذشت دو تا سه دقیقه به راحتی می‌توانید از کفش خود استفاده نمایید و از زیبایی و براق بودن کفش‌هایتان لذت ببرید.

 

اگر شستشوی کفش در ماشین لباسشویی چاره ساز نبود؟

در صورتی که شستشوی کفش در ماشین لباسشویی چاره ساز نبود و لکه‌های سمج از بین نرفتند به شما پیشنهاد می‌کنم مراحل زیر را امتحان کنید:
1- استفاده از سرکه سفید برای از بین بردن لکه‌های سر سخت
2- استفاده از سوهان ناخن و بخار آب برای شستن کفش‌های جیر
3- از بین بردن لکه‌های خشک به کمک سیم ظرفشویی

4.5 امتیاز از 1646 رای


خشکشویی
برای سرویس خشکشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین