تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در کنار دیگر لوازم الکترونیکی ویرپول با یک سری اقدامات فنی و تخصصی صورت می‌گیرد. تعمیر لباسشویی ویرپول در هنگام مشاهده ایراد یا افت کیفیت در عملکرد این دستگاه با یک بازبینی و عیب یابی کلی همراه است.

روش‌های تعمیر ماشین لباسشویی whirlpool وابسته به نوع ایراد و میزان نقص فنی مشاهده شده بصورت متفاوت و با تجهیزات خاصی صورت می‌پذیرد. رفع خطای وابسته به کد درج شده، تنظیمات مجدد برنامه لباسشویی دیگر مراحل تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول را تشکیل می‌دهند.

مطالعه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی whirlpool شرایط را برای استفاده صحیح و کاربردی پس از نصب ماشین لباسشویی فراهم می‌کند.در حالت کلی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در کنار آشنایی با کد خطای ماشین لباسشویی ال جی، روند تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال و سایر برندها امری ضروری و مهم است.

 

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ویرپول، نحوه دسترسی به نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول در تهران و طرز استفاده از ماشین لباسشویی ویرپول قدیمی برای تعمیر لباسشویی ویرپول در بین کاربران بیشترین سهم بررسی را داشته است.

 

راهنمای فارسی ماشین لباسشویی ویرپول

 

توجه به اقدامات ساده‌ای مثل آشنایی با نوشته‌های روی ماشین لباسشویی، روند و طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی، نحوه عملکرد و تفاوت ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو ویرپول و موارد مشابه در جلوگیری از بروز ایرادات فنی این وسیله پر کاربرد تاثیر بسزایی دارد. 

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در قالب خدمات مناسب برای استفاده مطلوب و طولانی مدت از این وسیله ارائه شده است. از آنجایی که بر قیمت خرید انواع لباسشویی ویرپول روز به روز افزوده شده نگهداری و تعمیر لباسشویی ویرپول از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی whirlpool وابسته به وضعیت آن در حالت‌های تخصصی و فنی و تنظیمات مجدد ارائه می‌شود. نحوه صحیح تعمیر لباسشویی ویرپول تا حد زیادی به عیب یابی درست در مواقع خرابی بستگی دارد.

 

نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول

 

تشخیص محل مناسب برای قرار گرفتن ماشین لباسشویی، بررسی وضعیت لوله کشی و تجهیزات بیرونی ماشین لباسشویی ویرپول، شرح راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی whirlpool، مشاهده وضعیت قطعات در زمان از کارافتادن لباسشویی همگی خدمات تعمیر لباسشویی ویرپول را شامل می‌شوند.

 

روش‌های تعمیر لباسشویی ویرپول

نحوه تعمیر لباسشویی ویرپول در نوع عملکرد آن به مرور زمان تاثیر داشته و تا حدودی تعیین کننده عمر استفاده این وسیله می‌باشد. افزایش کارایی، بهینه سازی مصرف انرژی و جلوگیری از معیوب شدن قطعات به مرور زمان از مزیت‌های اقدام به موقع برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول (whirlpool) است.

 

نمایندگی ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

 

یک متخصص کاربرد و با تجربه قبل از شروع تعمیر لباسشویی ویرپول وضعیت این وسیله را مورد بازبینی قرار داده و یک تست ابتدایی انجام می‌دهد. در واقع منظور از شیوه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اینجا بیشتر به نحوه خطایابی و شناخت ایرادات برای رسیدن به مشکل اصلی است.

در این بخش به دو روش کاربردی در تشخیص دقیق و صحیح خطا و انتخاب اقدام مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول اشاره شده است.

 

بررسی مشکلات متداول ماشین لباسشویی whirlpool

مشاهده مشکلات پیش آمده و ربط آنها به قطعات یا برنامه لباسشویی ویرپول تا حد زیادی مسیر انتخابی مناسب را برای تعمیر لباسشویی ویرپول فراهم می‌کند. دانستن اینکه هر مشکلی تحت تاثیر چه نقص و بهم خوردگی چه برنامه‌ای در ماشین لباسشویی دیده شده تشخیص عیب و رفع آن را آسان تر می‌کند.

بر اساس تجربیات قبلی و با توجه به میزان درخواست کاربران برای رفع خرابی و تعمیر لباسشویی ویرپول عمده ترین مشکلات و عیب‌های این وسیله به صورت زیر قابل دسته بندی است.

 • درب ماشین لباسشویی ویرپول بسته و قفل نمی شود: ایراد مشاهده شده وابسته به برد الکترونیکی دستگاه یا میکروسوئیچ درب است.
 • ماشین لباسشویی whirlpool نشتی داشته و با ایراد آبریزی ماشین لباسشویی مواجه است: دیگ شستشوی ماشین و لاستیک دور درب با مشکل مواجه است.
 • مخرن لباسشویی نمی چرخد: ایراد مشاهده شده وابسته به قطعاتی مثل تسمه ماشین لباسشویی و موتور و برد الکتریکی دستگاه است.
 • روند پر شدن آب لباسشویی کند یا ناقص است: در قطعاتی مثل هیدروستات احتمال نقص وجود داشته و ضرورت تعمیر شیر برقی حس می‌شود.
 • پر شدن سریع و بیش از حد مخزن لباسشویی ویرپول: شیر برقی لباسشویی ایراد دارد.
 • سر و صدا و لرزش شدید در ماشین لباسشویی ویرپول: تراز نبودن دستگاه و خرابی کمک فنر دلیل بروز این مشکل است.
 • گرم نشدن کامل آب درون لباسشویی : whirlpool مشکلات مشاهده شده در عملکرد المنت دلیل این ایراد می‌باشد.(*مطلب پیشنهادی علت سوختن المنت یخچال)
 • ایراد تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ویرپول: مشکل مشاهده شده در پمپ تخلیه یا گرفتگی مسیر تخلیه دلیل بروز این ایراد است.

بررسی این موارد همانند یک راهنما در تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول تاثیر گذار بوده و روند خطایابی و رفع آن را تسریع می‌بخشد.

 

ارورها و کدهای خطای متداول لباسشویی ویرپول

نسل جدید لباسشویی‌های درب از بالا و درب از جلو ویرپول با برنامه کنترل شده توسط برد الکتریکی دستگاه طراحی و ساخته شده است. عملکرد این دستگاه به صورتی بوده که دستورات ارسال شده بواسطه انتخاب کلید یا دکمه به یک عملکرد تبدیل می‌شود.

در اثر بروز اختلال در روند عملکرد برنامه ماشین لباسشویی ویرپول یا نقص فنی قطعات یک سری کد خطا بر نمایشگر لباسشویی دیده می‌شود. این کدها هر کدام پیام آور یک مشکل یا ایراد در عملکرد لباسشویی هستند.یک سری کد خطای ماشین لباسشویی ویرپول با معنا برای آشنایی بیشتر در این قسمت ارائه می‌شود.

 • FH /F01: مشکل پیش آمده در عملکرد شیر برقی مانع پر شدن دیگ شستشو می‌شود.
 • F02 / F03: پمپ تخلیه آسیب دیده و زمان تخلیه کند و طولانی شده است.
 • F04: مشکل پیش آمده در المنت دستگاه مانع گرم شدن آب است.
 • F05: وجود مشکل در سنسور دمای ماشین لباسشویی
 • F06 : سرعت سنج موتور با مشکل مواجه است.
 • F09: مشکل در شیر برقی و یا میکرو سوئیچ و بروز مشکل سریز شدن آب در لباسشویی
 • F10: برد کنترل موتور بیش از حد مجاز گرم شده است.
 • F11: مشکل ارتباطی بین برد کنترل الکتریکی و برد کنترل موتور
 • F13: مشاهده مشکل در مدار دیسپنسر
 • F14: اعلام خطای EEPROM برد کنترل اصلی
 • F15: مشکل برد کنترل در ماشین لباسشویی
 • F/dl: خطای قفل شدن درب ماشین لباسشویی
 • F/dU: خطای باز شدن درب در هنگام کار ماشین لباسشویی

 

در نهایت شناخت این کد خطاها را می‌توان یک روش کاربردی برای تسریع فرآیند عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول دانست.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی whirlpool

افزایش بازده کاربردی ماشین لباسشویی ویرپول و همین طور جلوگیری از نیاز سریع به تعمیر لباسشویی whirlpool با رعایت نکات زیر ارائه شده در این قسمت امکان پذیر است. با ما همراه باشید تا راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی whirlpool را در یک بخش مختصر دریافت کنید.

 

طرز استفاده از ماشین لباسشویی ویرپول قدیمی

 

 • برای نصب ماشین لباسشویی ویرپول محلی را در نظر بگیرید که در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشد.
 • حداقل فاصله 5 متری دستگاه با دیوار در هنگام نصب ماشین لباسشویی حفظ شود.
 • ولوم تایمر را در هنگام فعالیت دستگاه تغییر ندهید و مطالعه دفترچه راهنما را برای تغییر صحیح برنامه ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید.
 • فراموش نکنید برای تغییر برنامه شستشو در ماشین لباسشویی ویرپول ابتدا دستگاه را خاموش و سپس به نسبت به تعیین برنامه جدید اقدام کنید.
 • تا جایی که می‌توانید وضعیت تجهیرات بیرونی مثل شیلنگ تخلیه را بررسی کرده و از اتصال و مسدود نبود آن اطمینان حاصل کنید.
 • فیلتر پمپ تخلیه و جاپودری لباسشویی را بطور مرتب تمیز کنید.
 • بین دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله بگذارید. پس از اتمام پروسه شستشو زمانی را به تمیز کردن، خشک کردن و تهویه لباسشویی اختصاص دهید.

4.5 امتیاز از 1173 رای


تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین