نصب سرامیک کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان سرامیک کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 246 نصاب سرامیک در کرج

نصب سرامیک کرج

نصب سرامیک در کرج | سرامیک کار در کرج

نصب سرامیک کرج از جمله خدماتیست که یک ساختمان را بدون آن نمی‌توان تصور کرد. هنگام ساخت ساختمان و ویلا، بی بروبرگرد نصب سرامیک در کرج نیاز می شود. هنگام عملیات نوسازی هم تعویض سرامیک کف مخصوصاً سرامیک کف سالن پذیرایی و اتاق، زیاد انتخاب می شود. چراکه با گذشت زمان، سرامیک ها آسیب میبینند و در زیبایی محیط تأثیر خوبی ندارند.

یک خبر خوب اینکه، برای پیدا کردن نصاب سرامیک کرج و کاشی ‌کار حرفه‌ای در کرج دیگر نیازی نیست به دنبال شماره کاشی‌ کار و سرامیک کار در کرج بگردید. "خدمت از ما" به شما این امکان را می‌دهد تا در چند مرحله کوتاه فرد موردنظر برای سرامیک کاری و همچنین قیمت نصب سرامیک در کرج را پیدا کنید.

کافیست درخواست‌تان برای نصب سرامیک در کرج را ثبت کنید؛ از چند سرامیک‌کار کرج به رایگان قیمت بگیرید؛ و در آخر بهترین نصاب سرامیک کرج را برای پروژه‌تان انتخاب کنید. در ادامه با مراحل نصب سرامیک در کرج و چگونگی محاسبه قیمت نصب سرامیک در کرج آشنا می‌شویم.

 

قیمت نصب سرامیک در کرج

 

قیمت نصب سرامیک در کرج

اولین فاکتور مهم در تعیین قیمت نصب سرامیک در کرج و محاسبه هزینه نصب سرامیک کف، نوع سرامیک است. سرامیک‌ها با توجه به اندازه و جنس خود مدل‌ها و همچنین قیمت‌های متفاوتی دارند. یکی دیگر از عوامل مهم قیمت نصب سرامیک در کرج، متراژ کار است. نوع انجام کار نیز مهم است؛ مثلا قیمت نصب سرامیک کرج به صورت چسبی با قیمت نصب سرامیک در کرج با مصالح متفاوت است.

به همین دلیل، نمی توان قیمت نصب سرامیک در کرج را به صورت دقیق مشخص کرد. برای دسترسی به قیمت درست، با توجه به نوع خدمات و شرایط خود، کافی است که در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" یک ثبت سفارش رایگان انجام دهید و به سوالاتی که پیرامون محل نصب سرامیک، متراژ فضا و ... می باشد پاسخ دهید و از 5 نصاب به رایگان قیمت نصب سرامیک در کرج را دریافت کنید.

 

عوامل موثر بر  قیمت نصب سرامیک در کرج

همانور که گفتیم عوامل مختلفی بر هزینه نصب سرامیک تاثیر دارد. عوامل مؤثر در تعیین قیمت نصب کاشی و سرامیک در کرج بصورت زیر دسته بندی می شوند:

 • اندازه و جنس سرامیک : اجرت نصب سرامیک های با ابعاد بزرگ بیشتر است و نیاز به ابزار خاصی دارد.
 • متراژ کف : اجرت نصب انواع کاشی و سرامیک به ازای هر مترمربع تعیین می شود.
 • نیاز به زیرسازی : اگر سطوح بسیار ناصاف باشند، لازم است تا حتماً زیرسازی انجام شود. مواردی که سرامیک با چسب روی سرامیک یا کاشی قبلی نصب می شوند، نیازی به زیرسازی ندارند.
 • محل نصب کاشی یا سرامیک : نصب کاشی و سرامیک روی دیوار آشپزخانه، حمام یا راه پله ها سختی متفاوت و در نتیجه قیمت متفاوتی دارد. همچنین نصب کاشی و سرامیک و موزاییک روی کف یا دیوار متفاوت است.
 • نیاز به عایق کاری : معمولاً آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی به دلیل شستشوی زیاد نیاز به عایق کاری دارند تا از نفوذ آب به لایه های زیرین جلوگیری شود.

 

مراحل نصب سرامیک در کرج

بطور کلی، برای پوشش کف و دیوارها از نصب سرامیک در کرج و سایر شهرها می‌شود. روش نصب انواع مختلف سرامیک یا کاشی بسته به محل نصب و سایر مصالح مورد استفاده، متفاوت است.

در این قسمت قصد داریم یکی از محبوب‌ترین خدمات نصب سرامیک در کرج، یعنی نصب سرامیک اسلب، را بررسی کنیم:

 

1. نصب سرامیک کرج؛ کف‌سازی

تراز بودن سطح کار نکته ی بسیار مهم در بحث نصب سرامیک در کرج است، به همین دلیل قبل از نصب آن باید هرگونه ناهمواری را صاف کرد. آماده‌سازی کف مهمترین گام کار سرامیک کار کرج است. چراکه زیرسازی نکردن یا زیرسازی نامناسب سطح باعث می شود پس از نصب کاشی و سرامیک، شیب کف خوب نباشد و هنگام شستشوی کف، آب در گودال هایی جمع شود. بنابراین سرامیک کار حرفه‌ای تا حد امکان سطح را صاف می‌کند؛ و به این نکته که کف پس از نصب سرامیک کرج کمی بالا می‌آید، توجه می کند.

 

2. برش سرامیک توسط سرامیک کار کرج

مرحله برش سرامیک اسلب با استفاده از فرز دستی یا اره برقی انجام می‌شود. این ابزارها دارای تیغه گرانیتی هستند و برشکاری را تمیز و بادقت انجام می‌دهند و احتمال شکستن سرامیک را کاهش می دهند. کاشی کار و سرامیک کار در کرج پس از بررسی کف و استفاده از شابلون های اندازه گیری دقیق، سرامیک را در اندازه مناسب برش می دهند. با استفاده از ابزار مناسب و دقیق اندازه گیری و برش، تعداد سرامیک مورد نیاز به درستی مشخص می شود و از هدر رفتن مصالح جلوگیری می کند.

 

3. تهیه ملات برای نصب سرامیک در کرج

در ادامه سرامیک کار حرفه‌ای مواد اولیه ملات را با هم به کمک دستگاه مخلوط می‌کند تا ملات ساختمانی یکپارچه بدست بیاید. ملات با کیفیت و یکدست باعث می‌شود تا سرامیک بهتر به سطح بچسبد. زمانی که ملات آماده شد، سرامیک کار کرج کف زمین را که قبلاً هموار شده است، با ملات می‌پوشاند.

 

4. نصب سرامیک

برای نصب سرامیک اسلب، با استفاده از دستگیره مخصوص، سرامیک در جای خود روی کف قرار داده می شود. البته قبل از اینکار، لازم است پشت سرامیک‌ها نیز با ملات پوشیده شود تا به خوبی به سطح بچسبند. پس از آنکه سرامیک‌ها در جای خود قرار گرفتند، برای خارج کردن حباب‌هایی که پشت تایل گیر می افتند و چسبیدن کامل سرامیک به سطح، سرامیک‌کار در کرج، با چکش پلاستیکی مخصوص ضربه های آرامی به نقاط مختلف سرامیک وارد می کند.

یک روش برای اینکه سرامیک‌ها کنار یکدیگر محکم قرار بگیرند، به کار بردن گیره‌های پلاستیکی مخصوص بین سرامیک است. در نصب صحیح سرامیک با ابعاد بزرگ، استفاده از این گیره ها ضروری است.

 

قیمت نصب کاشی و سرامیک در کرج

 

5. بندکشی سرامیک‌ها توسط سرامیک‌کار حرفه‌ای

در مرحله بعد از نصب سرامیک، نصاب سرامیک در کرج برای پر کردن فاصله بین آنها از دوغاب استفاده می کند. پس از نفوذ دوغاب به عمق شیارها، نصاب سرامیک دوغاب اضافه را از سطح پاک کرده، و اجازه می‌دهد تا ملات موجود در بندها خشک شود.

 

6. تمیزکاری سطح توسط نصاب سرامیک کرج

پس از اتمام نصب سرامیک در کرج، لازم است اضافات مصالح و گردوغبار از سطح پاک شود. بنابراین، پس از اتمام کار نصب سرامیک در کرج، نصاب سرامیک کرج با یک پارچه خشک مواد ساختمانی و دوغاب‌ها را از سطح سرامیک‌ها پاک، و در نهایت با پارچه‌ای مرطوب سرامیک ها را براق و تمیز می‌کند.

 

دسترسی به بهترین سرامیک کار و نصاب سرامیک در کرج

تا چند سال گذشته اگر به یک نصاب سرامیک ماهر و کاربلد نیاز داشتیم، باید از دوست و آشنا پرس و جو میکردیم. در این جستجوها زمانی به جواب می رسیدیم که فردی اخیراً با نصب کاشی و سرامیک در کرج یا هر شهر دیگری درگیر بوده است. اما این روزها با رونق بازارهای خدمات آنلاین، یافتن متخصص هر فن، آن هم از نوع باتجربه و خوش انصافش، بسیار راحت شده است.

در بازار خدمات آنلاین " خدمت از ما" برای ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب نصب کاشی و سرامیک در کرج و سایر شهرها، بین نصابان رقابت وجود دارد. شما با ثبت درخواست رایگان نصب کاشی و سرامیک در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید از قیمت نصب سرامیک در کرج و البته اجرت نصب هر متر سرامیک مطلع شوید. پس از دریافت پیشنهاد قیمت، می توانید پروفایل هر متخصص و نظر مشتریان درباره کار قبلی آن را بررسی کرده و بهترین کاشی کار و سرامیک کار در کرج را بیابید.

 

شما برای نصب کاشی و سرامیک تهران، شیراز، مشهد و سایر شهرهای دیگر هم، می‌توانید از خدمات "خدمت از ما" استفاده کنید.

معرفی برترین نصابان سرامیک در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

جوانشیر حصاری
جوانشیر حصاری
4.4
3 خدمت موفق
نصب سرامیک
عرفان امیری

ایشان بسیار در کار دقت بالایی دارند و کار واقعا تمیز و یکدست انجام دادن چون من سایز سرامیکم ۸۰*۸۰ بود و کار هرکسی نبود ایشون واقعا تمیز کار کردن

احمد زیرکی
احمد زیرکی
5.0
4 خدمت موفق
نصب سرامیک
فهیمه نبوتی

بسیار دقیق و باحوصله و همچنین باوجدان کار میکنن ممنونم بابت کار تمییزی که برای منزلم انجام دادن

جواد گلمحمدی
جواد گلمحمدی
4.5
12 خدمت موفق
نصب سرامیک
محرم براتی

کار تمیز انجام دادن راضی بودم منصف هم هستن راضی بودم تو کارشون مهارت خوبی دارن

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب سرامیک، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

4.98 امتیاز از 61 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب سرامیک کرج

 • نصاب سرامیک کرج
 • سرامیک کاری کف کرج
 • سرامیک کار کرج
 • نصاب سرامیک ساختمان کرج
 • قیمت نصب سرامیک کرج
 • نصب سرامیک کرج
 • نصب سرامیک کف کرج
 • نصب سرامیک پرسلان کرج
 • نصب سرامیک با چسب کرج
 • نصب سرامیک دیوار کرج
 • هزینه نصب سرامیک کرج
 • نصب سرامیک در کرج
 • نصب سرامیک حمام کرج
 • نصب سرامیک دستشویی کرج
 • نصب سرامیک کالیبره کرج
 • نصب سرامیک کف کرج
 • نصب سرامیک کف با چسب کرج
 • نصاب سرامیک کفپوش کرج
loading